ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בית ספר לשפחה החדשה

זאב פטיש{סאדיסט}
לפני שנה • 15 ביוני 2022
זאב פטיש{סאדיסט} • 15 ביוני 2022
ch

את כנראה אישה פגועה וחבל שאת מרוב נתונים מבלבלת בין בדסם לעולם החיצוני ובושה לעולם השליטה...

אין דבר יותר גרוע מאדם שמזלזל בכבודו של אדם אחר, האקטים הם צורך פנימי עז..

גם בסשנים הכי משפילים שהעברתי בהן הנשים כוסו בחרא על הפנים והחורים שלהן מולאו בירקות,
רגע אחרי הסשן הן נעטפו באהבה והוחזרו להלך רוח של נסיכות..

עבורי אישה שסופגת סשן קשוח ככל שיהיה, היא האדם המכובד ביותר עבורי !!

גם אם המטרתי עליה ספי'צ משפיל ביותר והפכתי אותה לסמרטוט רצפה מכוסה שתן,
לרגע לא שוכח שלפני יש אדם עם אופי ואישיות ואני אוהב ומאוהב בכל נשלטת ונשלט שהיו תחתי...

אדם שמגיע לבדסם מתוך שנאת האחר, אינו שונה מעבריין מין ומקומו צריך להיות מאחורי סורג ובריח..

אם את לא מצליחה לראות מעבר לעולם הבדסם שיש מציאות שפויה, את עוברת על החוק המרכזי לבדסם - שפוי, בטוח ובהסכמה...

את מערבבת בין דתות ומושגים שאסור לחבר אותם לעולם הבדסם !! אם בחור דתי רוצה שידחפו לו מזוזה לתחת, זה קורה בסשן ונשאר בסשן...

איך הוא יתנהג מחוץ לסשן זה עניין שלו, את לא יכולה לזלזל בו בשל היותו בעל צורך להיות פורע דת בתוך הסשן - זהו זלזול באדם ובכבודו...
Ch​(שולטת)
לפני שנה • 15 ביוני 2022
Ch​(שולטת) • 15 ביוני 2022
סקרנית ירוקה כתב/ה:
לא נראלי לי שמקים בית הספר חשב שיהיה כזה להט בשיעורים אצלו...

חחחחחחחחח
חחחחחח
חחחח
פרלינה​(נשלטת){בעלי}
לפני שנה • 15 ביוני 2022
פרלינה​(נשלטת){בעלי} • 15 ביוני 2022
זאב פטיש כתב/ה:
ch

גם בסשנים הכי משפילים שהעברתי בהן הנשים כוסו בחרא על הפנים והחורים שלהן מולאו בירקות,

וואייי הלוואי שתכתוב על סשן כזה!!! 🙏
Ch​(שולטת)
לפני שנה • 15 ביוני 2022
זאב פטיש כתב/ה:
ch

את כנראה אישה פגועה וחבל שאת מרוב נתונים מבלבלת בין בדסם לעולם החיצוני ובושה לעולם השליטה...

אין דבר יותר גרוע מאדם שמזלזל בכבודו של אדם אחר, האקטים הם צורך פנימי עז..

רגע אחרי הסשן הן נעטפו באהבה והוחזרו להלך רוח של נסיכות..

עבורי אישה שסופגת סשן קשוח ככל שיהיה, היא האדם המכובד ביותר עבורי !!

גם אם המטרתי עליה ספי'צ משפיל ביותר והפכתי אותה לסמרטוט רצפה מכוסה שתן,
לרגע לא שוכח שלפני יש אדם עם אופי ואישיות ואני אוהב ומאוהב בכל נשלטת ונשלט שהיו תחתי...

אדם שמגיע לבדסם מתוך שנאת האחר, אינו שונה מעבריין מין ומקומו צריך להיות מאחורי סורג ובריח..

אם את לא מצליחה לראות מעבר לעולם הבדסם שיש מציאות שפויה, את עוברת על החוק המרכזי לבדסם - שפוי, בטוח ובהסכמה...

