בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חיסונים וגבולות

JunkyRuby{MyLexicon}
לפני שנתיים • 30 בדצמ׳ 2021
JunkyRuby{MyLexicon} • 30 בדצמ׳ 2021
MyLexicon כתב/ה:
פעם, לפני מלא מלא שנים חשבו שכדור הארץ הוא קבוע, והשמש מסתובבת סביבו וכל מי שטען אחרת היה כופר.

בא איזה אחד קופרניקוס או משהו וטען אחרת וואלה צדק.

מה יפה בסיפור הזה? למה כולנו זוכרים אותו?
כי זה אחד המקרים הבודדים שבו הקונצנזוס טעה.

כל ה"מיוחדים", "החתרנים" בעיני עצמם, "המתעמקים" מבניין גילמן, מועצות החירום לקורונה מטעמם עצמם עם ראשי תיבות באנגלית ולוגו ממלכתי, מומחי היו טיוב ומצטטי המחקרים צרי הראיה -

על פי רוב, כל אלה יאספו אל פח האשפה של ההיסטוריה המדעית-תרבותית ויעברו לקונספירציה הבאה בעוד כמה שנים.

חוכמת ההמונים, לרוב, צודקת.
ואם בכל המדינות, רוב מוחלט של הקהילה המדעית אומרת להתחסן ומהצד השני יש לינק ביוטיוב שאומר אחרת, אני יודע במי אני בוחר.

אבל לא צירפת לזה לינקים ב-3 העתקים למקורות יוטיוב מוסמכים, לא מאמינה לך.
JunkyRuby{MyLexicon}
TradeMark כתב/ה:
JunkyRuby כתב/ה:
לא נכנסת לשיחות עם מתנגדי חיסונים או איך שלא תקראו לעצמכם,
לא עובדת גם בלספק לאף אחד הוכחות,
לעומת זאת אני כן עובדת בלעבוד לו על הזין שיהיה מרוצה. ממליצה 😏

אני לא מתנגד חיסונים, אני מחוסן מותק. פאקינג רילקס, אני מ-"מחנה המחוסנים" אז הזמן היקר שלך יכול להיות מושקע בי... למרות שבתכלס לא בא לי עליו כי אם היה לך משהו אמיתי להוסיף היית כנראה כבר מוסיפה אותו פה.

אין דבר יותר פאשיסטי ודוחה בעיני מאנשים שלא מסוגלים לנהל שיח עם מישהו שמחזיק בדעות שונות מהם. איזה מן אנשים אנחנו, ואיזו מן חברה אנחנו רוצים לבנות לדורות הבאים, כשאנחנו לא יכולים לנהל שיח עם אנשים שחושבים אחרת? איזה מן חברה אנחנו רוצים שתהיה פה כשאפילו דיון על תהליך רפואי כל כך משמעותי לחיים של כולנו הפך להיות אידיאולוגי ולא פשוט מבט ביקורתי על עובדות שעליהם אנחנו יכולים לקיים שיח?

תתרכזי באמת בזה שהזין שלו יהיה מרוצה, כי בלהציג את הדעות ה"מקצועיות" שלך את סופר חלשה.

גברת כלבונת סקרנית, למה יש "דיבייט" את שואלת? אז העולם המדעי הוא "דיבייט" אחד גדול שלעולם לא נפסק. אם המדע יפסיק לבדוק את עצמו נון-סטופ ויחליט שהוא הגיע לאמת המוחלטת אפשר לסגור את כל העסק. שום דבר הוא לא תורה מסיני, בטח ובטח במשהו שהוא כל כך חדש ולא ניתן להוכיח. אז בואו נפסיק לנסות להשתיק שיח וחשיבה עצמאית, ובואו נמשיך לדבר על זה. אם את בעלת חשיבה ביקורתית כל כך חזקה היית מעודד שיח, ולא מנסה להשתיק אותו.

סופ"ש מופלא של קשת בענן שיהיה, וזדיינו כולכם שגרמתי לי להיכנס לשיחה על קורונה באתר בדס"מי.

אבל מאמי שלי, זה לא בהגדרת תפקיד שלי להוכיח לך או להציג לך את דעותיי המקצועיות.

