שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן בלילה חורפי

כלבה מנויישת​(מתחלף)
לפני שנה • 23 באפר׳ 2022
פרק 5
את הבוקר שלמחרת פתחתי עם תמונה שקיבלתי ממנה כשהיא עומדת מול המראה לבושה בחוטיני סגול כמעט שקוף ושמחתי לראות את החוטיני שהיא בחרה, מורגש שהיא חרמנית.
בחרתי שלא לבזבז זמן, סיימתי את ארוחת הבוקר במלון ויצאתי לחנות צעצועי מין טובה שהכרתי באילת מימים עברו, בדיקה טלפונית אישרה שאכן יש להם את הצעצוע שחיפשתי וקפצתי לרכוש אותו, מדיי פעם אני מציץ בפלאפון ומקבל משובל הודעות, חלקן אוננות כמובן כי המשימה שלה לא הסתיימה אבל גם הודעות בסגנון מתחנף של געגוע וחרמנות בלתי פוסקת, בחרתי שלא להגיב להודעות שהיא שלחה אבל לא התעלמתי מהן וקראתי כל אחת ואחת מהן, נהנתי לראות כמה שובל צייתנית גם כשהיא לא מקבלת יחס ישיר וסוג של "משוחררת" אבל לשמחתי היא לא ראתה את עצמה כמשוחררת.

לשמחתי הפגישה הייתה קצרה מהצפוי ובשעה 16:00 אני והמנהל מצאנו את עצמנו בנתב"ג, נפרדנו ואני המשכתי לביתי לארגונים אחרונים לקראת בואה של שובל, היה ברור שהיא באה ישירות מהעבודה ולא תחפש לעצמה אטרקציות בדרך כמו לעבור בבית להתקלח, בשעה 17:30 קיבלתי הודעה שמבשרת על כך ששובל בחוץ, ניגשתי לפתוח את הדלת ושובל שחיכתה בתנוחה הקבועה זחלה פנימה בהתרגשות, גם אני לא יכולתי להסתיר את החיוך כשראיתי אותה והאמת שגם לא נסיתי, "מקלחת?" שאלתי והיא מיד הנהנה עם הראש לחיוב, ניגשתי אליה כשהיא על 6 התכופפתי לעברה כשאני מאחוריה ושלחתי יד מפתיעה שנכנסה מתחת לשמלה שלבשה ישירות לכוס שלה, מרגיש את הרטיבות שלה דרך החוטיני, שובל שלא צפתה את זה זינקה מעט קדימה אבל באותו רגע גם חזרה אחורה והתמכרה למגע היד שלי על הכוס שלה, "לכי להתקלח" צוויתי עליה ותוך שניה שובל נעלמה לחדר המקלחת, שם הכנתי לה מראש מגבת.

כשהיא יצאה מהמקלחת עם שיער רטוב זוחלת על 6 חיברתי לה רצועה לקולר שעל צווארה והבטתי בשעון "18:08" אמרתי והובלתי אותה לחדר תוך שאני מצביע על המיטה, שובל עלתה על המיטה ונשכבה על הגב, נשכבתי לידה והתחלתי ללטף את גופה לאט לאט מהצוואר דרך החזה השופע ועד לדגדגן שהיה מעט נפוח, הנחתי יד על הדגדגן וחיוך בלתי נגמר נמרח על השפתיים שלה, התחלתי לאונן אותה בסיבובים, לא נותן לידיים שלה להתקרב - הן מונחות לצידי גופה, אוחזות בסדין של המיטה ושובל מתחילה להתפתל כמו נחש, הרטיבות שלה החלה לזלוג ממנה והרגשתי כמה היא צמאה לאורגזמה הזו, מבט קצר לשעון הראה שאני מאונן אותה למשך 3 דקות כבר, הגניחות שלה החלו להשמע בלחישות וזה היה הרגע שלי להאיץ את האוננות, הפעלתי מעט לחץ על הדגדגן עם האצבעות והמשכתי להניע אותן בסיבובים מהירים, קצב הנשימות שלה המשיך להתגבר וכבר עברו 5 דק' מרגע שהתחלתי לאונן אותה, יש לה עוד 2 דק' אבל נראה היה ששובל מתקרבת בצעדים מאוד מהירים לאורגזמה, התקרבתי לאוזן שלה תוך כדי אוננות ולחשתי "שלא תעיזי לגמור!" והגברתי עוד את קצב האוננות, בין גניחה לגניחה שובל חצי צעקה חצי לחשה "אנ'לא יכולה יותר אדוני! אני חייבת את זה! בבקשה!" ובדיוק ברגע שהיא לא יכלה יותר - העפתי ממנה את היד וניתקתי מגע לחלוטין מהדגדגן שלה, מבט קצר לעיניים של שובל הראה שרמת הכעס והתסכול שלה עומדים בסולם של 1-10 על 42, חייכתי והרגעתי אותה "מה חשבת? שהמשימה שלך הסתיימה? לא שמת לב שמיום ליום דרך האוננות שלך קשה יותר? את לומדת כרגע דחיית סיפוקים והבנה שהאורגזמה שלך שייכת לי, לא משנה באיזה מצב את - את תגמרי כשאני ארצה ובאישורי", נראה היה ששובל בשוק טוטאלי, קמתי מהמיטה זרקתי לעברה אתה חוטיני הסגול שלה ואמרתי "קומי, אני רעב בואי נעשה חביתות" ויצאתי מהחדר בלי לחכות לתגובה שלה.

