אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן עם ריבוי משתתפים על נשלטת

שרוןן
לפני שנתיים • 18 בינו׳ 2022
שרוןן • 18 בינו׳ 2022
בוקר טוב חברים

אכן שמעתי לעצתכם וזה בהחלט היה מועיל.

קיימנו אקט עם 2 חברים שלי לפני שבועים וחצי בליל הסליבסטר

היה באמת מיוחד מאוד

היא הייתה מוכנה. התקלחה ועשתה חוקן ואחכ החדרתי לה פלאג עם זנב ומסכת פנים שלא יראו את פניה. גם על העיינים היה לה מסכה... (הסכימה לעשות רצוני) חיברתי לה לקולר חבל וכך היא יצאה לסלון שהיה מחומם ונעים...
שם כבר היו החברים היא ירדה על 4 והובלתי אותה אליהם. הם נגעו בה ומיששו בעדינות ואחכ היא מצצה וליקקה להם... כל פעם למישהו אחר...
היה סשן טוב והיא זרמה לגמרה

החברים התחילו להגיע לכיוון גמירה והחליטו לעשות הפסקה.
שמתי לה גאג בול והם עברו אחורה. הוציאו לה הפלאג וליקקו אותה מאחורה ולמטה.
היא נהנתה וגנחה...
לאלר מכן שמו לה גאג רינג וחדרנו לה בפה ב
ובטוסיק/ כוס...

היה ריח משקר ואווירה טובה. גם היא זרמה.

אנחנו גמרנו באיזה שהוא שלב (בפה ובטוסיק) וגם היא הגיע לאורגזמה מטורפת.

מרחנו אותה בזרע בכל הגוף ונחנו קצת על הספה כאשר היא הייתה על מזרון לידנו מכוסה בשמיכה...

לאחר כשעה חזרנו שוב לגעת. ללטף ולמשש ולאט לאט להרטיב אותה...
החלטנו הפעם לקשור אותה למיטה בחדר השינה שלי וחדרנו אליה כל פעם מישהו אחר...
שמתי לב שהיא עייפה והחלטנו לסיים לא לפני שגמרנו עליה שוב וגם היא הגיע לאורזמה חזקה ורעידות בכל הגוף...

התרנו את הקשר והורדנו הגאג והפלאג והיא נירדמה מהר מאוד לפנות בוקר.

החברים הלכו ואני נשארתי לישון לידה. בבוקר קמנו מאוחר. הורדתי לה את מסכת הפנים והעיינים.
שתינו יחדיו כוס קפה והיא אמרה שהיה לה לא קל... אבל היא הגיעה לשיאים חדשים ומטורפים. חוויה של פעם בחיים.

נפרדנו והיא הלכה לדרכה...

עד היום היא לא יודעת מי הם החברים שזיינו אותה באותו הלילה והם לא יודעים איך היא ניראת ומה שמה האמיתי....
ברצינית לבוקקה​(שולט)
לפני שנתיים • 18 בינו׳ 2022
שרוןן כתב/ה:
בוקר טוב חברים

אכן שמעתי לעצתכם וזה בהחלט היה מועיל.

קיימנו אקט עם 2 חברים שלי לפני שבועים וחצי בליל הסליבסטר

היה באמת מיוחד מאוד

היא הייתה מוכנה. התקלחה ועשתה חוקן ואחכ החדרתי לה פלאג עם זנב ומסכת פנים שלא יראו את פניה. גם על העיינים היה לה מסכה... (הסכימה לעשות רצוני) חיברתי לה לקולר חבל וכך היא יצאה לסלון שהיה מחומם ונעים...
שם כבר היו החברים היא ירדה על 4 והובלתי אותה אליהם. הם נגעו בה ומיששו בעדינות ואחכ היא מצצה וליקקה להם... כל פעם למישהו אחר...
היה סשן טוב והיא זרמה לגמרה

החברים התחילו להגיע לכיוון גמירה והחליטו לעשות הפסקה.
שמתי לה גאג בול והם עברו אחורה. הוציאו לה הפלאג וליקקו אותה מאחורה ולמטה.
היא נהנתה וגנחה...
לאלר מכן שמו לה גאג רינג וחדרנו לה בפה ב
ובטוסיק/ כוס...

היה ריח משקר ואווירה טובה. גם היא זרמה.

אנחנו גמרנו באיזה שהוא שלב (בפה ובטוסיק) וגם היא הגיע לאורגזמה מטורפת.

מרחנו אותה בזרע בכל הגוף ונחנו קצת על הספה כאשר היא הייתה על מזרון לידנו מכוסה בשמיכה...

לאחר כשעה חזרנו שוב לגעת. ללטף ולמשש ולאט לאט להרטיב אותה...
החלטנו הפעם לקשור אותה למיטה בחדר השינה שלי וחדרנו אליה כל פעם מישהו אחר...
שמתי לב שהיא עייפה והחלטנו לסיים לא לפני שגמרנו עליה שוב וגם היא הגיע לאורזמה חזקה ורעידות בכל הגוף...

התרנו את הקשר והורדנו הגאג והפלאג והיא נירדמה מהר מאוד לפנות בוקר.

החברים הלכו ואני נשארתי לישון לידה. בבוקר קמנו מאוחר. הורדתי לה את מסכת הפנים והעיינים.
שתינו יחדיו כוס קפה והיא אמרה שהיה לה לא קל... אבל היא הגיעה לשיאים חדשים ומטורפים. חוויה של פעם בחיים.

נפרדנו והיא הלכה לדרכה...

עד היום היא לא יודעת מי הם החברים שזיינו אותה באותו הלילה והם לא יודעים איך היא ניראת ומה שמה האמיתי....

רמת אמינות "אבי ביטר קם מהפוף כבר בניסיון השני, בלי עזרה!!!"
גשם חם
לפני שנתיים • 25 בינו׳ 2022
גשם חם • 25 בינו׳ 2022
עושה רושם שאתה פועל מתוך מניעים אישיים שלך ולא שם את הצרכים של הנשלטת במקום הראשון.. יחס השליטה שאתה צריך להעניק לה אמור להגיע מתוך רצון להכיל את הפחדים שלה ולא על מנת לייצר לה כאלו נוספים..
השליטה מגיעה כשהיא משחררת מעצמה את הרצון להחליט ולקבוע בגלל שהיא סומכת עליך לחלוטין שלא תפגע בה ומאפשרת לך לשחק בטווח הרחב שנוצר שם עם הצרכים שלך.

השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך היא
האם היא אוהבת וסומכת עליך מספיק בשביל אקט כזה ואם לך יש צורך לראות אותה במצב כזה.
אם ענית בשלילה על אחד מהם.. אל תנסה אפילו.. עדיין לא..
oded1960​(שולט)
לפני שנתיים • 25 בינו׳ 2022
oded1960​(שולט) • 25 בינו׳ 2022
לא הייתי נותן לך לשמור אפילו לא על קוף....