שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש משמעותית מספר גדול בהרבה של נשלטות מאשר שולטות - עניין ביולוגי, עניין חברתי או שמא... שילוב?

ScatNerd
לפני שנתיים • 21 במרץ 2022
ScatNerd • 21 במרץ 2022
נשים הן נשלטות בטבע שלהן, הנקבה היא הנחדרת. גברים גם לרוב פיזית יותר חזקים עם אופי יותר אגרסיבי ולכן יותר טבעי שיהיו שולטים.
לכן אין שום דבר מעניין בבחורות נשלטות במיוחד כשהן מחפשות רק לקבל זין כל הזמן. "נשלטות מין".. חוץ מכמה בודדות יוצאות דופן שאשכרה עושות בדס"מ.
בחורה שולטת זה הרבה יותר מעניין ומיוחד, יוצא דופן. כשבחורה חושפת את הצד האגרסיבי שלה.
WitchFuneral​(שולט)
WitchFuneral​(שולט) • 21 במרץ 2022
BizarreMind כתב/ה:
נשים הן נשלטות בטבע שלהן, הנקבה היא הנחדרת. גברים גם לרוב פיזית יותר חזקים עם אופי יותר אגרסיבי ולכן יותר טבעי שיהיו שולטים.
לכן גם אין שום דבר מעניין בבחורות נשלטות במיוחד כשהן מחפשות רק לקבל זין כל הזמן. "נשלטות מין".. חוץ מכמה בודדות יוצאות דופן שאשכרה עושות בדס"מ.
בחורה שולטת זה הרבה יותר מעניין ומיוחד, יוצא דופן. כשבחורה חושפת את הצד האגרסיבי שלה.

לא מסכים שנשים הן פחות אגרסיביות, כמו שאמר מורי ורבי ג'ורדן פיטרסון שליט"א, אישה אגרסיבית פשוט מבטאת אגרסיביות בצורה אחרת לגמרי... לרוב.

וכן, מרגיש את זה כשולט משיחות שלי פה עם בחורות. נראה לי שהרבה מהן פשוט קראו 50 גוונים של אפור והן חושבות שהן נשלטות.
גם כשולט אני מוצא את עצמי עושה דברים שנפוצים יותר ב-BDSM בין שולטת לנשלט, נשים שולטות פשוט עושות את זה בצורה הכי סקסית שיש, כמו שצריך icon_smile.gif כפרה על המוח המעוות שלהן icon_smile.gif
Grey / Green
Grey / Green • 21 במרץ 2022
אני ספרתי פעם. היחס בין נשלטות לשולטות בכלוב היה 1.56 ל-1. אני עדיין לא חושב שיש יותר נשלטות משולטות בעולם. רק בכלוב.

https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=4032&postid=737724
WitchFuneral​(שולט)
Grey / Green כתב/ה:
אני ספרתי פעם. היחס בין נשלטות לשולטות בכלוב היה 1.56 ל-1. אני עדיין לא חושב שיש יותר נשלטות משולטות בעולם. רק בכלוב.

https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=4032&postid=737724

לפני שאקרא - איך חישבת את זה כבר?
הרבה נשים כאן מעדיפות לא לכתוב אם הן שולטות או נשלטות, הרבה נשים כאן סתם מחפשות נהג וכשאתה נכנס להן לפרופיל אתה מגלה תמונות שלהן בחבלים, sub af.
Grey / Green
Grey / Green • 21 במרץ 2022
ספרתי רק את מי שהצהירו על התפקיד שלהם, שהם הרוב המוחלט בכלוב.
נימרייה​(שולטת)
נימרייה​(שולטת) • 21 במרץ 2022
תראה, האם יש לזה השפעה חברתית?
לדעתי כן. עם כל המלחמה על שוויון (ולא הוגנות לצערי הרב אבל זה לפעם אחרת) רוב הנשים עדיין גם תפיסתית רואות את החוויות המיניות שלהן דרך הסיפוק של הגבר. אני אתן דוגמא: חברה טובה שלי, ונילית לחלוטין, שכבה עם עשרות גברים, אם היא רוצה מין עכשיו היא מתארגנת יוצאת מהבית ומוצאת מישהו בלי לדפוק חשבון לאף אחד אבל כשדיברנו (והיא יודעת על היותי שולטת) היא פתאום שאלה על אורגזמות וסיפוק מיני כי לה כמו לעוד המון בחורות שהכרתי ודיברתי גם אם יש את תחושת החופש ללכת ולהיות משוחררת מינית, עדיין אין את ההקשר הזה שסקס טוב זה סקס שהיא נהנת בו ולא כמה הבחור גמר. זה שנשים פחות מבויישות על הרצון שלהן להיות יותר מיניות ולרצות מין לשם ההנאה זה עדיין רחוק מלהיות במצב שנשים שמות את הסיפוק שלהם כפרמטר להאם היה סקס טוב. בכללי כחברה לא ממש מחנכים בנות לאיך להנות מסקס.

