לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה קשה למצוא טראנסית נשית?

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנתיים • 22 במרץ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 22 במרץ 2022
לא היה לי כיף במיוחד לקרוא את האשכול, לא אשקר.
וכאילו, איך אתה מסוגל להגיד "אני רוצה טרנסית" כשאתה רואה את מה שמוצע לך ואתה לא אוהב? אוברדוס של הנטאי?
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנתיים • 23 במרץ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 23 במרץ 2022
NonSheep כתב/ה:
השאלה שלך לגיטימית, תתעלם מכל השנאה והרעיל בתגובות ומאלו שמרגישים דחף "להסביר" דברים מובנים מאליו שלאו דווקא עונים לשאלה שלך. זה פשוט מצער איך המין הגברי במצב נואש של כלב-אוכל-כלב במקום לפרגן ולעמוד לצד אחד של השני.

והתשובה הפשוטה, לדעתי, היא שאין הרבה ממה שאתה מחפש, ויש הרבה כמוך שמחפשים.

השאלה שלו לא חכמה במיוחד, אבל זאת לא סיבה עכשיו לעשות לו בולי בתורות. אני מסכים איתך באובראול, אכן שאלה לגיטימית. בכללי, לעשות טרנספורמציה שלמה ולהיות כוסית על זה לא דבר פשוט בכלל.
לא אוהב שאנשים מחפשים סיבות בכוח לרמוס אנשים אחרים. סתם צמאים לדרמה. עוד שנייה כולם פה יפליקו לו עם הבולבול והסטרפ־און בתורות כאילו שהוא גדול הנאצים. ביג דיל, אז אמר, הערתם, שחררו יא ילדים.
WitchFuneral​(שולט)
WitchFuneral​(שולט) • 23 במרץ 2022
תמרעה המרטשת כתב/ה:
אנחנו צריכים להתחשב בו ולא לרמוס אותו?!

הוא חשב לשנייה איך הוא גורם עכשיו לטראנסיות בכלוב להרגיש? שהגבר החרמן המסכן הזה חושב שיש לו לגיטימציה להתבכיין על כך שהן לא נשיות מספיק בשבילו?
מישהו שאל אותך בכלל את דעתך לגבי המראה שלהן?

מגיע לו שיבין שלפעמים עדיף שיסתום את הפה שלנו.

חשבתי על לא להגיב בכלל ושזה פורום שלא צריך לתת לו במה, אבל לפעמים אין לי שליטה עצמית. מצטערת.
אם לדעה הזויה כזאתי יש היתר להיות באוויר אז גם לדעה כנגד שלי.

"הגבר החרמן המסכן הזה חושב שיש לו לגיטימציה להתבכיין על כך שהן לא נשיות מספיק בשבילו?"... לול.
"האישה החרמנית המסכנה הזאת חושבת שיש לה לגיטימציה להתבכיין על זה שהיא לא מרגישה זין קטן???", אה, זה בסדר?
כמה מוסר כפול.

כמו שזה לגיטימי שאישה תגיד שהיא לא נהנית מזין קטן / גדול / גברים שמנים / שריריים / מה שזה לא יהיה, כך גם לו מותר לבטא את עצמו ולדבר על מה שהוא אוהב. הוא רצה אישה טרנסית שנראית טבעי, כמו אישה אמיתית. אז בסדר, אז בגלל שהוא התקשה להגיע לתשובה בעצמו אתם תסקלו אותו עכשיו? yuck.
A virginal suB​(נשלט)
A virginal suB​(נשלט) • 23 במרץ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
תמרעה המרטשת כתב/ה:
אנחנו צריכים להתחשב בו ולא לרמוס אותו?!

הוא חשב לשנייה איך הוא גורם עכשיו לטראנסיות בכלוב להרגיש? שהגבר החרמן המסכן הזה חושב שיש לו לגיטימציה להתבכיין על כך שהן לא נשיות מספיק בשבילו?
מישהו שאל אותך בכלל את דעתך לגבי המראה שלהן?

מגיע לו שיבין שלפעמים עדיף שיסתום את הפה שלנו.

חשבתי על לא להגיב בכלל ושזה פורום שלא צריך לתת לו במה, אבל לפעמים אין לי שליטה עצמית. מצטערת.
אם לדעה הזויה כזאתי יש היתר להיות באוויר אז גם לדעה כנגד שלי.

