סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תמיד הרגשתי צד דומיננטי בתוכי וזה לא יצא לפועל בגלל קשר זוגי

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנתיים • 19 במרץ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 19 במרץ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
Little Dreamer כתב/ה:
איך אתה מגדיר דומיננטיות?

ברמה הפיזית? מראה שמפגין נוכחות, מבליט אותך מהשאר.
מעשית? יכולת להשפיע, לגרום לדברים לזוז לטובת מי שאתה רוצה שהם יזוזו, עושה 80% - 20% לטובתך במקום לנסות להתפשר על 50% (לא במקרים שבהם אני יוצא shithead). אני כזה, אני בכלל לא כנוע בטבע שלי, אני מאוד ביקורתי בטבע שלי, אני מאוד טוב בלהגיע למטרות שאני מציב לעצמי גם אם זה כרוך בדעתם של מס' אנשים. ברמה המינית זה משהו אחר ואני יותר פתוח, למרות שגם בזה מעורבים שיקולים פרטיים שלי לעיתים קרובות.

מראה שמבליט אותך מהשאר בצורה כזאת שגורמת לך להיראות אחד שמוביל / מוביל בפוטנציה, אחד שאתה מסתכל עליו ואומר "וואלה, סיכוי גבוה שאם אכיר אותו אגלה כאן אחד שמוביל, ששולט על החיים שלו"
טלי35​(שולטת)
לפני שנתיים • 20 במרץ 2022

Re: תמיד הרגשתי צד דומיננטי בתוכי וזה לא יצא לפועל בגלל קשר

טלי35​(שולטת) • 20 במרץ 2022
[quote="Venus in Furs"]
טלי35 כתב/ה:
Venus in Furs כתב/ה:
[quote="WitchFuneral"

הולכת לנסח נייר עמדה 😈

זה אומר שאת מתחלפת עכשיו? 🔥🧛🏿‍♂️

זה אומר שאני פותחת סניפים 😈

(מה פתאום מתחלפת?)
זאלופון​(שולט)
לפני שנתיים • 20 במרץ 2022
זאלופון​(שולט) • 20 במרץ 2022
יש דברים שכמעט כל נשלטת אוהבת - למשל ספנקים - אבל האם זה מקדם אותך למטרה שלך?
נשמע שאתה מנסה להבין אילו אפשרויות קיימות ולמה מהן אתה מתחבר. האפשרויות הן אינסופיות כמעט, אבל ישנם קיצורי דרך שדרכם אפשר לקבל תמונה כללית. לדוגמה, יש כל מיני צ'קליסטים של פעילויות בדסמית וכל מיני שאלוני קינקיות למיניהם (לא בעיה למצוא בגוגל). אפשר לעבור עליהם ולראות מה מדבר אליך.
דרך נוספת היא לקרוא סיפורים ותיאורים בדסמיים, פה באתר או בכל מקום אחר. תוך כדי קריאה ניתן לקבל המון השראה ולהבין אם הדברים המתוארים עושים לך את זה.
בסופו של דבר, למידת סגנון השליטה המתאים לך היא עניין של ניסוי וטעייה. אחרי שתגבש לעצמך את מה שבאופן בסיסי אתה מעוניין לחוות, מצא לך נשלטת ותתחילו להתפרע. למען המדע, כמובן (: