שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ציוד חשמול CBT אפליקציה

LatexKing
לפני שנתיים • 16 באפר׳ 2022
LatexKing • 16 באפר׳ 2022
Dan_Kap כתב/ה:
יש לי את ה-Coyote של Dungeon Lab.

בצד הפלוס המחיר נוח בהשוואה לצעצועים כמו של ErosTek או זאוס ונחמד להשתמש בטלפון הנייד כדי לשלוט במכשיר (אפשר גם להפעיל ישירות מהמכשיר בלי טלפון). המכשיר מחזיק טעינה בלי שום בעיה לסשן ארוך.

בצד המינוס, הוא עובר מאד בקלות למצב של "יותר מדי כאב רע". מינוס נוסף בעיניי הוא הסוללה הנטענת - בסוללות רגילות המכשיר ממתין לשימוש בתיק בעוד שב-coyote צריך לטעון אותו מראש לפניי השימוש.

בהצלחה ובזהירות!

לגבי המעבר לכאב חד הנסיון שלי הוא שונה ולא מצאתי בזה כל בעיה. יש שליטה רצופה עם איזה יותר ממאתיים דרגות עוצמה. בנוסף באפליקציה יש כפתור מוצלח שבלחיצה מוסיף "בוסט" עוצמה רק למשך זמן הלחיצה ככה שממש מתאים לשעשועי ענישה.
לגבי הסוללה הנטענת לא מסכים איתך, יש לזה לטעמי רק יתרונות. אתה גם לא ממש חייב לטעון אותו רגע לפני המשחק. טעינה תחזיק מספיק לשעשועים של שעה-שעתיים כמה
אחרי מספר שבועות ואפילו חודש-חודשיים.
להזכירך אפילו למכשיר שנחשב לפאר היצירה של ה ESTIM עד לא מזמן (ה 312B של erostek שהזכרתם אותם) יש סוללה נטענת, רק ששם זה בלוק כבד ששוקל איזה חצי קילו של סוללת עופרת. פה זו התקדמות בכוון הנכון, המכשיר קטן, ניתן לנשיאה על הגוף של הסאב/ית ונטען מכל מטען של טלפון.

המכשיר מומלץ לדעתי בחום לארסנל של כל חובב צעצועים קינקי.

LK
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 16 באפר׳ 2022
@LK דעות שונות. נקודת הייחוס שלי היא ה-ET232, סוללת 9V.
אמנם המכשיר בעובי של 3 COYOTE, אבל שלוש מתוך שלוש שהתנסו בצד של האלקטרודות העדיפו את ET232 על פני ה-COYOTE.

יתכן שצריך לצאת למחקר נרחב יותר עם DOUBLE BLIND. שנגיש טפסים לוועדת הלסינקי?

icon_cool.gif
LatexKing
LatexKing • 16 באפר׳ 2022
DK, זה נכון שהתוכניות של ה erostek בגדול נעימות יותר (לא בהמון ד"א) אבל השימוש, לפחות שאני עושה, ב DG שונה ולא מיועד
למשחקי ESTIM בפני עצמם, בהם ללא ספק עדיין אעדיף את ה 312 או קופסת Stereostim, בטח אם רוצים סשן מעניין במיוחד
שנשלט ע"י קובץ אודיו שה-DG די רע בזה.
השימוש שה-DG מצטיין בו הוא יותר למשחקי שליטה בהם האובייקט נושא את הקופסא(ות) על הגוף ונשלט מרחוק.
הקופסא ברת ההשוואה של EROSTEK היא ה 302R שעלתה, כשהייתה זמינה, לדעתי פי 7. גם היא קופסא קטנה מספיק (עדיין הרבה יותר גדולה מה DG) להיות נישאת על הגוף ונשלטת מרחוק (עם שלט). הייתה מתקדמת לזמנו ומוצלחת למדי. היום לא טורח להוציא אותה בכלל מהקופסא...
בשולי העניין - כל מה שיש לי להגיד על סוללות 9V זה פיכס. שונא אותן מאז ימי הצעצועים כשהיינו ילדים. הן יקרות, עם תכולה קטנה ולכן נגמרות בצ'יק. הדבר היחידי לזכותן הוא שהיה כיף לספק את הייצר המזוכיסטי כשהצמדנו אותן ללשון בכדי לבדוק אם הן עוד "חיות"... גם ב 2B שיש לו סוללה כזאת אם רוצים ללהשתמש בו לא מחובר לטרנפסורמטור מצאתי פתרון חלופי.

LK
Melody303​(נשלטת)
לפני שנה • 3 ביולי 2022
Melody303​(נשלטת) • 3 ביולי 2022
אני מאוד תומכת ב Coyote של Dungeon Lab למטרות electrotorture למיניהן, ומשחקת איתו המון, וזה תמיד כיף חיים. (בנוסף האלקטרודת לשימוש פנימי שהגיעו בערכה שלו מוצלחות מאוד). icon_smile.gif
אני אוהבת אותו *הרבה* יותר מאשר ה 2B שהיה לי לפני כמה שנים, אבל לצערי עדיין לא יצא לי לחוות את המכשירים של ErosTek ולהשוות אליהם.
יצא לי לחוות מכשיר של Zeus פעם, והוא היה די דומה ל TENS רפואי גנרי, ולא ראוי לשבחים מיוחדים.