כן כניראה ביולוגי גם אבל לא במובן שביולוגית נשים יותר כנועות אלה פשוט פיזית חלשות יותר.
מי שנמצא בשליטה לרוב זה מקושר גם לכוח פיזי, או לפחות למראה חזק, בתור שולטת לא נמוכה הרבה נשלטים שנמוכים ממני מאוד מהתרגשים מהנושא, או שאני יותר חזקה מהם פיזית. מאמינה שזה זהה בחילוף תפקידים עם שולט ונשלטת. ובגלל שסטטיסטית נשים יותר קטנות פיזית מגברים, ויותר חלשות מגברים (מסת שריר, לא לקפוץ עלי פמניסטיות) זה יוצר יותר פוטנציל להתאים לקטגוריה הזו של השליטה.

והחלק האחרון והחשוב למה לדעתי יכלו להיות הרבה יותר שולטות שירגישו בנוח לשים על עצמן תווית של שולטות היא התבנית שנוצרה לשולטות.
יש איזה עניין ששולטים יכולים להיות מגוונים, מבחינת אופי, מראה, תחביבים, רמת נוקשות, גבולות שלהם ועוד...
אבל שולטות צריכות להיות בתבנית מסויימת אחרת הן לא שולטות "מספיק" או לא שולטות "אמיתיות"
למשל:
-שולט יכול לאהוב לבשל כתחביב, הוא יכול לעשות מה שבא לו. כשאני אומרת שאני נהנת לבשל מרימים עלי גבה, "מה רגע תבשלי לאחרים ולא תשבי על כס מלכות? את לא שולטת אמיתית!"
-שולט יכול להיות מנומס ולומר תודה ובבקשה ולהיות מתחשב כבן אדם. אם אני אומרת תודה אם מחמיאים לי או מסרבת בנימוס אם מישהו מציע משהו (בצורה מכובדת) במקום לענות בצורה אגרסיבית או להתעלם, אני יכולה לקבל הודעות עוקבות שנפלתי על הראש ואני שולטת בלאי, אני לא אמורה להיות מנומסת או לכבד אנשים אחרים.
-כשולטת אני "הורסת" לנשלט את החוויה אם אני אוהבת דברים חמודים, צבעי פסטל, ועד מגוון שטויות.
עכשיו ברור לי שלא כל הנשלטים פה מוגבלים מחשבתית כמו שתיארתי אבל יש יותר מידי כאלו שכן וזה משפיע מאוד.
כשרק הכרתי את עולם השליטה ונרשמתי לאתר בגיל 18 ברחתי מפה אחרי חודש כי רק ניסיתי להבין דברים עדיין והתמונה הזו שהציגו פה של "ככה ניראת ומתנהגת שולטת" פשוט לא הייתה אני. מאז התנסתי, למדתי צברתי את הביטחון שלי וזה לא מפריע לי יותר וחזרתי לאתר כמו שאני, אבל אני בטוחה שיש עוד שולטות בתחילת דרכן שלא תאמו את התבנית הספציפית מידי הזו ופשוט ירדו מזה כשהן ניסו לעשות את צעדייהן הראשונים בעולם הזה, הרי גם ככה החברה לימדה אותן שהסיפוק שלהן לא באמת חשוב .

אז כן יש פחות נשים שולטות, אולי בפועל יש אותה כמות באוכלוסייה כמו נשלטות אבל עד שהן לא יבינו שמותר להן לשים את העונג שלהן לפחות באותה רמה כמו של הגבר, הן ירגישו מספיק חזקות מנטלית להתגבר על הפער פיזי והקהילה עם הצד הנשלט יבינו שהן לא יהיו הפנטזיות שהם רואים בפורנו אלה אנשים עם עוד המון רבדים לא הייתי בונה על גידול במספר השולטות.
WitchFuneral​(שולט)
נימרייה כתב/ה:
תראה, האם יש לזה השפעה חברתית?
לדעתי כן. עם כל המלחמה על שוויון (ולא הוגנות לצערי הרב אבל זה לפעם אחרת) רוב הנשים עדיין גם תפיסתית רואות את החוויות המיניות שלהן דרך הסיפוק של הגבר. אני אתן דוגמא: חברה טובה שלי, ונילית לחלוטין, שכבה עם עשרות גברים, אם היא רוצה מין עכשיו היא מתארגנת יוצאת מהבית ומוצאת מישהו בלי לדפוק חשבון לאף אחד אבל כשדיברנו (והיא יודעת על היותי שולטת) היא פתאום שאלה על אורגזמות וסיפוק מיני כי לה כמו לעוד המון בחורות שהכרתי ודיברתי גם אם יש את תחושת החופש ללכת ולהיות משוחררת מינית, עדיין אין את ההקשר הזה שסקס טוב זה סקס שהיא נהנת בו ולא כמה הבחור גמר. זה שנשים פחות מבויישות על הרצון שלהן להיות יותר מיניות ולרצות מין לשם ההנאה זה עדיין רחוק מלהיות במצב שנשים שמות את הסיפוק שלהם כפרמטר להאם היה סקס טוב. בכללי כחברה לא ממש מחנכים בנות לאיך להנות מסקס.