אני הכי בעד דעות מגוונות, ביקורת והטלת ספק, אבל רק מלראות את הלינקים אליהם קישרת, ברור לי שזה לא דיון מקצועי וענייני כמו שאני מנהלת בעבודה בתור "לא רופאה או חוקרת בעלת שם עולמי".

בהמשך תראה לי איפה זה כואב כשלא משתפים איתך פעולה בקונספירציות הכאילו אינטיליגנטיות, הנה אוסיף משהו אמיתי, אדידס הרבה יותר טובים מנייק. זהו אמרתי את זה
Jeanne
Jeanne • 30 בדצמ׳ 2021
MyLexicon כתב/ה:
פעם, לפני מלא מלא שנים חשבו שכדור הארץ הוא קבוע, והשמש מסתובבת סביבו וכל מי שטען אחרת היה כופר.

כל ה"מיוחדים", "החתרנים" בעיני עצמם, "המתעמקים" מבניין גילמן, מועצות החירום לקורונה מטעמם עצמם עם ראשי תיבות באנגלית ולוגו ממלכתי, מומחי היו טיוב ומצטטי המחקרים צרי הראיה -

על פי רוב, כל אלה יאספו אל פח האשפה של ההיסטוריה המדעית-תרבותית ויעברו לקונספירציה הבאה בעוד כמה שנים.

ואם בכל המדינות, רוב מוחלט של הקהילה המדעית אומרת להתחסן ומהצד השני יש לינק ביוטיוב שאומר אחרת, אני יודע במי אני בוחר.

בלי לחשוב יותר מידי, עוד כמה קונצנזוסים כאלה ותעשה איתם מה שבא לך.

שחורים שווים הרבה פחות מלבנים.. מה שנקרא כול נושא העבדות והשלכותיה עד היום.
יהודים הם מפיצי מחלות שותי דם ילדים וצריך להשמיד אותם, בהחלט ניתן להגדירו כקונצנזוס בגרמניה וחלקים נרחבים מאירופה, בלי קונצנזוס חברתי תרבותי מדעי זה לא הייתה קרקע לשואה.
נשים שוות פחות מגברים ודעתן קלה ולכן ע"פ הקונצנזוס לא יכולות להצביע ונחשבות אף כסוג של רכוש.

וסתם כדי להקליל את האוירה איזה כמה שטותיים
ששכחנו בכלל שהיה פעם קונצנזוס כזה:
רק מוסיקה קלאסית היא באמת מוסיקה
אומנות מודרנית לא נחשבת כאומנות

ועוד אחד דווקא מעולם המדע של ניסויים קליניים
בו עד לפני זמן לא רב, רוב הניסויים נעשו על גברים לבנים. לקח המון המון זמן לקהילה המדעית להבין שגברים ונשים מגיבים אחרת לתרופות. ושילדים הם לא מיני מבוגרים, שרק צריך להקטין עבורם מינון בהתאם לגודל. אלא שגם הם מגיבים אחרת לתרופות. גם זה היה פעם קונצנזוס. כמו גם שלל טיפולים רפואיים אחרים שהתבררו כטעות בתפיסה.

אבל היי, מה זה משנה. זה לא ישנה את דעתך. אין פה הקשבה לעוד דעות מדעיות, רק זלזול והקטנה אגרסיבית.

אם מישהו רוצה לדבר באמת על הנושא, אפשר לפנות אלי בפרטי. לא חושבת שנשאר מה להוסיף לשכשוכית כאן.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 30 בדצמ׳ 2021
לגיטימי.
מחוסן יחפש מחוסנים.
לא מחוסן יחפש לא מחוסנים.
מה הבעיה.
TradeMark​(שולט)
TradeMark​(שולט) • 30 בדצמ׳ 2021
MyLexicon כתב/ה:

תצרוך את המידע שאתה רוצה לצרוך חביבי, אבל את הזעם הפסאדו-אינטלקטואלי שלך אתה לא צריך לשפוך על כל מי שלא רואה את הדברים כמוך. זה בסדר לחשוב אחרת. אני לא כל כך מתרשם מזה. ואין לך שום מונופול על האמת ולא משנה כמה ערסיות מפונפנת תזרוק באוויר. שווה אבל לציין שאם מישהו קובע נחרצות שהמקרה של קונפיציוס הוא אחד המקרים הבודדים שבהם הקונצנזוס טעה, הוא בהחלט מציג חוש ותפיסה רעים מאוד להיסטוריה. ודי לחכימא ברמיזא.

