ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרכים לשליטה טוטאלית

מלכה D
לפני שנה • 2 באוג׳ 2022

דרכים לשליטה טוטאלית

מלכה D • 2 באוג׳ 2022
היי חדשה כאן יחסית ומתחילה את דרכי לאלף את בעלי הנשלט.
הוא רוצה להתמסר טוטאלית החל ממנטאלי ועד פיזי אבל בגלל שאני חדשה הוא בוחן גבולות.
אינני יודעת כיצד נכון להעמידו במקום בשלב זה עד אשר יקבל את השורשים הנכונים להיות בצורה טבעית תחתי.
אשמח לרעיונות
evedon4​(נשלט)
לפני שנה • 2 באוג׳ 2022
evedon4​(נשלט) • 2 באוג׳ 2022
מניעת גמירה!!!
אם הוא יעמוד בזה מובטח לך נשלט טוטאלי!
פישוטו
לפני שנה • 2 באוג׳ 2022
פישוטו • 2 באוג׳ 2022
בגדול לא משנה עם איזה רעיון ודרך ביצוע הכי חשוב לזכור שזה קודם כל בעלך. וצריך תמיד להיות קשובה אליו ולדאוג ששניכם מבינים איפה הוא "מתבכיין" או "בוחן גבולות" ואיפה באמת קשה לו וצריך לדבר כמו זוג שוב ולא כמו שולטת ונשלט. זה איזון עדין מאחל לכם המון בהצלחה
    התגובה האהובה בשרשור
ScatNerd
לפני שנה • 2 באוג׳ 2022
ScatNerd • 2 באוג׳ 2022
שליטה זה משהו שצריך לבוא באופן טבעי, זה צריך להיות טבוע בך. שליטה קודם כל מתחילה מדומיננטיות לפני כל אקט פיזי כזה או אחר.
כל הפוסטים האלה שאנשים שואלים אחרים איך ומה לעשות.. מאיפה אחרים צריכים לדעת איזה פטישים יש לך ולבעלך?
השאלה שלך היא כ"כ כללית. כל אחד והשריטות שלו ומה שמושך אותו.
את צריכה לדעת יותר טוב מכולם מה לעשות לבעלך.
gilsherr
לפני שנה • 2 באוג׳ 2022
gilsherr • 2 באוג׳ 2022
פשוט תנהגי כאשה נשואה רגילה
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 2 באוג׳ 2022
bondman​(נשלט){FLR} • 2 באוג׳ 2022
שליטה על הגמירות שלו קודם כל.
טקסים ורוטינות.
יכולה לקחת הרבה רעיונות בבלוגים כאן וברשת.

דוגמא מאצלנו
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=18843&postid=730423
סווריןן
לפני שנה • 5 באוג׳ 2022
סווריןן • 5 באוג׳ 2022
עדיף לשניכם להתחיל עם חצי יום של שליטה 'טוטאלית' או סופ"ש כזה. יכול להיות שזה מספיק. אם הוא בעלך, את לאו דווקא רוצה יותר מזה... מעבר לבעיות המעשיות והרגשיות הקשורות בדימוי של שליטה טוטאלית--נניח שיש דבר כזה--אם תגיעו לשם, זה יהיה בגדר turn off. אין חדווה בהשפלה של מישהו שבאמת תופסים אותו כעבד לכל דבר. כדי להנות מההשפלה, הוא לא יכול להיות עבד באמת. לכן שליטה טוטאלית אינה מגרה
טלי35​(שולטת)
לפני שנה • 5 באוג׳ 2022
טלי35​(שולטת) • 5 באוג׳ 2022
אני לא יודעת אם זה מה ששאלת - אבל הנה השנקל האסוציאטיבי להפליא שלי:
אם הוא לא רוצה לתת, להתמסר, להעניק - אין דרך שזה יקרה.

זה נחמד ממש לשחק בבראט (או להיות בראט) אבל עד גבול מסויים שברור לשניכם. ברור כי דיברתם על זה וליבנתם את זה ועשיתם תיאום ציפיות כמו שצריך.
כי בפועל אנחנו מדברים על "החלפת כוחות" - כלומר מישהו שמעניק את הסמכות למישהי אחרת.

אם הוא בוחן גבולות וזה נחמד לשניכם ואז אתם משחקים בעונשים להנאתכם אז סבבה.
אבל אם את מתוסכלת והוא לא מקשיב לך ואת כמו מורה בכיתה שלא סופרים אותה - אז מה זה נותן? מי יעריך דבר כזה?
בגדול מה שאני מנסה להגיד זה שכדי שיהיה לכם BDSM - הוא צריך באמת לתת לך את הכח עליו. להעניק את עצמו.

אותי אישית לא מלהיב מאבק תמידי.
זה נחמד בגבול הטעם הטוב (ובהגדרה שאני תמיד מנצחת בסוף >קריצה<) אבל אם כל הזמן את עסוקה בלהכניע ולבסס שליטה - אז עזבי.

אגב, זו אולי התוצאה הכי אפקטיבית בעיניי - לוותר על מישהו יכול להכאיב לו עד מאוד. הפסיד אותך כשולטת שלו. ויצטרך להרוויח אותך ברצינות שלו.

(כתבתי תוצאה ולא עונש - כי אני לא אוהבת עונשים. אבל זה כן עונה על הגדרה של עונש... לדיון אחר בת'כלס)