כן כניראה ביולוגי גם אבל לא במובן שביולוגית נשים יותר כנועות אלה פשוט פיזית חלשות יותר.
מי שנמצא בשליטה לרוב זה מקושר גם לכוח פיזי, או לפחות למראה חזק, בתור שולטת לא נמוכה הרבה נשלטים שנמוכים ממני מאוד מהתרגשים מהנושא, או שאני יותר חזקה מהם פיזית. מאמינה שזה זהה בחילוף תפקידים עם שולט ונשלטת. ובגלל שסטטיסטית נשים יותר קטנות פיזית מגברים, ויותר חלשות מגברים (מסת שריר, לא לקפוץ עלי פמניסטיות) זה יוצר יותר פוטנציל להתאים לקטגוריה הזו של השליטה.

והחלק האחרון והחשוב למה לדעתי יכלו להיות הרבה יותר שולטות שירגישו בנוח לשים על עצמן תווית של שולטות היא התבנית שנוצרה לשולטות.
יש איזה עניין ששולטים יכולים להיות מגוונים, מבחינת אופי, מראה, תחביבים, רמת נוקשות, גבולות שלהם ועוד...
אבל שולטות צריכות להיות בתבנית מסויימת אחרת הן לא שולטות "מספיק" או לא שולטות "אמיתיות"
למשל:
-שולט יכול לאהוב לבשל כתחביב, הוא יכול לעשות מה שבא לו. כשאני אומרת שאני נהנת לבשל מרימים עלי גבה, "מה רגע תבשלי לאחרים ולא תשבי על כס מלכות? את לא שולטת אמיתית!"
-שולט יכול להיות מנומס ולומר תודה ובבקשה ולהיות מתחשב כבן אדם. אם אני אומרת תודה אם מחמיאים לי או מסרבת בנימוס אם מישהו מציע משהו (בצורה מכובדת) במקום לענות בצורה אגרסיבית או להתעלם, אני יכולה לקבל הודעות עוקבות שנפלתי על הראש ואני שולטת בלאי, אני לא אמורה להיות מנומסת או לכבד אנשים אחרים.
-כשולטת אני "הורסת" לנשלט את החוויה אם אני אוהבת דברים חמודים, צבעי פסטל, ועד מגוון שטויות.
עכשיו ברור לי שלא כל הנשלטים פה מוגבלים מחשבתית כמו שתיארתי אבל יש יותר מידי כאלו שכן וזה משפיע מאוד.
כשרק הכרתי את עולם השליטה ונרשמתי לאתר בגיל 18 ברחתי מפה אחרי חודש כי רק ניסיתי להבין דברים עדיין והתמונה הזו שהציגו פה של "ככה ניראת ומתנהגת שולטת" פשוט לא הייתה אני. מאז התנסתי, למדתי צברתי את הביטחון שלי וזה לא מפריע לי יותר וחזרתי לאתר כמו שאני, אבל אני בטוחה שיש עוד שולטות בתחילת דרכן שלא תאמו את התבנית הספציפית מידי הזו ופשוט ירדו מזה כשהן ניסו לעשות את צעדייהן הראשונים בעולם הזה, הרי גם ככה החברה לימדה אותן שהסיפוק שלהן לא באמת חשוב .

אז כן יש פחות נשים שולטות, אולי בפועל יש אותה כמות באוכלוסייה כמו נשלטות אבל עד שהן לא יבינו שמותר להן לשים את העונג שלהן לפחות באותה רמה כמו של הגבר, הן ירגישו מספיק חזקות מנטלית להתגבר על הפער פיזי והקהילה עם הצד הנשלט יבינו שהן לא יהיו הפנטזיות שהם רואים בפורנו אלה אנשים עם עוד המון רבדים לא הייתי בונה על גידול במספר השולטות.