לאחר שאירגתי לנו ארוחה קלילה של חביתות וירקות חתוכים ישבנו לאכול ודיברנו מעט, סיפרתי לה שקניתי לה צעצוע חדש באילת אבל אני לא מתכוון לספר לה (או לכם) מה הוא, כשאחליט להשתמש בו גם היא וגם אתם תדעו, צלצול הפלאפון שלה קטע אל השיחה הכייפית והיא אמרה "יש לי 5 דק' להתחיל" ואז הבנתי כמה היא הרגישה מחוייבת לתהליך, היא שמה שעון מעורר לחמישה לשעה עגולה, יש כאלה שהיו מעדיפים שהנשלטים שלהם יזכרו בעזרת עצמם ולא בעזרת עזרים אבל עם כמות העומס היום יומית שיש לה זה לא הפריע לי אפילו טיפה, נתתי משימה והיא עמדה בה כמו גדולה.

פנינו מהשולחן והיא ירדה למצב זחילה, הובלתי אותה לסלון הבית כשהיא שוכבת על הגב, צוויתי עליה להסתובב כך שהראש יהיה לכיוון הטלויזיה, כפות הרגליים שלה יהיו מונחות על הספה כשאני יושב על הספה בניהן, הורדתי את הג'ינס והזזתי את הבוקסר הצידה, שובל התמקמה, הפשילה את החוטיני והתחלנו לאונן שנינו, אני לעצמי והיא לעצמה, אני מאונן בקצב מהיר מאוד במטרה אחת ברורה, מסתכל עליה ומתענג לראות אותה משתגעת בין הרצון לגמור לרצון שלה לא לאכזב את שנינו, הרגשתי שאני מצליח להתקרב וירדתי מהספה על הברכיים, הזין שלי מול הכוס שלה, היא נשכה את השפתיים כשהביטה בזין הזקור שלי שרחוק מספר ס"מ מלחדור אליה ולמלא אותה במה שהיא כ"כ צריכה, אני מודה שהפיתוי היה גדול והייתי מאוד קרוב לחדור אליה אבל החזקתי את עצמי ובדיוק שניה לפני שעברו 5 דק' יריתי מתח של שפיך חם על הבטן של שלה, היא לא ציפתה שזה מה שיקרה ושמתי לב שמרוב השוק היא עלולה לשכוח לעצור את עצמה והעפתי לה את היד מהכוס, לא רציתי שהכוס שלה ירגיש מקופח, אספתי את הזרע שיריתי מהבטן שלה ומרחתי אותו על הכוס שלה, "קחי" אמרתי לה בעקיצה "שלא תגידי שאני לא נותן לך להנות מהאורגזמות שלנו, הרמתי לה את החוטיני חזרה, אחרי שהיא נשמה עמוק והתאפסה על עצמה נראה היה שכבר כלום לא מעניין אותה, היא מחכה לשעה 20:00 כדי להתחיל לאונן שוב, כלאתי אותה בכלא של עצמה בכל רגע נתון היא חושבת מתי יעברו 55 הדקות בשביל עוד 5 דקות של מגע מיני, זה ללא ספק הצלחה מסחררת מבחינתי.

