שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

המילה חמוד לשולט

Elsa​(אחרת)
לפני שנתיים • 11 בינו׳ 2022

What he said..

Elsa​(אחרת) • 11 בינו׳ 2022
זאלופון כתב/ה:
BlackNazgul כתב/ה:
אם אני אומר לאשה שהיא נראית סבבה במקום יפה והיא תעדיף את המילה יפה זה אומר שהיא מפחדת להיות "סבבה"?

או שפשוט מכל המחמאות בעולם למה דווקא להגיד סבבה כשיש ביטויים יותר נשיים וחיובים כמו יפה.

אישה שלא אוהבת שאומרים לה שהיא נראית סבבה בדרך כלל לא חושבת ש"סבבה" זה לא נשי. היא חושבת ש"סבבה" פירושו "בסדר". יענו, אין שום בעיה עם איך שאת נראית - וזהו, לא מעבר. כך שזו לא המחמאה הכי מחמאתית.

גבר שלא אוהב שקוראים לו חמוד בדרך כלל חושב ש"חמוד" זה לא גברי, מפני שיש לו תפיסה מאד מסוימת של גבריות. כיוון שהוא חושש להתפס כלא-גברי, הוא ינסה להתנהג איך שהוא חושב שגבר "אמיתי" צריך להתנהג ויימנע מדברים שלא מתאימים לגבר "אמיתי". זין על זה. לגבר אמיתי לא אכפת איך מישהו מגדיר גבר אמיתי. אם הוא לובש בחורף וואנזי כי זה נעים לו ומעניין את התחת הפרוותי שלו מה אחרים חושבים על זה, הוא יותר "גבר" בעיניי מגבר שהיה רוצה ללבוש וואנזי כי זה נעים לו אבל נמנע מכך כי זה "לא גברי". ואם המילה "חמוד" מרגישה לו כמורידה מגבריותו, אולי זה מפני שהוא לא מספיק בטוח בגבריות שלו.

למען הסר ספק, אני מדבר באופן כללי ולא עליך ספציפית. נזגולים הם גברים שבגברים 🙂

זה גם מה שאני חושבת.. אולי זה תלוי קונוטציה שבה המילה נאמרת.. אבל לא חושבת שצריך להיתפס על מילה. עד שלא קראתי את זה כאן, לא הייתי אומרת שלהגיד על מישהי שהיא סבבה זה מעליב.. 🤔
שלגי
שלגי • 11 בינו׳ 2022
זאלופון כתב/ה:
BlackNazgul כתב/ה:
אם אני אומר לאשה שהיא נראית סבבה במקום יפה והיא תעדיף את המילה יפה זה אומר שהיא מפחדת להיות "סבבה"?

או שפשוט מכל המחמאות בעולם למה דווקא להגיד סבבה כשיש ביטויים יותר נשיים וחיובים כמו יפה.

אישה שלא אוהבת שאומרים לה שהיא נראית סבבה בדרך כלל לא חושבת ש"סבבה" זה לא נשי. היא חושבת ש"סבבה" פירושו "בסדר". יענו, אין שום בעיה עם איך שאת נראית - וזהו, לא מעבר. כך שזו לא המחמאה הכי מחמאתית.

גבר שלא אוהב שקוראים לו חמוד בדרך כלל חושב ש"חמוד" זה לא גברי, מפני שיש לו תפיסה מאד מסוימת של גבריות. כיוון שהוא חושש להתפס כלא-גברי, הוא ינסה להתנהג איך שהוא חושב שגבר "אמיתי" צריך להתנהג ויימנע מדברים שלא מתאימים לגבר "אמיתי". זין על זה. לגבר אמיתי לא אכפת איך מישהו מגדיר גבר אמיתי. אם הוא לובש בחורף וואנזי כי זה נעים לו ומעניין את התחת הפרוותי שלו מה אחרים חושבים על זה, הוא יותר "גבר" בעיניי מגבר שהיה רוצה ללבוש וואנזי כי זה נעים לו אבל נמנע מכך כי זה "לא גברי". ואם המילה "חמוד" מרגישה לו כמורידה מגבריותו, אולי זה מפני שהוא לא מספיק בטוח בגבריות שלו.

תמיד היית כזה חכם וחמוד?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 11 בינו׳ 2022
שלגי כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
BlackNazgul כתב/ה:

תמיד היית כזה חכם וחמוד?

חכם כן. חמוד רק מאז הניתוח.
שלגי
שלגי • 11 בינו׳ 2022
זאלופון כתב/ה:
שלגי כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
BlackNazgul כתב/ה:

תמיד היית כזה חכם וחמוד?