יצא לי להכיר המון בנות ששוכבות עם בן הזוג שלהן בלי יותר מדי תשוקה ורצון, אבל זה לא הגיע מהמקום של: "נו טוב, אישה צריכה לעשות את מה שהיא צריכה לעשות", אני חושב שנשים פשוט מוכנות להקריב יותר ברמה המינית כשיש בזה רגש... ועובדה, שנשים שלא נהנות בסטוץ ללא מאפיינים רגשיים לא חוזרות לסטוץ. לדעתי זה כבר ביולוגי.

אגב, אני רוצה לחזור על מה שציינתי מקודם:
"הגברים מחוברתים להנהיג ולהפיץ שפע שילך על האישה, ובכל זאת יש הרבה יותר נשלטים משולטות. מניח בין היתר שביולוגית הגבר הוא יותר פלואידי במקרים כאלה כי מניסיון, על גברים יש הרבה מאוד לחץ חברתי, לא פחות מנשים לדעתי... תתנהג בצורה קצת פחות מצ'ואיסטית ופוף, גברים יגידו לך "הומו" או "קוקסינל" ונשים יגידו לך "חמוד", אבל לרוב לא יראו בך boyfriend material"
הנשלטים שפה לא טיפשים ברובם, הם מודעים לזה. הם יודעים שברגע שהם ישפילו ראש וינשקו את האדמה של האישה, רוב הנשים יצחקו על זה ויחשבו שהם קריפיים, אבל זה לא מונע מהם ללכת עם הרצונות והפנטזיות שלהם, וזה ראוי להערכה. להרגיש בנוח ובטוח בעצמך בתור גבר נשלט זה לא דבר פשוט בכלל... למעשה, פעם הסתרתי את הצד הכנוע שלי רק בגלל זה.
לעומת זאת, אישה שתגיד שהיא שולטת במקסימום יחשבו שהיא לא נשית / not my cup of tea או מאוד מגניבה. נשים שולטות זוכות לפחות ביקורת לדעתי.
בכ"מ, עכשיו כששמנו את זה על השולחן והבנו שיש השלכות חברתיות ליציאה מהארון גם כשולט וגם כנשלט, איך את בדיוק ענית על השאלה שלי כשציינת השלכות חברתיות? כי גם אם זה ישאיר כמה נשים בארון, זה גם ישאיר כמה גברים בארון כי גם להם יש השלכות חברתיות, אפילו יותר לדעתי.

בנוגע לגודל הפיזי - אני חושב שמתי שיש בך את הצד הזה אז גודל פיזי לא יפריע לך, אתם תמצא סיבה להימשך לזה למרות הגובה... במיוחד כשמלא פעמים מה שעושה את זה לנשלטים זה להרגיש בתחתית ההיררכיה, ואם אישה, ועוד אישה נמוכה שולטת בהם (שהיא כביכול פחות חזקה) אז "וואו! זה כזה סקסי!" - יש המון גברים כאלה, גם אני כזה. כרגע אני 1.80, והייתי רוצה לקבל עוד 20 מטר כדי להכפיל את ההנאה שלי פי 20 כנשלט icon_smile.gif

בנוגע למה שאמרת על הציפייה לסוג אופי מאוד מסוים - מסכים מאוד! אני לא מוכן להיכנס לשום אקט סאדו מזוכיסטי בלי הרבה אהבה, חיבוקים ונשיקות... כאב זה פאקינג לא הכול, פשוט לא.
-X-
-X-
-X- • 21 במרץ 2022
זה יותר מורכב מזה. הספקטרום רחב וכל נשלטת רואה בעצמה משהו אחר, כמו כל שולטת בהתאם.
פה באתר הכל דיכוטומי וחסר המון הגדרות.
אז זו יותר חלוקה לתת קבוצות הרבה יותר קטנות. גם אצל שולטות, כל אחת שונה מהאחרת.
מה שאני בא להגיד, שבגלל שיש יותר נשלטות זה לא אומר שקל יותר למצוא נשלטת מאשר שולטת. בסוף, זה עניין של התאמה אישית בינכם ולאן שאם לוקחים את זה.
ענןקטן​(נשלט)
לפני שנתיים • 22 במרץ 2022
ענןקטן​(נשלט) • 22 במרץ 2022
נראה בעיקר עניין חברתי / תרבותי.
לרוב האנשים יותר קל לקבל את הרעיון של הגבר הגדול, החזק והשולט ומהצד השני האישה הקטנה, העדינה ונשלטת, מאשר את המצב ההפוך.

לא יודע מה החלוקה כאן, אך בחיים האמיתיים יצא לי להכיר יותר נשים דומיננטיות שלא הגדירו את עצמם כשולטת מאשר נשים נשלטות שלא הצליחו להודות בכך בפני עצמן.