בשלב הזה ידעתי שכבר יהיה מאוד קשה להעסיק אותה עד שיעברו 55 הדקות הבאות ולכן צץ לי רעיון, "בואי נשחק משחק!" אמרתי, היה נראה שכבר התשתי אותה לחלוטין והיא סוג של תגיד כן על הכל, אז הלכתי על משהו שגם יעביר לה את הזמן וישכיח את המחשבות המיניות במעט וגם יתן לה סיכוי לנצח, "אז ככה" אמרתי והתחלתי להסביר "אנחנו נשחק מלחמה, זה משחק של מזל ולכן יש לך סיכוי של 50-50 לנצח או להפסיד וזה לא באמת תלוי בי או בך", שובל הרגישה שיש לה סיכוי טוב לנצח הפעם כי אין פה הבדלי מעמדות, זה באמת משחק של מזל והחיוך התפשט לה על הפרצוף "אז אם אני מנצחת אתה נותן לי לגמור סוף סוף! בלי לעצור אותי ובלי לתסכל אותי יותר!" חייכתי אליה ואמרתי "אוקי, אבל מה קורה אם את מפסידה?" ומיד ראיתי את גלגול העיניים שלה, החיוך הפך לתסכול ואני המתנתי בסבלנות ואמרתי "אני מחכה לתשובה, אם את מנצחת אני מאשר לך לגמור, אם את מפסידה מה קורה?" "אני....." היא התחילה לגמגמם ואני האצתי בה "את..?", "יום חמישי היום, כבר ערב, אז אני מתחייבת לא לגמור עד מוצאי שבת!" היא ירתה לאוויר במהירות כדי לא להתחרט, אני חייכתי ואמרתי "את לא גומרת עד מוצאי שבת אבל כל 20 דקות את מאוננת 10 דקות, זה אומר שיש לך 10 דקות הפסקה בין אוננות לאוננות", הייתי חייב להדגיש בפניה את האתגר שהיא בעצמה הציבה לעצמה.

לא חכיתי יותר מדי לתגובה שלה וקמתי להביא את חבילת הקלפים, חילוק פשוט לפי צבעים - היא אדום אני כחול מערבבים ומתחילים לשחק, נראה שהמזל מתחלק בין שנינו כי אחרי כמעט 40 דק' לא נראה שיש מנצח באופק, הופ השעון המעורר שלה, 5 דקות להתחיל אוננות, "הפעם את מאוננת על 6 כשהפנים שלך צמודות לכף הרגל שלי", זה היה משפיל עבורה, התנוחה הזו של דוגי סטייל ולזחול על הריצפה רק כי אני החלטתי ולא לצורך אקט מיני כזה או אחר מאוד השפילה אותה, היא סיפרה לי על זה באחת השיחות שלנו, באותו רגע זה לא עניין אותי ולה לא הייתה יכולת להתנגד, היא מיקמה את עצמה כשאני יושב על הספה רגל על רגל, "תנשקי את כף הרגל תוך כדי שאת מאוננת, כל עוד את מאוננת השפתיים שלך לא מפסיקות לנשק, את לא מניחה את השפתיים ומחכה שיעבור הזמן את מנשקת, פשוטו כמשמעו לכל זמן האוננות", שובל הבינה דיי מהר שאין לה הרבה ברירות והתחילה לאונן את עצמך תוך כדי שהיא מנשקת את כף רגלי, ידעתי שהתנוחה הזו קשה לה, גם להשען על יד אחת כשהשניה נשלחת לעבר הדגדגן וגם לנשק את כף הרגל שלי וגם להתרכז באוננות - "אין סיכוי שהיא תגמור ככה גם אם היא תאונן שעתיים" חשבתי לעצמי ואכן צדקתי, זה עבר דיי מהר שובל אפילו לא נרטבה, כשסיימה את מלאכת האוננות ביקשה רשות מלמטה לחזור לספה להמשך המשחק, כמובן שאשרתי לה והספירה לאחור לאוננות של 21:00 התחילה מחדש.

