סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עונשים לנשלט חדש ודי ונילי

E Boy​(נשלט)
לפני שנתיים • 29 בנוב׳ 2021
E Boy​(נשלט) • 29 בנוב׳ 2021
וואו מלא!

1. תאסרי עליו לגמור. יום. יומיים. שבוע.
2. אם הוא גומר הוא צריך לשלוח לך וידאו שלו אוכל את זה
3. תרשמי עליו בטוש בלתי מחיק ''זונה של המלכה xxx" או כל דבר אחר שבא לך
4. תורי לו להסתובב יום שלם עם כובע מצחיק או פריט לבוש מגוחך
5. שימי לו קרח בתחתונים
6. תכניסו אותו לאמבטיה ותעשי לו מקלחת קרה
7. תתקשרי אותו למרפסת
8. שימי לו מצבט פטמות או אטבים ותורי לו להסתובב עם זה יום שלם.
9. תהפכי אותו לשולחן אנושי ותשבי עליו בזמן שאת צופה בטלוויזיה. זה מהר מאוד נהיה כואב.
10. תאלפי אותו לציות. תקני שוט קטן - ובכל פעם שהוא מעצבן אותך תגידי לו לספור 10 או 20 הצלפות.

וואו יכולתי לחשוב על 500 דברים שונים לכתוב לך. הכל הולך תני לדמיון להתפרע.

תראי בגדול עונש בא להשיג שתי מטרות - הוא צריך להרתיע את הנשלט - כלומר להיות לא כיף לו - והוא גם דרך לשעשע אותך.
אז רצוי שהוא יהיה כואב או משפיל יותר ממה שהנשלט שלך נהנה לקבל - כדי שלא ירצה לקבל אותו. בגלל זה אני יכול לתת לך רעיונות גנרים - אבל אם את תכירי את הנשלט שלך - תדעי בדיוק מה הכי מרתיע אותו - ומה הכי אפקטיבי בשבילו
צחי נשלט קינקי​(נשלט)
לפני שנתיים • 29 בנוב׳ 2021
לאלץ אותו לאונן ולהמשיך לאונן גם אחרי שגמר כשאחרי כל גמירה אתה מוסיפה את הזמן שלקח לגמירה הקודמת
למשל עם בגמירה הראשונה לקח לו 10 דקות הוא צריך להמשיך לאונן ולגמור תוך 20 דקות ואחרי זה 40 דקות
וכן הלאה והלאה
האקסלי​(נשלט)
לפני שנתיים • 14 בדצמ׳ 2021
האקסלי​(נשלט) • 14 בדצמ׳ 2021
כשאספת עונשים לרשימה תגישי לו רשימה של שישה מהם, ותגידי לו שפעם הבאה שאתם נפגשים שיכין קוביה לזרוק מולך
העונש השביעי יהיה זמן ההמתנה שלו מרגע שאת מבשרת לו על זה ועד שזה קורה בפועל.
dor25
לפני שנתיים • 14 בדצמ׳ 2021
dor25 • 14 בדצמ׳ 2021
סטרפאון..
פעם הבאה כבר לא יפחד 😉
ענןקטן​(נשלט)
לפני שנתיים • 15 בדצמ׳ 2021

כל משחה לשרירים תפוסים תעשה את העבודה

ענןקטן​(נשלט) • 15 בדצמ׳ 2021
davy jones כתב/ה:
תני לו לעשות ביד עם טיפת קרם וולטרן

אפשר גם למרוח אותה בתוך החור של התחת...
גבריאל חדש​(נשלט)
לפני שנתיים • 4 במרץ 2022

זוכרת אותי?

