סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

וואלה לפעמים מרגיש לי שנחספתי לעולם הזה מוקדם מידי

בולדוזר​(מתחלף)
לפני שנה • 27 במאי 2022

וואלה לפעמים מרגיש לי שנחספתי לעולם הזה מוקדם מידי

בולדוזר​(מתחלף) • 27 במאי 2022
מה אני אגיד לכם אם כל התשוקה שלי לעולם הזה נורא קשה למצוא מישהי שתסכים ונטו בגלל הגיל שלי כי כל פעם שאני מוצא מישהי שמסקרנת אותי ושנראה שהיא מושלמת גם לדברים שאני מחפש זה תמיד מסתיים ב"אתה קטן לי מידי"
"זה הפרש גדול מידי" אבל בהצלחה שייהיה לך. אז השאלה שלי היא למה זה כזה מפריע שהפרטנר קטן ממך?
פשוט אורי​(שולט){-GODDESS​-}
לפני שנה • 27 במאי 2022
החיים קשים בגיל 20
אחרי זה הדברים לא נעשים קלים יותר.
אם אתה בקטע של מבוגרות , כנראה שהם לא בקטע שלך.
ענתית
לפני שנה • 27 במאי 2022
ענתית • 27 במאי 2022
התשובה היא - כן, נחשפת לעולם הזה מוקדם.
לגבי מידי - על זה תענה לעצמך בעתיד icon_smile.gif
זה כמו הויכוח העתיק - מה עדיף ללדת בגיל צעיר או אחרי שעברת משהו בחיים.
התשובה כנראה תלויה בך.
זה שנחשפת לבדסמ בגיל צעיר לא אומר שאתה מחוייב לו ב 100 אחוז מהזמן, וכדאי, לדעתי, לחוות את החיים במלואם, על כל הגוונים שלהם.
--Nir--
לפני שנה • 27 במאי 2022
--Nir-- • 27 במאי 2022
עדיף לגלות דברים מוקדם מדי מאשר מאוחר מדי.

אל תדחוף דברים בכוח, תלמד מה עושה לך את זה ומה לא. תלמד להתייחס לפרטנריות בכבוד, ולא פחות מזה לעצמך ולגבולות של עצמך בכבוד (ותתרחק ממי שמזלזל בהם בעיקר אם הוא/היא בצד שלמעלה)

וכשיגיע אליך משהו מתאים אתה תהנה ממנו באמת.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 27 במאי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 27 במאי 2022
שטויות.
נכנסתי לעולם הזה בגיל 16 ונהניתי המון מאז. גם צדתי כמה מילפיות באותה העת.
הבעיה בגיל הזה זה שלרוב אין לכם מודעות ואתם דופקים סתם סיטואציות עם בחורות.
נויה הל​(לא בעסק){צ}
לפני שנה • 27 במאי 2022
אין מוקדם/מאוחר מידי.
גם אני נכנסתי בערך באותו גיל כמוך.
אבל בהחלט יש קטן מידי לקשר. אתה יכול להיות בן 20 סופר בוגר, אבל זו כנראה לא תהיה אותה בגרות כמו אצל נשים שמבוגרות ממך פי שניים.
אבל יש כאן בוודאות עוד נשים וגברים בגילך. או יותר קרובים לגילך אז פשוט להמשיך לחפש.
אוקיינוס​(נשלטת)
לפני שנה • 27 במאי 2022

Re: וואלה לפעמים מרגיש לי שנחספתי לעולם הזה מוקדם מידי

אוקיינוס​(נשלטת) • 27 במאי 2022
בולדוזר כתב/ה:
מה אני אגיד לכם אם כל התשוקה שלי לעולם הזה נורא קשה למצוא מישהי שתסכים ונטו בגלל הגיל שלי כי כל פעם שאני מוצא מישהי שמסקרנת אותי ושנראה שהיא מושלמת גם לדברים שאני מחפש זה תמיד מסתיים ב"אתה קטן לי מידי"
"זה הפרש גדול מידי" אבל בהצלחה שייהיה לך. אז השאלה שלי היא למה זה כזה מפריע שהפרטנר קטן ממך?

תראה, דבר ראשון זה לא בטוח שהדבר היחיד שמפריע לה זאת שנת הלידה שלך. אתה כותב "היא מושלמת בשבילי אבל אני צעיר מדי בשבילה". יכול להיות מאוד שזה לא הדדי, כלומר שאתה לא כל מה שהיא מחפשת אבל במקרה אתה צעיר יותר
ודבר שני, לגיל יש משמעות. אני לא הייתי מקיימת קשר עם מישהו שצעיר ממני משמעותית, וללא ניסיון, גם כי אני מתקשה לחשוב אילו נושאים יהיה לי לדבר איתו
וגם כי זה יוצר מערך כוחות שעבורי הוא לא מהנה.
הפרש קטן כנראה לא היה מפריע לי, אבל לא הייתי יוצאת עם מי שעדיין לא סיים את גיל ההתבגרות. לא רואה מה מישהו מאיתנו יכול להרוויח מזה.
מלישס
לפני שנה • 27 במאי 2022
מלישס • 27 במאי 2022
אני בעולם הזה מגיל 18 ויכולה להגיד לך שרק בשנים האחרונות באמת התחלתי להבין מה אני מחפשת ,
ולחוות את הבידיסמ .
ואני כן שמחה שנכנסתי לזה בגיל צעיר.
בהתחלה מנסים. מגששים. לומדים להכיר את עצמך ואת הסביבה. לאט לאט צוברים ניסיון.
הלן הדובה
לפני שנה • 27 במאי 2022
הלן הדובה • 27 במאי 2022
בקצרה? בגרות. רגשית ומנטאלית. זה ומודעות עצמית.

לרוב הצעירים חסרי ניסיון וזה לא בא לנו המבוגרים יותר בטוב. בין העבודה לחשבונות ולכאב ראש של החיים אין לנו כך ל"ילדודס" שאו משרתים כרגע בצבא (שאין בזה שום פסול) או שגרים אצל ההורים או לא ניידים ואו.... מיליון דברים אחרים. חלקינו הורים לילדים משלנו וחלקינו נאבקים עם החיים של עצמינו. למה שנרצה מישהו בחיינו שמביא איתו עוד צרות?

זה יכול להיות נחמד להוריד נשלטים ונשלטות צעירים על הברכים לערב או שניים אבל למערכת יחסים... פחות.

קחו ת'זמן. זה כמו לדעת שבאמסטרדם כיף אבל זה שאתם לא יכולים לנסוע לטיול של חודש לא מוריד ממי שאתם.
Agate
לפני שנה • 28 במאי 2022
Agate • 28 במאי 2022
זה לא עניין של הגיל אלא הפער. כמו שכתבו לך, תמיד יהיה את ההבדל בבגרות, מודעות, בגודל המאמץ שמשקיעים באינטראקציה. אני גם מגלה שאפילו בגילי מבוגרים ממני מעניינים יותר, אבל ברמת הדינמיקה זה לא משהו שזורם כי הדברים מקבלים משמעות שונה, מימוש הרצונות שונה.
תהיה בדיוק כמו שאתה, עם סבלנות לגדילה שלך, אל תמהר, תגיע מישהי שתגלה שאתה שווה את ההשקעה בדיוק כמו שאתה מרגיש כלפיה.