שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר לקורס באוניברסיטה של החיים. נשים - כמה ממכן נהנות מלמצוץ זין?

Ollie​(נשלטת)
לפני שנתיים • 2 בינו׳ 2022
Ollie​(נשלטת) • 2 בינו׳ 2022
heisenberg כתב/ה:
למצוץ זה כל כך ונילי ומשעמם, גרון עמוק ולהיחנק מזין זה משהו שנשלטת יכולה להתחבר אליו.
סתם מציצה זה מיותר.

תודה לך, גבר תורן שלא מסוגל שלא לתפוס את המרחב גם כשהשאלה מופנית ישירות לנשים. תודה שדיברת בשמנו, כי באמת הפה שלנו לא מסוגל להגיד דברים בעצמו, אנחנו צריכות שגבר יגיד.
Rollo
Rollo • 2 בינו׳ 2022
heisenberg כתב/ה:
Rollo כתב/ה:
זה למה אני אוהב פה.
במקום שבדרך כלל רק גברים מתלהבים מכמה גדול יש להם כביכול נשים מתלהבות כמה עמוק הן יכולות לבלוע חחח

בוא בתור אחד שקורא לעצמו בניק של ויקינג ושם תמונה של ויקינג וכנראה יש לו כרס בירה אז לא הייתי מתלהב כל כך.
לפני שאתה מתלהב תעשה מנוי זהב אולי תוכל לשלוח הודעות לנשים שחושבות שזה אתה בתמונה.

חחחח אחי, אני לא נשלטת אתה לא צריך לנסות להוריד אותי 🤣🤣
מי שמכירה אותי יודעת שאני ויקינג 😉
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 2 בינו׳ 2022
Ollie כתב/ה:
heisenberg כתב/ה:
למצוץ זה כל כך ונילי ומשעמם, גרון עמוק ולהיחנק מזין זה משהו שנשלטת יכולה להתחבר אליו.
סתם מציצה זה מיותר.

תודה לך, גבר תורן שלא מסוגל שלא לתפוס את המרחב גם כשהשאלה מופנית ישירות לנשים. תודה שדיברת בשמנו, כי באמת הפה שלנו לא מסוגל להגיד דברים בעצמו, אנחנו צריכות שגבר יגיד.

הוא מדבר בשם אלו שהפה שלהן מוצץ זין, אז הן לא יכולות לדבר כרגע.
heisenberg​(שולט)
heisenberg​(שולט) • 2 בינו׳ 2022
Ollie כתב/ה:
heisenberg כתב/ה:
סתם מציצה זה מיותר.

היה צריך פה גבר שיענה כמו שצריך
Kitty frank
Kitty frank • 2 בינו׳ 2022
heisenberg כתב/ה:
Ollie כתב/ה:
heisenberg כתב/ה:
סתם מציצה זה מיותר.

למה את מתנפלת, אולי. שאלו מי אוהבת למצוץ והאיש ענה שהוא לא אוהבת למצוץ ומעדיף זיוני גרון קשוחים. תכלס, מבינה לליבך-אתה גם אוהב כמוני שמושכים לך חזק בשיער תוך כדי?
heisenberg​(שולט)
heisenberg​(שולט) • 2 בינו׳ 2022
Kitty frank כתב/ה:
heisenberg כתב/ה:
Ollie כתב/ה:
heisenberg כתב/ה:
סתם מציצה זה מיותר.

למה את מתנפלת, אולי. שאלו מי אוהבת למצוץ והאיש ענה שהוא לא אוהבת למצוץ ומעדיף זיוני גרון קשוחים. תכלס, מבינה לליבך-אתה גם אוהב כמוני שמושכים לך חזק בשיער תוך כדי?

השערות היחידות שיש לי בגוף הם בתחת.
אז משיכות שיער זה לא...
ותבואי נעשה אימונים ביחד נראה איך את עושה גרון עמוק ואולי אני אלמד משהו.
Elsa​(אחרת)
לפני שנתיים • 3 בינו׳ 2022
Elsa​(אחרת) • 3 בינו׳ 2022
אענה לשאלה המקורית, אני מאוד אוהבת, בעיקר כשהוא עומד מתוח, להרגיש את הדופק עם הלשון, איך שזה מרגיש בפה. אני טיפוס אוראלי. כמובן שאני לא ארד למישהו שלא נהנה מזה, זה ירגיש מוזר. ואת האמת, לא חושבת שזה משפיל..
נשלטוש
נשלטוש • 3 בינו׳ 2022
בתור אחד שחווה את זה פעם אחד
אני נהנתי מזה אבל
זה הוריד לי מיזה שפתאום משהי אישה יורדת לי ..
כי אני יותר אוהב לענג אותה מאשר את עצמי ..
זה שלי 😇
flower-red​(נשלט)

Re: אממ

flower-red​(נשלט) • 3 בינו׳ 2022
Ollie כתב/ה:
pointBreak כתב/ה:

אמממ בובה מאוד אמינה ?
🤯
בובה ומאוד אמינה לא מסתדר לי באותו משפט.

בוא, אנחנו מדברים פה על עולם שבו יש בובה כזו. מושלמת, בול כמו אדם, רק בלי חיים בתוכה.
אני בטוחה שאתה מספיק אינטליגנט-רגשית כדי להצליח לענות על השאלה הזו תחת הנחת יסוד שקיימת בובה כזו. אולי אתה לא רוצה לענות לשאלה, זה כבר נושא אחר. אבל השאלה אם ניתן לייצר בובה אמינה או לא אינה רלוונטית פה.

שאלה מצויינת, אני אענה בשם עצמי, חד משמעית לא. אם זו לא פיטמה שמחוברת לאישה שאני נמשך אליה (שלא לומר לא מחוברת לאישה בכלל) אני לא אהנה מזה.

תודה על השאלה הזאת, כי זה באמת דיי ממחיש את הנושא של מציצה לגבר מצד נשים, מניח שזה אותו דבר, צריך שהוא יהיה מחובר למישהו שאותה אישה נמשכת אליו כדי שזה יהיה "כיף", מחרמן ומהנה עבורה...
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 3 בינו׳ 2022
Ollie כתב/ה:
גם אותי זה מסקרן.
התשובה שלי היא שאני לא נהנית מזה (בשביל עצמי), ואני תוהה אם כולן כמוני, או שיש מיעוט חריג בזה (אני נוטה לחשוב שהצד שלי הוא לא המיעוט).

לעיתים נדירות אני נהנית כי המרקם של הזין נעים לי והוא יפה לי. לרוב, האמת, כואב לי בלסת, אני נחנקת, הצוואר נתפס לי. כאילו, פיזית, לא חווית על.