צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלת חוקן

נער אבוד
לפני שנתיים • 13 באפר׳ 2022
נער אבוד • 13 באפר׳ 2022
אני מכיר אנשים שעושים חוקן על בסיס יומיומי. למיטב ידיעתי זה לא בריא כי החוקן גם מוציא דברים מהקיבה שכן חשובים לגוף. אבל מדובר באנשים שעושים גם טונות של סמים, קלים וקשים. הבריאות היא לא בראש מעייניהם בכל מקרה.

עוד הערה: נתקלתי גם באנשים שלא מתחקנים ובאנאלי הם איכשהו נקיים ממש ולא יוצא כלום ושום דבר, ומנגד יש כאלה שמתחקנים כמה וכמה פעמים לפני מפגש ובכל זאת יש הפתעות.
אני מדבר על אנשים שנפגשתי איתם פעמים רבות כך שהמדגם הוא יחסית מייצג (בעיניי לפחות).

כנראה שיש פה גם עניין של גנטיקה בעניין. כך שאם אצלכם המצב נקי באנאלי למרות שלא עשיתם חוקן לפני, זה לא אומר שכך יהיה אצל אדם אחר.
JunkyRuby{MyLexicon}
JunkyRuby{MyLexicon} • 13 באפר׳ 2022
כלבונת סקרנית כתב/ה:
JunkyRuby כתב/ה:
כלבונת סקרנית כתב/ה:
JunkyRuby כתב/ה:
Grey / Green כתב/ה:
באמת אי אפשר לעשות כל יום או שזה זהירות יתר?

ממה שידוע לי, באמת אי אפשר.
זה אולי מגניב לכתוב על זה פוסטים אבל במציאות זה פשוט לא טוב.

בחיים לא הצלחתי להבין מה הקטע הזה עם "להיות נקיים".
מה אתם, מי אתם? רבאק. תזדיינו בתחת, אל תזיינו ת'ראש על אולי משהו שייצא.

אבל מידי פעם כן אפשר לגוון ולהרגיש נקיים... אגב זה הרבה פעמים נעים יותר, כי הבטן מרגישה קלה יותר ופחות נפוחה.
נכון שכל יום זה לא ריאלי, אבל חוקן מים עדין פעם בשבוע/שבוע וחצי, נראה לי זה מאוד סביר

אני מרגישה מאוד נקייה ולא נפוחה גם בלי חוקן. ממליצה icon_smile.gif

תמיד תמיד מרגישה נקייה ואף פעם אין בעיות בעיכול ונפיחות בבטן?

אם כן, אשרייך, מקנאה בך. הלוואי וזה היה בשליטתי 🙄
לפעמים באמת הכל טוב וזורם ואין צורך בחוקן... לפעמים יש צורך.

תמיד מרגישה נקייה. למה שלא אהיה?
אני עושה אנאלי גם אם שנייה לפני תקעתי צ'יזבורגר. אף פעם לא ראיתי בזה עניין. רק פה בכלוב נחשפתי לשיח ה"נקיה לא נקיה" המוזר הזה.

אם יש לי וירוס בטן הדבר האחרון שאני חושבת עליו זה אנאלי אז זה לא רלוונטי 😅
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 13 באפר׳ 2022
כמו שאמר לי האנאלי הראשון שלי כשנבהלתי מההשלכות שאולי יהיו: ״מי שמפחד מקצת קקי, שלא יעשה אנאלי.״
ScatNerd
ScatNerd • 13 באפר׳ 2022
הייעוד של חור התחת זה ליציאה של צרכים ולא לזיון, זה שהמוח המעוות של בני האדם בחר ללכת כנגד הטבע זה כבר סיפור אחר.
מי שבוחר להכניס את הזין שלו לחור של התחת אז שיתמודד עם ההשלכות. מי שנגעל מהפרשות שלא יקיים בכלל יחסי מין.
חוקן על בסיס קבוע נשמע קיצוני ולא בריא, מספיק להתרוקן באופן נורמלי מראש ולנקות טוב טוב במקלחת גם בתוך החור כדי שיהיה כמה שיותר נקי.

