בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן בתשלום

Gia X
לפני שנתיים • 14 בינו׳ 2022
Gia X • 14 בינו׳ 2022
1. שולטת בתשלום זאת זנות. גם אם הסשן נעשה בלבוש מלא ואפילו אם אין מגע פיזי בין שני הצדדים, המטרה של רוכש השירות היא עוררות מינית. מכאן שמדובר בשירותי מין בתשלום.
לי אישית אין שום בעיה עם זנות. זה מקצוע לגיטימי, לא פחות מעיסוקים לגיטימיים אחרים.
אם כבר - אני בעד וגם השתמשתי בשירות הזה לא אחת בעצמי. מדליק אותי לשלם על משהו שאני יכולה להשיג בחינם.
2. *להתנות* פגישה בסביבה חברתית (קפה/מסעדה/בילוי) בתשלום באשר הוא - זאת זנות במסווה. לדעתי זה נמוך, עלוב ודוחה. מרגיש לי כמו קיבוץ נדבות.
אם אחד הצדדים יגלה רצון להעניק מתנה או לשלם את ההוצאות או מה שלא יהיה - זכותו וזה נחמד מצידו, אבל אם האישה תציב את זה כתנאי - בעיני זה הופך אותה לבימבו מעוררת רחמים.
ScatNerd
ScatNerd • 14 בינו׳ 2022
Gia X כתב/ה:
1. שולטת בתשלום זאת זנות. גם אם הסשן נעשה בלבוש מלא ואפילו אם אין מגע פיזי בין שני הצדדים, המטרה של רוכש השירות היא עוררות מינית. מכאן שמדובר בשירותי מין בתשלום.

מעניין, אבל לא בטוח אם מדוייק. אם אני משלם למישהי שתתן לי מכות רצח ואני מקבל מזה "עוררות מינית" זה לא יכול להיחשב כזנות.
לזנות יש הגדרה ספציפית וחייב להיות מגע מיני. זה שחלק מחשיבים אקטים מסויימים כשווי ערך לזנות לא אומר שזה עונה על ההגדרה הפורמלית.
Gia X
Gia X • 14 בינו׳ 2022
שטחים אפורים.
ועדיין - היא יכולה גם להקריא לך פואמות. כל עוד אתה מקבל מזה הנאה מינית - זה שירותי מין. שירותי מין בתשלום - זאת זנות.
ScatNerd
ScatNerd • 14 בינו׳ 2022
Gia X כתב/ה:
שטחים אפורים.
ועדיין - היא יכולה גם להקריא לך פואמות. כל עוד אתה מקבל מזה הנאה מינית - זה שירותי מין. שירותי מין בתשלום - זאת זנות.

קריאת פואמות לא נחשב כשירות מין, גם אם מישהו מקבל מזה הנאה מינית. מה שקובע זה האקט עצמו ולא מה אתה מפיק מזה בעקיפין,
אחרת אפשר להגיד את זה על הרבה דברים. יש הגדרה ספציפית ל "יחסי מין", ו(רמז) איברי המין צריכים להיות מעורבים.
קוקו הכלבלב
קוקו הכלבלב • 14 בינו׳ 2022
ברשותכם , אמשיך עם כיוון הפואמות.
אם אדם הולך לראות הצגה שבה שחקנים
שמשחקים בתשלום ואותו אדם חווה הנאה מינית, האם זה זנות ?
ואם באותה ההצגה, באולם יושב רק צופה אחד, האם זו זנות ?
inu inu
לפני שנתיים • 16 בינו׳ 2022
inu inu • 16 בינו׳ 2022
קוקו הכלבלב כתב/ה:

ומה לגבי אסיר פוליטי שמקבל מכות חשמל שגורמות לו הנאה מינית זה גם זנות?
--Nir--
--Nir-- • 16 בינו׳ 2022
קוקו הכלבלב כתב/ה:

לא. כי ההצגה לא נועדה להסב הנאה מינית לצופים

הקראת הפואמות בדוגמה - כן.
m53
m53
m53 • 16 בינו׳ 2022
נראה לי שיש כאן הרבה עורכי דין.