סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הופך אישה לשולטת/מלכה אמיתית?

קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 4 באוג׳ 2022
קטלב​(מתחלף) • 4 באוג׳ 2022
לא כל שולטת היא סדיסטית. לא כל סדיסטית היא שולטת.
shirazbar​(שולטת)
לפני שנה • 4 באוג׳ 2022
shirazbar​(שולטת) • 4 באוג׳ 2022
לא באמת משנה הגדרות אלא רק מה שאתה מרגיש מולה. האם בראש שלך היא נתפסת כ"מלכה" שלך. האם היא מביאה אותך למצב של התמסרות וכניעה לרצונותיה?
השאלה מי באמת שולטת מיותרת. חשוב לשאול את עצמך למה בשליטה אתה מתחבר ומכך נגזר מי השולטת שמתאימה לך.
בכוח המוח{Aion}
לפני שנה • 4 באוג׳ 2022
בכוח המוח{Aion} • 4 באוג׳ 2022
זה נכון, הכי קל להגיד שזה לא משנה בכלל, ואף אחד לא קובע מי שולטת ומי לא. על אחת כמה וכמה כשמדובר בנשים והרי כולן יפות, מלכות ומדהימות.
אבל אי אפשר להתעלם מזה שההחוויה של נשלט או נשלטת, נגזרים ממבנה ועומק העונג (גם אם הוא רק מדומיין), של השולט/ת, ומסוג העונג (ע"ע סאדיזם).
ולכן, מה לעשות, להגיד שאין כללים, או מבנה ספציפי, לא מקדם לאף מקום, והעונג של הנשלט שהוא כל כך תלוי, יכול לנוע בדיוק באותן פעולות, בין עונג עצום לגועל ודחיה עצמית.
תוסיפו לזה שהמון וניליות (ונשלטות), מאוד אסרטיביות ובטוחות בעצמן, אבל ממש לא מתגרות מסאדיזם, השפלה, כאב, הכנעה, אלא אפילו נדחות מכך, וזה הופך להיות טריקי והפכפך אפילו יותר.
אני יכולה להעיד על עצמי שהצרכים האלה שלי צריך צומחים על מצע של התאמה מאוד רחבה, ותשוקה מאוד עמוקה, אחרת זה לא נוגע בי, ולא משנה כמה נשלט ינסה לעורר אצלי את הצורך.
בניגוד למה שנדמה, פאסיביות לא מעוררת ומפעילה בי את הרצון הבדסמי, אלא הנחשקות שלו בעיני מעוררת אצלי את הרצון האינטואיטיבי לפעול פעולות שמובילות להכנעה, למבוכה, לערעור מוצבי הכוח שלו, ולרצון עז ליצור בו תלות בי. כשהתלות הזו מתחילה להבנות, אני מתרגשת ממבעי אהבה שיכולים אולי להחשב לאחרים מאוד חולניים, רפטטיביים, ואולי סאדיסטיים. זו שפה שהולכת ונבנית עם אהוב, והיא נבנית לגמרי במקביל לאהבה ותשוקה וניליים. זאת אומרת, בדס"ם מייצר לנו שפה נוספת, ולכן אינטימיות נוספת.
shirazbar​(שולטת)
לפני שנה • 4 באוג׳ 2022

מה אמורים לקדם? ולא הבנתי את התשובה שלך לשאלתו..