לאחר עוד 25 דקות של משחק - שובל ניצחה, היא קפצה מהספה והתחילה לרקוד מאושר כאילו שהאופציות שלה היו או מאסר עולם או שיחרור מלא מהכלא והיא זכתה בשיחרור מהכלא, אני חייכתי וקמתי לכיוון החדר "כשתרגישי מוכנה - תבואי לספק את האדון שלך" אמרתי ונכנסתי פנימה, הרמתי את האזיקים מעור שמחוברים לשרשרת ברזל שמחוברת למיטה, הורדתי בגדים ונשכבתי במרכז המיטה, כמה שניות לאחר מכן שובל נכנסה לחדר בזחילה והתקרבה למיטה, עלתה עליה והרגישה חופשיה לעשות כרצונה, בשלב הזה לא רציתי לעצור אותה ונתתי לה להוביל את העניין, היא הפשיטה ממנו את הבוקסר, מיקמה את עצמה כשהגוף שלי בין הרגליים שלה, תנוחת 69 כשהיא מסיתה את החוטיני הצידה ומתיישבת לי על הפה, אני מתחיל לינוק את הדגדגן שלה והיא מתכופפת ומתחילה למצוץ לי, התחלתי להניע את הלשון שלי ולענג אותה במין אוראלי כמו שהיא אוהבת, מגיע לה אחרי השבוע האינטנסיבי הזה, ינקתי את הדגדגן שלה וכששחררתי את הת הוואקום היא הייתה רגישה, זה היה הרגע לשלוח שוב את הלשון וללקק אותה בנגיעות עדינות שהקפיצו אותה וגרמו למציצות שלה להיות לא מדוייקות ויחד עם זאת מטריפות ביותר, שובל הרימה את ראשה מהזין שלי והצמידה את גופה לשפתיים שלי, החדרתי את הלשון פנימה, שחיתי בתוך המיצים שהצטברו בתוכה והרגשתי שהאורגזמה שלה מתקרבת בצעדי ענק, הפעם היא מלאת ביטחון ויודעת שהיא תזכה לאורגזמה הנחשקת, המשכתי לענג אותה, ללקק מבחוץ, להחדיר פנימה את הלשון, לינוק אותה ולגרום לה לגנוח, הרגשתי את הרעידות שלה מתקרבות ושלחתי את הידיים כדי לחפון לה את השדיים ולצבוט לה מעט את הפטמות, מה שגרם לאורגזמה שלה להגיע יותר מהר ושובל התפוצצה על הפנים שלה, היא החלה לגנוח ולצרוח, כל הגוף שלה רעד מעליי, המיצים שלה נזלו ממנה והצרחות שהיא פלטה שם כנראה העירו את כל הבניין, לאחר שהיא לקחה לעצמה כמה רגעים להרגע מהאורגזמה המיוחלת הזו היא קמה ממני עם חיוך מספק אבל ידעתי שזה לא מספיק.

