אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך מכניסים שליטה למערכת יחסים "ונילית"?

Lady Hightower​(נשלטת)
לפני שנתיים • 15 בנוב׳ 2021
Lady Hightower​(נשלטת) • 15 בנוב׳ 2021
שקנאי כתב/ה:
הדיכוטומיה הזו בין ונילי לבין בדסמי לא צריכה לבלבל אותך. אל תקחי אותה ברצינות רבה מדי. אם את ובן הזוג שלך אוהבים, ויש בינכם תקשורת פתוחה וחופשית ואת חשה בנוח לספר לו על התשוקות והמאווים שלך, גם ה"מביכים" יותר, עשיתם יחד את רוב הדרך לבדסם.

תודה רבה. אני גם לא רואה טעם בהפרדות האלה. לדעתי זה ספקטרום.
לפני שהכרתי את הגבר ההוא שהתנסיתי איתו תמיד חלמתי להיכנע למישהו דומיננטי. ופשוט קרה שהוא חיפש קשר מיני כזה, בלי אפילו להגדיר את עצמו כחלק "מהקהילה". הוא פשוט הגדיר את עצמו כאדם מאוד מיני ואינטנסיבי. ולי מצידי זה עזר למקד את מה שאני מחפשת בקשר מיני (לפניו היה לי רק קשר אחד שלא היה מספק בשום צורה), זה הכל. ומאז שהבנתי את מה שהבנתי, זה חשוב לי ואני רוצה את זה מאוד.
ייעוץ בדסמי​(שולטת)
ייעוץ בדסמי​(שולטת) • 15 בנוב׳ 2021
לטעמי ומנסיוני רוב הא.נשים פתוחים מספיק, מסוקרנים מספיק ואם ברגש/ אינטימיות עסקינן- מסורים או נלהבים מספיק כדי להתנסות ולשחק עם ועל הסקאלה הבדסמית ברמה מספקת למדי, במיוחד אם שני הצדדים יצירתיים וגמישים מספיק מחשבתית.
הכי חשובה תקשורת ישירה וכנה- נכון בכל מקרה.
מה שבדרכ לא מתחבר מופיע בשלל וריאציות שאינן דווקא בדסמיות במהותן
בהצלחה 🤩
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 15 בנוב׳ 2021
קשה שלא להגיב לאוסף קלישאות כמו למשל
"גבר ונילי יחזק את בת זוגתו ולא ישלוט בה בכל צורה... "

וגבר שאינו ונילי יחליש אותה?
נסה פעם לראות מה קורה לשפחה/נשלטת כשמחזקים אותה?

ולפותחת, זה מסע ורצוי ללא הגדרות מה זה ונילי ומה לא.
במקום לחקור בנפרד תחקרו יחד מה מדליק ומה מכבה
מצאו השראה, תקראו הרבה תצפו הרבה תדברו הרבה

בהצלחה
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 15 בנוב׳ 2021
אפשר, אבל... זה לא ירגיש כמו ״הדבר האמיתי״, כלומר כמו מישהו שזה כבר קיים אצלו, חלק ממנו או פשוט: זה מה שהוא. כן, זו התשובה המבאסת והמתסכלת, אבל אם תשווי את החוויה עם גבר כזה לבין החוויה עם גבר שאת היית צריכה ללמד אותו איך לשלוט ומה לעשות- ההבדל יהיה ברור.
Mr Fisk​(אחר)

Re: איך מכניסים שליטה למערכת יחסים "ונילית"?

Mr Fisk​(אחר) • 15 בנוב׳ 2021
Lady Hightower כתב/ה:
היי,
בקיץ האחרון פתחתי כרטיס פה באתר לראשונה ובערך באותו זמן פגשתי בחור מדהים ללא קשר ל"עולם" הזה.
כייוון שמאז שהתנסיתי באפיזודה קצרצרה של יחסי שליטה לפני שהכרתי אותו, קשה לי לוותר על זה. זה ממש מרגיש לי חסר.

