סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

השפלות

נשלט נורמטיבי​(נשלט)
לפני שנתיים • 15 בדצמ׳ 2021
יש לי מלא רעיונות אבל לא יודיע אם זה כנאה או אכזבה איך כולם משגדמים וחיים את ההשפלה ומגשמים פנטזיות ואני 11 שנים פה רק חולם ומפנטז ולא נפגש 😨
נשלטוש
לפני שנתיים • 16 בדצמ׳ 2021
נשלטוש • 16 בדצמ׳ 2021
Kitty frank כתב/ה:
אווו פנטזיה שאני מחכה כבר להגשים (לא משנה עם איזה מגדר אבל אני ברגע של 'בנים זה פיכסה' אז בחרתי בנשלט)

אחרי! שסיים את הכלים הנשלט המסכן מתיישב על הרצפה לידי בזמן שאני מבשלת. רוטב לפסטה, מפוצץ ארומטיים שממלאים את החדר בריח ואותו בריר. אני חולטת 400 גר' פסטה קצרה ומערבבת אותה עם כמעט כל הרוטב.
את שארית הפסטה היבשה אני מערבבת עם הרוטב הנותר, ובזמן שאני יושבת לאכול לי בכיף הוא מקבל לרצפה צלחת של פסטה יבשה עטופה ברוטב ריחני.

רק דמיינו אותו מוצץ ומלקק בתסכול, או חלילה מנסה לנגוס באטרייה הקשה. הבלאגן שהוא יעשה, הלכלוך על הפנים שלו, הבושה, הרעב. תענוג.

אחרי זה הוא עושה את הכלים שנותרו. לא לפני שהוא מקפסס את מה שנשאר מהפסטה המוכנה עם הרוטב, שיהיה לי למחר.

מהממם 😅
נשלטוש
נשלטוש • 16 בדצמ׳ 2021
הכי משפיל זה להיות בערום שזה בפמדום ..
כי תמיד אני לבוש ומתבייש לחשוב על סיטוציה הזאת למרות שאני רוצה אבל קשה לי מאוד 😶
עבד אנאלי דו מיני​(נשלט)
מה שאצלי התממש, ובפעם הראשונה היה משפיל במיוחד (גם מאז זה משפיל, אבל מעט פחות):

השולטת שלי הביאה למפגש עבד נוסף (היום היא מצרפת לסירוגין אדונים, עבדים ואפילו יותר מאחד) - הכריחה אותו לחדור אליי חזק מאוד מאחור, בזמן שהיא מצליפה בי, והכריחה אותו לגמור לי עמוק בגרון ועל הפנים ואותי לבלוע הכל וללקק עד הסוף…
ScatNerd
ScatNerd • 16 בדצמ׳ 2021
השפלה אמיתית גורמת לך לבכות בדמעות, להסמיק מתוך מבוכה, לרצות לברוח ולהיעלם או לקפוץ מהחלון.
ריגוש מיני לא הולך ביחד עם השפלה.
גבר סנדוויץ​(אחר)
גבר סנדוויץ​(אחר) • 16 בדצמ׳ 2021
התחלתי לכתוב את הפנטזיה הזו פעם בבלוג שלי: שימוש בפירות הדר רקובים ( יש להם ריקבון יחודי)
בחצר, ליד העץ. היא על הברכיים.
למעוך ולמרוח את הנשלטת בקלמנטינות רקובות
מודי בלוז
לפני שנתיים • 26 בדצמ׳ 2021
מודי בלוז • 26 בדצמ׳ 2021
ישבתי עם ידידה ובנה הקטן בחוף הים, בזמן שהוא יושב לה על הברכיים ואני מתבונן בו, הוא לפתע "מציע" לי את המוצץ שלו. לקול צחוקה של הידידה.
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני שנתיים • 26 בדצמ׳ 2021
לדעתי ההשפלה הכי אולטימטיבית שמבחינתי גם משפילה את המושפל.ת וגם מעצימה את המשפיל.ה בדרך מגניבה זה - כלב.ה.
היא אגב בטיחותית מאוד ואפשר לשחק איתה גם עם אנשים וונילים ולהתחפש לזה בפוריםicon_smile.gif.
זאת השפלה שמלווה אותי שנים, מעולם לא הפסקתי להינות ממנה ויש בה אינספור זויות מדליקות שאפשר לגוון בהן.
נכתבו על זה סיפורים, נעשו סרטים וזה עדיין להיט icon_smile.gif
גם אני כתבתי על זה לא מעט בסיפורים שלי ובבלוג אם בא לך להתעמק אז קבלי:

אני מחפשת קולר ושרשרת לכלב גדול
https://thecage.co.il/magazine,597.html

עבד אופנוען
https://thecage.co.il/magazine,19.html