לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה זה כל כך קשה למצוא מישהי לרדת לה?

Ch​(שולטת)
לפני שנה • 26 במאי 2022
Ch​(שולטת) • 26 במאי 2022
צפויה שביתה ענקית הפגנת עבדים גדולה בכיכר רבין במוצ"ש בעד שינוי החוקה שאין ליקוקי חורים ואין ועדת חריגים בסוגיה הסבוכה
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 27 במאי 2022
Aristotle​(נשלט) • 27 במאי 2022
Ch כתב/ה:
צפויה שביתה ענקית הפגנת עבדים גדולה בכיכר רבין במוצ"ש בעד שינוי החוקה שאין ליקוקי חורים ואין ועדת חריגים בסוגיה הסבוכה

שביתת עבדים תפורק תוך שניה על ידי שולטת. זה לא יעבוד...
Quark{ אישתי}
לפני שנה • 27 במאי 2022
Quark{ אישתי} • 27 במאי 2022
תראה לאט לאט אתה מתגמש - ב17 פעמים האחרונות שפירסמת את הבקשה שלך זה היה מישהי שתשב לך על הפנים אם אני זוכר נכון..
נתנו לך כבר כל כך הרבה הכוונה כאן שאישית נראה לי שאתה פשוט אוהב לכתוב את ההודעה הזו פעם אחר פעם... אני רוצה לשאול אותך שאלה בכנות - האם ירדת פעם למישהיא? אי פעם? אולי נתחיל מהשאלה הזו ונלך צעד צעד...
demonology
לפני שנה • 27 במאי 2022
demonology • 27 במאי 2022
אולי הבעיה היא שלא אמרת שאתה רוצה לענג אותה, ושאלת מה הדבר שיענג אותה? אלא ביקשת לעשות משהו מסוים בלבד, משהו שבאותו רגע ידוע שמענג אותך בעיקר. בקיצור, זה לא כמו מציצה לגבר (:
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 27 במאי 2022
bondman​(נשלט){FLR} • 27 במאי 2022
demonology כתב/ה:
אולי הבעיה היא שלא אמרת שאתה רוצה לענג אותה, ושאלת מה הדבר שיענג אותה? אלא ביקשת לעשות משהו מסוים בלבד, משהו שבאותו רגע ידוע שמענג אותך בעיקר. בקיצור, זה לא כמו מציצה לגבר (:

בדיוק.
הרבה גברים לא מבינים כמה שנשים וגברים שונים בנושא הזה.
Funshine{❤️Tender}
לפני שנה • 27 במאי 2022
Funshine{❤️Tender} • 27 במאי 2022
כי בדרך כלל אני משלמת בשביל אנשים שירדו לי?
זה לא תמיד ללא תמורה?

#מגיבת הפוסט אינה חפץ ולא אוהבת שפונים אליה רק כדי להעביר לה הרפס ובטח שלא זקוקה שאיזה טרללה זר לחלוטין מהכלוב יכנס אליה הביתה ישר לסיטואציה אינטימית כי יש לה יותר סיכוי להיפגע מלגמור
מלך-צעיר​(שולט)
לפני שנה • 28 במאי 2022
מלך-צעיר​(שולט) • 28 במאי 2022
תפתח אפליקציית היכרות שנקראת "יורד בגדול" ותשקר להן שמטרתה לעזור להן לרדת במשקל דרך שימוש בלשונך.
Arcane
לפני שנה • 28 במאי 2022
Arcane • 28 במאי 2022
בטח הן שאלות "למה זה כזה קשה למצוא גבר מתחשב ואוהב שלא חושב רק על מין"
שנאוצר​(נשלט)
לפני שנה • 17 ביוני 2022
שנאוצר​(נשלט) • 17 ביוני 2022
אני חייב לשתף שעקב פתיחת שרשור זה החלטתי לראשונה בחיי מתוך סקרנות + חרמנות לעשות פרופיל אנונימי בטינדר המציע למישהי לרדת לה.
רציתי לראות בעצמי פעם אחת איך זה מרגיש להיות אחד מאותם גברים עם הפרופילים האנונימיים בטינדר שמציעים עבד/ירידה/וואטאבר.

לאחר השקעה רבה של בערך שבועיים ואחוזי הצלחה מאוד מאוד נמוכים הצלחתי למצוא מישהי נורמלית שנראית סביר שנפגשנו רק בשביל זה (למרות שגם שכבנו אחכ) כי היא ונילית.
אז הדבר אפשרי אך לא פשוט בכלל.
.