"על 4!" צוויתי ושובל התמקמה בקצה המיטה, פליק חד נחת על הישבן שלה "נהנת כלבה שלי?" שובל הנהנה לחיוב, עדיין מנסה להסדיר את נשימתה ואני לא חכיתי הרבה, חיכחתי את הזין שלי במיצי הכוס שלה והחלקתי אותו פנימה לתוכה עמוק ככל האפשר, שובל הרגישה ברגע אחד מלאה מתמיד והחלה לרעוד שוב - היא גמרה מבלי שעשיתי כלום מלבד לחדור אליה חדירה ראשונית, אותי זה לא עניין והתחלתי לזיין אותה תוך כדי האורגזמה שהיא חווה, נכנס עמוק והיא צורחת כמה טוב לה, התנועות שלי הלכו והתגברו, תפסתי לה את השיער ומשכתי אותו לאחור, יצרתי לעצמי תנוחת אחיזה טובה יותר וקצב החדירות הלך והתגבר, בלי רחמים הזין שלי נכנס ויוצא במהירות ובעוצמה, ידעתי ששובל חיכתה לזה כל כך וזה היה הרגע שלי, שחררתי לה את השיער ואחזתי במותניים שלה, מצמיד אותה אליי ככל האפשר ומפמפם אותה בטווח תנועה אפסי, התחלתי שוב להרגיש את ההתכווצויות המוכרות שלה, הפעם זו הייתה האורגזמה הכי חזקה לדעתי שהיא חוותה בשבוע האחרון, היא בקושי הצליחה לגנוח וכמעט נחנקה, הוצאתי את הזין החוצה תוך כדי האורגזמה שלה והחדרתי אותו שוב, ושוב פעם החוצה לגמרי מנתק מגע ונכנס, קצב לא מהיר אבל עמוק, כל כך עמוק שזה גרם לה לנוע קדמה במטרה "לברוח" קצת אבל האחיזה שלי במותניים שלה לא איפשרה לה את מרווח התנועה הזה והיא נשארה דבוקה אליי, ושוב פעם החוצה ופנימה ועוד אורגזמה!, מבט קצר לעבר הפנים שלה הראה שהיא מריירת על הסדינים ובקושי מצליחה להחזיק את עצמה, יצאתי ממנה והחדרתי לה אצבע אחת לתחת, תנועות סיבוביות ושוב חדרתי אליה עם הזין לכוס, תוך כדי שאני מזיין אותה אנאלית עם האצבע שלי ומפמפם אותה בכוס עם הזין והיא שוב מתכווצת, היריכיים שלה מנסות להסגר, היא רועדת כולה, רואים את הצמרמורת על הגב והכתפיים שלה, אני מרגיש שאני מתקרב ומחליט להגביר את הקצב, מוציא את האצבע מהתחת שלה במכה אחת תוך כדי שאני ממשיך לזיין אותה וזה מביא אותה לעוד אורגזמה בלתי נשלטת, "זהו" חשבתי לעצמי "היא במולטי אורגזמה" אבל לא העזתי לעצור אותה, התחלתי להתרכז בעיקר באורגזמה שלי והרגשתי שהיא עוד רגע מגיעה, שוב תפסתי את שובל במותניים והצמדתי אותה אליי, עד שהרגשתי את הזרע שלי עולה במעלה הזין והתחלתי לגמור בתוכה, כמויות של זרע, אורגזמה ארוכה של כמעט חצי דקה הגיע לסיומה, אני מתנשף, שובל באפיסת כוחות גם היא, יצאתי ממנה לאט וברגע ששחררתי את האחיזה במותניים שלה היא קרסה למיטה, חצי בוכה חצי צוחקת, לא בטוחה אם הסיטואציה כרגע כואבת או מענגת, החיוך שלי מתפשט על השפתיים שלי ואני יודע שהגיע לסיומו שבוע שלם של אתגר גם עבורי ולא רק עבורה.
Oster3
לפני שנה • 26 באפר׳ 2022
Oster3 • 26 באפר׳ 2022
קצת חסר החום.. המילה הטובה. האפטר קייר בין לבין.
דרך העיניים
לפני שנה • 26 באפר׳ 2022
דרך העיניים • 26 באפר׳ 2022
חייב לפרסם המשך ...
כותב נפלא icon_smile.gif
כלבה מנויישת​(מתחלף)
לפני שנה • 29 באפר׳ 2022
פרק 6
לאחר רצף האורגזמות שחוותה שובל נשארה לישון אצלי בלילה שבין חמישי לשישי, בשישי בבוקר התעוררתי לפניה ראיתי שהיא עדיין ישנה חזק וחיברתי לה את הידיים והרגליים לארבעה אזיקים מעור, לאזיקים חיברתי את רצועות הברזל שמחוברות למיטה ולשמחתי היא לא התעוררה מזה, ניגשתי להדליק נר ריחני והמתנתי בסלון בסבלנות עד שהיא תתעורר, בסביבות השעה 9:00 שמעתי קול מהחדר "עמית?" התעלמתי ממנה ואז הגיע חצי צעקה "עמית?!" נגשתי מהסלון לחדר והחשש שהיה לה על הפנים התחלף בחיוך "אני אזוקה למיטה" היא אמרה ואני התיישבתי על קצה המיטה, מלטף את ראשה "בוקר אור שפחונת, נכון את אזוקה למיטה" מסכים עם הקביעה שלה, קם לחדר האמבטיה וחוזר משם עם קערת פלסטיק קטנה, מניח אותה על המיטה בין הרגליים שלה ומסביר "זה לפיפי" שובל הייתה בשוק לרגע ואמרה "מה פיפי? במיטה?! אני רוצה לקום לשירותים!", אני לא התרגשתי מהסערה הפנימית שהיא נמצאת בה ועניתי בקור רוח "באופן כללי? את יכולה לקום להתפנות בשירותים, או אפילו בבית שלך, לא נתתי לך שום הוראה להשאר במיטה", התסכול התפשט על פניה וראיתי שהיא מבינה את המלכוד מיד אבל היא בכל זאת נסתה להתחכם "ומה עם הבגדים?!" הבטתי בה, בוחן את גופה מראשה ועד כפות רגליה, היא מרגישה לא בנוח עם הסיטאציה ואז גחכתי ואמרתי "בגדים?, זה בסה"כ תחתון ואם לא בא לך עליו - אפשר לגזור אותו", היא לא אהבה את הרעיון והתנועות התנגדות שהגוף שלה שידר הראו את זה היטב, משכתי את התחתונים כלפי מטה קצת ומקמתי את הקערה, "אז כמו שאמרתי, את לא חייבת" ועצרתי את המשפט באמצע, חזרתי ללטף אותה משיערות ועד לבית החזה, שובל נסתה להתרכז ולבסוף הצליחה לשחרר, הקערה התמלאה בפיפי, כשהיא סיימה הרמתי את הקערה ושפכתי אותה באסלה.