JunkyRuby כתב/ה:
TradeMark כתב/ה:
JunkyRuby כתב/ה:
לא נכנסת לשיחות עם מתנגדי חיסונים או איך שלא תקראו לעצמכם,
לא עובדת גם בלספק לאף אחד הוכחות,
לעומת זאת אני כן עובדת בלעבוד לו על הזין שיהיה מרוצה. ממליצה 😏

אני לא מתנגד חיסונים, אני מחוסן מותק. פאקינג רילקס, אני מ-"מחנה המחוסנים" אז הזמן היקר שלך יכול להיות מושקע בי... למרות שבתכלס לא בא לי עליו כי אם היה לך משהו אמיתי להוסיף היית כנראה כבר מוסיפה אותו פה.

אין דבר יותר פאשיסטי ודוחה בעיני מאנשים שלא מסוגלים לנהל שיח עם מישהו שמחזיק בדעות שונות מהם. איזה מן אנשים אנחנו, ואיזו מן חברה אנחנו רוצים לבנות לדורות הבאים, כשאנחנו לא יכולים לנהל שיח עם אנשים שחושבים אחרת? איזה מן חברה אנחנו רוצים שתהיה פה כשאפילו דיון על תהליך רפואי כל כך משמעותי לחיים של כולנו הפך להיות אידיאולוגי ולא פשוט מבט ביקורתי על עובדות שעליהם אנחנו יכולים לקיים שיח?

תתרכזי באמת בזה שהזין שלו יהיה מרוצה, כי בלהציג את הדעות ה"מקצועיות" שלך את סופר חלשה.

גברת כלבונת סקרנית, למה יש "דיבייט" את שואלת? אז העולם המדעי הוא "דיבייט" אחד גדול שלעולם לא נפסק. אם המדע יפסיק לבדוק את עצמו נון-סטופ ויחליט שהוא הגיע לאמת המוחלטת אפשר לסגור את כל העסק. שום דבר הוא לא תורה מסיני, בטח ובטח במשהו שהוא כל כך חדש ולא ניתן להוכיח. אז בואו נפסיק לנסות להשתיק שיח וחשיבה עצמאית, ובואו נמשיך לדבר על זה. אם את בעלת חשיבה ביקורתית כל כך חזקה היית מעודד שיח, ולא מנסה להשתיק אותו.

סופ"ש מופלא של קשת בענן שיהיה, וזדיינו כולכם שגרמתי לי להיכנס לשיחה על קורונה באתר בדס"מי.

אבל מאמי שלי, זה לא בהגדרת תפקיד שלי להוכיח לך או להציג לך את דעותיי המקצועיות.

אני הכי בעד דעות מגוונות, ביקורת והטלת ספק, אבל רק מלראות את הלינקים אליהם קישרת, ברור לי שזה לא דיון מקצועי וענייני כמו שאני מנהלת בעבודה בתור "לא רופאה או חוקרת בעלת שם עולמי".

בהמשך תראה לי איפה זה כואב כשלא משתפים איתך פעולה בקונספירציות הכאילו אינטיליגנטיות, הנה אוסיף משהו אמיתי, אדידס הרבה יותר טובים מנייק. זהו אמרתי את זה

אני אגיד רק שני דברים לגביך ובזה אני אשמח לסיים:

1. בכל הדיונים המקצועיים והעניינים שלך בעבודה את לא מנהלת שיח עם אף אחד שמתקרב לבכירות והניסיון של דר. פיטר מקאלואו. אז מה אם זו שיחה שמועברת דרך יוטיוב? הוא לא רופא יוטיוב ואין לו ערוץ. הוא מתארח בערוץ של פרופסור ברט וויינסטין, שגם הוא דמות מוכרת מאוד בקהילה המדעית. אבל לפי הגישה שלך לשיחה שלהם אני מבין שבשביל אשת מקצוע כמוך הם דגים קטנים, צ'יפס, ממש גרעינים לשבת.
2. לפי התגובות הדי לא ענייניות שלך, אם למישהו כואב איפשהו זה לך.

