שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

קמפיין פומבי לשכנוע השולטת – בואו לממש מאוויים באמצעותי!

alphaparadox​(נשלט)
לפני שנתיים • 25 בדצמ׳ 2021

קמפיין פומבי לשכנוע השולטת – בואו לממש מאוויים באמצעותי!

alphaparadox​(נשלט) • 25 בדצמ׳ 2021
שבוע טוב,

מן הידועות לשלושת קוראי הבלוג שלי, היא שאני רוצה, אוהב וצריך להסב נחת ואושר לשולטת הייחודית-במלוא-מובן-המילה שלי.

הבעיה שהיא חשה בהיסוס מצדי להרעיף עליה ככל יכולתי, ואסרה עלי לתת כל מתנה או דבר-מה לכבוד השנה האזרחית החדשה, הגם שאני יודע שהיא, מבחינתה, היתה רוצה בכך.

אני מרגיש רע על שהכשלתי את עצמי ומנעתי מעצמי את האפשרות לשמח אותה, וחשוב מכך, על שמנעתי ממנה סיפוק.

לכן, אני מעלה בזאת כאן (באישורה, כמובן) את קמפיין "תני לי לתת (בבקשה)!", במסגרתו אני מתחנן פומבית ממנה לאפשר לי לעשות כרצונה, לשמח אותה, ולחזק את הקשר שלנו ואת שליטתה בי.

"אז מה זה מעניין אותנו, חוץ מזה שאנחנו מסיבות כאלה ואחרות קוראים את הבלוג שלך?", אתם שואלים?

אז זהו, שאתםן יכוליםות להרוויח מזה!

תמורת תמיכה בקמפיין (בדמות לייק, ועדיף, תגובה לפוסט התומכת באישור השולטת לאפשר לי לשמח אותה, פה או בבלוג שלי), אתםן יכוליםות לבקש שאכתוב דבר מה \ אצלם \ אספר \ אמציא \ אעשה כל מה שעולם על רוחכם בגבולות הסביר* (*סביר – ייקבע ע"י השולטת. אבל היא ככלל לא בוחלת באמצעים, נגיד כך).

במילים פשוטות, אני כ"כ שלה פרטית, וכ"כ רוצה לשמח אותה ספציפית, שאני נקודתית מזנה את עצמי כללית, ושואף לשמח כמה שיותר מכם!

קדימה! הגיבו, לייקקו, ואמרו לי מה בא לכם שאכתוב או אשים בבלוג הזה!

והעיקר, תנו לי לתת לה לתת לי לתת לה!
    התגובה האהובה בשרשור
Lilyth​(טרנסית נשלטת)
Lilyth​(טרנסית נשלטת) • 25 בדצמ׳ 2021
בהצלחה.
תפסיק לנסות להמרות את פיה גם אם אתה חושב שזה לטובתה!😜
בכל מקרה. אם החשש מצידה, הוא כלכלי .. או משהו בסגנון.
הייתי ממליצה דרך "חינמית" והשקעה מהלב. אולי היא תסכים לקבל מתנה כזאת, בתור פשרה.
alphaparadox​(נשלט)
alphaparadox​(נשלט) • 25 בדצמ׳ 2021
Lilyth כתב/ה:
בהצלחה.
תפסיק לנסות להמרות את פיה גם אם אתה חושב שזה לטובתה!😜
.

תודה!

יובהר שהקמפיין באישורה icon_smile.gif

למעשה, היא הבהירה שאם אעבור את ה-20 לייקים ו \ או תגובות, הקמפיין יוכתר בהצלחה icon_smile.gif
alphaparadox​(נשלט)
לפני שנתיים • 26 בדצמ׳ 2021
alphaparadox​(נשלט) • 26 בדצמ׳ 2021
תמרעה המרטשת כתב/ה:
תרמנו כבר במשרד.
*טריקת דלת*

אני יכול רק לקוות שזו גם היתה כוונת המשוררת, אבל התגובה כשלעצמה היא תמיכה, אז - בכנות רבה - תודה.
DomiNA O Hera{Sincerelyo}
DomiNA O Hera{Sincerelyo} • 26 בדצמ׳ 2021
לפחות היית עושה קמפיין ממומן😜
בהצלחה !!
ואת שולטת יקרה שחררי, תאפשרי לו להעניק לך , תרגישי טוב עם זה ,כי את מסתבר מעניקה לו הרבה יותר אם הוא ככה עף עלייך.
כנפי רוח
כנפי רוח • 26 בדצמ׳ 2021
לאחר מחשבה, החלטתי לתרום לך לייק ממאגר הלייקים שנותרו לי לחלוקה.
אשמח אם תחזיר לי אותו לאחר גמר השימוש, כשהוא נקי ומגוהץ.

סתם, אחי. תהנהicon_smile.gif
alphaparadox​(נשלט)
alphaparadox​(נשלט) • 26 בדצמ׳ 2021
רק מבהיר, למען הסדר הטוב - אני אכתוב, אצלם, או אעשה כל דבר סביר (דהיינו, שהשולטת תאשר) תמורת תמיכה בקמפיין בדמות לייק או תגובה. זו הזדמנות כיפית לא קטנה בכלל! לכו על זה!

ותודה לכל התומכיםות עד כה! אתם נפלאים.