shirazbar​(שולטת) • 4 באוג׳ 2022
בכוח המוח כתב/ה:
זה נכון, הכי קל להגיד שזה לא משנה בכלל, ואף אחד לא קובע מי שולטת ומי לא. על אחת כמה וכמה כשמדובר בנשים והרי כולן יפות, מלכות ומדהימות.
אבל אי אפשר להתעלם מזה שההחוויה של נשלט או נשלטת, נגזרים ממבנה ועומק העונג (גם אם הוא רק מדומיין), של השולט/ת, ומסוג העונג (ע"ע סאדיזם).
ולכן, מה לעשות, להגיד שאין כללים, או מבנה ספציפי, לא מקדם לאף מקום, והעונג של הנשלט שהוא כל כך תלוי, יכול לנוע בדיוק באותן פעולות, בין עונג עצום לגועל ודחיה עצמית.
תוסיפו לזה שהמון וניליות (ונשלטות), מאוד אסרטיביות ובטוחות בעצמן, אבל ממש לא מתגרות מסאדיזם, השפלה, כאב, הכנעה, אלא אפילו נדחות מכך, וזה הופך להיות טריקי והפכפך אפילו יותר.
אני יכולה להעיד על עצמי שהצרכים האלה שלי צריך צומחים על מצע של התאמה מאוד רחבה, ותשוקה מאוד עמוקה, אחרת זה לא נוגע בי, ולא משנה כמה נשלט ינסה לעורר אצלי את הצורך.
בניגוד למה שנדמה, פאסיביות לא מעוררת ומפעילה בי את הרצון הבדסמי, אלא הנחשקות שלו בעיני מעוררת אצלי את הרצון האינטואיטיבי לפעול פעולות שמובילות להכנעה, למבוכה, לערעור מוצבי הכוח שלו, ולרצון עז ליצור בו תלות בי. כשהתלות הזו מתחילה להבנות, אני מתרגשת ממבעי אהבה שיכולים אולי להחשב לאחרים מאוד חולניים, רפטטיביים, ואולי סאדיסטיים. זו שפה שהולכת ונבנית עם אהוב, והיא נבנית לגמרי במקביל לאהבה ותשוקה וניליים. זאת אומרת, בדס"ם מייצר לנו שפה נוספת, ולכן אינטימיות נוספת.
Daave​(נשלט)
לפני שנה • 4 באוג׳ 2022
Daave​(נשלט) • 4 באוג׳ 2022
אני חושב שחלק מהשולטות הסדיסטיות הם נשים שעברו טראומה מגברים והשליטה זה חלק מתהליך הריפוי שלהם כי אונס זה פצע שלא מתרפה אף פעם(כי גבר שאונס אישה הוא לא פחות מרוצח שרוצח לה את הנשמה)
ואישה שחוותה טראומה קשה כזו הופכת להיות שונאת גברים ובמקרים קיצוניים גם סדיסטית.
PsyKink​(אחר)
לפני שנה • 4 באוג׳ 2022
PsyKink​(אחר) • 4 באוג׳ 2022
Daave כתב/ה:
אני חושב שחלק מהשולטות הסדיסטיות הם נשים שעברו טראומה מגברים והשליטה זה חלק מתהליך הריפוי שלהם כי אונס זה פצע שלא מתרפה אף פעם(כי גבר שאונס אישה הוא לא פחות מרוצח שרוצח לה את הנשמה)
ואישה שחוותה טראומה קשה כזו הופכת להיות שונאת גברים ובמקרים קיצוניים גם סדיסטית.

אתה באמת חושב ששולטת היא "שונאת גברים"?
מכיר לפחות שולטת אחת שעושה זאת מאהבה
Daave​(נשלט)
לפני שנה • 4 באוג׳ 2022
Daave​(נשלט) • 4 באוג׳ 2022
PsyKink כתב/ה:
Daave כתב/ה:

אתה באמת חושב ששולטת היא "שונאת גברים"?
מכיר לפחות שולטת אחת שעושה זאת מאהבה

אני מתכוון לשולטות הסדיסטיות לא השולטות הרגילות הרגילות הם לא אכזריות כמו הסדיסטיות והסיבה שהם הפכו להיות סדיסטיות זה בגלל טראומה ונתתי דוגמא לטראומה זה אונס ואף השוותי את זה לרצח ולדעתי אין הבדל ולכן צריך להחמיר את העונש לאונס במקום 8 שנים ל 20 שנה כמו מאסר עולם.
Queen Bambi{זדיינו}
לפני שנה • 4 באוג׳ 2022
Queen Bambi{זדיינו} • 4 באוג׳ 2022
Menta כתב/ה:
לדעתי, ההבדל ונילית אסרטיבית לשולטת הוא עצום.
ונילית אסרטיבית מתיחסת באסרטיביות לכל הסובבים אותה, גברים כנשים, ובכל תחום שהיא משיקה להם. בעבודה, בסופר, על הכביש.
שולטת מתיחסת לפרטנר המיני או הזוגי שלה באופן שונה מלשאר הסביבה.