זה דווקא הכי מחרמן שיוצא קצת חומי ואז אפשר לאלץ את הצד השני לנקות את הלכלוך שנגרם בגללו כי חור התחת שלו היה מלוכלך. או שיש צד שלישי שמוכן לעשות את זה 😊.
morningdew​(שולט)
morningdew​(שולט) • 13 באפר׳ 2022
נער אבוד כתב/ה:
...כנראה שיש פה גם עניין של גנטיקה בעניין. כך שאם אצלכם המצב נקי באנאלי למרות שלא עשיתם חוקן לפני, זה לא אומר שכך יהיה אצל אדם אחר....

סביר יותר להניח שזה לא עניין של גנטיקה אלא עניין של תזונה.
נער אבוד
נער אבוד • 13 באפר׳ 2022
נכון. טעות שלי
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 13 באפר׳ 2022
יותר סיבים
פחות מוצרי חלב
תהנו.
(אה, ולא בפומבי, אתם רוצים להיות נקיים אבל להתחקן במקום שהסטריליות שלו מוטלת בספק?! הגיוני)
ענןקטן​(נשלט)
לפני שנתיים • 14 באפר׳ 2022
ענןקטן​(נשלט) • 14 באפר׳ 2022
דבר ראשון תמיד כדי לעשות ניקיון טוב בבית, זה תמיד יותר נוח ונקי.
לצורך תחזוקה, אפשר להסתובב עם מזרק 10 מ"ל, שטיפה או שתיים ואתה נקי.
Lilyth​(טרנסית נשלטת)
לפני שנתיים • 14 באפר׳ 2022
Lilyth​(טרנסית נשלטת) • 14 באפר׳ 2022
לצערי (וקצת לשמחתי), הייתי חייבת לעשות מחקר מעמיק בעניין.
חוקן זה לא בריא. גם על בסיס שבועי. על קצה המזלג, זה יכולה לפגוע בפלורת החיידקים במעיים. זה גם יכול לגרום לזה שיהיו "בריחות" לא רצוייות. על בסיס יומיומי, זה גם גורם ליותר זמן\מאמץ בשירותים ממה שדרוש, מה שפוגע בפני עצמו בהמון דברים. יש עוד תופעות לוואי, נראה לי. אבל לי אלא הספיקו.

לגבי ניקיון. לי יש בעיות עיכול כאלה ואחרות. למי שהכל טוב לו אחרי צ'יזבורגר זה מדהים (באמת, רק קצת קנאה, אבל שמחה בשבילם.ן).
אז אם אין "הכל נקי אחרי צ'יזבורגר", הנה כמה דברים מניסיון ומלקרוא באינטרנט.
- לא לאכול לפחות 4 שעות לפני. (לסירוגין, לאכול רק משהו קל).
- לשמור על תזונה שלא תעשה לכם בעיות בצורה כללית (דברים כמו נפיחות מוגזמת ויציואת לא נעימות, זה לא באמת דבר טבעי ומראה על בעיה בתזונה או במערכת העיקול). אז יותר סיבים תזונתיים (אבל בהדרגה, אם לא אכלתם עד עכשיו בכלל סיבים). פחות חלב (לפחות פחות לקטוז) ומוצרים קשורים (שוב, זה אינדיבידואלי, יש כ15% אחוז מהאוכלוסייה שאין להם בעיה בכלל עם לקטוז, ויש הרגישים מאוד, אז לבחון).
זה היה בפיזי, עכשיו בפסיכולוגי:
- לא להתרגש. אז יהיה קצת לכלוך. תכינו מגבונים\מגבת\משהו.
- לתאם ולוודא עם החודר/ת. אם להם לא אכפת, גם לכם לא אמור להיות אכפת.
- לנסות כמה פעמים לבד (עם דילדו) במצבי עיקול שונים ומגוונים, ולמצוא מתי זה בעייתי ומתי בכלל הכל טוב.
החלק האחרון חשוב. כי זה מפתיע ממש (במיוחד אנשים שלחוצים מזה) עד כמה שגם כשזה מרגיש נפוח ועל הפנים והכל, זה בעצם לא יוצא בזמן אנאלי ואפילו (לעיתים קרובות) לא מלכלך כלום.

נ.ב. שכחתי לכתוב שללכת לשירותים 1-3 שעות לפני (תלוי בכם ממש), כי זה נראה לי די טריוויאלי.

תודה שבאתם לטד טוק שלי!