סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה זה כל כך קשה למצוא מישהי לרדת לה?

הטופר המפשר
לפני שנה • 21 במאי 2022
הטופר המפשר • 21 במאי 2022
זה שרשור משעשע,
אני אגלה לך "סוד" , האמת שאתה לא מצליח למצוא שולטת כזאת משום שאין דבר כזה "שולטות" וגם אין באמת "עבדים",
לכן אין שולטת שפשוט אתה בא ויורד לך.

מודה, אני לא הצלחה גדולה בתחום , והאמת אולי באופיי סוג של זאב בודד , אבל האמת מעולם לא פגשתי
אישה שלא רוצה להיות נאהבת, שלא רוצה שתחזר, שתראה שאתה רוצה, שתביא פרחים ואולי בקבוק יין,
תתעניין בה ולא רק בגופה, בהמשך שתוריד את הזבל ואם אפשר אולי גם תקח את האוטו למוסך.
זה לא אומר שלא תפגוש מישהי כזאת, שתרצה שפשוט תרד לה ותלך אבל בפועל זה אף פעם לא באמת ככה.

אגב, גם לא פגשתי באמת "עבד" שלא רוצה "שהמלכה" שלו תחבק אותו אחר כך כמו ילד קטן.
למה זה ככה? כי אחרי שתיאטרון הפנטזיה יורד אנחנו פשוט נחשפים כבני אדם עם כל החולשות, תסביכי הילדות, התקוות והאכזבות.

ושלא תבין אותי לא נכון - אני חובב תיאטרון מושבע, קשה לי בלי זה, אבל החיים הם לא באמת במה, וכולנו לא באמת תמיד שחקנים,
לפעמים אנחנו בוכים באמת icon_smile.gif.
Masterpiece1​(נשלט)
לפני שנה • 22 במאי 2022
Masterpiece1​(נשלט) • 22 במאי 2022
מאז ומתמיד זה היה ככה, האמת כואבת אבל כמו שהרבה נשים כאן אמרו כמוך יש עוד מלא, תהיה ייחודי, תאתגר ותגרה אותה ברמה האינטלקטואלית ואז אני יכול להבטיח לך שיש לך יותר סיכוי לרדת לה.
אגב בטינדר זה יותר זורם.
אי שם לפניי 8 שנים פתחתי פרופיל פיקטיבי בטינדר של "לקקן" תתפלא כמה מאצ'ים והודעות קיבלתי.
בהצלחה חבר.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 22 במאי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 22 במאי 2022
שנאוצר כתב/ה:
שרשורים שגורמים לך לקנא בעולמות של הגייז.

איזה קל זה להיות גיי, בחיי.
ההבנה של החרמנות בצד השני מרגשת אותי עד דמעות.
מלישס
לפני שנה • 22 במאי 2022
מלישס • 22 במאי 2022
יכולה להגיד על עצמי ,
שאני לא מחפשת כאן מישהו שירד לי.
את זה אני יכולה למצוא בכל מקום אחר...
פיט
לפני שנה • 22 במאי 2022
פיט • 22 במאי 2022
אני מחפש כאן את גרושתי לעתיד
Whynotreal
לפני שנה • 22 במאי 2022
Whynotreal • 22 במאי 2022
נתחיל בזה שתנסה להכיר אישה ולא כוס שמחובר לגוף.
Jessie Adams{ליידי}
לפני שנה • 22 במאי 2022
Jessie Adams{ליידי} • 22 במאי 2022
אוקיי אני אהיה מאופקת.
1. כמו שאמרו, לרדת זה מין לכל דבר. זה שאתה לא עירום או גומר, לא אומר שזה לא מין.
2. ירידה זאת פעולה אינטימית לכל דבר, למה שמישהי שלא מכירה אותך תיתן לך לרדת לה?
3. למה שמישהי שלא מכירה אותך תיתן לך לרדת לה?
4. אולי תנסה להתחיל עם נשים כמו גבר נורמאלי ותראה איזה קטע אולי בסוף תזכה לרדת להןןןןןן יוואו מדהיםםם
די אני מיואשת. אתה (ועוד לא מעט גברים פה בכלוב) חיים בסרט שאישה שלא מכירה אתכם ולא ראתה אתכם בחייה, תיתן לכם לרדת לה.
matanunicorn
לפני שנה • 22 במאי 2022
matanunicorn • 22 במאי 2022
Jessie Adams כתב/ה:
אוקיי אני אהיה מאופקת.
1. כמו שאמרו, לרדת זה מין לכל דבר. זה שאתה לא עירום או גומר, לא אומר שזה לא מין.
2. ירידה זאת פעולה אינטימית לכל דבר, למה שמישהי שלא מכירה אותך תיתן לך לרדת לה?
3. למה שמישהי שלא מכירה אותך תיתן לך לרדת לה?
4. אולי תנסה להתחיל עם נשים כמו גבר נורמאלי ותראה איזה קטע אולי בסוף תזכה לרדת להןןןןןן יוואו מדהיםםם
די אני מיואשת. אתה (ועוד לא מעט גברים פה בכלוב) חיים בסרט שאישה שלא מכירה אתכם ולא ראתה אתכם בחייה, תיתן לכם לרדת לה.

סליחה ממש, זו לא הייתה הכוונה, לא התכוונתי שסתם מישהי אקראית פה תיפגש איתי, ברור שאשמח להכיר אותה ומשם להתקדם
הפוסט נוסח ממש גרוע ונכתב ברגע של תסכול ובדידות
אוקיינוס​(נשלטת)
לפני שנה • 22 במאי 2022
אוקיינוס​(נשלטת) • 22 במאי 2022
אני חושבת שהרבה נשים לא ישכבו עם מישהו סתם כי בא לו לשכב איתן
כלומר, יש רכיב של משיכה, של כימיה מינית ועוד דברים.
זה לא שאין נשים שלא נהנות ממין אוראלי, כנס לטינדר ותמצא מישהי שתימשכו זה לזו ותרצו לשכב.
כרגע זה נשמע שאתה רוצה לרדת למישהי... כל אחת. זה גורם לזה להישמע כאילו הסטנדרט שלך זה שיהיה לה כוס, וזה לא ממש מושך.
אה כן, ואל תשים תמונה של לשון מלקקת משהו. שים תמונה שלך. הרבה מאיתנו מעוניינות לשכב עם אדם, ולא עם לשון.