סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עד כמה Doms הם נדירים?

King of Hearts
לפני שנה • 19 במאי 2022
King of Hearts • 19 במאי 2022
בסכנת הכחדה
ענןקטן​(נשלט)
לפני שנה • 22 במאי 2022
ענןקטן​(נשלט) • 22 במאי 2022
יצא לי להיות עם כמה וכמה גברים. לדעתי מתוך כל 5-6 שהגדירו את עצמם כשולטים, אחד היה שולט אמיתי (פחות או יותר).
הייתי אומר שכ30% מהשאר היו נשלטים בארון, כאלו שהם בעלי אישיות נשלטת אך תרם הצליחו להודות בכך בפני עצמם ובכוח מנסים לדחוף לצד השני.

השאר, היו גברים וינילים לחלוטין שראו איזה סרט פורנו אחד יותר מדי וחשבו שזה מספיק כדי להגדיר את עצמם כ"שולטים". כלומר סוג של פנטזיה שמול המציאות לא הצליחה להחזיק מים. נחמד כדי לאונן מולו בבית, אפס מאופס במפגש אמיתי.

כך שנראה לי כי שולטים אמיתיים, כאלו שזה באמת חלק מהאישיות שלהם ולא רק מסכה יש ממש מעט.
הרוב זו מסכה שהם לובשים לצורך הפנטזיה ולא מעבר לכך....
הלן הדובה
לפני שנה • 23 במאי 2022
הלן הדובה • 23 במאי 2022
תלוי מה הכוונה בDom. בתוך הקהילה הבינלאומית לרוב מבדילים בין dominant(דומיננטי) לDominant(שולט) כשהראשון הוא סוג אישיות והשני תפקיד.

ישנם לא מעט אנשים בכלל וגברים בפרט שהם דומיננטיים אבל מתוך אלו לא כולם מסוגלים להיות דומ-ים בדסמים. זה נובע מהרבה סיבות. חינוך, החברה סביבם, תרבות ועוד שלל סיבות.

בגדול אבל? יש פחות דומ-ים כי יש פחות ופחות גברים שאינם ילדים מנטלית. בחברה שלנו כיום די מעודדים התבגרות מאוחרת. הגברים/ילדים האלו מתנערים מאחריות שהיא כל כך בסיסית ליכולת של אדם להיות שולט.
-X-
-X-
לפני שנה • 23 במאי 2022
-X- • 23 במאי 2022
סטטיסטית בדס"מ זה נדיר. בערך 2 אחוז מהאוכלוסייה.
ומזה תוציאי את השולטים ומתוכם תוציאי את המתאים לך.
דרך ארוכה. בהצלחה!
שולט ומפנק​(שולט)
לפני שנה • 23 במאי 2022
שולט ומפנק​(שולט) • 23 במאי 2022
אם מחפש גם גבר גם מוביל גם דומיננטי
גם מנטור גם שייך לעולם השליטה גם מתאים לך מבחינת גיל תובנות נראות וגם הוא רוצה אותך.....זה קשה למצוא .
נראה לי ש חיבור מדויק עם כל מה שאנשים מחפשים זה קשה ומורכב ולכן יש כשלונות בדרך .הכשלונות הם לכולם וכולן בכל ההגדרות .
בעיני הקושי דומה לקושי למצוא התאמה בין תמנון לתמנונה שיש לו 8 זרועות ומאות כפתורי ההצמדות בכל זרוע והכל צריך להתאים
storyteller​(שולט)
לפני שנה • 23 במאי 2022
storyteller​(שולט) • 23 במאי 2022
אשכרה לא הכרתי בזה עד שלא קראתי את זה (אולי כי אני לא מחפש דומס). קטע
Shlulit​(נשלטת){TheStrider}
לפני שנה • 23 במאי 2022
Shlulit​(נשלטת){TheStrider} • 23 במאי 2022
וואלק לא מרגישה שחסר.
יצא לי לפגוש כבר כמה וכמה שולטים 'אמיתיים' - כאלה שזה אשכרה בא להם באופן טבעי, ואפילו בריא. והיו כאלה שלא כל כך בריא, והיו גם כאלה מתחלפים...
אבל שולטים הם לא עד כדי כך נדירים לדעתי. באמת שלא. לא קל למצוא את האחד שיתאים לך, אבל אני אופטימית.
WillToPunish
לפני שנה • 19 ביוני 2022
WillToPunish • 19 ביוני 2022
אין שולטים?

את יודעת למה? בגלל שגבר מפחד להיות שולט (ובצדק)

מי יודע איזה בחורה תתהפך עליו למחרת. אחרת אני מבטיח לך שלא היתה לך שום בעיה כזו

עוד לא שמעתי על הגבר שלא רוצה לשלוט. אבל זה משהו שצריך לבוא ממך, את לא יכולה לצפות מהגבר ליזום דבר שכזה
סנטוריון
לפני שנה • 19 ביוני 2022
סנטוריון • 19 ביוני 2022
לפני או אחרי שיקימו את "בית הספר לשולטים" שהבטיחו לנו פה בבלוגים?

וברצינות ובלי להתחכם: זה קצת תלוי בהגדרה שלך לשולט.
אדם שאוהב להכאיב למישהי?
אדם ששואב עונג מיני מלומר למישהי מה לעשות?
אדם מוביל\מנהיג שאפשר לסמוך עליו בהכל?
Impaler​(שולט)
לפני שנה • 19 ביוני 2022
Impaler​(שולט) • 19 ביוני 2022
לא הרצתי סטטיסטיקות על האתר (ואני גם ככה רק בביקור קצר כאן),
אך בימי הדאנג'ן העליזים - אכן נוצר הרושם שהרוב הגדול הם נשלטים.
מצד שני - אני מניח שהרוב כאן הם גברים, כמו בשאר הפינות האפלות ברשת, אז מבחינה סטטיסטית זה מתאזן.
LONG STORY SHORT - לעניות דעתי, לא תתקשי למצוא כאן שולט כלבבך.