סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הופך אישה לשולטת/מלכה אמיתית?

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 5 באוג׳ 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 5 באוג׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
שזה מה שמחרמן אותה.

מה אם היא מתחרמנת מזה אבל בוחרת שלא לעסוק בבדסמ?

זה עדיין הפרמטר היחיד לאם היא שולטת או לא.
hrgiger
לפני שנה • 5 באוג׳ 2022
hrgiger • 5 באוג׳ 2022
פרלין, את חושבת ששליטה חייבת להתבטא הגירוי מיני?
אח גיבור​(אחר)
לפני שנה • 5 באוג׳ 2022
אח גיבור​(אחר) • 5 באוג׳ 2022
Aristotle כתב/ה:
Daave כתב/ה:
אני חושב שחלק מהשולטות הסדיסטיות הם נשים שעברו טראומה מגברים והשליטה זה חלק מתהליך הריפוי שלהם כי אונס זה פצע שלא מתרפה אף פעם(כי גבר שאונס אישה הוא לא פחות מרוצח שרוצח לה את הנשמה)
ואישה שחוותה טראומה קשה כזו הופכת להיות שונאת גברים ובמקרים קיצוניים גם סדיסטית.

אתה מעלה פה נקודה מעניינת

כי שמעתי לא פעם ולא פעמיים משולטות שהיתה לי איתן אינטראקציה את הטענה הזו שבעיניהן, הנטיה שלהן לעולם הזה באה (לדעתן) כאיזשהו מנגנון פיצוי על איזשהי טראומה.
כמו שאמרתי בתגובה מעל- אני חושב שנטיה לBDSM היא שילוב של מולד ונרכש. אני יודע לגביי לפחות שהפנטזיות הראשונות שלי באו בגיל 4 בערך....אז קשה לי לומר שזה נרכש כתגובה לטראומה מסוימת.

לא חושב שיש מקום להכללות בשום היבט פה אבל אין לי שום ספק שחלק מהפטישים של האנשים הם איזשהי תגובה נרכשת לחוויות שהם עברו במהלך החיים שלהם ולא רק משהו שנולדים איתו, וטראומה היא לגמרי דוגמא רלוונטית

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~~~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~

אדם יכול להיות שולט/נשלט מסיבות שונות.

נגיד מישהו וינילי קיבל פעם סטירה מאישה שהוא נמשך אליה מינית ובאותו הרגע, באופן לא מודע, הוא "נדלק" על זה: הסטירה מקושרת אצלו עם הנאה מינית והוא מתחיל להאמין שהוא נשלט. אולם זוהי סיבה שטחית.

יכולים להיות גם גורמים יותר עמוקים כמו למשל מערכת ערכים שהשולט/נשלט הביא איתו, באופן לא מודע, מגלגול קודם.

הייתי בטיפול שחזור גלגולים ואני יודע למה נהייתי נשלט. בגלגול הקודם הייתי סאדיסט, בצעתי פשעים, נהניתי מזה אבל גם פיתחתי רגשי אשם עזים.

כך נולדתי בגלגול הזה עם מוסר כפול (זה כבר נשמע מסובך) מערכת ערכים אנוכית היררכית שהבאתי איתי מגלגול קודם לצד מערכת ערכים שיוויונית שיתופית שאני מאמין בה בחיי הנוכחיים.

על כל פנים נהייתי נשלט כי אני סאדיסט בהכחשה עם רגשי אשם. אני מעדיף לראות את השולטת עושה בשמי דברים שאני לא הייתי עושה.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 5 באוג׳ 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 5 באוג׳ 2022
hrgiger כתב/ה:

איזו עוד סיבה יכולה להיות? זה חייב להדליק, לא?
hrgiger
לפני שנה • 5 באוג׳ 2022
hrgiger • 5 באוג׳ 2022
בעיני זה לא חייב להיות עם גירוי מיני, לא. למעשה אני חושבת שאצלי הפרקטיקה הבדס"מית היא זאת שמינית אבל היותי שולטת (או דומית וכו') זה דווקא המקומות שהם לא בהכרח מיניים.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 5 באוג׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 5 באוג׳ 2022
פרלין כתב/ה:
hrgiger כתב/ה:

איזו עוד סיבה יכולה להיות? זה חייב להדליק, לא?

יש בדסמים א מיניים
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 5 באוג׳ 2022

Re: מה הופך אישה לשולטת/מלכה אמיתית?

קטלב​(מתחלף) • 5 באוג׳ 2022
BDSM avi כתב/ה:
בעיניי זו נקודה חשובה הן לשולטות והן לנשלטים. אני כנשלט שרוצה להישלט על ידי שולטת, איך אדע שהיא באמת שולטת? במה היא שונה מונילית אסרטיבית? האם זה שהיא אומרת לי מה לעשות? זה שהיא אוהבת להפליק או יודעת להשאיר סימנים על גופי?
אני תוהה האם הרצון של האישה להיות מועצמת מהגבר זה מספיק בשביל שהיא תקרא מלכה? האם אישה שעושה מה שטוב לה, ומתעקשת ועומדת על שלה ועל מה שעושה לה טוב, זו אישה שולטת? או רק אם היא אכן מקבלת מענה לרצונה -
שבעצם ההגדרה של שולטת היא חיצונית ותלויה בהקשר, כלומר היא נחשבת שולטת רק אם יש לה נשלט/ת שממלא את רצונותיה, ולא כשלעצמה?
האם לדעתכם להיות שולטת זה משהו מולד או נרכש?

אשמח לקרוא את חכמת ההמונים ולקבל נקודות מבט שונות.
תודה מראש!

אפשר לחשב לפי גובה העקבים כפול מספר אביזרי ההצלפה במגירה שחושבים שממילא אף אחד לא יפתח בתוספת מספר הפוסטים שנכתבו בכלוב, בהפחתת מספר בני הזוג לשעבר שהם ונילי.
עכשיו רק לחשב סטיית תקן לאוכלוסיה גדולה מספיק, והנה יש לנו סטיה תקנית.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 6 באוג׳ 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 6 באוג׳ 2022
hrgiger כתב/ה:
בעיני זה לא חייב להיות עם גירוי מיני, לא. למעשה אני חושבת שאצלי הפרקטיקה הבדס"מית היא זאת שמינית אבל היותי שולטת (או דומית וכו') זה דווקא המקומות שהם לא בהכרח מיניים.

מה זאת אומרת?
hrgiger
לפני שנה • 6 באוג׳ 2022
hrgiger • 6 באוג׳ 2022
קשה לי כרגע להסביר, אני מנסה לנסח, אבל כרגע אני יכולה להגיד דבר כזה, כמו שמערכת יחסים או רצון הזוגיות/קשר הוא לא רק מיני כך גם הבדס"מ שלי.
dror40​(נשלט)
לפני שנה • 6 באוג׳ 2022
dror40​(נשלט) • 6 באוג׳ 2022
מה שהפך את השולטות שלי לשולטות זו ההכרה הפנימית שחוויתי מהן, שזה הדבר הכי טבעי והכי הגיוני בעבורן, שהן במרכז, הרצונות וההנאות שלהן, זה הדבר היחידי שהם ממוקדות בו, ומתוך כך גם אני ממוקד רק בהן וברצונות שלהן, ושזה כל כך מובן מאליו שככה זה עובד, עד כדי כך שלא עלה על דעתי שיש אפשרות אחרת. בקיצור מדובר בחוויה פנימית של השולטת, שמקרינה על הנשלט.