סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך אדע אם אני אשה

Arsene
לפני שנתיים • 23 בנוב׳ 2021
Arsene • 23 בנוב׳ 2021
בד"כ הפרשנות הראשונה של החלום היא חלק ממנגנון ההגנה שגורם לצורך שהחלום מסתיר להיות מוסתר מההתחלה. כלומר, אם התת-מודע שלך מסתיר ממך משהו שמתפרץ בחלומות, אז הפרשנות המיידית שלך היא עוד כלי שהתת-מודע שלך משתמש בו כדי להסתיר את הפרשנות. בהתחלה אתה אומר לעצמך "לא לא, זה לא קיים", ואז אתה אומר לעצמך "אה, זה בעצם דרך אחר שהוא יותר לגיטימי".

אז אם הפרשנות הראשונה שלך לחלום אירוטי היא "אני אולי אשה", אתה כנראה לא אשה. כנראה שיש עוד דברים בחלום שחשובים יותר, שאותם אתה מסתיר מאיתנו ואולי מעצמך, כי הם מבישים או מטופשים יותר, ושמהם החלק על להיות אשה עם זין אמור להסיח את דעתך ולגרום לך להתעלם. אותו חלק בך שמשתיק אותם גם זרק את ההריג האדום הזה לחלום כדי שלא תחשוב בהם או תתעסק בהם.

אז נסה לחשוב על מה *עוד* היה בחלום, נוראי מכדי להגיד אותו, שמוסתר מסביב ומאחורי האשה עם הזין שמחרמנת אותך כלכך.
August leaves
August leaves • 23 בנוב׳ 2021
היי, אני גבר טרנס וכשאני חקרתי את הזהות שלי מה שעזר לי זה לקחת צעדים קטנים,
בהתחלה ביקשתי משניים שלושה חברים שיפנו אליי בהתחלה במעורבת (גם ב״את״ וגם ב״אתה״ באותו משפט) ואחר כך רק בזכר
ובדקתי איך זה מרגיש.

אני מחזק את ההמלצה של hriger לפנות לארגון מעברים, יש שם א.נשים שיוכלו לעזור לך.
קינק וזה
קינק וזה • 23 בנוב׳ 2021
August leaves כתב/ה:
בהתחלה ביקשתי משניים שלושה חברים שיפנו אליי בהתחלה במעורבת (גם ב״את״ וגם ב״אתה״ באותו משפט) ואחר כך רק בזכר
ובדקתי איך זה מרגיש.

וזה גם קרה לך שזה התקשר עם חרמנות?
August leaves
לפני שנתיים • 1 בדצמ׳ 2021
August leaves • 1 בדצמ׳ 2021
מחפש את אבא כתב/ה:
August leaves כתב/ה:
ובדקתי איך זה מרגיש.

וזה גם קרה לך שזה התקשר עם חרמנות?

זה קשור ומתקשר לכל אספקט בחיים שלי.