שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הייתם/ן מוכנים/ות לקבל עיסוי עם פן מיני מגורם לא מקצועי?

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנה • 15 במאי 2022
לא חושבת שהבנתי את השאלה. בן הזוג שלי הוא לא גורם מקצועי ואני שמחה לקבל ממנו עיסוי *ועדיף* עם פן מיני.
במסגרת לא-אירוטית לא הייתי מקבלת שום סוג של עיסוי ממי שאינו מעסה מוסמך ולא הייתי עושה שום דבר מיני עם מי שאינו בן הזוג שלי.
אם את מתכוונת לבחור ששולח פה הודעות פרטיות ומציע עיסוי, אז לא, לא הייתי זורמת איתו.

אולי תחדדי קצת למה התכוונת בדיוק? icon_smile.gif
תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני שנה • 15 במאי 2022
זו שאלה מכשילה, כי גורם מקצועי לא מבצע הפי אנדינג כשירות חוקי.
לגבי השני, מעריכה שאת מתכוונת לכל המודעות פה של גברים שמציעים עבודה ידנית ״ללא שום תמורה חזרה״. אז אם זה מישהו שאני לא יוצאת איתו ולא נמשכת אליו, התשובה היא לא.
red-cell​(מזוכיסט)
לפני שנה • 15 במאי 2022
red-cell​(מזוכיסט) • 15 במאי 2022
זה באמת מאוד תלוי,

משניצל לא הייתי מוכן לקבל עיסוי גם אם הוא מקצועי ואפילו לא בוירטואלי

ממלישס אני מוכן לקבל גם כיסא בראש.
שקנאי
לפני שנה • 15 במאי 2022
שקנאי • 15 במאי 2022
בכוח המוח כתב/ה:
יותר מעניין, מי נותן תעודה למעסה מיני מקצועי, ומה המבחנים שעושים לו לפני שהוא מקבל תעודה.

אני כבר כמה שעות (העבודה תחכה, לא נורא) מדמיין גברים מקבלים עיסוי עם פן מיני (עזבי שקראתי את זה עם פ לא דגושה בהתחלה, יענו מייבש שיער, אבל אחרי זה גם במובן של כיף, למרות שבדרך כלל רושמים את זה גם עם א', פאן, לא משנה) ואז כשהם מתחילים לחוש בחוסר המקצועיות הם נעים באי נוחות על מיטת הטיפולים, שואלים את עצמם איפה היא למדה זאת?

אפשר כמובן לדמיין את המעסה והמעוסה בכל מגדר ובכל צרוף של מגדרים ובכל מידות הגוף וצבעיו ובלבד שהכל יהיה שפוי ובטוח ובהסכמה ובהקפדה על כבוד כל המשתתפים ורווחתם כמו גם על רגשותיהם של אלה שלא שפר מזלם לקבל עיסוי.
LUNA and DADDY
לפני שנה • 15 במאי 2022
LUNA and DADDY • 15 במאי 2022
בכוח המוח כתב/ה:
יותר מעניין, מי נותן תעודה למעסה מיני מקצועי, ומה המבחנים שעושים לו לפני שהוא מקבל תעודה.

ובכלל, אולי נפרסם את ישראל כמוקד עלייה לרגל של תיירות מין לנשים!
Agate
לפני שנה • 15 במאי 2022
Agate • 15 במאי 2022
כלומר, טנטרה רק לא ממטפל טנטרה מוסמך?
לא הייתי מוכנה, מעורר בי תחושת החפצה לא נעימה
GIJOE​(נשלט)
לפני שנה • 15 במאי 2022

Re: הייתם/ן מוכנים/ות לקבל עיסוי עם פן מיני מגורם לא מקצועי?

GIJOE​(נשלט) • 15 במאי 2022
Tyrell כתב/ה:
אשמח לדעת את דעתכם בעניין.
שמרו על שיח מכבד.
תודה מראש לכל מי שמגיב.
♥️

בהחלט. ההחלטה קשורה יותר בתחושה ובמניות של אותו / אותה מעסה. אם יש משיכה, אז השמחה
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 15 במאי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 15 במאי 2022
אם יהיה סשן בדסמ"י / סקס ונילי לכל הפחות אחרי זה, בטח.
סתם ככה להעלות את הטסטוסטרון וללכת עם ביצים כחולות הביתה? פחות מעניין אותי.
Jessie Adams{ליידי}
לפני שנה • 16 במאי 2022
Jessie Adams{ליידי} • 16 במאי 2022
עיסוי עם פן מיני הוא לרוב לא ממש עיסוי כהגדרתו. הוא משהו שנועד ״לחמם״ עניינים.
ברור שהייתי מוכנה לקבל את זה מגורם לא מוסמך, די מטרידה אותי המחשבה ללכת לגורם מוסמך בשביל עיסוי מיני.
מצד שני, לא הייתי מוכנה לקבל את זה מבן אדם זר, אדם שאני לא מכירה, אדם שלא שכבתי איתו לפני וכו וכו וכו.
כאילו, דרושה פה רמה של אינטימיות שלדעתי לא מגיעה בפגישה ראשונה. וגם אם כן, זאת אחרי פגישה מאוד ארוכה כנראה.