צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוט פטיש

Jessie Adams{ליידי}
לפני שנתיים • 2 בפבר׳ 2022

פוט פטיש

Jessie Adams{ליידי} • 2 בפבר׳ 2022
פוט פטיש!
כמה יש להגיד, כמה יש ללמוד, לחוות, לומר ועוד ביטויים מהסוג הזה.
אני רוצה להכין את הפרק על הפוט פטיש (שלא מעט ביקשו), וכדי לא לפספס פרטים אני צריכה אתכם ואתכן.
יש קטע שכל פעם שאני מוציאה פרק באים אליי עם רעיונות שלא חשבתי או נתקלתי בהם לפני, ותכלס זה מבאס ובא לי באמת לעשות פרק מושלם בנושא.
אז דברו אליי:
חוויות
פנטזיות
מה צריך לדעת
ממה צריך להיזהר
איך מתחילים
איך גומרים
מה מחרמן אתכם בטירוף
ה כ ל

נשים שיש להן פוט פטיש - הייתי שמחה לשמוע גם את נקודת המבט שלכן! אני יודעת שזה פחות נפוץ אבל קיים והייתי רוצה להתייחס גם לזה!

אפשר גם בפרטי. אפשר בצ'אט. אפשר בכל מקום.
אפשר גם לשלוח לי באנונימי בלינק:
https://bit.ly/3ufsRpO

אשמח לעזרה מכם ומכן! אני אמנם יודעת הרבה אבל אתם.ן בטוח יודעים יותר ממני!
תודה על כל העזרה ושיתוף הפעולה מראש! ומקווה שנצליח במשימה - לנרמל פטיש כל כך נפוץ!
    התגובה האהובה בשרשור
feetForLife​(נשלט)
feetForLife​(נשלט) • 2 בפבר׳ 2022
מדליק ממש כפות רגליים שיצאו מעקבים, אחרי אימון, להסניף אותן.
שהבחורה מזיזה את הכפות רגליים שלה וגורמת לך לעקוב אחרי עד שאתה מצליח לנשק אותן
ענןקטן​(נשלט)
ענןקטן​(נשלט) • 2 בפבר׳ 2022
אני הייתי שמח לדעת האם יש כאן אספקטים תרבותיים. האם יש מקומות בעולם שזה פחות או יותר נפוץ.

עוד הבט מעניין לבחון יהיה הבדלים בפטיש הזה בין אנשים שונים. אני מכיר מישהו שמה שעושה את זה זו הגרב ולא הרגל עצמה. נעליים, גרביים, כף הרגל, כל הרגל או אולי רק הברך...
Jessie Adams{ליידי}
Jessie Adams{ליידי} • 2 בפבר׳ 2022
מודה לכם על התשובות!
קצת מופתעת שנכתבו פה רק שתיים
חשבתי שזה ייצור דיון הרבה יותר רחב לאור העובדה שזה אחד הפטישים הנפוצים והיה על העניין הרבה ביקוש (!)
איפה אתם פוט פטישיסטים?
HeatCliff​(נשלט)
HeatCliff​(נשלט) • 2 בפבר׳ 2022
היי,
אצלי מה שמשחק את התפקיד הכי חסק במשיכה הוא הריח שלהן. כמובן שזה לא אמצעי החשיפה הראשון בדרך כלל icon_smile.gif
אבל מראה של כף רגל אוטומטית משדר אותות למוח על פוטנציאל ארומטי בדרגות משתנות - בהתאם לסוג הגרב, הנעל ומזג האוויר.

המילה הכי יפה בעיני בעברית היא "יחפה".
יש לי יכולת על לזהות אותה בתוך אוקיינוסים של טקסט.

מחכה לפרק... בטוח יהיה מעניין.
--Nir--
לפני שנתיים • 3 בפבר׳ 2022
--Nir-- • 3 בפבר׳ 2022
HeatCliff כתב/ה:
היי,
אצלי מה שמשחק את התפקיד הכי חסק במשיכה הוא הריח שלהן. כמובן שזה לא אמצעי החשיפה הראשון בדרך כלל icon_smile.gif
אבל מראה של כף רגל אוטומטית משדר אותות למוח על פוטנציאל ארומטי בדרגות משתנות - בהתאם לסוג הגרב, הנעל ומזג האוויר.

המילה הכי יפה בעיני בעברית היא "יחפה".
יש לי יכולת על לזהות אותה בתוך אוקיינוסים של טקסט.

מחכה לפרק... בטוח יהיה מעניין.

