סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כבוד לדורה, כבוד לאור

אביר מתחלף
לפני שנה • 1 ביוני 2022

כבוד לדורה, כבוד לאור

אביר מתחלף • 1 ביוני 2022
היום הגעתי למאנצ' של אורדורה, פעם ראשונה, בלי להכיר אף אחד, ועם ביישנות אמיתית.

כשהגעתי אמרתי שלום לדורה, ומאז נדבקתי אליה, פשוט כי אני לא מכיר אף אחד. אבל לידה הרגשתי בנח.
דורה לחצה לי את היד, ולקחה אותי להכיר את אור שנתנה לי חיבוק של 'ברוך הבא לביתי הצנוע'.
בגלל שלא דיברתי יותר מידי, הייתה לי שעה שלמה להסתכל ולראות את הדינמיקה המופלאה של אור ודורה.

אור היא כמו ההורים של הכלה בערב האירוסין. היא נותנת לכולם להרגיש בבית, נמצאת כל הזמן במרכז העניינים, ונותנת תחושה של שליטה באירוע בלי לסדר או לדאוג לתפעל שום דבר בזמן האירוע עצמו.

דורה משלימה אותה באופן מושלם. היא לא נמצאת במרכז המעגל, נוכחת בשקט במעגלים החיצוני, עם חיוך שמיוחד רק לה.
אני מרגיש מאוד לא בנח להיתקע או להפריע לאנשים, וליד דורה, אפילו אחרי שעה שלמה, הרגשתי בנח.

היכולת של דורה לחבר ולקרב אנשים, יחד עם הכישרון של אור לתת באמצע הפארק תחושה של 'בית' - הן ביחד כמו סאב ספייס מתמשך.

זו תחושה מיוחדת להגיע למקום שבו אפשר להרגיש באויר שכל הנוכחים מקבלים אותך בדיוק כמו שאתה, ואיך שאתה רוצה ש'יראו' אותך.
אבל אור ודורה לא רק מקבלות אותך איך שאתה, הן גם עושות את זה עם חיבוק, ומזמינות אותך להתחבר לקהילה.
הן נותנות ל'חדשים' כבוד אמיתי ועמוק, ובכך מאפשרות להם להתחבר ולהרגיש בנח.

על כל אותו 'הכבוד' שאתן נותנות לכל מי שמגיע אפשר רק להכיר תודה ולתת לכן כבוד עמוק בחזרה.
    התגובה האהובה בשרשור
הלן הדובה
לפני שנה • 2 ביוני 2022
הלן הדובה • 2 ביוני 2022
אני לא זוכרת את הניק בהקשר למי שהיו שם אבל היו כמה חדשים בכללי ואני לא זוכרת בן אדם שלילי אחד.

בלי שום קשר לזה? המאנצ'ים של אור ודורה מייצגים עבורי את משמעות הקהילה האמיתית. תמיד מרגישה שם בנוח מהפעם הראשונה שאור ודורה קיבלו אותי.
אני כל כך אוהבת את המפגשים האלה והמאנצ' הזה היה כל כך כיף. שמחה שבאת ומקווה שדיברנו ושהסתדרנו.

אור ודורה מדהימות. מתה עליהן.
דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
לפני שנה • 2 ביוני 2022
וווואו ממש מרגש כיף לקרוא את מה שכתבת ❤️.
לפעמים שמורידים אותך ואז מגיע פוסט כמו שלך שיכול להרים גבוה גבוה.
אני אוהבת לקרוא בלוגים על המאנצים או הפמדום. המטרה שלי קודם כל שיהנו וירגישו בבית.
כן זה הבית של אור ומתי ( בעלה של אור ) שמארחים מדהים. עם המון הכלה ללא שיפוטיות המון חיבוקים וחוש הומור. אין ספק שזכיתי בשניהם. אם היו יודעים מה אור עושה בשבילי לפני המאנצ או הפמדום.

ריגשת אותי ברמות על עם הבלוג אני קוראת אותך שוב ושוב פשוט קלעת בול !
תודה רבה ומעריכה אותך מאוד ❤️
הייתי בסוג של דאון כזה אין לי הסבר ופשוט העלית לי חיוך אז תודה לך איש יקר
OR1977
לפני שנה • 2 ביוני 2022
OR1977 • 2 ביוני 2022
אני מודה לך על המילים המרגשות האלה
לא מובן מאיליו
babywolf
לפני שנה • 2 ביוני 2022
babywolf • 2 ביוני 2022
בגדול.. היה מושלם. וכולם היו מקסימים. ואתה צודק. הן שילוב מדהים ועושות חסד לקהילה
נשלטוש
לפני שנה • 2 ביוני 2022
נשלטוש • 2 ביוני 2022
אני שמחתי לפגוש אותך ולדבר איתך תמשיך לבוא תהנה בכל דרך שאתה יכול תמיד כייף להכיר חדשים
ולתת להם את הבמה להקשיב ולספר את הסיפור שלהם

אור ודורה אני מת עליהן חברות מאוד טובות שתמיד שם בשביל כולם
להן אני כל כך מחובר אליהן בקטע מאוד מיוחד ❣️🤗🥰❣️😘

וממש תודה לך על הפירגון הגדול הזה כמו שאתה מרגיש
ותמשיך להגיע להכיר לאט לאט אתה תפתח לעולם ויכירו אותך יותר לעומק 😃❣️
sub_t​(נשלט)
לפני שנה • 2 ביוני 2022
sub_t​(נשלט) • 2 ביוני 2022
כל הכבוד על היוזמה, האומץ ופריצת הדרכים
Curvy Barbie
לפני שנה • 2 ביוני 2022
Curvy Barbie • 2 ביוני 2022
אין מדהימות כמו אור ודורה! הכי חמות, אוהבות, מקבלות את כולן בידיים חמות ורואים כמה הן רוצות שלכולן יהיה טוב.
בחיי, אני רק שומעת עליהן דברים טובים ובצדק, שתיהן פשוט מהממות ואין שמחה ממני שזכיתי להכיר אותן 💕😻
טלי35​(שולטת)
לפני שנה • 3 ביוני 2022
טלי35​(שולטת) • 3 ביוני 2022
לגמרי לגמרי כבוד!!!!
אלופות על חלל!
קשקש​(מתחלף)
לפני שנה • 3 ביוני 2022
קשקש​(מתחלף) • 3 ביוני 2022
המאנץ' היה מקסים ביותר. ולגמריי כל הכבוד לאור ודורה בכללי לא רק על האירוע הזה אלא בכללי כל מה שהן עושות עבור הקהילה 👏👏