אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יתכנו יחסי קאקהולד בין מלכה לעבד כשהעבד הוא זוגיות מישנית בלבד

SheSultan​(שולטת)
לפני שנה • 17 במאי 2022

חשוב

SheSultan​(שולטת) • 17 במאי 2022
קוקהולד לזוגיות אהבה כתב/ה:
SheSultan כתב/ה:
לא חושבת שזה נכנס להגדרה, אבל למי איכפת מהגדרות?

בגדול את בהחלט צודקת..אך בקשר שכזה ההגדרות הן חלק עיקרי וחשוב במהות הקשר,לכן זה עקרוני וחשוב בעיני לעשות שיחה ולהגדיר יחסים מלכתחילה בין המלכה לעבד שלה...

חשוב כמובן להגדיר בין בני זוג את מהות הקשר. האם זה קשור למה שכתבתי כתגובה לשאלה המרכזית?
זוג פלוס​(שולטת)
לפני שנה • 18 במאי 2022
זוג פלוס​(שולטת) • 18 במאי 2022
לא חושבת שניתן להגדיר את זה כך.
בן זוג "ראשי" במע' יחסים פולית הוא בן הזוג עמו מתקיים גם משק בית משותף, משפחה, ילדים וכו'.
בסנריו של קקולד, אני לא בטוחה שבכלל אפשר להגדיר את זה כמערכת יחסים.
בסה"כ, העניין כולו ממוקד במין.
אבל למה זה בכלל משנה לך ההגדרות?
מטפורה
לפני שנה • 18 במאי 2022
מטפורה • 18 במאי 2022
כן, כן. כן. ברור שכן.
cuckold אוהב שלך​(נשלט)
לפני שנה • 18 במאי 2022
זוג פלוס כתב/ה:
בן זוג "ראשי" במע' יחסים פולית הוא בן הזוג עמו מתקיים גם משק בית משותף, משפחה, ילדים וכו'.

ראשית,תודה על תגובתך הכנה..
ברמה האישית,כקאקולד, מאוד חשוב לי ומאוד אוהב את כל התהליך הנלווה לכך,התכנון המשותף וההתארגנות לפני,המשחק המקדים האפטר קייר וכמובן לראות את בת זוגי מעונגת ומאושרת ולדעת שאהיה שם אחרי עבורה ואקשיב לה ואוהב אותה כמובן(מרחיב על כך יותר בבלוג שלי)...
מעבר לכך בקשר שכזה ממש חשוב לדעתי האמון אחד בשניה ולדעת ששניכם במקום בטוח עבורכם,אמון שקשה יותר לרכוש במפגש חד פעמי מן הסתם: עם כל זאת כמובן שלא פוסל כלום והכל אפשרי כמובן,זוהי רק דעתי...
masoul
לפני שנה • 18 במאי 2022

זווית אחרת, נכונה יותר לדעתי.

masoul • 18 במאי 2022
מטפורה כתב/ה:
כן, כן. כן. ברור שכן.

השורש של הקקולד זה הקנאה, והדחיה, בחירה של גבר אחד על פני גבר אחר,
ופגיעה בדימוי והערך העצמי של הגבר שלא נבחר .

אחרי שאנחנו מבינים את זה, אפשר להכניס כל מערכת יחסים לנוסחה הזו ולראות אם הנוסחה מתקיימת
ואז יש לנו גבר קקולד, או לא מתקיימת, ואז יש לנו את השכנה מעדיפה כבר 20 שנה לשכב עם בעלה ולא איתי, למרות שאני רוצה.

ואם נרצה לתת דוגמא קטנה :
נשלט שמאוהב עד כלות בשולטת שלו, אשר משתוקק ליחס ממנה, קל וחומר יחס מיני או בחירה מינית,
והשולטת הזו אכן נותנת לו קצת יחס מידי פעם, ואפילו קצת יחס מיני מידי פעם, אך הדגש הוא על קצת, ולרוב לא בוחרת בו,
אלא בוחרת בידיעתו, עד כדי מול עיניו, לתת את היחס הזה, ובמיוחד היחס המיני הזה לאחר, ולא משנה כרגע אם האחר בעלה,
מאהב, או רק עוד נשלט, בסיטואציה הזו, הנשלט המאוהב הוא קוקולד. בצורה הכי פשוטה ובסיסית קוקולד.

לדעתי גם שולטת שאומרת לבן זוג שלה, אני יוצאת עוד שעה לארוחה במסעדה או אפילו לכוס קפה עם גבר אחר,
אני בוחרת להעביר את הערב עם גבר אחר, גם אם בבגדים ובמסעדה או בית קפה, זה הופך את הבן זוג לקוקולד,
גם אם ברמה נמוכה גם אם בעוצמה נמוכה, זה קוקולד.
ואם היא מוסיפה ומספרת כמה הגבר האחר מרתק, או משעשע, או כריזמטי, הרמנו את הרף , ואם נרים את הרף עוד קצת, נגיע למיטה.

ויש עוד כל כך הרבה לספר על יחסים קוקולדים, ויתרה מכך, החוויה הקוקולדית.