את מערבבת בין דתות ומושגים שאסור לחבר אותם לעולם הבדסם !! אם בחור דתי רוצה שידחפו לו מזוזה לתחת, זה קורה בסשן ונשאר בסשן...

איך הוא יתנהג מחוץ לסשן זה עניין שלו, את לא יכולה לזלזל בו בשל היותו בעל צורך להיות פורע דת בתוך הסשן - זהו זלזול באדם ובכבודו...

כאשר אתה כותב את השם שלי
אתה נתבע לקשט אותו בשם תואר .אדונית גבירה מלכה קיסרית כיד התכשיט המילולי שיקשט את שמי .
קצינה בגולני גדוד 13 ילידת כברי כבת לדור המייסדים מגרמניה היא לא ילדה פגועה .
ילדה פגועה אילו הן שאתה עוטף אותן בחרא שלך ולאחר מכן מרעיף עליהן רוך ואהבה .
לא כי הן רצו את זה
כי זהו הסמ היחידי שאתה מכיר ומעורר את ה 16 סנטים שלך

מעבר לכל השטויות שאתה מאשים אחרים
כל חייך אתה יודע להאשים
אבל לקרא ולהבין את הכתוב ואת המתואר
ולברור את המוץ מהתבן
קרי את היהלום מהחול
זה לא הצד החזק שלך .

נסיכה שעטפת אותה בחרא לעולם לא תוכל לחזור להיות נסיכה אתה לקחת נסיכה והפכת אותה למסריחונת זה עבודה של שולט גבר זכר שמביא מוות לעולם
מוות לנפש של הנסיכות .
מלכה שמאכילה עבד היא מזינה אותו כי זה הצורך של הנפש שלו .למלכות מותר כי מלכות גם בווגאן סקאט שלהן יש חיות ולא מוות לנפש .לנו יש ביציות אנו פוריות אנו מביאות חיים לעולם .
אתה קוטל זרעונים סדרתי אתה מפזר מוות ליקום עם הסטיה הנוראית שלך שאתה חייב לעטוף אותה בשקר של שולט לגיטימי סדיסטי .חוק ברזל ראשון בסמ עבד יהיה מי שלא יהיה הוא עבד היה וישאר .חוק ברזל בנשים אחת למיליון היא מלכה אמיתית .כל השאר פארש שנופלות על פארשים.
לא מצאת מלכה קיבלת נסיכה שהפכת אותה לאסלה פרטית שלך ואתה עוד בא לומר שזה הסמ הנכון והשפוי
תהיה בריא
זה כל מה שאוכל לומר לך
אם היית נופל בידיים של יברתי המלכה החרדית לשעבר מהתחת שלך היית רואה את אור השמש גם בלילה
sandm​(נשלטת)
לפני שנה • 15 ביוני 2022

אימאלה מה קראתי עכשיו?

