צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

"אהבה ואזיקים"- סרט בדסמי בנטפליקס

מיתוסית​(שולטת)
לפני שנתיים • 15 בפבר׳ 2022

"אהבה ואזיקים"- סרט בדסמי בנטפליקס

מיתוסית​(שולטת) • 15 בפבר׳ 2022
הסרט "אהבה ואזיקים" עלה ממש לפני כמה ימים לנטפליקס.
הוא סרט קוריאני רומנטי, קליל וחמוד בן שעתיים שמדבר על בחור שעובר למחלקה אחרת במקום העבודה שלו ואחת העובדות שם פותחת בטעות חבילה שמיועדת לו ובתוכה... קולר בדסמי icon_smile.gif
מפה לשם ומשם לפה, אחרי הרבה מהמורות ומבוכות, הוא מציע לה להיות הדומית הראשונה שלו והיא מסכימה, וכאן בעצם רוב הסרט...

אומנם לא היו הרבה סרטים בדסמיים, אבל לטעמי זה הסרט הבדסמי הכי טוב שראיתי אי פעם (הופה, העליתי ציפיות...). למה?
1. קודם כל- פאמדום! לא משהו שנפוץ בכלל בסרטים בדסמיים כשהם כבר יוצאים
2. הסרט מצליח להיות קליל, רומנטי וסקסי בלי להיות שמאלצי, דביק, מעצבן כמו קומדיות רומנטיות מטופשות ובלי להראות עירום בכלל! כן, אפילו לא תחת (סליחה למצפים), אבל יש שם כמה סצינות מחרמנות icon_smile.gif
3. הדבר שהכי אהבתי בו לעומת כל סרט בדסמי מטופש אחר שלוקח את עצמו באובר רצינות, זה שיש בו בעיקר הרבה אותנטיות! זה הדבר הכי קרוב לבדסמ אמיתי שקורה במציאות!
מדובר בגבר ואישה נורמטיבים וממוצעים לגמרי, אף אחד מהם לא חווה התעללות בילדות (לפחות לא שאנחנו יודעים. בכלל לא מדברים על למה הוא נמשך לזה, אלא זו פשוט עובדה, שזה גם נחמד בעיניי), הם עובדים ממוצעים ממעמד הביניים, חמודים כאלה, ביישניים, שיש בהם משהו מאוד שובה לב ומעורר אמפתיה ורוב הסצינות קורות בסיטואציות שגרתיות ויומיומיות. הם שחקנים מעולים שהבעות הפנים שלהם אומרות הכל. הסרט עוסק בסוגיות שעניינו ויעניינו את רובינו, אם לא כולנו במהלך השלבים השונים בבדסמ.

הסרט בעצם מלווה את נקודת המבט שלו- על הפחד שלו לחשוף את הנטייה המינית שלו בפני בת זוג ונשים בכלל, הקושי להאמין שאפשר בכלל לממש פנטזיה במציאות, פחד מביקורת או דחייה ותיוגו כ"סוטה", כמעט כאילו הוא מתנצל על עצם קיומו ככזה ועל זה שהוא בכלל מציע או מבקש, את ההתלהבות הראשונית הזו כשהיא מסכימה וזורמת, החיבור של הפנטזיה למציאות, הנתינה וההערצה שלו כלפיה, יש בו משהו כלבלבי ומקסים והבעות הפנים שלו הורסות ואותנטיות כשהיא מבצעת בו כל מיני דברים (לא אהרוס את ההפתעה). רואים אותו מתייעץ ברשת עם אנשים בקהילה ממש כמו שאנשים פה מתייעצים icon_smile.gif

הסרט גם מלווה את נקודת המבט שלה, כמישהי קצת משועממת, פנויה, שמחפשת קצת ריגושים ועניין בחיים, שלא חשבה אף פעם על בדסמ, אבל פשוט לא רואה בזה שום דבר רע ומחליטה פשוט לנסות. הוא מלווה את התהליך שלה שבו היא לוקחת ברצינות את כל הנושא, מחפשת ברשת מאמרים, סרטים, מתאמנת ולומדת על מונחים ומה עושים, כל פעם הולכת וקונה עוד צעצוע או אביזר להתנסות בו... ממש כמו שרובינו עשינו כשהתחלנו. ואיזו דומית היא הופכת להיות, ולא- לא דומית רעה, קפואה, צרחנית ועם מחוכים אימתניים icon_smile.gif