הפנטזיה נהדרת כשהרגשות פחות מעורבים, כשהרגשות מעורבים בעוצמות גבוההות, גם הכאב בעוצמה גבוהה, וכנראה שגבוהה מידי.
cuckold אוהב שלך​(נשלט)
לפני שנה • 18 במאי 2022

Re: זווית אחרת, נכונה יותר לדעתי.

masoul כתב/ה:
מטפורה כתב/ה:
כן, כן. כן. ברור שכן.

השורש של הקקולד זה הקנאה, והדחיה, בחירה של גבר אחד על פני גבר אחר,
ופגיעה בדימוי והערך העצמי של הגבר שלא נבחר .

אחרי שאנחנו מבינים את זה, אפשר להכניס כל מערכת יחסים לנוסחה הזו ולראות אם הנוסחה מתקיימת
ואז יש לנו גבר קקולד, או לא מתקיימת, ואז יש לנו את השכנה מעדיפה כבר 20 שנה לשכב עם בעלה ולא איתי, למרות שאני רוצה.

ואם נרצה לתת דוגמא קטנה :
נשלט שמאוהב עד כלות בשולטת שלו, אשר משתוקק ליחס ממנה, קל וחומר יחס מיני או בחירה מינית,
והשולטת הזו אכן נותנת לו קצת יחס מידי פעם, ואפילו קצת יחס מיני מידי פעם, אך הדגש הוא על קצת, ולרוב לא בוחרת בו,
אלא בוחרת בידיעתו, עד כדי מול עיניו, לתת את היחס הזה, ובמיוחד היחס המיני הזה לאחר, ולא משנה כרגע אם האחר בעלה,
מאהב, או רק עוד נשלט, בסיטואציה הזו, הנשלט המאוהב הוא קוקולד. בצורה הכי פשוטה ובסיסית קוקולד.

לדעתי גם שולטת שאומרת לבן זוג שלה, אני יוצאת עוד שעה לארוחה במסעדה או אפילו לכוס קפה עם גבר אחר,
אני בוחרת להעביר את הערב עם גבר אחר, גם אם בבגדים ובמסעדה או בית קפה, זה הופך את הבן זוג לקוקולד,
גם אם ברמה נמוכה גם אם בעוצמה נמוכה, זה קוקולד.
ואם היא מוסיפה ומספרת כמה הגבר האחר מרתק, או משעשע, או כריזמטי, הרמנו את הרף , ואם נרים את הרף עוד קצת, נגיע למיטה.

ויש עוד כל כך הרבה לספר על יחסים קוקולדים, ויתרה מכך, החוויה הקוקולדית.

הפנטזיה נהדרת כשהרגשות פחות מעורבים, כשהרגשות מעורבים בעוצמות גבוההות, גם הכאב בעוצמה גבוהה, וכנראה שגבוהה מידי.

אכן כן..כמו רוב הקשרים,על אחת כמה וכמה קשרים בדסמים
cuckold אוהב שלך​(נשלט)
לפני שנה • 23 במאי 2022
slave for ever כתב/ה:
Venus in Furs כתב/ה:

אני אומר את זה כל הזמן לאנשים, אבל לא מזיז להם. הם לא מתקנים .

מכבד את דעתכם,אך אנחנו לא כאן בשביל לשפוט אף אחד,כל אחד עם הנאותיו וסטיותיו המקסימות...
זה מה שיפה באתר הזה ובקהילת הבדסמ..מקבלים את כולם(בגבולות הטעם הטוב ובהסכמה כמובן..)
יצירתיות יכולה להיות מקסימה בכל צורה וגוון..
בהצלחה לכולם
-X-
-X-
לפני שנה • 23 במאי 2022
-X- • 23 במאי 2022
האם חילזון יכול להיות עלה משנה באזדרכת מדבריות בוכיה בזמן שהוא במערכת יחסית עם סרדין סורי מעושן מצוי?
זוג פלוס​(שולטת)
לפני שנה • 20 ביוני 2022
זוג פלוס​(שולטת) • 20 ביוני 2022
קוקהולד לזוגיות אהבה כתב/ה:
זוג פלוס כתב/ה:

ראשית,תודה על תגובתך הכנה..
ברמה האישית,כקאקולד, מאוד חשוב לי ומאוד אוהב את כל התהליך הנלווה לכך,התכנון המשותף וההתארגנות לפני,המשחק המקדים האפטר קייר וכמובן לראות את בת זוגי מעונגת ומאושרת ולדעת שאהיה שם אחרי עבורה ואקשיב לה ואוהב אותה כמובן(מרחיב על כך יותר בבלוג שלי)...
מעבר לכך בקשר שכזה ממש חשוב לדעתי האמון אחד בשניה ולדעת ששניכם במקום בטוח עבורכם,אמון שקשה יותר לרכוש במפגש חד פעמי מן הסתם: עם כל זאת כמובן שלא פוסל כלום והכל אפשרי כמובן,זוהי רק דעתי...

רק ש...המלכה שלך בסצנה שאתה מדבר עליה, היא לא בת הזוג שלך.
אין הבדל אם אתה קורא לעצמך ''קקולד'' או ''עבד''.
אתה תשרת אותה באותה דרך.
מנסיון 😉