הבחור בהחלט קינקי ואינטנסיבי כמוני, כבר אמרתי לו כמה פעמים שאני אוהבת להרגיש תחת שליטה והתסינו בכמה דברים שביקשתי (ספנקים למשל) ונהנינו מאוד אבל הוא עדיין נרתע מזה מעט מתוך חשש לפגוע בי או "להשפיל" אותי, כמו כל גבר ונילי ממוצע שאוהב את האישה שאיתו. ואני מצידי מרגישה מהוססת להגיד לו מה אני באמת רוצה.
בא לי שממש נצלול לעולם הזה, לפחות לחלק קטן מהזמן (אין לי צורך להיות בזה 24/7, גם פה ושם זה ממש מדהים), ואני מאוד מרגישה שאיתו הפוטנציאל בהחלט קיים. אם אצליח לשלב זוגיות אוהבת עם שליטה זה יהיה פשוט מושלם.

איך מקדמים את זה? אשמח לשמוע עצות סיפורים ובמיוחד מכאלה שהיו במצב הזה - מה היה ומה עשיתם?
תודה, ממני המתנסה החדשה

תקשיבי פחות לחרטטני הכלוב
פשוט כמו עם כל בן זוג תדברו
תגידי לו מה את רוצה צעד אחרי צעד
כמו שלוקח זמן בדרך כלל להסביר לגבר או לבחורה מה גורם לבן או בת הזוג באמת לגמור
את לא צריכה לתת כותרות או שמות לדברים
פשוט תגידי לו מה מדליק אותך דבר אחרי דבר
ותגדלו לתוך זה ביחד
אם הוא נמשך אליך ואת אליו אתם תיהיו בסדר גמור
בלוסום​(לא בעסק)
לפני שנתיים • 16 בנוב׳ 2021
בלוסום​(לא בעסק) • 16 בנוב׳ 2021
שליטה או שיש לך את זה או שאין.
קינקיות זה כבר סיפור אחר לגמרי.
כדאי דווקא להקשיב ל"חרטטנים" בעלי הנסיון המר
fkfkeoeofkfk
fkfkeoeofkfk • 16 בנוב׳ 2021
הוא קינקי (לטענתך) אבל לא מוכן לתת ספנקים? איך בא לידי ביטוי הקינק שלו
Platinum​(שולט)
Platinum​(שולט) • 16 בנוב׳ 2021
לדעתי, לא "מכניסים שליטה" לקשר אלא מנסים לעורר אותה אם היא קיימת רדומה בפנים.
כתבת שדיברתם על זה ואף התנסיתם מעט וזו לטעמי הדרך הטובה ביותר לפעול.
אם יש לגבר שלך משאלות כמוסות לשלוט בך, זה יעלה את הסיכויים להעיר אותן ולגרום לו להרשות לעצמו להיות יותר דומיננטי ומשוחרר.

אל תנסי יותר מדי, אל תלחצי עליו. את עשויה לגרום לדבר ההפוך. אם יש בו יותר התמסרות משליטה, את עשויה שלא לאהוב את התוצאה.
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לדעתי הכי קל להיתלות באיזה סרט או ספר ולהגיד בוא נעשה כמו בסרט ואם זה מצליח אז לגוון כבר משם.
למשל ראיתי את הסרט 50 גוונים של אפור או המזכירה, או סרט באינטרנט וממש בא לי לנסות גם לעשות משהו בסגנון.
מה דעתך?
Kitty frank
Kitty frank • 16 בנוב׳ 2021
Ivy poison כתב/ה:
אפשר, אבל... זה לא ירגיש כמו ״הדבר האמיתי״, כלומר כמו מישהו שזה כבר קיים אצלו, חלק ממנו או פשוט: זה מה שהוא. כן, זו התשובה המבאסת והמתסכלת, אבל אם תשווי את החוויה עם גבר כזה לבין החוויה עם גבר שאת היית צריכה ללמד אותו איך לשלוט ומה לעשות- ההבדל יהיה ברור.

אני גם חשבתי כמו אייבי הרבה זמן והטחתי בבן הזוג שלי שזה אף פעם לא יהיה אמיתי. דאגתי מאוד ליחסים שלנו.
בסוף משהו קרה, לאט לאט. המון דיבורים, תסכולים, ריבים, זה די פאקינג עובד. כשאני מביטה בו מלמטה אני מרגישה שאני במקום הנכון.

התחלנו בתחילת שנות העשרים שלנו, וגם מתחילת היחסים לדון ולהתעסק בשאלה הזאת אז אולי זו לא אותה חוכמה לאנשים שכבר מריצים מערכת יחסים עם גוון ברור, אבל אולי המילים שלי כן יתנו לך מעט תקווה לזה שיש תמורה לכנות מוחצת לב.