sandm​(נשלטת) • 15 ביוני 2022
Ch כתב/ה:
זאב פטיש אני בפיתה בעולם הבורסה ? אני שמזיינת טיקונים מהבורסה שמציגים לי גוגל על הון עצמי של 780 מיליון דולר ?!?!
אתה משייף יהלום בבורסה אני משפדת להם את התחת וחדרתי מאכילה אותם ווגאן סקאט לא קוגעל צימוקים או צימעס .
ווגאן סקאט מצד אחד
ומצד שני זין של קיבוצניקית מכברי שהיתה קצינה בגולני 13 לוחמים לועסים אבנים ואוכלים חול אצלי ..
ואני שמזיינת אותם ומקבלת אותם כפי שהם אני הפיתה,?? חחח אני פיפי מהטמטומידה כמה גברים הם פרש כי ראו סרטים הוליוודים של גברים בטיץ ,כדאי שתלך ללמוד מה זה בכלל אשה ומה זה מלכה ששולטת בעבדים ...כי גם אם תהפוך עולמות לא תמצא אחת שכזו אתה מקסימום תמצא הודית או קווקזית באיזה מועדון סדו שרבה עם המשפחה שלה באחת מהפריפריות שולט מביא מוות לעולמה של האשה שהפך אותה לשפחה .אחרונת הנשים מביאה חיים ופיריון וילודה לעולם .ולנשים הללו רק גברים מהתחתית של התחתית מעיזים לקרוא להן שפחות או חור או כלבה וזונה .לאשה הזו יש אבא ויש לה אחים .זה יפה ככה לקרוא לנשים ? מה הקשר לפמיניסטיות שיושבות בשנקין בכלל .הן בחלקן מבולבלבות עם כל המגדריות ומלחמתן בתופעה .למקד מהיכן זה מגיע זה מהגבר שאונס אשה כזו כי הוא השולט והיא החור .אשה זה לא רק חור או שלושה ,אשה זה גם וגם וגם ועוד כמה דברים .אם היתה אשה ללא שלושה חורים שום שולט לא היה בסביבה אם היה זין בסביבה השולט היה מתישב עליו גם השולט הכי גדול זה לא סוד שחצי מהשולטים הפכו להיות שפחות של השפחות שלהם וחצי אחר מהם הפכו להיות פסיבים שמחפשים הומו אקטיבי באחד מהאתרים שהבולשת האיראנית פרצה אליהם והפיצה את האימיילים שלהם ברשת .בשארם אשייק שהייתי עם המלכה החרדית לשעבר והיהלומן החרדי עשו לנו בעיות מה פתאום גבר עם שני נשים בסוויטה ,ונאמר שגבר עם גבר לא יכולים לקבל חדר במלון בשארם אל שיק ,כי בשארם אין כניסה למלונות מעבר למגדר של בעל ואשה ,או גבר ובת זוג .גם לנו שהינו שלושה היינו חייבות להתפצל שהיהלומן החרדי יהיה בחדר לבד ,ואני לבד בחדר .והחברה החרדית שלי תהיה בחדר לבד .
חוקי האיסלם
על חוקי האיסלם אף שולט לא יגיד גזענות .
אבל על חרדית שאבא שלה חרדי וגזען ואמא שלה חרדית וגזענית וכל הסביבה בה גדלה גזענית ,ובסמינר שלה לא הסכימו לקבל בחורות ספרדיות .כאשר היא נמלטה מהתופת של הגענות החרדית אל העולם החילוני סמ הנאור .
פה היא גילתה שהם גרועים בשנאה שלהם ובבוטות שלהם כנגדה
אז מה הפלא שהיא מעדיפה להצטמצם אך ורק לקליקה קטנטנה של יהלומנים וטייקונים חרדים חסידים בלבד מסדיגורא ,גור,ובובוב מברוקלין או סאטמרים מוויליאמסבורג . במה היא מפריעה לכם הגזענות שהוליכה את עבר געזנות סלקטיבית לקהל שהוא ממילא גזעני היה וישאר ?!?!

אז השולטים שמקללים והשפחות שמגבות אותם בלייקים זה כי השולטים הללו והנשים הללו .הם שונאות כל אשה באשר היא אם היא גונבת להם את תשומת הלב ולו לרגע קט .
כן זה המצב מהזווית של מלכה שחברה בנפש למלכה חרדית לשעבר שנמלטה מהתופת בית של 16 נפשות .בדירת 2 וחצי חדרים באלעד

שולטים פה בלי מנוי זהב מקבלים 400 הודעות ביממה ?
שולטים פה פעם ישנו בסוויטה של 20 אלף שקל לילה כמי שראיתם בנוכל הטינדר ? שולט מקסימום מגלגל טבק כדי שיהיה לו תחליף לסיגריה כי הוא מובטל .
אחרון העבדים יותר גבר מהראשון של השולטים .
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 15 ביוני 2022
WitchFuneral​(שולט) • 15 ביוני 2022
חחח
מצחיק אותי לאן היא דהרה במחשבות שלה
קרינג'

