אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תפיסת עולם

n a
n a
לפני שנתיים • 28 בדצמ׳ 2021
n a • 28 בדצמ׳ 2021
עבד בארון כתב/ה:
שליטה נשית היא בהחלט תפיסת עולם
ולדעתי תפיסת עולם מ ב ו ר כ ת
שבו שתפקידו של הגבר הוא לשרת את האישה ולדאוג שיהיה לה קל ונוח בחיי היום יום
יש קשת רחבה של רמות שליטה מייחסי FLR המבוססים על אהבה וכבוד הדדי
ועד שליטה מלאה על כל נושא בחיי היום יום ואפילו ידיעה על המיקום פיזי של הגבר הנשלט דרך המכשיר הנייד

תודה על ההסגברה, עבד.
לא נראה לי שירדת לסוף דעתי. אני לא מדברת על גברים שרוצים להעריץ נשים, אני מדברת על התבססות באמונה אמיתית בכך שנשים הן יותר טובות מגברים, גם מחוץ לבדסם.
Kitty frank
Kitty frank • 28 בדצמ׳ 2021
עבד בארון כתב/ה:
שליטה נשית היא בהחלט תפיסת עולם
ולדעתי תפיסת עולם מ ב ו ר כ ת
שבו שתפקידו של הגבר הוא לשרת את האישה ולדאוג שיהיה לה קל ונוח בחיי היום יום
יש קשת רחבה של רמות שליטה מייחסי FLR המבוססים על אהבה וכבוד הדדי
ועד שליטה מלאה על כל נושא בחיי היום יום ואפילו ידיעה על המיקום פיזי של הגבר הנשלט דרך המכשיר הנייד

נראה לי שאם באמת היית מאמין בזה, לא היית תולה את השירות ביחסים.
--Nir--
--Nir-- • 28 בדצמ׳ 2021
זה סבבה לייחס תכונות נעלות למין אותו אתה מעריץ, כל עוד זה בחצי צחוק ובחצי רצינות

חצי רצינות - אני אכן חש צורך ליפול לרגלי נשים *מסוימות* אני רואה בהן דברים שאני לא רואה בנשים אחרות או בגברים בכלל. אני רוצה באופן מובנה ליצור היררכיה מולן בה הן מעלי.

חצי בצחוק - אני לא מטומטם. ואני לא אסחף לחשוב שאשה כאדם אכן שווה יותר מגבר. או שגברים שלא בעניין להישלט אמורים לעשות את זה בכל זאת.

חצי מדאיג - נתקלתי פה ושם באנשים מהצד השולט שחושבים שאכן יש הבדל היררכי מובנה בין המינים. ברמה כזו שאקט מסוים כלפי אשה הוא לא בסדר גם כשהוא בהסכמה, כי היא אשה. אבל כלפי גבר הוא בסדר, כי הוא גבר (או להפך)

כשתפיסה כזו שזה בסדר לבצע אקט מסוים לא מוסרי כלפי מין מסוים באה מהצד הנשלט אז מילא. קצת מגוחך. כשזה מהצד השולט זה כבר מסוכן.
n a
n a
לפני שנתיים • 29 בדצמ׳ 2021
n a • 29 בדצמ׳ 2021
--Nir-- כתב/ה:
זה סבבה לייחס תכונות נעלות למין אותו אתה מעריץ, כל עוד זה בחצי צחוק ובחצי רצינות

חצי רצינות - אני אכן חש צורך ליפול לרגלי נשים *מסוימות* אני רואה בהן דברים שאני לא רואה בנשים אחרות או בגברים בכלל. אני רוצה באופן מובנה ליצור היררכיה מולן בה הן מעלי.

חצי בצחוק - אני לא מטומטם. ואני לא אסחף לחשוב שאשה כאדם אכן שווה יותר מגבר. או שגברים שלא בעניין להישלט אמורים לעשות את זה בכל זאת.

חצי מדאיג - נתקלתי פה ושם באנשים מהצד השולט שחושבים שאכן יש הבדל היררכי מובנה בין המינים. ברמה כזו שאקט מסוים כלפי אשה הוא לא בסדר גם כשהוא בהסכמה, כי היא אשה. אבל כלפי גבר הוא בסדר, כי הוא גבר (או להפך)

כשתפיסה כזו שזה בסדר לבצע אקט מסוים לא מוסרי כלפי מין מסוים באה מהצד הנשלט אז מילא. קצת מגוחך. כשזה מהצד השולט זה כבר מסוכן.

אבל זה בדיוק מה שלא מתיישב..
בפנטזיה, אתה בונה עולם בו לנשים יש תכונות (או פוטנציאל) להיות נעלות ולכן צריך לסגוד להן, על מנת לשרת את המיניות שלך, אבל במציאות אין היררכיה כזאת ואתה יודע שלא צריכה להיות.

