לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מפגש במציאות עם שולטת מהכלוב

Justslave​(נשלט)
לפני שנתיים • 12 בדצמ׳ 2021
Justslave​(נשלט) • 12 בדצמ׳ 2021
תודה לכולם על התגובות
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני שנתיים • 12 בדצמ׳ 2021
קנטור כתב/ה:
תיכנע. אתה נישמע בסדר גמור
אבל לא משנה מה תעשה תיצא קריפ ומגעיל.

נאלצת להסכים. לא משנה מה תעשה תצא קריפ ומגעיל כי זה קרה לי כמה פעמים ותמיד תמיד תמיד הרגשתי שהצד השני הוא מקריפ ומגעיל ועם כל האומץ והוותק והחישול שיש לי (ולמי שבחר גם לממש BDSM בחייו), הרגשתי מ ו ט ר ד ת.
מעוך​(נשלט)
לפני שנתיים • 13 בדצמ׳ 2021
מעוך​(נשלט) • 13 בדצמ׳ 2021
שמעו אני רואה כאן מלא תגובות וגם הרבה מהתגובות אומרות "לא" או "תיזהר" או מלא בחורות שאומרות שהן ישר דיווחו... (מבין שיש קריפים... והרבה. מקווה שאתן חסות על הנורמליים).

אישית היה לי כמעט את אותו מקרה; התכתבתי עם שולטת מכאן, נפגשנו לסשן חד פעמי ומאז עברו שנים.
פגשתי אותה במציאות אצל חבר וזיהיתי שזאת היא.... אז לא רק שאמרתי לה (אחרי חודשיים.. 😅) אנחנו אפילו המשכנו לדבר והיום כבר כמעט שנתיים ביחד. בום.

אז קטע אה? איזה מגניב שזה יכול גם להתפתח לצד השני ושתהיה זוגיות ותקווה וכל זה, נכון?

אז קיצר תתביישו! תתביישו לכם! ופויה עליכם מי שפסל מלכתחילה! 😂
DomiNA O Hera{Sincerelyo}
DomiNA O Hera{Sincerelyo} • 13 בדצמ׳ 2021
היות ואני מכירה אותך , אני יכולה להעיד כמה אתה מדהים, מפרגן,ומודד תמיד את צעדיך והכל מתוך יראה אמיתית לבני אדם ובעיקר לנשים .
למרות שלא ממש הבנתי את הדרך בה נפגשתם ומי זיהה את מי אנסה לכסות את כל האפשרויות, וזה פשוט:
במידה ונפגשתם פנים מול פנים ביודעין לגבי ההשתייכות שלכם לקהילה אז בטח , כל פלטפורמה מתאימה.
אך במידה והיה זיהוי חד צדדי אז יש לכבד את המרחב ה״פרטי״ והאנונימי שהיא מנסה לייצר כאן.
אתה עדיין יכול לפנות במרחב אחר שהוא אינו פייק
ובטוחה כי אם הקשר יחזיק כמה התכתבויות אז היא תספר לך בעצמה .
🍒
sub_t​(נשלט)
sub_t​(נשלט) • 13 בדצמ׳ 2021
כל כך הרבה אינטלגנציה רגשית, בלי מערכת פעולות רובוטית.

במשפט אחד, רק אתה יודע מה נכון לאור האינטרקציה ואינטלגנציה הרגשית ושיקול הדעת שבדרך כלל נוטה להחמיר עם ההגנה על הפרטיות .
--Nir--
--Nir-- • 13 בדצמ׳ 2021
אופציה שלא הועלתה כאן עדיין:

לבהות בה בחולמנות במהלך ישיבה רבת משתתפים במשרד. וכשהמנכ"ל ישאל "X, הכל בסדר אתה איתנו?" לדפוק בעוצמה על השולחן ולהצהיר בקול בהצבעה עליה: "מהכלוב!! עכשיו הבנתי!! אני מכיר אותך מהכלוב.. תגידי ברצינות, @$@$%$@ ממש עושה לך את זה?? טוב סליחה תמשיכו"
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 13 בדצמ׳ 2021
--Nir-- כתב/ה:

לבהות בה בחולמנות במהלך ישיבה רבת משתתפים במשרד. וכשהמנכ"ל ישאל "X, הכל בסדר אתה איתנו?" לדפוק בעוצמה על השולחן ולהצהיר בקול בהצבעה עליה: "מהכלוב!! עכשיו הבנתי!! אני מכיר אותך מהכלוב.. תגידי ברצינות, @$@$%$@ ממש עושה לך את זה?? טוב סליחה תמשיכו"

((:
אופציה שכן הועלתה: מישהו ששוחחתי איתו בכלוב, ביצע הצלבת מידע והגיע אלי למשרד. הוא ממש לא הבין למה זה הפריע לי. בסך הכל רצה להפתיע אותי. חמוד.
--Nir--
--Nir-- • 13 בדצמ׳ 2021
בכוח המוח כתב/ה:
--Nir-- כתב/ה:

((:
אופציה שכן הועלתה: מישהו ששוחחתי איתו בכלוב, ביצע הצלבת מידע והגיע אלי למשרד. הוא ממש לא הבין למה זה הפריע לי. בסך הכל רצה להפתיע אותי. חמוד.

וואו זה סיפור מדהים. לא יודע אם זה יותר מכעיס או יותר מצחיק. (כלומר מכעיס בבסיס, אבל אז אני מנסה לדמיין מה עבר במוח שלך כשהבנת מה מתרחש וזה גם נהיה מצחיק)
מעוך​(נשלט)
מעוך​(נשלט) • 13 בדצמ׳ 2021
--Nir-- כתב/ה:

חחחחחחחחחחחחחחח ברור! בכלל לא שברת לה את כל השבוע עכשיו 😂