סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטת מהססת

naorzur
לפני שנתיים • 24 בדצמ׳ 2021

נשלטת מהססת

naorzur • 24 בדצמ׳ 2021
העדפתי שלא להכנס לזה,
פחות בשבילי.
מתוך מחשבה וסקרנות
איך מתמודדים עם זה?
TradeMark​(שולט)
TradeMark​(שולט) • 24 בדצמ׳ 2021
אולי אני אולד סקול, אבל הצד הדומיננטי לא צריך לשכנע. זה צריך לקרות בטבעיות וממקום שלם. של שני הצדדים. התמסרות שהיא לא משחק תגיע בלי פוש של שיכנועים מהצד הדומיננטי. הצד המתמסר והנשלט ידחוף לשם לא פחות ולפעמים יותר. כשנשלטת לוקחת את הצעדים קדימה בלי שצריך לשכנע או לדחוף אותה לשם, זו כבר נשלטת שאמורה להיות מעניינת לך וככל הנראה אתה גם מעניין לה.

אתה מראה את הדרך, היא בוחרת ללכת בה. סימפלס.
    התגובה האהובה בשרשור
שקנאי
שקנאי • 24 בדצמ׳ 2021
יש מלא מניפולציות שאפשר לנקוט בהן כדי לשכנע אותה בלי שהיא תרגיש.
JunkyRuby{MyLexicon}
JunkyRuby{MyLexicon} • 24 בדצמ׳ 2021
למה הכוונה מהססת?
לא עושה באופן אוטומטי כל מה שאתה מבקש? לפעמים לא בטוחה? שואלת? מדברת? יש לה חששות או פחדים שהיא חולקת איתך?

נשמעת כמעט אנושית. תתרחק מהר!
JunkyRuby{MyLexicon}
JunkyRuby{MyLexicon} • 24 בדצמ׳ 2021
TradeMark כתב/ה:
אולי אני אולד סקול, אבל הצד הדומיננטי לא צריך לשכנע. זה צריך לקרות בטבעיות וממקום שלם. של שני הצדדים. התמסרות שהיא לא משחק תגיע בלי פוש של שיכנועים מהצד הדומיננטי. הצד המתמסר והנשלט ידחוף לשם לא פחות ולפעמים יותר. כשנשלטת לוקחת את הצעדים קדימה בלי שצריך לשכנע או לדחוף אותה לשם, זו כבר נשלטת שאמורה להיות מעניינת לך וככל הנראה אתה גם מעניין לה.

לא, לא צריך לשכנע.
אבל במציאות, לפעמים יש חששות, ספקות, התלבטויות… זה לא דבר רע. להפך. זה אמיתי 🤷‍♀️
Yet again
Yet again • 24 בדצמ׳ 2021
מדברים.
איפה התקשורת בין שני הצדדים?
למה היא מהססת? מה היה הנושא שעליו דיברתם או שאותו עלית שהיא חוששת ממנו?
מה הבעיה לדבר?
זה הדבר הכי בסיסי בכל מערכת יחסים בין אנשים.
אם לא תדברו איך תהיו ביחד?
TradeMark​(שולט)
TradeMark​(שולט) • 24 בדצמ׳ 2021
JunkyRuby כתב/ה:
TradeMark כתב/ה:

לא, לא צריך לשכנע.
אבל במציאות, לפעמים יש חששות, ספקות, התלבטויות… זה לא דבר רע. להפך. זה אמיתי 🤷‍♀️

אני בגדול מסכים איתך, ואמיתי זה נהדר אבל אני מניח שאם מגיעים למצב שהוא מוותר אז התקשורת בינהם עברה כבר את שלב השיח על חששות, ספקות והתלבטויות. כמה זמן השיח הזה צריך להמשיך? תלוי בשניהם וכמה יש שם חיבור ששוה להמשיך בו, אבל להתמודד עם זה לאורך זמן כשזה נמשך מספיק שאתה רוצה לשחרר? לא יודע... שכל אחד יבחר על איזו גבעה הוא רוצה להילחם ואם זה שווה את זה.
JunkyRuby{MyLexicon}
לפני שנתיים • 25 בדצמ׳ 2021
JunkyRuby{MyLexicon} • 25 בדצמ׳ 2021
אולי הוא וויתר מייד כי במדריך לשולט כתוב שנשלטות תמיד רטובות, לא מהססות, מתמסרות ונותנות הכלללל? כבר קרו מקרים 😝
איה74
לפני שנתיים • 25 בדצמ׳ 2021
איה74 • 25 בדצמ׳ 2021
כי היא לא בקטע ולא יודעת לעצור. או שעדיין נותנת לך צ'אנס.
שולט ומפנק​(שולט)
לפני שנתיים • 27 בדצמ׳ 2021
שולט ומפנק​(שולט) • 27 בדצמ׳ 2021
היסוס נובע מחוסר ידע או חוסר באמון .
תבדוק איתה בשאלות פתוחות ואז תדע אם חסר לה ידע אז תשלים לה את כל הידע שחסר לה ואז היא תעשה את כל מה שתחליט .
אם זו הבעיה של אמון אתה צריך להמשיך את התקשורת הפתוחה שלך איתה עד שרמת האמון שלה בך תגרום לה לסמוך עליך והאמון יעלם .