ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"אהבה ואזיקים"- סרט בדסמי בנטפליקס

benchi
לפני שנתיים • 19 בפבר׳ 2022
benchi • 19 בפבר׳ 2022
כסרט בפני עצמו הוא לא באמת עובר לי.
אבל יש שם סצנות מחרמנות ופריימים סקסים לגמרי.
אראגורן​(נשלט)
אראגורן​(נשלט) • 19 בפבר׳ 2022
סרט חמוד ובאופן מוזר משהו הרבה יותר ריאליסטי מאשר סרטים אחרים סביב נושא הבדסמ.
פונה לכלל הבדסמים ולא רק לקבוצה קטנה.
הבמאית, שהיא גם התסריטאית, עשתה עבודה טובה, נראה כי היא מכירה את הנושא.
--Nir--
--Nir-- • 19 בפבר׳ 2022
benchi כתב/ה:

בדיוק. סיפור המסגרת מצוין, יש כמה סצינות ורגעים מעולים וסופר מחרמנים (הבחורה מעולה ומאד סקסית בעיניי)

אבל רוב הזמן זה מפורש ומוסבר מדי ומוגש עם כפית. בגלל שקהל היעד הוא ונילי.
הלן הדובה
הלן הדובה • 19 בפבר׳ 2022
--Nir-- כתב/ה:
benchi כתב/ה:

בדיוק. סיפור המסגרת מצוין, יש כמה סצינות ורגעים מעולים וסופר מחרמנים (הבחורה מעולה ומאד סקסית בעיניי)

אבל רוב הזמן זה מפורש ומוסבר מדי ומוגש עם כפית. בגלל שקהל היעד הוא ונילי.

אני לא חושבת שזה נכון. ישבנו אני והזאב ונהנינו מאוד. זה סרט שטוב לצפיה גם למי שמבין.
elida​(נשלט){עבד נרצע}
לפני שנתיים • 21 בפבר׳ 2022

Re: "אהבה ואזיקים"- סרט בדסמי בנטפליקס

elida​(נשלט){עבד נרצע} • 21 בפבר׳ 2022
מיתוסית כתב/ה:
הסרט "אהבה ואזיקים" עלה ממש לפני כמה ימים לנטפליקס.
הוא סרט קוריאני רומנטי, קליל וחמוד בן שעתיים שמדבר על בחור שעובר למחלקה אחרת במקום העבודה שלו ואחת העובדות שם פותחת בטעות חבילה שמיועדת לו ובתוכה... קולר בדסמי icon_smile.gif
מפה לשם ומשם לפה, אחרי הרבה מהמורות ומבוכות, הוא מציע לה להיות הדומית הראשונה שלו והיא מסכימה, וכאן בעצם רוב הסרט...

אומנם לא היו הרבה סרטים בדסמיים, אבל לטעמי זה הסרט הבדסמי הכי טוב שראיתי אי פעם (הופה, העליתי ציפיות...). למה?
1. קודם כל- פאמדום! לא משהו שנפוץ בכלל בסרטים בדסמיים כשהם כבר יוצאים
2. הסרט מצליח להיות קליל, רומנטי וסקסי בלי להיות שמאלצי, דביק, מעצבן כמו קומדיות רומנטיות מטופשות ובלי להראות עירום בכלל! כן, אפילו לא תחת (סליחה למצפים), אבל יש שם כמה סצינות מחרמנות icon_smile.gif
3. הדבר שהכי אהבתי בו לעומת כל סרט בדסמי מטופש אחר שלוקח את עצמו באובר רצינות, זה שיש בו בעיקר הרבה אותנטיות! זה הדבר הכי קרוב לבדסמ אמיתי שקורה במציאות!
מדובר בגבר ואישה נורמטיבים וממוצעים לגמרי, אף אחד מהם לא חווה התעללות בילדות (לפחות לא שאנחנו יודעים. בכלל לא מדברים על למה הוא נמשך לזה, אלא זו פשוט עובדה, שזה גם נחמד בעיניי), הם עובדים ממוצעים ממעמד הביניים, חמודים כאלה, ביישניים, שיש בהם משהו מאוד שובה לב ומעורר אמפתיה ורוב הסצינות קורות בסיטואציות שגרתיות ויומיומיות. הם שחקנים מעולים שהבעות הפנים שלהם אומרות הכל. הסרט עוסק בסוגיות שעניינו ויעניינו את רובינו, אם לא כולנו במהלך השלבים השונים בבדסמ.

הסרט בעצם מלווה את נקודת המבט שלו- על הפחד שלו לחשוף את הנטייה המינית שלו בפני בת זוג ונשים בכלל, הקושי להאמין שאפשר בכלל לממש פנטזיה במציאות, פחד מביקורת או דחייה ותיוגו כ"סוטה", כמעט כאילו הוא מתנצל על עצם קיומו ככזה ועל זה שהוא בכלל מציע או מבקש, את ההתלהבות הראשונית הזו כשהיא מסכימה וזורמת, החיבור של הפנטזיה למציאות, הנתינה וההערצה שלו כלפיה, יש בו משהו כלבלבי ומקסים והבעות הפנים שלו הורסות ואותנטיות כשהיא מבצעת בו כל מיני דברים (לא אהרוס את ההפתעה). רואים אותו מתייעץ ברשת עם אנשים בקהילה ממש כמו שאנשים פה מתייעצים icon_smile.gif

