סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המלצות למקומות מוצלחים לדייט בדסמי ראשון

Artemis p​(נשלט){טיולי היפה}
לפני שנתיים • 30 בנוב׳ 2021
אני יכול להציע את הדייט הראשון שלי ושל טיולי, להיפגש בבית קפה רק כדי לבדוק שהוא לא משוגע ואדם סבבה וללכת משם לפטישדיל ולנסות/לקנות כמה צעצועים. ככה יש אפשרות לדבר על מה אוהבים ולשחק מבלי לחשוש להיות לבד עם רוצח סידרתי 😉
hrgiger
hrgiger • 30 בנוב׳ 2021
במה העובדה שזה בדס"מי משנה? נראה לי שזה משפיע על התשובה לגבי ההמלצות (שלי, בכל אופן).
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 30 בנוב׳ 2021
אנסה לדייק:
הכוונה היא לדייט ראשון עם מישהו פה מהכלוב או מישהו שנפגשים איתו בשאיפה שמערכת היחסים איתו תהפוך למערכת שמערבת שליטה.

מאוד יכול להיות שאין הבדל (: תוהה אם יש ולכן העלתי את הפוסט (:
hrgiger
hrgiger • 30 בנוב׳ 2021
אה, אז בעיני אין הבדל.
אני תמיד אשמח להיפגש בבר, כזה שמאפשר לדבר וגם טעים בו, גם מסעדה זאת אפשרות טובה מבחינתי.
טוב, התחלתי את זה במחשבה שתהיה רשימה. אין. מתברר שאצלי זה מסעדה או בר (:
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 30 בנוב׳ 2021
טלי35 כתב/ה:
אנסה לדייק:
הכוונה היא לדייט ראשון עם מישהו פה מהכלוב או מישהו שנפגשים איתו בשאיפה שמערכת היחסים איתו תהפוך למערכת שמערבת שליטה.

מאוד יכול להיות שאין הבדל (: תוהה אם יש ולכן העלתי את הפוסט (:

לזה לדעתי מתאים כל מקום כמו קפה או מסעדה, שנגיש מבחינת תחבורה וחניה ועם תחום מחירים סביר ושמאפשר שיחה מבחינת מרחקים בין שולחנות ורמת מוזיקה.

רצוי שלא יהיה מגרש חניה יחיד באזור - מישהי שישבתי איתה לכזו שיחה בקפה בגן העיר בתל אביב ואני התפוצצנו מצחוק כשהגענו שנינו לאותו מקום במבוך החניה בבניין, כמעט מכונית ליד מכונית.

אבל באותה מידה זה היה יכול להרגיש קריפי ברמות - כשאדם פוסע אחרי אדם אחר למקום חשוך עם מעט אנשים מסביב, רק חסרה מוזיקת רקע של סרט סלאשרים...
ענןקטן​(נשלט)
ענןקטן​(נשלט) • 30 בנוב׳ 2021
דייט ראשון אני תמיד מעדיף במקום יותר פומבי.

לפחות אצלי, אני צריך חיבור ולא ישר לגשת לעניינים. ואז, גם כאשר יש חיבור מידי, הפומביות של המקום נותנת זמן לפילרטוט שתמיד מוסיף להמשך, כי הצפיה היא חלק חשוב בכל מערכת יחסים ובוודאי מערכת יחסים שכזו.
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
מניסיוני בית קפה הכי קרוב לבית שלך, לשיחה בגובה העיניים ואחרי חצי שעה לסיים ולקבל החלטות מושכלות (ונטולות חרמנות) בבית בנחת.
sirjoi
sirjoi • 30 בנוב׳ 2021
אם דייט״ מקום נוח מסעדה שקטה או בר אם זה מפגש מעריצים לא חסר
n a
n a
n a • 30 בנוב׳ 2021
אני היחידה כאן שהרעיון על דייט בבית קפה מביך אותה פי עשר מדייט בבית? 😳
לא חושבת שאי פעם היה לי דייט במקום בלי אלכוהול 🤔
ivy​(נשלטת)