אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הייתם מוכנים להיות בקשר זוגי ונילי?

לוליטה הכלבה​(מתחלפת)
לפני שנתיים • 27 במרץ 2022
כשנכנסתי לזוגיות עם בעלי, הוא היה הכי לא ונילי שיש. הכאיב, חנק ושלט בי בדיוק כמו שאהבתי. אפילו כשנכנס בי המוד נתן לי להוביל, לקשור אותו ולהכאיב לו.

כשהתחתנו הוא הפסיק לעשות את זה. אמר שעשה את זה בשבילי אבל הוא לא נהנה יותר מלהכאיב לי. כך מצאתי את עצמי ממלאת את הצורך מחוץ לכותלי הנישואין.

לאחר תקופה שוחחתי איתו, והוא הבין שמדובר בצורך אמיתי ולא איזה "בא לי" סתמי וחזר להכאיב עד שנכנסתי להריון. חצי שנה אחרי הלידה חזרתי למאהב/שולט. לאחרונה נפרדנו שוב.

דיברתי עם בעלי שוב ועכשיו הוא מנסה לחזור לזה. קצת מאולץ, אבל עדיף מכלום...
ScatNerd
ScatNerd • 27 במרץ 2022
אני לגמרי הייתי מוכן

🤣😂😂😂😂
WitchFuneral​(שולט)
WitchFuneral​(שולט) • 27 במרץ 2022
לוליטה הכלבה כתב/ה:
כשנכנסתי לזוגיות עם בעלי, הוא היה הכי לא ונילי שיש. הכאיב, חנק ושלט בי בדיוק כמו שאהבתי. אפילו כשנכנס בי המוד נתן לי להוביל, לקשור אותו ולהכאיב לו.

כשהתחתנו הוא הפסיק לעשות את זה. אמר שעשה את זה בשבילי אבל הוא לא נהנה יותר מלהכאיב לי. כך מצאתי את עצמי ממלאת את הצורך מחוץ לכותלי הנישואין.

לאחר תקופה שוחחתי איתו, והוא הבין שמדובר בצורך אמיתי ולא איזה "בא לי" סתמי וחזר להכאיב עד שנכנסתי להריון. חצי שנה אחרי הלידה חזרתי למאהב/שולט. לאחרונה נפרדנו שוב.

דיברתי עם בעלי שוב ועכשיו הוא מנסה לחזור לזה. קצת מאולץ, אבל עדיף מכלום...

אם זה מאולץ זה לא עדיף בכלל. קודם כל, אם זה מאולץ אני בספק שתוכלי להרגיש את החיבור העמוק לשליטה שלו, ככה שזה הופך לסתם משחק שליטה של "הנה, תהני ושחררי אותי". דבר שני, זה לא מה שהוא רוצה.
מודי בלוז
מודי בלוז • 27 במרץ 2022
כן. לחלוטין.
טוטאלוס
טוטאלוס • 27 במרץ 2022
משכנתא??
זה הכי בדסמי שיש.
כל מי שיש לו משכנתא צריך להוסיף לכינוי שלו (נשלט){בנק}
מתחלפת ומתחלף{זוג}
מתחלפת ומתחלף{זוג} • 27 במרץ 2022
פשוט לא. את רוב חיי הבוגרים ביליתי עם אקסיות שהכנסתי לעולם הבדס״מ, אבל לא הייתה להן את הסקרנות/תשוקה/זימה שמצאתי בנשים בדס״מיות. היום, אחרי שיש לי כבר ילדים, ואני לא צריך בת זוג שתקים עמי משפחה, אני הרבה יותר ממוקד בצרכים שלי, ועם מי אני בוחר לבלות את הזמן שלי. להיות א-מונוגמי מוצהר מבלי להתבייש בכך, עזר לי להבין שזוגיות זה משהו שמתגבש לאורך קשר, אם יש התאמה מאוד מאוד טובה, ובכל מקרה אחר, מישהי יכולה להיות חברה טובה שיש לי רגשות רומנטיים אליה, אבל אנחנו לא בני זוג. הפואנטה היא להתייחס לצרכים שלי, ולא לחפש ״חבילה״ שבה אני מקווה שחלקם יתממשו, ומתפשר על אלה שלא.
heisenberg​(שולט)

Re: הייתם מוכנים להיות בקשר זוגי ונילי?

heisenberg​(שולט) • 27 במרץ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
מעניין אותי לשמוע מה דעתכם על כך.
בנוגע אליי:
יצא לי להתנסות במערכת יחסים מהסוג הזה ונכנסתי לתקופה של תסכול מיני לא קטן. יכול להיות שזה השתנה, ואני מוכן לתת לזה צ'אנס שוב. אולי עם בחורה אחרת זה דווקא יצליח.

היית מוכן להיכנס למערכת יחסים עם הומו?
למרות שאתה לא הומו?
מה ההיגיון להכניס ראש בריא למיטה חולה?
אם אתה באמת בידיאסמי ובודדים האנשים שהם באמת בידיאסמים פה ולא קינקים.
אין לך שום סיבה להיכנס למערכת יחסים עם ונילית זה כישלון ידוע מראש.
WitchFuneral​(שולט)

Re: הייתם מוכנים להיות בקשר זוגי ונילי?

WitchFuneral​(שולט) • 27 במרץ 2022
heisenberg כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
מעניין אותי לשמוע מה דעתכם על כך.
בנוגע אליי:
יצא לי להתנסות במערכת יחסים מהסוג הזה ונכנסתי לתקופה של תסכול מיני לא קטן. יכול להיות שזה השתנה, ואני מוכן לתת לזה צ'אנס שוב. אולי עם בחורה אחרת זה דווקא יצליח.

היית מוכן להיכנס למערכת יחסים עם הומו?
למרות שאתה לא הומו?
מה ההיגיון להכניס ראש בריא למיטה חולה?
אם אתה באמת בידיאסמי ובודדים האנשים שהם באמת בידיאסמים פה ולא קינקים.
אין לך שום סיבה להיכנס למערכת יחסים עם ונילית זה כישלון ידוע מראש.

הומו שבטוח בזהות המינית שלו לא ימשך מינית אף פעם לנשים, זה המקרה הסביר ביותר ביותר מ-99% מהמקרים.
רוב הבדסמ"ים שפגשתי עושים סקס ונילי מדי פעם, יש כאלה שגם יכולים לעשות את זה 24/7, וחלק מהתגובות פה מצביעות על זה.
Queen Bambi{זדיינו}
לפני שנתיים • 28 במרץ 2022
Queen Bambi{זדיינו} • 28 במרץ 2022
עזוב אותך ונילי לא ונילי, לא רוצה בכלל מערכת יחסים 🤣
אבל כשאני ארצה, לא חושבת שיהיה לי יותר מדי אכפת.