צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המילה חמוד לשולט

שלגי
לפני שנתיים • 11 בינו׳ 2022
שלגי • 11 בינו׳ 2022
חמוד זה השחור החדש ‼️
heisenberg​(שולט)
heisenberg​(שולט) • 11 בינו׳ 2022
אם לי אישית אישה אומרת לי חמוד אני ישר מתקן אותה ואומר לה כמו שאמרת חמוד אומרים לילד, כלב ולחמודי מהחנות ירקות, אני לא חמוד אז אל תקראי לי ככה.

לדעתי זה מעליב שקוראים לגבר חמוד, אבל אני מניח שזה לא בא מרוע לב, או ממטרה לפגוע או להשפיל זה פשוט חלק מהלקסיקון של אותה אישה.
fkfkeoeofkfk
fkfkeoeofkfk • 11 בינו׳ 2022
כמובן שזה לא מרוע או מכוונה רעה.

אני מנסה להבין אם רק לי בקונוטציה חמוד זה לכלבים וילדים.
fkfkeoeofkfk
Elsa כתב/ה:
מה רע בחמוד?🤔

שזה לא מילה לתאר גבר.
נגיד באנגלית גברים לא אוהבים adorable. אם תקראי ככה לגבר זה יעליב אותו, כי זה לא מילה גברית.

באותה המידה שאם הגבר שלך יתאר אותך בתור סבבה ולא יפה זה לא ייתפס בעינייך כמשהו חיובי כי סבבה למרות היותה מילה חיובית זה לא חיובי כשזה בא לתאר אשה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 11 בינו׳ 2022
BlackNazgul כתב/ה:
אם אני אומר לאשה שהיא נראית סבבה במקום יפה והיא תעדיף את המילה יפה זה אומר שהיא מפחדת להיות "סבבה"?

או שפשוט מכל המחמאות בעולם למה דווקא להגיד סבבה כשיש ביטויים יותר נשיים וחיובים כמו יפה.

אישה שלא אוהבת שאומרים לה שהיא נראית סבבה בדרך כלל לא חושבת ש"סבבה" זה לא נשי. היא חושבת ש"סבבה" פירושו "בסדר". יענו, אין שום בעיה עם איך שאת נראית - וזהו, לא מעבר. כך שזו לא המחמאה הכי מחמאתית.

גבר שלא אוהב שקוראים לו חמוד בדרך כלל חושב ש"חמוד" זה לא גברי, מפני שיש לו תפיסה מאד מסוימת של גבריות. כיוון שהוא חושש להתפס כלא-גברי, הוא ינסה להתנהג איך שהוא חושב שגבר "אמיתי" צריך להתנהג ויימנע מדברים שלא מתאימים לגבר "אמיתי". זין על זה. לגבר אמיתי לא אכפת איך מישהו מגדיר גבר אמיתי. אם הוא לובש בחורף וואנזי כי זה נעים לו ומעניין את התחת הפרוותי שלו מה אחרים חושבים על זה, הוא יותר "גבר" בעיניי מגבר שהיה רוצה ללבוש וואנזי כי זה נעים לו אבל נמנע מכך כי זה "לא גברי". ואם המילה "חמוד" מרגישה לו כמורידה מגבריותו, אולי זה מפני שהוא לא מספיק בטוח בגבריות שלו.

למען הסר ספק, אני מדבר באופן כללי ולא עליך ספציפית. נזגולים הם גברים שבגברים 🙂
ארגמןן​(אחרת)
ארגמןן​(אחרת) • 11 בינו׳ 2022
אני יכולה להבין מה אתה אומר. זה נורא סובייקטיבי.. יש גברים שהכרתי שלא קריטי להם ויש גברים שהמילה לא באה להם בטוב (ואפילו לא מעט מהם). וזה בסדר גמור.
*ובעיניי, אין רשימה שאתה צריך לעמוד בה כדיי להיחשב גבר. מותר לך שהמילה לא תבוא לך בטוב ואפילו חס וחלילה לא עלינו לפחד ממנה. זה לא עושה אותך פחות גבר.. זה רק עושה אותך גבר שמביע.
fkfkeoeofkfk
זאלופון כתב/ה:
BlackNazgul כתב/ה:
אם אני אומר לאשה שהיא נראית סבבה במקום יפה והיא תעדיף את המילה יפה זה אומר שהיא מפחדת להיות "סבבה"?

או שפשוט מכל המחמאות בעולם למה דווקא להגיד סבבה כשיש ביטויים יותר נשיים וחיובים כמו יפה.

אישה שלא אוהבת שאומרים לה שהיא נראית סבבה בדרך כלל לא חושבת ש"סבבה" זה לא נשי. היא חושבת ש"סבבה" פירושו "בסדר". יענו, אין שום בעיה עם איך שאת נראית - וזהו, לא מעבר. כך שזו לא המחמאה הכי מחמאתית.

גבר שלא אוהב שקוראים לו חמוד בדרך כלל חושב ש"חמוד" זה לא גברי, מפני שיש לו תפיסה מאד מסוימת של גבריות. כיוון שהוא חושש להתפס כלא-גברי, הוא ינסה להתנהג איך שהוא חושב שגבר "אמיתי" צריך להתנהג ויימנע מדברים שלא מתאימים לגבר "אמיתי". זין על זה. לגבר אמיתי לא אכפת איך מישהו מגדיר גבר אמיתי. אם הוא לובש בחורף וואנזי כי זה נעים לו ומעניין את התחת הפרוותי שלו מה אחרים חושבים על זה, הוא יותר "גבר" בעיניי מגבר שהיה רוצה ללבוש וואנזי כי זה נעים לו אבל נמנע מכך כי זה "לא גברי". ואם המילה "חמוד" מרגישה לו כמורידה מגבריותו, אולי זה מפני שהוא לא מספיק בטוח בגבריות שלו.

למען הסר ספק, אני מדבר באופן כללי ולא עליך ספציפית. נזגולים הם גברים שבגברים 🙂

שוב אתה מנסה לעשות over thinking על פחדים וחששות. אני לא חושש לגבריות שלי אני פשוט חושב שלהגיד לגבר חמוד זה ״בסדר״. כמו שאמרת על האשה, שסבבה זה רק ״בסדר״ וזה, לא מעבר. אצל גבר להגיד לו חמוד זה שהוא ״בסדר״ וזה, לא מעבר.

אני הכי לא פוחד ממה שאומרים ואני הולך לפעמים עם לק ועושה מה שבא לי. פשוט כשאשה אומרת לך חמוד מכל המחמאות בעולם שאפשר להגיד לגבר זה נראה לי לא מתאים.

נזגולים הם באמת גברים שבגברים icon_smile.gif
Rollo
Rollo • 11 בינו׳ 2022
תארו לכם את סמל הגבריות משנות ה60 Clint Eastwood מתואר כ״חמוד״ חחחח
מה עם George Clooney? הוא גם גבר חמוד? חחח