סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה למלכות

lorsis
לפני שנתיים • 29 בנוב׳ 2021

שאלה למלכות

lorsis • 29 בנוב׳ 2021
שאלה למלכות
יש כאן הרבה נשלטים באתר
למה אתן לא מוצאות את החיבור / זיווג שלכן כאן
הרבה אני רואה שמחפשות ולא מוצאות
מה נראה לכן שהנשלטים שכאן באתר לא עושים נכון?
הרי הם מחפשים מלכות לשרת לפנק ליסגוד להעריץ ועוד..
אז איפה הבעיה כאן
יש לכן תשובות ??
גם נשלטים יכולים להגיב
ענןקטן​(נשלט)
לפני שנתיים • 30 בנוב׳ 2021
ענןקטן​(נשלט) • 30 בנוב׳ 2021
אני חושב שיש בעיה בסיסית באופן שאתה מסתכל על מערכת יחסים עם שליטה.
כמו כל מערכת יחסים, יש גם כאן מנעד רחב מאוד של דברים. לא כל הנשלטים מחפשים דווקא מישהי לסגוד לה ולא כל המלכות מחפשות סמרטוט רצפה.
כמו שקשה למצוא אהבת אמת אחת ויחידה כך גם קשה למצוא בן זוג למערכת יחסים שהיא ע"פ הגדרה יותר מאתגרת ומורכבת.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
קשה למצוא יהלום בתוך המון חרא.
ועכשיו לא בקטע מעליב, אבל לי יש אינבוקס מפוצץ בפניות לא לגיטימיות, לא מכבדות ו מזעזעות. בטוחה שיש שם גם פניות לגיטימיות אבל לי אין רצון לחפש את האיכותיים.

כמו בטינדר גם פה יש תרבות שפע מזוייפת, תמיד ננסה להשיג יותר טוב. וגם כשהשגנו אז יש נשלטים בעלי בעיית מחוייבות.

מהצד השני גם פשוט לפעמים אין חיבור וזה לגיטימי.

חשוב גם לציין שלא כל מי שפה בהכרח מחפש למצוא משהו מיידי.

יש פה הבדל מאוד משמעותי בין מה ששולטות מחפשות לבין מה שאחוז גדול מהנשלטים מחפש. החדשים, מחפשים לממש פנטזיה, כלומר אובייקט. שולטות לרוב יחפשו גם את הפן הזוגי.
    התגובה האהובה בשרשור
Mental Freedom
Mental Freedom • 30 בנוב׳ 2021
תמר עה כתב/ה:
קשה למצוא יהלום בתוך המון חרא.
ועכשיו לא בקטע מעליב, אבל לי יש אינבוקס מפוצץ בפניות לא לגיטימיות, לא מכבדות ו מזעזעות. בטוחה שיש שם גם פניות לגיטימיות אבל לי אין רצון לחפש את האיכותיים.

כמו בטינדר גם פה יש תרבות שפע מזוייפת, תמיד ננסה להשיג יותר טוב. וגם כשהשגנו אז יש נשלטים בעלי בעיית מחוייבות.

מהצד השני גם פשוט לפעמים אין חיבור וזה לגיטימי.

חשוב גם לציין שלא כל מי שפה בהכרח מחפש למצוא משהו מיידי.

יש פה הבדל מאוד משמעותי בין מה ששולטות מחפשות לבין מה שאחוז גדול מהנשלטים מחפש. החדשים, מחפשים לממש פנטזיה, כלומר אובייקט. שולטות לרוב יחפשו גם את הפן הזוגי.

דווקא זה נראה לגמרי ההפך מנקודת מבטי, ממה שאני קורא וחווה רוב השולטות מחפשות אובייקט מנוצל ואחד "מחונך כבר" ש"יודע את מקומו הטבעי" (עוד לפניי שבכלל התראיתם) ואין להן כח לתת יחס (חלקן אפילו לא נותנות יחס וכבוד בסיסיים שזה הכי שפל שיש) למישהו שלא 100% נשלט ויש לו סטנדרטים \ גבולות שלא מתאימים לה.

ומצד שני, יותר מדי נשלטים שטוענים שהם מוכנים להתמסר ולתת מעצמם הרבה יותר ממה שהם באמת הולכים לתת (כשהזה עומד השכל באחוריים כזה..)

אבל כנראה שאני ותמרע לא נסכים שלא להסכים וואנס אגיין