חזרתי לחדר והתחלתי שוב ללטף אותה, מגע קצר מעל המפשעות הוכיח שהסיטואציה הקשה הזו מחרמנת אותה בטירוף, התחלתי לאונן אותה בעדינות והעיניים שלה נעצמו, השפתיים שלה ננשכו - היא התחילה להתמכר למגע הזה, תוך כדי אוננות ועונג שלחתי יד לשידה והרמתי משם את הנר הריחני, "כדאי שתפקחי את העיניים" אמרתי לה רגע לפני שטיפת שעווה ראשונה נחתה על הבטן שלה, הגוף שלה הכווץ והעיניים שלה נפערו, היא לא ציפתה לזה, התחלתי לטייל עם הנר מעל גופה, מטפטף את השעווה הרותחת על החזה שלה, בצלעות, כל טיפטוף של שעווה מקפיץ את גופה לצד השני במגבלות התנועה שאיפשרתי לה, תוך כדי שאני מטפטף את השעווה עם יד ימין - עם יד שמאל התחלתי לאונן אותה שוב, בקצב מהיר ואחיד, הנשימות החלו להתגבר, החזה עולה ויורד וברגע אחד ניתקתי את יד שמאל וטפטפתי שעווה מעט מעל הדגדגן שלה, השעווה טיפטפה על השפתיים שלה וראיתי את היריכיים שלה מנסות להתקרב אחת לשניה, הנחתי את הנר בצד ושאלתי בחצי פליאה "חם? כואב?" ראיתי את המצח של שובל מזיע והיא הנהנה עם הראש לחיוב בין נשימה לנשימה, הלכתי למטבח והבאתי משם קערה מלאה בקוביות קרח שהכנתי מראש, הנחתי את הקערה על המיטה, ועם יד ימין טפטפתי לה מעט שעווה על השדיים, מכוון את השעווה לפיטמות, שובל מתפתלת על המיטה כמו נחש, הרמתי עם יד שמאל קובית קרח והתחלתי לטייל איתה על הבטן התחתונה, מהפופיק ועד לכוס שלה, בשדיים השעווה רותחת לה ובכוס היא קופאת מקור, השילוב של החום והקור הוציא אותה מדעתה והיה נורא קל לראות את זה, היא התחילה להשתולל על המיטה וניסתה להתחמק גם מהקור וגם מהחום - זה לא כל כך עבד לה.