גבריאל חדש​(נשלט) • 4 במרץ 2022
קודם כל אני מצטער שההודעה שלי נשמעה ככה כאילו אני מנסה את מזלי אז אני מצטער
דבר שני היי נעים מאוד אני גבריאל אני מאוד אוהב את עולם השליטה מאוד אוהב להתמסר למישהי אחת באופן מלא גם אם זה אומר לוותר על העיסוקים שלי למענה
התחביבים שלי זה טניס ומחשבים אני לומד מחשבים ועובד בהייטק
הייתי שמח להכיר אותך ושתספרי לי קצת על עצמך גם וכמובן שתפתחי את החסימה כי אני באמת מצטער שזה היה נשמע ככה אני הכי לא אחד שמנסה את מזלו אני באמת רציתי להכיר אותך 🤗🤗🤗🤗
Shibari Kodawari​(שולט)
לפני שנתיים • 4 במרץ 2022
Shibari Kodawari​(שולט) • 4 במרץ 2022
מסקרן אותי תמיד איך אנשים מעיזים להציע עונשים לאנשים שהם לא מכירים - לא את הצד הנשלט, לא את הצד השולט ולא את הדינמיקה ביניהם.
עוד יותר מסקרן אותי מי השולטת שמחפשת פה את ההשראה שלה בפוסט כזה.
ולא, זה ממש לא בא ממקום טוב.
Beautiful Disaster​(שולטת){כבר תרמתי}
לפני שנתיים • 6 במרץ 2022

אהלן, נעים להכיר

chadpeami כתב/ה:
מסקרן אותי תמיד איך אנשים מעיזים להציע עונשים לאנשים שהם לא מכירים - לא את הצד הנשלט, לא את הצד השולט ולא את הדינמיקה ביניהם.
עוד יותר מסקרן אותי מי השולטת שמחפשת פה את ההשראה שלה בפוסט כזה.
ולא, זה ממש לא בא ממקום טוב.

"השולטת שמחפשת פה את ההשראה שלה" היא לא אחרת מאשר אני, מודה באשמה.
בכל אופן, אנשים מעיזים להציע עונשים משום שזו מטרת הפוסט ולשם כך הוא נכתב (מעדכנת במידה ופספסת).
כפי שניתן לראות, ביקשתי לקבל רעיונות כלליים וציינתי שמדובר באדם שעולם השליטה חדש עבורו.
אמנם לא הרחבתי על הדינמיקה בינינו, אך אני מבטיחה לך שבהחלט הייתי פועלת כך אם הדבר היה נחוץ בעיניי.
רציתי לתת במה לותיקים ממני בתחום ואולי ללמוד מהם דבר או שניים, שכן המשפט "אין חכם כבעל ניסיון" הוכיח את עצמו לא פעם.
לא סיפרתי בשום מקום מה אעשה עם המידע שאקבל (אם בכלל) ובטח שלא התחייבתי ליישם הצעה כזו או אחרת.
אני מכירה את הנשלט כמו את כף ידי וטיב יחסינו ברור לי, ולכן לא הייתי מעלה בדעתי לעשות משהו שעלול לפגוע בו.
שאלתי כדי להשתפר והייתי חוזרת על המעשה בכל רגע נתון- ככה מתקדמים ותו לא.
בנוסף- חשוב היה לך להדגיש שהסתקרנת, דבר שמאוד החמיא לי.
מסיבה זו בוודאי תשמח לגלות שהנשלט זכה לעונש מקורי פרי יצירתי, ואפילו נהנה ממנו!
נכון, אצלך "זה ממש לא בא ממקום טוב", ועד כמה שאני מעריכה את הביקורת המקסימה- אצלי זה מגיע ממקום מעולה וזה כל מה שחשוב ♥️
GIJOE​(נשלט)
לפני שנה • 30 בספט׳ 2022
GIJOE​(נשלט) • 30 בספט׳ 2022
Alice K כתב/ה:
הוא אנרגטי וקוץ בתחת אז חסר לו איפוק. לא צריך כאב של ממש כדי להעניש. תתני לו פינוק ותעצרי, תני לו לחכות, בחוסר תזוזה, מגורה מת שתמשיכי, ככל שהוא מראה סימני עירנות לתת לו לחכות יותר. רוכן כלפיך להחזיר חזרה, נעצר,מחכה יפה, קשוב, רפוי- את ממשיכה.

הכי מחרמן שיכול להיות