עכשיו תורי לציין עובדות מדעיות שקראתי בתיירה הקדויישה עם חבריי החרדים!
1 - רק כושים בגודל של חמש מטר לאורך ולרוחב יכולים לספק אישה בלונדינית.
2 - עד 1563 כל אישה הייתה בכלל תחת ההגדרה של "מעצור לדלת". היו מוכרים כאלה בשוק.
3 - שתיית דם מכוס של בחורה במחזור תטיל מכת בכורות על כל העיר.
4 - אם תבקשי ממזרחי טיפש מהפריפריה לזיין אותך הוא יצעק "אוגה בוגה" בריפיט, יעצור ויגרור אותך אל המערה שלו בעזרת הדגדגן שלך (נתלש ב-99.999999% מהמקרים כי הוא סקסיסט שלא רוצה שהאישה תהנה).
5 - גברים מכינים מצות מדם של דגדגנים!!
6 - ממציאת הטמפון (היא אישה כמובן!) היום גרה ברחוב בגלל הפטריארכיה!
7 - העולם כל כך נדחה מגברים, אז אם גבר יאונן מול המראה, המראה תישבר!!!
8 - יש בזרע חומר שממיס לאט לאט את פות האישה (בדומה למה שקוקה קולה עושה לשיניים!! זה תהליך איטי אז לא מדברים על זה!!!)
9 - אצל כל אישה ביולוגית יש בתוך הפות לחצן שאמור להפוך כל אישה למגה־אישונת! הרופאים מסירים את החלק הזה במהלך הלידה כדי להמשיך לשלוט עלינו!!
10 - לכל גבר יש שדיים, אבל הם לא מודים בזה כי הם מפחדים להביע רגשות.
11 - קונדום זאת קונספירציה, שקר שהומצא כדי להכניס את הנשים להריון ולכלוא אותן במערכת יחסים רעילה!

עד היום הכרנו אותו כגבר... האומנם??!?!?!?!?!?!?!
https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/886/976/09b.jpg

גזעים נחותים (100% אמת!!!!):
https://i.pinimg.com/564x/5f/85/33/5f8533804f2bb30c7aa5e3961ffd3521.jpg
https://i.pinimg.com/564x/13/2f/c3/132fc3a4897d446a4982b8814ddf5ca7.jpg
https://i.pinimg.com/564x/35/23/58/352358f055b2a4b34154a50f2bbe0194.jpg
https://i.pinimg.com/564x/73/af/15/73af1504a22858c7a4f1625caa1e977d.jpg
https://i.pinimg.com/564x/11/b5/e6/11b5e6a46509767464205946231f8770.jpg

שמחת.י לעזור.ית לכם.ן להבין.ה את האמת.ית היחיד.ה

אחחחח בחיי שפמיניזם זה סרטן
Ch​(שולטת)
לפני שנה • 15 ביוני 2022
זאב פטיש כתב/ה:
Ch

שוב אבדת את השפיות....

משתתפת בצערך מאמי כוס זה לא תחת .
ורק תחת ללא כוס חצי עולם בוכים למה קופחו
זאב פטיש{סאדיסט}
לפני שנה • 15 ביוני 2022
זאב פטיש{סאדיסט} • 15 ביוני 2022
Ch

מה שווה כל החורים בלי הכלי שחורש אותם ???

ואת לא נמשכת לנשים, תזכרי את המשפט שלך כשאת עם גבר.....
Ch​(שולטת)
לפני שנה • 15 ביוני 2022
זאב פטיש כתב/ה:
Ch

מה שווה כל החורים בלי הכלי שחורש אותם ???

ואת לא נמשכת לנשים, תזכרי את המשפט שלך כשאת עם גבר.....

אתה לא ישן בשעה שכזו ?
שתהיה לי בריא רק זה מה שחשוב
ואומרים דש וזורה