היי... תראו מה זה... 2 ציפורים במכה אחת...
הלן הדובה
הלן הדובה • 30 בדצמ׳ 2021
את זה עוד לא שמעתי. זה טמטום מסוג חדש
אמון מלא
אמון מלא • 30 בדצמ׳ 2021
אני פוסל על פאשיזם.
פחות מעניין אותי אם זה מקובל או לא.

אני פוסל על הדרה.

אני פוסל על אפקט העדר.

אני פוסל על חדירה לפרטיות.

אני לא שייך לאף מחנה , אולי התחסנתי ואולי לא.

אני פוסל את עצם השאלה.
פחות מעניין אותי.
JunkyRuby{MyLexicon}
לפחות תדע לכתוב נכון את שם המשפחה שלו 😂

לא מבינה מה לא ענייני בתגובות שלי. אתה סאחי כבד ואני בעיקר עסוקה בלהעביר את היום באכילת תחת, בישולים והצלת האנושות. סהכ נשמע לי שאני סבבה 😎

תקליל כפרה, תקליל. זה כלוב פה, לא המפגש השבועי של מועדון קפוצי התחת
MyLexicon
לפני שנתיים • 31 בדצמ׳ 2021

אינטלקטואל יקר

MyLexicon • 31 בדצמ׳ 2021
קופרניקוס - אסטרונום פולני
קונפוציוס - פילוסוף סיני

כן, התבלבלת וזה לא יפה מצידי ככה להסתלבט, אבל יום שישי בבוקר והילדים כבר בבית הספר ויש לי כמה דקות לשרוף על הכיף הזה....

אתה רוצה לנהל שיח? הנה ,מגיבים לך.
אבל הסגנון לא מתאים
התוכן, לא סבבה לך
וממש ממש מרגיז אותך שאנחנו לא מתרשמים מהלינקים שלך ליוטיוב ושמות הרופאים שאתה מצטט.

בוא, תן לי ככה עוד כמה מילים גבוהות על פאשיזים, דמוקרטיה, תספר לי עוד כמה אתה רוצה חברה מתוקנת ומכילה - בדיוק כמו שאתה כזה ומי שלא כמוך הוא "ערס" (חחחח), או "לא רופאה או מומחית בעלת שם עולמי".

אז אחרי שסיפרת מה אנחנו, ותודה על זה, אני גם רוצה לשחק בזה טוב? למה שרק אתה תהנה?

אולי אתה המתכנת המוכשר בסוף המסדרון
אולי אתה הבחור שהגיש לי קפה אתמול בצוהרים
אולי אתה יועץ ההשקעות שנתן לי טיפ מנצח אתמול
אולי אתה איזה פעיל פוליטי חברתי

אין לי מושג

פה, אתה רק מילים על מסך באתר של סוטים.
ואתה מילים טובות, באמת כפרה עליך, כיף לקרוא את בלוג שלך.
אבל בחיים אני לא אקח עצות מתחום הרפואה והמדע ממילים באתר סאדו גם אם יש לעדן אייקון מזוקן , ולא משנה כמה החיוך שלו יפה שם. אתה באמת נראה אחלה גבר. אבל שם זה עוצר.

יש לך ילדים טריידמרקוש? אני לא אניח הנחות.
אצלי זה זמן קדוש עכשיו, אז נשיקות ושבת שלום!
JunkyRuby{MyLexicon}
לפני שנתיים • 31 בדצמ׳ 2021
JunkyRuby{MyLexicon} • 31 בדצמ׳ 2021
הגבת לי לא כמו שרציתי
לא כמו שאני חושב שצריך להגיב
בגופן דויד 12 במקום אריאל 24
השתמשת באימוג'י צהוב במקום סגול
כתבת דברים שאני לא מסכים שתכתבי בכלל
בחרת ניסוחים שאני לא מסכים איתם
את לא קרדיולוג שמבין בצנתורים ועשה קורס אימונולוגיה לפני 20 שנה בשנה ב'

אז את - פאשיסטית!