+100 על הקטע של ה"יחפה"!
מל(ק)ה​(שולטת)
מל(ק)ה​(שולטת) • 3 בפבר׳ 2022
אני אהיה פרקליטתו של השטן...
רוצה להקדים ולומר שאני מאד אוהבת פוט פטיש, עליי. אני מתחרמנת מזה מעבר להשפלה, לנמיכות הקומה שלו, לתהתמסרות שלו.

אז הנה החלק הפחות נוצץ- רוב הגברים ואני מדגישה רוב, לא כולם, יגידו שהם אוהבים, מוכנים, מתים על כף רגל מזיעה שהגוף שאליה מחוברת הכף עבר מסע כומתה של גולני בדיוק הרגע וזה הרגע שהם ירצו ללקק, למצוץ וכו'.
זה לא קורה בפועל אצל הרוב שציינתי. הם ייגעלו.
ברוב אני מתכוונת לאלו שהכרתי או שוחחתי איתם, לא בהכרח נפגשתי איתם.
כל השאר - אני בטוחה שאתם יחידי סגולה.
נשמהשלעבד
נשמהשלעבד • 3 בפבר׳ 2022
מלקה - קשה לי להאמין......אין כמו כף רגל אחרי יום עבודה או אימון, זה שיא השיאים, אותי זה מחרמן,מרגש, מושך בצורה אדירה !
--Nir--
--Nir-- • 3 בפבר׳ 2022
מל(ק)ה כתב/ה:
אני אהיה פרקליטתו של השטן...
רוצה להקדים ולומר שאני מאד אוהבת פוט פטיש, עליי. אני מתחרמנת מזה מעבר להשפלה, לנמיכות הקומה שלו, לתהתמסרות שלו.

אז הנה החלק הפחות נוצץ- רוב הגברים ואני מדגישה רוב, לא כולם, יגידו שהם אוהבים, מוכנים, מתים על כף רגל מזיעה שהגוף שאליה מחוברת הכף עבר מסע כומתה של גולני בדיוק הרגע וזה הרגע שהם ירצו ללקק, למצוץ וכו'.
זה לא קורה בפועל אצל הרוב שציינתי. הם ייגעלו.
ברוב אני מתכוונת לאלו שהכרתי או שוחחתי איתם, לא בהכרח נפגשתי איתם.
כל השאר - אני בטוחה שאתם יחידי סגולה.

יכול להעיד על עצמי, ויש מס' (מצומצם אמנם) של שולטות שגם יכולות לאשר נמרצות, שאם יש לי חיבור ומשיכה לאשה ולאישיות שלה, אז אני לחלוטין נמשך למה שתיארת.

ובכלל ריח גוף כחלק מסגידה זה דבר מטריף.

(ריח גוף. לא הזנחה כמובן, זה סתם דוחה)
motislv​(נשלט)
motislv​(נשלט) • 3 בפבר׳ 2022
גם אני נגוע בפוט פטיש חזק,
מאז שאני זוכר את עצמי נמשכתי לכפות רגליים נשיות ומטופחות.
ממבטים בתור תלמיד ביסודי על רגליהן של המורות (כאן שייכתי את הפטיש לקטע של דומיננטיות), או ממסאז' לכפות הרגליים של הדודה.
אבל אצלי יש הבדל ניכר בין פוט פטיש ארוטי לפוט פטיש בהשפלה.
גם היום יוצא לי ללקק דיי הרבה את כפות רגליה היפות של אישתי, אבל זה הרבה פחות מרגש מהפנטזיה.
אני מעדיף לשייך את זה להשפלה ודומיננטיות.
יש משהו דיי משפיל בזה שאתה למשל משתחווה למישהי מנשק לה את הרגליים במיוחד אם זה מדמה קטע אמיתי של כפיה.
זה כמעט ולא קורה בחיים האמיתיים.
אחד המקרים הזכורים שהייתי עד להם ודיי השפעיע עליי היה כשהייתי בן 13.
שיחקנו מחניים בקומת העמודים של הבניין המשותף שגרנו פה , מידי פעם בגילאים האלה היו מאבקי כוח והיאבקויות, אחד השכנים שהיה בן 15 הכניע ילד בן 13 (בשנים האלו יש משמעות לכל חודש כמעט)
התיישב על החזה שלו אחז בידיו ולחץ את הראש שלו עם ירכיו, עד עכשיו לא היה שום דבר מיוחד בזה, זה היה קורה הרבה בין ילדים.
אבל.
אחת הבנות ששיחקו איתנו ניגשה והניחה את כף הרגל שלה על הפנים של הילד, כולנו מסביב צחקנו והילד שהיה למטה ניסה להתנגד ללא הצלחה.
לי אישית המראה של השכן שוכב מושפל כשכף הרגל של הנערה על הפנים שלו גרמה לי להתעוררות מינית.