"הגבר החרמן המסכן הזה חושב שיש לו לגיטימציה להתבכיין על כך שהן לא נשיות מספיק בשבילו?"... לול.
"האישה החרמנית המסכנה הזאת חושבת שיש לה לגיטימציה להתבכיין על זה שהיא לא מרגישה זין קטן???", אה, זה בסדר?
כמה מוסר כפול.

כמו שזה לגיטימי שאישה תגיד שהיא לא נהנית מזין קטן / גדול / גברים שמנים / שריריים / מה שזה לא יהיה, כך גם לו מותר לבטא את עצמו ולדבר על מה שהוא אוהב. הוא רצה אישה טרנסית שנראית טבעי, כמו אישה אמיתית. אז בסדר, אז בגלל שהוא התקשה להגיע לתשובה בעצמו אתם תסקלו אותו עכשיו? yuck.

אבל זה חלק מההוואי כאן. עוד לא הבנת? אני מעל עשור כאן כדי להבין ש"ככה זה". יש נחמדים ויש ממורמרים שזורקים עלייך מהמרמור שלהם.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנתיים • 24 במרץ 2022
אני חושבת שאם תקרא קצת על חוויית החיים של טרנסג'נדריות זה יתן לך תשובות מצויינות לשאלה שלך, יותר מכל מה שכתבנו פה.
WhoreDaddy
WhoreDaddy • 24 במרץ 2022
חברה, הוא לא שאל שאלה על האישיות של טרנסיות אלא למה קשה למצוא כאלו עם מראה חיצוני שלטעמו. זה כמו שאשאל למה קשה למצוא בחורות נמוכות ורזות עם פנים סקסיות. זה הטעם האישי שלו. כל ביקורת או נזיפה פה מעידה רק על המגיב. תבדקו למה אתם מגיבים ככה. לא חושב שחסר לו הבנה של עולמן הנפשי של טרנסיות. הוא מדבר על חיצוניות ואתם לוקחים את זה למקום של התנשאות ומאשימים אותו בכל מני דברים ללא כל בסיס. זה אומר רק עליכם.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
כי הגישה המחפיצה עשויה להיות *הסיבה* לחוסר שביעות הרצון שלו.

בדקתי עם עצמי כפי שהצעת ואישרתי לעצמי שהסיבה שאני עונה על שאלות בפורום היא שאני מניחה (לא בטוח שבצדק) שהשואל אשכרה רוצה לדעת.

הבנאדם אומר שיש לו בעיה, שחסר לו משהו, שהוא לא מבין משהו. אז לא לנסות להסביר? אני בכנות חושבת שהבנה טובה יותר של מה זה טרנסג'נדר ומהן ציפיות ריאליות מהיכרות, עשויה לעזור לו למשול בגורלו ולהשיג יותר חוויות לטעמו.
ולכן כתבתי את מה שכתבתי. מוזמן להסיק מזה אילו מסקנות מרחיקות לכת על האישיות שלי שמתחשק לך.
happy bones​(שולטת){Mizu}
happy bones​(שולטת){Mizu} • 24 במרץ 2022
אני אישית חושבת שהוא יכל לחקור קודם, או שיש דברים שהם דיי הגיוניים.
זה כמו שאם אני אמשך לאנשים ממוצא אתיופי, אני לא אשתמש בn word או אתייחס עליהם בדרך גזענית כלשהיא (כל עוד זה לא הפטיש שלהם וגם אז אולי לא).
יש מלא מידע על טרנסג'נדרים שהוא יכול לחקור... למשל סליחה על השאלה. הם ממש אחלה ומסבירים את המצב ממש טוב.
אני מרגישה שהוא פשוט חשב דרך הזין ולא עשה את המחקר הנדרש.
מילא זה, שיכתוב "טרנסג'נדריות" בגוגל. זה הכל.

אני אישית יצאתי עליו כי יש לי חברים טרנסג'נדרים. אני רואה כמה שנים לוקח התהליך וכמה מילים בודדות יכולים לגרור אותם למצב דיסוציאטיבי. אני מקווה שאף אחד.ת מקהילת הטרנסג'דנרים.ות לא הושפע מהטמטום שלו.

אם אתה יודע שיכול להיות שיש אנשים ש"יזרקו עליך את המרמור שלהם", למה כתבת את זה כאן?