ביחסי שליטה יש היררכיה מובנית. לצורך העניין, ברור שהשולטת למעלה והנשלט למטה. היא מובילה, הוא מובל. היא מצווה, הוא מציית.

יש גם אסימטריה מובנית וחוסר הדדיות. היא גומרת ראשונה, והוא - אם היא מחליטה שהוא גומר - אחרון. העונג שלה הוא המרכז. הוא משקיע בה יותר מאשר ההיפך.

לדעתי להיות בדסמי זו נטייה. או שהדחפים האלה קיימים ומגרים את האדם או שלא.

וואי טוב שלך, סוף סוף אני יכולה להסביר לאנשים מה אני!
ונילית אסרטיבית שמעדיפה חדירה.
שמעתם גברים? לא שולטת רדו לי מהגבבבבבבב
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 4 באוג׳ 2022

Re: מה הופך אישה לשולטת/מלכה אמיתית?

Aristotle​(נשלט) • 4 באוג׳ 2022
BDSM avi כתב/ה:
בעיניי זו נקודה חשובה הן לשולטות והן לנשלטים. אני כנשלט שרוצה להישלט על ידי שולטת, איך אדע שהיא באמת שולטת? במה היא שונה מונילית אסרטיבית? האם זה שהיא אומרת לי מה לעשות? זה שהיא אוהבת להפליק או יודעת להשאיר סימנים על גופי?
אני תוהה האם הרצון של האישה להיות מועצמת מהגבר זה מספיק בשביל שהיא תקרא מלכה? האם אישה שעושה מה שטוב לה, ומתעקשת ועומדת על שלה ועל מה שעושה לה טוב, זו אישה שולטת? או רק אם היא אכן מקבלת מענה לרצונה -
שבעצם ההגדרה של שולטת היא חיצונית ותלויה בהקשר, כלומר היא נחשבת שולטת רק אם יש לה נשלט/ת שממלא את רצונותיה, ולא כשלעצמה?
האם לדעתכם להיות שולטת זה משהו מולד או נרכש?

אשמח לקרוא את חכמת ההמונים ולקבל נקודות מבט שונות.
תודה מראש!

נתחיל מהסוף- לדעתי הכל ב-BDSM הוא שילוב של מולד ונרכש.
עכשיו, באופן הכי פשוט הוא ששולטת היא מישהי שמקבלת סיפוק מיני מהאקט של השליטה ו/או השפלה ו/או רמיסה של גבר.
וממש אין בהכרח קשר בין זה לבין אסרטיביות בחיים שמחוץ לקינק.

אז אני לא מבין מה ההקבלה שאתה עושה בין ונילית אסרטיבית לבין שולטת
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 4 באוג׳ 2022
Aristotle​(נשלט) • 4 באוג׳ 2022
Daave כתב/ה:

אתה מעלה פה נקודה מעניינת

כי שמעתי לא פעם ולא פעמיים משולטות שהיתה לי איתן אינטראקציה את הטענה הזו שבעיניהן, הנטיה שלהן לעולם הזה באה (לדעתן) כאיזשהו מנגנון פיצוי על איזשהי טראומה.
כמו שאמרתי בתגובה מעל- אני חושב שנטיה לBDSM היא שילוב של מולד ונרכש. אני יודע לגביי לפחות שהפנטזיות הראשונות שלי באו בגיל 4 בערך....אז קשה לי לומר שזה נרכש כתגובה לטראומה מסוימת.

לא חושב שיש מקום להכללות בשום היבט פה אבל אין לי שום ספק שחלק מהפטישים של האנשים הם איזשהי תגובה נרכשת לחוויות שהם עברו במהלך החיים שלהם ולא רק משהו שנולדים איתו, וטראומה היא לגמרי דוגמא רלוונטית