הכל נעשה בהסכמה, בסקרנות בריאה של ונילית- קינקית חמודה שהולכת ומגלה את הבדסמיות והמיניות שלה ואת ההשפעה שלה עליו ואיך שזה גם משפיע על ההתנהלות שלה בכלל בחיים האמיתיים ביכולת להיות אסרטיבית מול גברים ובכלל להעריך את עצמה (לא נראה לי שזה ממש ספויילר, וכאן אפסיק לדבר על ההתפתחות שלה). למרות שהיא מתייחסת לזה רק כעל משחק, היא לוקחת אותו ברצינות וחוקרת לעומק, בודקת איתו שהוא בסדר עם כל דבר, מאוד קשובה אליו, אכפתית. יש אפילו סצינות של אפטר קייר והמון דאגה באופן הכי יומיומי, פשוט ורגיל שיש, דברים שלא זכור לי שראיתי בצורה כזו אף פעם בשום סרט מיינסטרימי או בכלל. זה פשוט היה מרגש... וכמובן כל הפדיחות הקטנות והפיקשושים שקורים לכולנו והופכים את זה למשהו יותר אמיתי ולא מצועצע ופורנוגרפי icon_smile.gif והבדסמ שם הוא די סטנדרט.

בקצרה, אפשר לומר שיש מערכת יחסים מתפתחת על רקע מיני- בדסמי וכל מה שיכול לעלות בקשר כזה או בכלל מיני...

עולות גם סוגיות של דיסקרטיות ופחד מחשיפה, מה דעתם של אנשים אחרים כשהם מגלים וכיצד הם מגיבים, כיצד הגיבורים מגיבים לכך, עולות סוגיות של המקומות היותר בעייתיים של בדסמ- שאומנם ניתן להם מקום קטן ובנגיעה אבל לטעמי חשוב כי זה גם נוגע בסוגיות האלה שהן כל כך חשובות ולפחדים שמלווים אליהם (שוב, ממש חוששת לא לעשות ספויילרים).

אז אני ממש ממליצה לצפות בסרט כסרט קליל, כיפי, מעניין, מסקרן, מעורר אמפתיה, אותנטי שקל להתחבר לנעשה בו ולטעמי בכיף אפשר גם לצפות עם בן או בת זוג ונילים קינקיים כדרך לבחון תגובה, לחשוף לתחום, לדבר על מה שקורה שם באופן מאוד נגיש ולא מאיים.
והם פשוט חמודים, אין לי מילה אחרת לתאר אותם icon_smile.gif

מי שצפה ורוצה לעשות דיון- אשמח, רק אל תשכחו לשים אזהרות ספויילרים icon_smile.gif

טיזר (זה לא בסרט חחח... לפני שתתלוננו על זה שזה לא בטיחותי לקשור עם זה): https://www.youtube.com/watch?v=15ivaS6mCWo

טריילר רשמי: https://www.youtube.com/watch?v=p1XLFGKL7gI

תיהנו icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
נשלט צנוע​(נשלט)
נשלט צנוע​(נשלט) • 15 בפבר׳ 2022
ראיתי ואהבתי למרות שהיה אפשר לבשל את הסרט קצת יותר חריף ופיקנטי. אם כבר אז כבר.
מיתוסית​(שולטת)
Plus Minus כתב/ה:

לגמרי!
אבל הוא עדיין היה סקסי ומספק, ואני מניחה שבגלל שהמיקוד שלו היה סרט רומנטי ולא אירוטי בהגדרה ואולי בגלל פן תרבותי שנמנעים מעירום וסצינות סקס מפורשות, הם נמנעו מזה.
זה גם איפשר הגבלת גיל 16+ ולא 18+ ואולי זה גם שיקול
נשלט צנוע​(נשלט)
נשלט צנוע​(נשלט) • 15 בפבר׳ 2022
מיתוסית כתב/ה:
Plus Minus כתב/ה:

לגמרי!
אבל הוא עדיין היה סקסי ומספק, ואני מניחה שבגלל שהמיקוד שלו היה סרט רומנטי ולא אירוטי בהגדרה ואולי בגלל פן תרבותי שנמנעים מעירום וסצינות סקס מפורשות, הם נמנעו מזה.
זה גם איפשר הגבלת גיל 16+ ולא 18+ ואולי זה גם שיקול

את כנראה צודקת בתשובתך.
אבל מבחינת מבטנו בעולם הבדסמ, הוא קצת תפל.
יחד עם זאת, אין הרבה אפשרויות נוספת בנטפליקס, כך שזו כבר התקדמות יפה.
מיתוסית​(שולטת)
הסרט לטעמי מהפכני דווקא בזה שהוא מוגדר כסרט רומנטי ובוחן את ההתפתחות הבדסמית של כל אחד בנפרד וכזוג ואת הקשר עצמו שביניהם. זה הופך את זה לעוד יותר מיינסטרים כמו קומדיות רומנטיות אחרות בין בני זוג וניליים סטרייטים.
זה בדיוק מה שמנגיש את זה לקהל הרחב, למתחילים ולמתקדמים, כשאיברי מין וסקס בוטה לא מקבלים זרקור, מה גם שבאמת הרבה בדסמיים עושים סשן כשהם לבושים וזה לאו דווקא מיני באופן קלאסי.

פורנו אפשר לראות בכל מקום אבל לא קשר כזה שכשאתה רואה אותו אתה חושב לעצמך שגם לך זה יכול לקרות, ומי מאיתנו לא פינטז על להכיר בעולם האמיתי מישהו בקטע?
petka11​(שולט)
לפני שנתיים • 16 בפבר׳ 2022
petka11​(שולט) • 16 בפבר׳ 2022
בדיוק ראיתי אתמול,
סרט ממש חמוד והרבה יותר קרוב לבדס"מ מאשר שאר "המתחרים" 😂

מומלץ לצפייה בחיק המשפחה 😁😏
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני שנתיים • 16 בפבר׳ 2022
מצטרפת להמלצה, צפיתי לפני כמה ימים וממש אהבתי.
כתבתי על זה בבלוג גם המלצה חמה:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=84
תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני שנתיים • 18 בפבר׳ 2022
בדיוק ראיתי וזה כזה חמוווווווודדדדד
לא מתיימר להיות משהו הזוי מידי, מאוד מציאותי סך הכל, (כאילו עד כמה שסרטים אסייתים יכולים להיות).

וכמובן איזה כלבלב מתוק.
הלן הדובה
לפני שנתיים • 18 בפבר׳ 2022
הלן הדובה • 18 בפבר׳ 2022
אהבתי את הסרט ואהבתי את הניסוח של חוות הדעת שלך.
יש פה ושם קטעים שהיה לי קשה איתם אבל אני מזכירה לעצמי שזה סרט שאמור להיות קליל אז זה שהם מתקדמים קצת מהר זה בסדר.
את הסרט ראיתי ביום האהבה עם הגורה שלי.
החזקתי לה את היד כשהיה מפחיד וקיללתי נמרצות דמות מסויימת לקראת הסוף.
היה מאוד חסר לי שם משהו בסצנה הסופית.
הרגיש לי שלא היו צריכים להמשיך לסשן אלא במקום לפתוח ולדבר על מה שקרה.
מהמקום שלי כאדם די שביר... אני הייתי צריכה שיחזיקו אותי. גם אני וגם הגורה התאפקנו לא להריץ את הסרט ולעבור את הקטע הזה מהר יותר.
אני חושבת אני יכולה בלב די שקט להמליץ על הסרט גם לוניליים. במיוחד כאלה שמתעניינים.
הלוואי ויהיו עוד סרטים כאלה חמודים שמציגים בדסמ כמשהו חיובי ואת העומק של היחסים בין שולט לנשלט.
שנאוצר​(נשלט)
לפני שנתיים • 19 בפבר׳ 2022
שנאוצר​(נשלט) • 19 בפבר׳ 2022
סרט חמוד מאוד. לא מרגש ומורכב מדי אבל אחלה.
הבחורה פשוט מקסימה