לאחר מס' רגעים כאלה שהיו תענוג צרוף עבורי - נתתי לה לנוח, הנחתי את הנר על השידה וגם את קערת הקרח, פישקתי לה את השפתיים התחתונות עם האצבעות, הבלטתי את הדגדגן שלה החוצה והצמדתי את הלשון שלי, התחלתי ללקק אותה בצורה אינטנסיבית, היא מרגישה את הליקוקים בין טיפות השעווה שהתייבשו על גופה וראיתי שהיא מתחילה לנזול, החדרתי אצבע אחת פנימה ובתנועות "בוא הנה" מדוייקות התחלתי להניע את האצבע בפנים תוך כדי שהלשון שלי מתרוצצת על הדגדגן שלה, הגניחות שלה לא איחרו להגיע והפעם החלטתי להיות סלחני ולתת לה את האורגזמה המיוחלת, שובל החלה לרעוד בכל גופה והאצבע שלי שנשארה בפנים רק מקפיצה אותה יותר ויותר, כל רעד בגופה גורם לאצבע שלי לנוע וככה יצרתי לה לופ שהיא לא הצליחה לצאת ממנו, היא רועדת ללא שליטה וגורמת לעצמה לאורגזמה שניה ברצף, החלטתי שלא להציף אותה ברגע אחד והוצאתי את האצבע מתוכה, "זוכרת את הצעצוע שקניתי לך באילת?" שאלתי בחיוך והיא הנהנה עם הראש לחיוב, ניגשתי לארון והוצאתי משם ויברטור חשמלי, הצמדתי אותו לירח ימין שלה כשהראש הרוטט נוגע בדיוק בדגדגן, קשרתי אותו לירח שלה עם חבל חיברתי את הויברטור לחשמל והפעלתי אותו על עוצמה מס 2 מתוך 9, הרטט היה עדין ושובל בעיקר התענגה על המצב, שימנתי מעט את האצבע שלי ותוך כדי העוג מהויברטור החדרתי לה שוב אצבע אחד, הפעם בקצב איטי ועדין, לפי תנועות האגן של שובל היה ניתן לראות בבירור שהיא מתענגת על כל שניה ושניה, הפעלתי מעט לחץ עם האצבע כלפי מעלה והצלחתי להרגיש את הרטט של הויברטור מתוכה, שובל החלה לגנוח בקול רם בזמן שעשיתי את התנועה הזו ועם היד השניה העלתי את עוצמת הרטט לדרגה 4, הרגשתי שהיא שוב מתקרבת, האצתי מעט את תנועות האצבע וכשהרגשתי שהיא מתחילה את האורגזמה שלה הרמתי את הנר וטפטפתי עליה שוב שעווה על החזה ובמורד הבטן, הכאב הזה שוב הפתיע אותה והאורגזמה התגברה מרגע לרגע, שובל גמרה בצרחה אדירה שמשלבת בין כאב לעונג, עצרתי את טפטוף השעווה והנחתי שוב את הנר בצד, הוצאתי את האצבע מתוכה אבל הויברטור נשאר לרטוט עליה בדרגה 4, הרגשתי את חוסר השליטה העצמית שלה אבל היא הייתה חסרת אונים מולי.

לאחר עוד 2 אורגזמות שהגיעו ישירות מהויברטור - החלטתי להוריד את עוצמת הרטט לדרגה 3, התפשטתי והתיישבתי מעליה כשגופה בין הירכיים שלי, הזין הזקור שלי עומד מול הפנים שלה, שובל הבינה את הרמז ופתחה לבד את הפה שלה, החדרתי את הזין לתוכה והיא התחילה למצוץ, המציצה שלה הייתה מאוד מבולגנת והרגשתי שהיא לא מצליחה להתמקד ולהתרכז, זה שיעשע אותי אז העלתי שוב את רמת הרטט הפעם ל 5 ודחפתי לה את הזין בכח לתוך הפה, מרגיש את הלשון שלה מתרוצצת סביב הזין שלי בלית ברירה ומנסה להתחמק כדי לקחת מעט אוויר לנשימה, התחלתי להניע את הזין קדימה ואחורה, מזיין לה את הפה ומכריח אותה להתמודד עם חצי ריכוז באורגזמה שלה וחצי ריכוז במציצה שלה לכבודי, כשהרגשתי שאני מתקרב בעצמי לאורגזמה - הוצאתי את הזין מהפה שלה והתמקמתי מול פתח הכוס שלה, הרטט עדיין עוצמתי על הדגדגן שלה והזין שלי החל להחליק פנימה, עם כל סנטימטר שהזין שלי חודר לתוכה שובל החלה לפלוט קולות אנחה חזקים יותר ויותר, זה גרם לי להתקרב עוד יותר לאורגזמה המיוחלת שלי וחפנתי את שדיה בשתי ידיי, לשתי את השדיים והתענגתי על כל לחיצה שלהם, בשלב הזה נראה היה ששובל איבדה את זה לגמרי והתחלתי למלא אותה בזרע חם, כמה שניות של מטח אחרי מטח גרמו לה לאיבוד שליטה טוטלי, העלתי את דרגת הרטט ל 6 והתנועות של הגוף שלה גרמו לי להתחרפן כשהזין שלי עדיין בתוכה, מתענג על כל מילימטר בגופה ולאט לאט יוצא ממנה, מתחיל להסדיר את הנשימה ושובל מנצלת את הזמן הזה כדי להסדיר גם היא את הנשימות שלה, שיחררתי את האזיקים מהידיים והרגליים שלה, עזרתי לה לקום והיא נכנסה להתקלח ולהתארגן, בזמן הזה התלבשתי הכנתי לנו ארוחה קלה לבוקר ועל השולחן הנחתי מפתח קטן, היא סיימה להתקלח התלבשה הצטרפה אליי לשולחן התחלנו לאכול תוך כדי שיחה קלילה, קמתי ונעמדתי מאחוריה, חיבקתי אותה הרמתי את המפתח מהשולחן ופתחתי לראשונה מזה שבוע את המנעול שנעל את הקולר על צווארה, היה שם רגע מרגש, כאילו החברות שלנו חזרה למקומה לאחר שבוע של אתגר ועונג הדדי, שובל ביקשה להשאיר אצלה את הקולר וכמובן שהיא קיבלה אותו באהבה גדולה, "רוצה לספר לי מה למדת מהשבוע הזה?" שאלתי בחצי חיוך תוך כדי שחזרנו לאכול שנינו ושובל לקחה לעצמה רגע וענתה "בראשי פרקים? כנשלטת למדתי להתמסר, למדתי לעמוד בזמנים, למדתי להיענש במידת הצורך, למדתי שאני לא תמיד יכולה לבחור לעצמי ושאני צריכה לקבל את הבחירה של הצד השולט, למדתי לשלוט בעצמי ולא לגמור כי האורגזמה לא שייכת לי כשאני נשלטת, למדתי איך זה מרגיש להיות חסרת אונים, למדתי להתגעגע, למדתי לדחות סיפוקים, למדתי שכבוד זה הקו המנחה הראשוני של עולם השליטה, שני הצדדים צריכים לדעת לכבד אחד את השני ובאופן כללי אני מרגישה שלמדתי השבוע את כל מה שהייתי צריכה כדי להכנס לעולם השליטה לבד, הוא סיקרן אותי מאז ומתמיד, כשהכרתי אותך וסיפרת לי על זה הבנתי שזה מסקרן אותי פי כמה וכמה ושאני חייבת להתנסות בהזדמנות, אני שמחה על ההזדמנות ועכשיו אני מרגישה שאני יכולה לצאת לדרך משלי בעולם השליטה.

