צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גבולות "יוצאי דופן"

morningdew​(שולט)
לפני שנה • 2 במאי 2022
morningdew​(שולט) • 2 במאי 2022
"גבולות יותר ייחודיים ופחות נפוצים" הם בסופו של דבר עניין אינטימי ופרטי של מי שהציבה אותן,
אבל אם נעשה אקסטרפולציה מגבולות שהכרתי, אז אם נניח שפלונית מתאפיינת בתנוכי-אוזניים אקסטרה-רגישים
והשולט שלה מגלה לשמחתו שמגע מרפרף מסוג מסויים בתנוכיה מחרפן אותה לגמרי - ולא במובן החיובי,
ומשתמש בתגלית המשעשעת הזו לצרכי התעללות מגניבה כשהיא קשורה וחסרת-ישע,
אותה נשלטת עלולה לבחור להציב גבול בדמות: איסור מגע מרפרף מהסוג המעצבן בתנוכי-אוזניה.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 3 במאי 2022
bondman​(נשלט){FLR} • 3 במאי 2022
לא יודע אם זה יוצא דופן
אבל
סאונדינג ומחטים.
שום דבר לא חודר לי לגוף
שלא דרך הפה או התחת.
icon_smile.gif
בלוסום​(לא בעסק)
לפני שנה • 3 במאי 2022
בלוסום​(לא בעסק) • 3 במאי 2022
רק מין בטוח.
רובה המוחץ של קהילת הכלוב לא משתמשים בקונדום
כמי שהודבקה בפפילומה לא מעניין אותי יותר - רק מין בטוח או ללא מין בכלל.
יש המונים שהרימו גבה על הגבול הזה
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנה • 3 במאי 2022
אסור לעשות שום דבר שעלול לסכן את המשקפיים שלי. גם לא בצחוק.

מותר לכפות עלי מה שרוצים חוץ מאנאלי שאת זה עושים רק כשאני מרשה ורק בשיא העדינות.

קצת מוזר לי לענות כי גבול זה גבול, היא לא מוצר אלא בן אדם, אין באמת דבר כזה גבול מוזר. ויותר מזה, אם שולט מתווכח עם גבולות זו נורה אדומה ענקיתתתתתתתתת.
מטפורה
לפני שנה • 3 במאי 2022
מטפורה • 3 במאי 2022
שולט או נשלט- אתה מושך לי בשיער, אפילו בטעות עם המרפק, אתה עלול למצוא את עצמך שוכב כשפניך מטה על הברכיים שלי עם טוסיק אדום, מתחנן למחילה. חצוף מחוצף.
Jessie Adams{ליידי}
לפני שנה • 3 במאי 2022
Jessie Adams{ליידי} • 3 במאי 2022
טוב חשבתי על זה קצת.
אני חושבת שבפיזי מעבר לגבולות הנפוצים אין לי גבולות מיוחדים, אני די בקטע של לנסות ולראות מה אני מרגישה עם זה.
אבל הגבולות העיקריים שלי הם מנטליים - בקטע של תקשורת ויחס בין אישי.
אין דבר כזה לא להתייחס אליי בכבוד (וכמובן בחזרה), יש תקשורת מינימלית שאם היא לא מתקיימת מבחינתי אין למה להמשיך, כמות פגישות שבועיות זה גם סוג של גבול אצלי (גם למינימום וגם למקסימום).
בגדול אצלי יותר נופלים על המנטליות מאשר על הפיזי, אלה הדברים הקטנים שבאמת מפריעים לי.
משפט לא נכון שהרגיש לי שהקטינו אותי ומבחינתי זה גבול.
ivy​(נשלטת)
לפני שנה • 3 במאי 2022
ivy​(נשלטת) • 3 במאי 2022
בדיקות.
קונדום זה לא מספיק ובמקרים של קשר ארוך, הוא גם ירד. אז בדיקות, ורצוי כל כמה חודשים. לא להתבייש, לא לחשוש מתגובה - לדרוש את זה. גבולות ״בדסמיים״ אין לי. רק זה. הבריאות שלי מעל הכל.
זו גם דרך להראות על כוונות - מי שרוצה זיון חד״פ לא ילך להבדק.
    התגובה האהובה בשרשור
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 3 במאי 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 3 במאי 2022
כרגע יש לי גבול שהוא השפלות. אפילו לא קצת, לא זורמת לזה.
זה גבול דינאמי והוא השתנה וישתנה בטח כי השפלות תמיד הדליקו אותי נורא.
ככה שגבולות לא רק יכולים להיות הכי לא בדסמיים, אלא גם להשתנות ולצוץ פתאום או ההיפך, להיעלם.

הפואנטה היא שהכל לגיטימי. מה שגדול בבדסמ, זה שאשכרה אפשר לתמלל ובפרטים, את מה שמתאים וגם לבדוק עם עצמך ועם הפרטנר.ית האם זה עדיין נכון.
Tenderheart{Funshine}
לפני שנה • 3 במאי 2022
Tenderheart{Funshine} • 3 במאי 2022
אין דבר כזה גבולות יוצאי דופן, יש מה שנכון לך באותו רגע, גם אם הסכמת אלף פעם לפני זה לרדת לאדם מסויים ובאותו רגע את חושבת שזה גבול מבחינתך, זכותך המלאה לא להסכים.
Jeanne
לפני שנה • 3 במאי 2022
Jeanne • 3 במאי 2022
הגבול שלי זה דגדוגים, או אפילו איום בדגדוגים, או אפילו לתקוע לי מבט שזומם על לדגדג אותי.

גם ככה סיכוי סביר שמשהו ידגדג בלי כוונה, וזה בסדר. אבל ברגע שמדגדגים אותי בכוונה, הגוף שלי מגיב לכל מגע מאותו אדם כאל דגדוג פוטנציאלי, כמו שבירת אמון בלתי נשלטת של הגוף שלי. והרגישות יתר למגע הזו לא עוברת עד שאני משתכנעת ובטוחה שהגבול הזה ברור ולא יחצה שנית.

וכמה דוגמאות לגבולות מיוחדים של בני זוג: לעיסת מסטיק, שימוש בבושם (כולל דאודורנטים מבושמים), מריחת שפתון (כולל על עצמי)