איך זה יכול להתקיים במח אחד? icon_smile.gif

משום מה יותר מסתדר לי הגיונית שולטים שחושבים שבעולם הלא בדסמי גברים טובים מנשים. זה עולה בקנה אד עם תפיסות פופולאריות (פרימיטיביות.. אנסליות..).
starduskonfire
starduskonfire • 29 בדצמ׳ 2021
בחורה שגילתה שהיא מסוגלת לתמרן, לנצל, והשפיל, לשגע את מירב הגברים שהיא פוגשת.
כשהיא יודעת שאם היא רק תאפשר זאת, יעמדו אצלה בתור, גם מנהלי חברות, וגם המוכר מהסופר.
זה דורש משהו, לא להתבלבל בסיטואציה כזו, לא לקפוץ למסקנות לגבי הערך היחסי בין המינים.
זה דורש משהו משום שבחוויה הזו, היא לגמרי עליונה, וזה נעים ומבאס כאחד, כי מתוך העליונות הזו, לא ניתן לראות ערך אמיתי באדם, רק בפונקציה שלו.
--Nir--
--Nir-- • 29 בדצמ׳ 2021
Quora כתב/ה:
--Nir-- כתב/ה:

אבל זה בדיוק מה שלא מתיישב..
בפנטזיה, אתה בונה עולם בו לנשים יש תכונות (או פוטנציאל) להיות נעלות ולכן צריך לסגוד להן, על מנת לשרת את המיניות שלך, אבל במציאות אין היררכיה כזאת ואתה יודע שלא צריכה להיות.

איך זה יכול להתקיים במח אחד? icon_smile.gif

משום מה יותר מסתדר לי הגיונית שולטים שחושבים שבעולם הלא בדסמי גברים טובים מנשים. זה עולה בקנה אד עם תפיסות פופולאריות (פרימיטיביות.. אנסליות..).

יש המון דיסוננסים בבדסמ לדעתי. בטח כנשלט.

אני יכול לפנטז על עולם בו אני רכוש מבחינה חוקית של מישהי. אבל אני לא באמת רוצה לחיות בעולם הזה ואני חושב שעבדות זה הדבר הכי מזעזע שהאנושות המציאה.

אני יכול לפנטז על מין בכפייה(במקרה שלי בכפייה עלי) אבל לתעב אונס כמו שאני מתעב רצח. וכשפעם כשהייתי ילד בן 19 מלכה בתשלום ניסתה לחדור אלי בלי הסכמה אני התנגדתי בכוח והעפתי אותה ממני.

אני מאד מקווה שאף נשלטת תמימה לא תיפול לידיים של שולט שחושב שנשים פחות טובות מגברים. אין בזה שום דבר הגיוני. כנ"ל הפוך.

יש פנטזיות שנחמדות בתור פנטזיות ואין דרך באמת להגשים אותן.
(אגב גם התחרמנתי כילד מסרטים שבהן מישהי מענה מישהו והורגת אותו. אז אני אמור לשאוף לזה?)

החכמה היא לבנות היררכיה עם מישהי ולהעמיק אותה ולהפוך אותה לאמיתית כמה שאפשר בין אם זה מפגש חד פעמי ובין אם קשר שליטה.
littlei
littlei • 29 בדצמ׳ 2021
גברים שסבורים שהתפיסת עולם שלהם פמיניסטית בגלל שהערצת נשים מעמידה להם, זה די טיפשי ודוחה
yosishoam
לפני שנתיים • 31 בדצמ׳ 2021
yosishoam • 31 בדצמ׳ 2021
זה לא מטריד אותי כי מגיל 15 פחות או יותר אנשים מטומטמים לא מטרידים אותי , ללא הבדלי דת גזע ומין .

אבל כן מתחבר לרעיון הבסיסי , אין דבר שמכבה את המשיכה שלי יותר מכאלו שרואות את עצמן כעליוניות עלי ברמה המהותית או כבני אדם או כמגדר .
תפוח אדמה חרוך​(נשלט)
לפני שנתיים • 1 בינו׳ 2022
אני לגמרי מאלה.

אני חי בתחושה שלנשים מגיע יותר ממני אינהרנטית. שעמדת הפתיחה בדיאלוג היא שהן קצת מעליי.

אני מרגיש לא נוח כשאני יושב ברכבת והן עומדות. כשאני יכול, אני אקום.

אני מרגיש מאוד לא נוח שהן מאחוריי בתור בסופר. כשאני יכול, אתן להן לעבור.

החפצה? לא בטוח. יותר מכל אני רוצה לשמוע מי היא, מה היא רוצות (ממני ובכלל), מה משמח מה מעציב, מה חשוב מה לא חשוב. כמה היא חכמה, כמה היא השיגה וכו'.

פשוט... אני רוצה את זה מלמטה.

זה עד כדי כך פשע בעינייך? הקיום שלי?
Zord​(מתחלף)
לפני שנתיים • 1 בינו׳ 2022
Zord​(מתחלף) • 1 בינו׳ 2022
החברה שלנו מתחלקת למעמדות אבל לא לפי מגדרים אלא לפי יופי, משאבים, כוח והשפעה.
לא מבין איך אפשר להסיק שבימינו זה מחולק לפי נשים /גברים.