חכם כן. חמוד רק מאז הניתוח.

חנקת 🤣
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 11 בינו׳ 2022
אחד הסימנים.
המובהקים לכך שקשר עומד להסתיים.
זה כאשר האשה מתחילה לקרוא לבן זוג שלה , חמוד.
זה אומר שהיא לא נמשכת אליו מינית. ורואה בו ילד.
הקשר, בכל זאת נמשך רק כי הוא חמוד.
אבל לא יחזיק לאורך זמן.
במקרים יותר קשים היא קוראת לבן זוג שלה,"חמוד ומתוק".
או "חמודי מתוק".
זה אומר פרידה ממש תוך זמן קצר ביותר.
ימים ספורים..
fkfkeoeofkfk
fkfkeoeofkfk • 11 בינו׳ 2022
מתהפך כתב/ה:
אחד הסימנים.
המובהקים לכך שקשר עומד להסתיים.
זה כאשר האשה מתחילה לקרוא לבן זוג שלה , חמוד.
זה אומר שהיא לא נמשכת אליו מינית. ורואה בו ילד.
הקשר, בכל זאת נמשך רק כי הוא חמוד.
אבל לא יחזיק לאורך זמן.
במקרים יותר קשים היא קוראת לבן זוג שלה,"חמוד ומתוק".
או "חמודי מתוק".
זה אומר פרידה ממש תוך זמן קצר ביותר.
ימים ספורים..

נגעת בנקודה יפה.

חמוד זה לא סקסי אצל גבר.
Tyrell​(אחרת)
לפני שנתיים • 12 בינו׳ 2022
Tyrell​(אחרת) • 12 בינו׳ 2022
אומרת חמוד בלי בעיה
ומתכוונת לזה.
או מתוק.
בלי עליונות והתנשאות רשעית.
פשוטו כמשמעו
the rain song
לפני שנתיים • 12 בינו׳ 2022
the rain song • 12 בינו׳ 2022
כשאני קוראת לגבר חמוד אני לא מתכוונת שכל המהות, ההוויה והאישיות שלו מקופלים בתוך המילה הזאת. חמוד מתייחס למשהו ספציפי. איזו מחווה שהגבר עשה, משהו שהוא אמר, עשה, כתב, כאלה דברים. ובאותו רגע הוא חמוד בעיני. זו המילה המדוייקת ואני עומדת מאחוריה.

שאר המחמאות כבודן במקומם מונח אבל הן לא מתאימות ברגעים הספציפים האלה.
זה לא קשור לשולט או נשלט, לא לווניליות ואפילו לא להיותו גבר. גם לנשים יש הזדמנויות להיות חמודות. בפעם האחרונה שבדקתי, גם הם בני אדם. במערכת יחסים זה יכול לבוא לידי ביטוי במקומות אינטימיים יותר אבל גם לאנשים זרים יש פוטנציאל להיות חמודים ברגעים מסויימים.

המילה הזאת הזאת בשימוש אצלי כלפי כל מגדר, גיל או בעל חיים. כלב שמירה שחושף שיניים לא חמוד בכלל, גם כלב משטרה שמסתער על חשוד לא חמוד במיוחד. אבל כשהוא בא להתפנק, מטה את הראש במבט הזה שלהם, מרים רגל - אז הוא חמוד. גם לילדים יש רגעים שהם חמודים ורגעים שהם ממש לא. ראיתם פעם ילד פורץ בצרחות ובכי כי הפינה של השניצל נגעה בפירה? - לא חמוד בכלל.

גבר שלא רוצה שיקראו לו חמוד, שלא יהיה חמוד. (ויש כאלה אני משערת) אבל מעשים מסוג זה מעוררים חיבה בעיני כך שלא הייתי ממהרת להמליץ להפסיק עם זה.

ושלא יהיה ספק, גם קלינט איסטווד, ג'ורג' קלוני, שון קונרי או הדוגמן של מרלבורו. כל סמלי הגבריות של פעם - כולם חמודים לפעמים, גם בתור דמות בסרט ואני בטוחה שגם בחיים הפרטיים שלהם.

חוץ מזה, אשה יכולה להיות יפה והיא יכולה להיות סבבה. היא גם יכולה להיות מהממת וגם להיות בסדר. אלו לא מילים נרדפות ובחירת המחמאה מגיעה מנותן המחמאה ולא מזה שמקבל אותה. (מעניין שלגבי האשה הלכתם על ההופעה החיצונית)