הסרט גם מלווה את נקודת המבט שלה, כמישהי קצת משועממת, פנויה, שמחפשת קצת ריגושים ועניין בחיים, שלא חשבה אף פעם על בדסמ, אבל פשוט לא רואה בזה שום דבר רע ומחליטה פשוט לנסות. הוא מלווה את התהליך שלה שבו היא לוקחת ברצינות את כל הנושא, מחפשת ברשת מאמרים, סרטים, מתאמנת ולומדת על מונחים ומה עושים, כל פעם הולכת וקונה עוד צעצוע או אביזר להתנסות בו... ממש כמו שרובינו עשינו כשהתחלנו. ואיזו דומית היא הופכת להיות, ולא- לא דומית רעה, קפואה, צרחנית ועם מחוכים אימתניים icon_smile.gif

הכל נעשה בהסכמה, בסקרנות בריאה של ונילית- קינקית חמודה שהולכת ומגלה את הבדסמיות והמיניות שלה ואת ההשפעה שלה עליו ואיך שזה גם משפיע על ההתנהלות שלה בכלל בחיים האמיתיים ביכולת להיות אסרטיבית מול גברים ובכלל להעריך את עצמה (לא נראה לי שזה ממש ספויילר, וכאן אפסיק לדבר על ההתפתחות שלה). למרות שהיא מתייחסת לזה רק כעל משחק, היא לוקחת אותו ברצינות וחוקרת לעומק, בודקת איתו שהוא בסדר עם כל דבר, מאוד קשובה אליו, אכפתית. יש אפילו סצינות של אפטר קייר והמון דאגה באופן הכי יומיומי, פשוט ורגיל שיש, דברים שלא זכור לי שראיתי בצורה כזו אף פעם בשום סרט מיינסטרימי או בכלל. זה פשוט היה מרגש... וכמובן כל הפדיחות הקטנות והפיקשושים שקורים לכולנו והופכים את זה למשהו יותר אמיתי ולא מצועצע ופורנוגרפי icon_smile.gif והבדסמ שם הוא די סטנדרט.

בקצרה, אפשר לומר שיש מערכת יחסים מתפתחת על רקע מיני- בדסמי וכל מה שיכול לעלות בקשר כזה או בכלל מיני...

עולות גם סוגיות של דיסקרטיות ופחד מחשיפה, מה דעתם של אנשים אחרים כשהם מגלים וכיצד הם מגיבים, כיצד הגיבורים מגיבים לכך, עולות סוגיות של המקומות היותר בעייתיים של בדסמ- שאומנם ניתן להם מקום קטן ובנגיעה אבל לטעמי חשוב כי זה גם נוגע בסוגיות האלה שהן כל כך חשובות ולפחדים שמלווים אליהם (שוב, ממש חוששת לא לעשות ספויילרים).

אז אני ממש ממליצה לצפות בסרט כסרט קליל, כיפי, מעניין, מסקרן, מעורר אמפתיה, אותנטי שקל להתחבר לנעשה בו ולטעמי בכיף אפשר גם לצפות עם בן או בת זוג ונילים קינקיים כדרך לבחון תגובה, לחשוף לתחום, לדבר על מה שקורה שם באופן מאוד נגיש ולא מאיים.
והם פשוט חמודים, אין לי מילה אחרת לתאר אותם icon_smile.gif

מי שצפה ורוצה לעשות דיון- אשמח, רק אל תשכחו לשים אזהרות ספויילרים icon_smile.gif

טיזר (זה לא בסרט חחח... לפני שתתלוננו על זה שזה לא בטיחותי לקשור עם זה): https://www.youtube.com/watch?v=15ivaS6mCWo

טריילר רשמי: https://www.youtube.com/watch?v=p1XLFGKL7gI

תיהנו icon_smile.gif
dror30
לפני שנתיים • 25 בפבר׳ 2022
dror30 • 25 בפבר׳ 2022
מסכים איתך, הכי ריאליסטי וטוב בהפרש גדול מכל השאר.
dark innocence
לפני שנתיים • 26 בפבר׳ 2022
dark innocence • 26 בפבר׳ 2022
סרט שחוטא לכל מה שטוב בבדס״מ.
נתחיל מזה שהנשלט מוצג לפלף בחייו הוניליים, היה מוכן להתמסר לכל אחד, העיקר להיות נשלט. שליטה מלמטה- ״תקללי אותי, תדרכי עליי״ וציות מצידה. העובדה שהיא ״למדה״ להיות מאסטרית מחוקים שהיא קראה אונליין, הרושם שיש בדסמ נכון ולא נכון- קרי ״אסור לשולטת להיראות נבוכה״. זה שה״סשן״ (סליחה, הקאתי קצת בפה מהמילה הזאת) הראשון שלהם היה כלכך אינטנסיבי והוא היה ממש כמו כלב חסר שליטה- פשוט לא מגיעים לכאלה עומקים לפני שמבססים קשר אמיתי ובוטח ועמוק, ובקיצור סליחה על היעדר התחביר או סימני הפיסוק אבל זה סרט שבעיניי מחזיר את תפיסת הבדסמ איזה 50 שנה אחורה.
goddess witch
לפני שנתיים • 26 בפבר׳ 2022
goddess witch • 26 בפבר׳ 2022
וואי סרט מושלם כלכך נהניתי לראות אותו והוא סקסייי ואני מאוהבת בנשלט ובשולטת כאלה מתוקיםם כלכך שמחתי לראות משהו כזה לא בפורנו
וזאת הרומנטיקה שאני אוהב באלי עוד מלא סרטים כאלה