נשיקה קטנה על הלחי וחיבוק ארוך הביאו לסיומו את שבוע ההתנסות של עמית ושובל ונראה היה ששנינו יצאנו מורווחים מהשבוע הזה.

זהו חברים, הגיע לסיומו הסיפור הזה ואני מקווה שנהנתם icon_smile.gif
אני מתנצל שלקח זמן בין פרק לפרק.

תודה רבה על התגובות, כייף לדעת שאתם נהנים מהדברים שאני כותב!

Oster3 כתב/ה:
קצת חסר החום.. המילה הטובה. האפטר קייר בין לבין.

האמת שנכון, אין פה הרבה פידבקים לטובה או לרעה מהסיבה שהסביבה הרחבה בה הסיפור התרחש הוא קשר חברות ארוך טווח ונטו סקרנות, לכן לא היו כאן אקטים קצינויים ולא היה צורך (לפחות לפי הראיה שלי) לפידבקים לחיוב או לשלילה כי הקשר בין שובל לעמית לא היה קשר שמבוסס על שליטה והשליטה הייתה בגדר נסיון ראשוני למלא את הסקרנות של שובל.

קלו לס כתב/ה:
חייב לפרסם המשך ...
כותב נפלא icon_smile.gif

תודה רבה על הפרגון icon_smile.gif

בנוסף הייתי רוצה לנסות לאתגר את עצמי קצת, אם יש לכם פנטזיות/סשן שדמיינתם בראש או אפילו סרטון פורנו קצר ובא לכם שאנסה לייצר סביב זה עלילה - תכתבו לי, אני לא מבטיח לכתוב אבל אני כן יכול לנסות לאתגר את עצמי, זה יכול להיות נחמד.
ג'ייק האדון הנכבד​(שולט)
לפני שנה • 29 באפר׳ 2022
בסה''כ סגרת את המעגל יפה , גרמת לי עוד יותר לרצות דינמיקה כזאת בין אם סשן של לילה בין אם סשן ארוך ( כמו בסיפור שלך) או בין אם יחסי שליטה מלאים
סחטיין תמשיך ותצליח
shykink
לפני שנה • 13 בנוב׳ 2022
shykink • 13 בנוב׳ 2022
כתיבה מעולה , ממש אפשר להיכנס לראש של הדמות