שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש משמעותית מספר גדול בהרבה של נשלטות מאשר שולטות - עניין ביולוגי, עניין חברתי או שמא... שילוב?

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנתיים • 21 במרץ 2022

יש משמעותית מספר גדול בהרבה של נשלטות מאשר שולטות - עניין בי

WitchFuneral​(שולט) • 21 במרץ 2022
דעתכם?
לדעתי מדובר בשילוב. מלא פעמים נוטים לציין את זה שנשים מחוברתות להיות פחות דומיננטיות ולקבל את השפע שלהן מהגבר. מצד שני, גם הגברים מחוברתים להנהיג ולהפיץ שפע שילך על האישה, ובכל זאת יש הרבה יותר נשלטים משולטות. מניח בין היתר שביולוגית הגבר הוא יותר פלואידי במקרים כאלה כי מניסיון, על גברים יש הרבה מאוד לחץ חברתי, לא פחות מנשים לדעתי... תתנהג בצורה קצת פחות מצ'ואיסטית ופוף, גברים יגידו לך "הומו" או "קוקסינל" ונשים יגידו לך "חמוד", אבל לרוב לא יראו בך boyfriend material. פעם הייתי מחפש בעיקר שליטה נשית כי שבירת הנורמות חירמנה אותי ברמות, היום אני במצב אחר. נהנה מאוד להיות דומיננטי. אני סוויץ'. אני באמת נהנה משני העולמות בקטע מטורף... אוהב את הכוח, את המושכות, את היכולת להנהיג מישהי, וכך אני מרגיש עם רוב הגברים שמתחלפים, הם דוברים אמת, לרוב. אבל הרגשתי שרוב הבחורות שטוענות שהן סוויץ' מתחלפות פעם בשנה... אם אני נמצא בשיחה אינטימית ואז אני פותח את הנושא של שליטה נשית אני מקבל את אותה תשובה בדר"כ: "אני לא במוד ללשלוט כרגע"... קרה מלא. בקיצור, נשים נוטות יותר להישלט, מה דעתכם על זה? מאיפה זה נובע?
אם אתם חושבים אחרת אני יותר מפתוח לשמוע דעות נוספות. ביסוס הגיוני זה בסדר, ביסוס שמבוסס על מחקרים וממצאים אובייקטיבים עוד יותר טוב ומעניין, מלא זמן שאני מחפש משהו כזה.
lffdm​(מתחלף)
lffdm​(מתחלף) • 21 במרץ 2022
נכון !
פאק !!
לעזעזל !!!
כמהת-יער

Re: יש משמעותית מספר גדול בהרבה של נשלטות מאשר שולטות - עניי

כמהת-יער • 21 במרץ 2022
WitchFuneral כתב/ה:

אבל הרגשתי שרוב הבחורות שטוענות שהן סוויץ' מתחלפות פעם בשנה... אם אני נמצא בשיחה אינטימית ואז אני פותח את הנושא של שליטה נשית אני מקבל את אותה תשובה בדר"כ: "אני לא במוד ללשלוט כרגע"... קרה מלא. בקיצור, נשים נוטות יותר להישלט, מה דעתכם על זה? מאיפה זה נובע?
.

עצלנות
WitchFuneral​(שולט)

Persephone-of-Hell כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:

אבל הרגשתי שרוב הבחורות שטוענות שהן סוויץ' מתחלפות פעם בשנה... אם אני נמצא בשיחה אינטימית ואז אני פותח את הנושא של שליטה נשית אני מקבל את אותה תשובה בדר"כ: "אני לא במוד ללשלוט כרגע"... קרה מלא. בקיצור, נשים נוטות יותר להישלט, מה דעתכם על זה? מאיפה זה נובע?
.

עצלנות

וואי וואי, ממש לא מסכים איתך. להיות נשלט זה יכול להיות קשה ברמות. תלוי רצח בפרטנר שלך. תלוי רצח בך.
זה אולי מסביר רק את המצב של הפחות קינקיות מביניהן.
כמהת-יער

כמהת-יער • 21 במרץ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
Persephone-of-Hell כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:

.

עצלנות

וואי וואי, ממש לא מסכים איתך. להיות נשלט זה יכול להיות קשה ברמות. תלוי רצח בפרטנר שלך. תלוי רצח בך.
זה אולי מסביר רק את המצב של הפחות קינקיות מביניהן.

יש לי חלום. ובחלומי, כל פעם שאני כותבת משהו בצחוק, ישר ישר מבינים כולם.
    התגובה האהובה בשרשור
WitchFuneral​(שולט)
שנאוצר כתב/ה:
מרגיש צורך עז לקצר לך את הכותרת

תקצר
WitchFuneral​(שולט)
והאמת שכתבתי אותה אחרי יומיים בלי שינה בגלל עבודה לאוני'. עכשיו קמתי וזה אכן מזעזע חחחחח