צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דאדי אישיוז? סיריאסלי?

סילברמיסט
לפני שנתיים • 26 בינו׳ 2022

דאדי אישיוז? סיריאסלי?

סילברמיסט • 26 בינו׳ 2022
מה הקטע של הדאדי אישיוז? למה שגבר יהנה שבחורה תקרא לו אבא? לא הייתם רוצים לשכב עם הבנות שלכם נכון? אז מה הקטע עם זה?

דיברתי היום עם כמה גברים על דאדי אישיוז ואני באמת מנסה להבין את הקאצ', מה מושך אתכם בזה?

ולגבי הצד של הבנות אני גם לא מבינה, לצעוק אבא לא גורם לכן לחשוב על אבא שלכם? נושא שלא כיף לחשוב עליו בזמן הסקס (במיוחד כשיש אישיוז)
ThisGuy
ThisGuy • 26 בינו׳ 2022
מה הקטע של לנתח פטישים של אנשים? גם כל הסטיות שלך הן 100% הגיוניות? מה זה משנה בכלל?
סילברמיסט
ThisGuy כתב/ה:
מה הקטע של לנתח פטישים של אנשים? גם כל הסטיות שלך הן 100% הגיוניות? מה זה משנה בכלל?

לא באתי ממקום שיפוטי אלא ממקום של נטו להבין
fleur

Re: דאדי אישיוז? סיריאסלי?

fleur • 26 בינו׳ 2022
סילברמיסט כתב/ה:
מה הקטע של הדאדי אישיוז? למה שגבר יהנה שבחורה תקרא לו אבא? לא הייתם רוצים לשכב עם הבנות שלכם נכון? אז מה הקטע עם זה?

דיברתי היום עם כמה גברים על דאדי אישיוז ואני באמת מנסה להבין את הקאצ', מה מושך אתכם בזה?

ולגבי הצד של הבנות אני גם לא מבינה, לצעוק אבא לא גורם לכן לחשוב על אבא שלכם? נושא שלא כיף לחשוב עליו בזמן הסקס (במיוחד כשיש אישיוז)

פטיש שיימינג? סיריאסלי?

👎
סילברמיסט

fleur כתב/ה:
סילברמיסט כתב/ה:

פטיש שיימינג? סיריאסלי?

👎

לא ציינתי שום שם...
ארגמןן​(אחרת)
ארגמןן​(אחרת) • 26 בינו׳ 2022
אני אף פעם לא צועקת אבא, אולי אבוש.. ולא זוכרת שזה אי פעם הזכיר לי את האבא האמיתי שלי.
יש הפרדה שנוצרת באופן טבעי, בכל זאת.. אני לא באמת רואה אותו כאבא שלי.
StreetCat
StreetCat • 26 בינו׳ 2022
אני חושבת שאם הניסוח היה יותר מתעניין ומנסה להבין ופחות שיפוטי, התגובות היו אחרות.
"מה הקטע של הדאדי אישיוז? למה שגבר יהנה שבחורה תקרא לו אבא? לא הייתם רוצים לשכב עם הבנות שלכם נכון? אז מה הקטע עם זה?"
מה הקטע עם זה - נשמע שיפוטי ומבטל פטיש של אחרות.
ויש המון סיבות וגורמים לכל פטיש ולפעמים אין. לפעמים זה פשוט מה שנמשכות אליו.

"מה הקטע של הבדסמ שלכם? למה אתם חושבים שכאב וסבל זה אהבה? מה הקטע הזה?" - אתמול שאלו אותי בניסוח הזה בדיוק. (וזה רק ציטוט חלקי)
ולא, זו לא נשמעת כמו שאלה של רצון להבין.
RenneWhite

RenneWhite • 26 בינו׳ 2022
סילברמיסט כתב/ה:

זה בסדר שאת לא מבינה, האמת אני מבינה אותך.
אבל רוצה סוד? אני גומרת רק כשאני צועקת אבא (:
ואם לא בקול אז בלב בשקט.
אבל לא סתם אבא, אבא מתחנן כזה ואני נהנית מכל שנייה.
ואבא שלי האמיתי?
הוא פשוט לא שם...
ואולי הוא שם בגרסה המותרת, לבוש בצורה של גבר אחר. בכלל לא אבא שלי ואני יכולה לקרוא לו ולגנוח אבא כמה שאני רוצה.
וזה עושה לי כלכך פאקינג טוב