סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

השפרצת מים מגרניק

תבלין
לפני שנתיים • 5 באפר׳ 2022

השפרצת מים מגרניק

תבלין • 5 באפר׳ 2022
למישהו/י יש פטיש להשפריץ על הבן זוג מים בלחץ גבוה באמצעות מכונת לחץ מים המכונה גרניק?
יש לי פנטזיה להשפריץ מים חזקים על מישהי שכן זה כואב קצת ממכונה כזאת תעשייתית.
רוב המכונות בחברות היום יחסית פשוטות ומפלסטיק כזה אבל מצאתי חברה שיש לה גרניק תעשייתי יפה כזה קוראים לחבר פרופרס ואשמח לפתוח על זה דיון ואולי טרנד חדש במועדוני הסאדו
MyLexicon
MyLexicon • 5 באפר׳ 2022
אם אתה מארגן ג3ניק, אפשר לבוא לשטוף את הג'יפ אחרי טיול בוץ?
    התגובה האהובה בשרשור
sirjoi
sirjoi • 5 באפר׳ 2022
נשמה אתה לא נראה לי מודע כמה לחץ זה ואיזה נזק פנימי זה יכול לעשות יש לי כזה מוזמן להרגיש
העכוז המכני
העכוז המכני • 5 באפר׳ 2022
עזוב אותך סתם להשפריץ,
אם כבר גרניק,
קח את זה לנקסט לבל מה שנקרא,
על חוקן גרניק שמעת?
רק אל תשכח לדווח.
בקשר.
בקשה למה?
heisenberg​(שולט)

Re: השפרצת מים מגרניק

heisenberg​(שולט) • 5 באפר׳ 2022
תבלין כתב/ה:
למישהו/י יש פטיש להשפריץ על הבן זוג מים בלחץ גבוה באמצעות מכונת לחץ מים המכונה גרניק?
יש לי פנטזיה להשפריץ מים חזקים על מישהי שכן זה כואב קצת ממכונה כזאת תעשייתית.
רוב המכונות בחברות היום יחסית פשוטות ומפלסטיק כזה אבל מצאתי חברה שיש לה גרניק תעשייתי יפה כזה קוראים לחבר פרופרס ואשמח לפתוח על זה דיון ואולי טרנד חדש במועדוני הסאדו

אני לא יודע אם אתה בור או שאתה אומר את זה ברצינות אבל גרניק תעשייתי בלחץ של 2 באר ומעלה, שהוא עובד הוא חותך את הבשר כמו סכין יפנית.
אני מקווה מאוד שאתה לא מקווה לעשות כזה דבר טיפשי.
ההנהלה
לפני שנתיים • 6 באפר׳ 2022
ההנהלה • 6 באפר׳ 2022
יש לי חבר טוב שנפגע בתאונת עבודה מזרם של גרניק, היה מאושפז תקופה לא קצרה ואחכ עוד כמה חודשים חירבן לשקית סטומה. אם סיעודיות זה הקיק שלך, לך על זה.
-X-
-X-
-X- • 6 באפר׳ 2022
כמי ששטף טנקים בגרניק וקיבל לא מעט ריקושטים מגרניקים תעשייתיים, אני ממש לא ממליץ על זה.
ColdSteel
ColdSteel • 6 באפר׳ 2022
אולי ורק אולי, עם פיה הכי רחבה שיש. פיה קטנה (זרם צר) חותכת עצים וכדומה. מכונת ניקוי בלחץ של 200 PSI יכולה לחתוך מתכת אם מוסיפים לה חול ופיה קטנה מספיק. יש לי מערכת ניקוי בחול עם לחץ מים. זה לא נעים.
Arminius​(נשלט)
Arminius​(נשלט) • 6 באפר׳ 2022
ממש ממש ממש לא. יצא לי כבר להיפצע מגרניק עבודה, ומים בלחץ זה ממש לא משחק. גרניק פשוט יכול להיות חזק מספיק כדי להוריד לך אצבע או אפילו לעוור מישהו, אז גרניק תעשייתי ממש מסוגל לגרום למום רציני או אפילו משהו יותר גרוע.

לא יודע מה מפתה אותך בזה, אבל זאת פנטזיה שמשאירים בגדר פנטזיה. בחיים אל תשחקו עם דברים כאלה בסשנים.
השוקע
השוקע • 6 באפר׳ 2022
בלת"ק: גרניק זה שם חיבה חמוד לזין