בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המיפגש, כשעבד פוגש 2 סאביות

אדון האור​(שולט)
לפני 20 שנים • 1 ביוני 2003

המיפגש, כשעבד פוגש 2 סאביות

אדון האור​(שולט) • 1 ביוני 2003
ככול שימי השבוע קרבו את סופו בשלה ההחלטה להרחיב את החוג, לצרף לסשנים עבד דו מיני.
וכך פרסמתי מודעה באתר " נדרש עבד דו מיני, מחפש עבד להרחבת החוג לשילוב בסשנים עם סאביות נוספות.
כך החלה תקופה של בדיקת עבדים, לאחר סינון קפדני נותר עבד אחד שהצדיק בחינה מדוקדקת.
כל הנתונים התאימו, בן 24', עדין מראה, בעל שפה רהוטה ואישיות מרדנית קמעה.

גמלה ההחלטה וכך נשלחה הודעה לעבד בזו הלשון :
ביום שלישי בשעה 21:00 אתה מתייצב לבחינה מדוקדקת פיזית ונפשית.
עליך להסיר את כל שערות גופך, לדייק בשעת ההגעה ולצלצל אלי כאשר אתה עומד מול הבניין.

עוד באותו הערב הכנתי את זירת הסשן, כל החדר עמד באפלה מוחלטת, כלי מים וכלי אוכל של כלבים, שרשרות חוברו לקרוס שעל הקיר, על שולחן פרסתי את שוטים, מצבטים מסוגים שונים, כפפות ניתוח, חומר סיכה ואביזרים שונים המיועדים להחדרה.

בשעה 21:05 צילצל הנייד שלי, הצצתי לעבר הרחוב ושם עמד עלם חמודות שתאם את התמונה ששלח לי.
השתקתי את שני הסאביות שלי ושלחתי אותן לחכות בחדר השינה.

חיככתי ידי בהנאה 5' דקות של איחור, המרדן הקטן והמושתן לא הכזיב במרדנותו.

נתתי לטלפון לצלצל 12' צילצולים לפני שעניתי רואה מהחלון את חרדתו ככול שכמות הצילצולים עולה ואז עניתי בקול לקוני : תעלה לקומה האחרונה, תתפשט ועמוד ליד דלת מספר 10' על ארבע.
נגשתי אל הדלת וראיתי דרך העינית את עלם החמודות שלי מתקרב אל הדלת, רגע של היסוס
ואז החל לפשוט את חולצתו, דלת שנפתחה באחת הקומות למטה עצרה אותו ומבט מעורב
של חרדה וריגוש עבר על פניו, כאשר ראיתי כי הוא ירד ערום על ארבע פתחתי את הדלת ופקדתי עליו "כנס כלב מושתן", הוא נכנס ואז פקדתי "עצור" השארתי את הדלת פתוחה דקה ארוכה רואה את הפחד בעיניו שמע אחד השכנים יעבור ויראה אותו במצבו המגוחך ורק אז נסגרה לה הדלת וננעלה.

בכניסה חיכו על הרצפה אזיקי ידיים, רגליים, קולר וכיסוי עיניים שחור ואפל, כיוונתי אותו בבעיטות קלות אליהם ופקדתי עליו "התלבש" לאחר שהיה אזוק וכיסוי העינים נח על עיניו קשרתי שרשרת כבדה לקולר ובשוט הרכיבה כיוונתי אותו אל זירת הסשן, שם התיישבתי על גבו והבטתי מטה אל ישבניו הלבנים והבתוליים, ברגע זה עבר בי גל של הנאה, זה הולך להיות סשן לדוגמא.
ירדתי מעל גבו וציוויתי "על הרגליים" הוא נעמד, ראשו נע לצדדים כמנסה לנחש מה עומד לקרות כעת.
זרקתי את שוט הרכיבה לצד שמאל של החדר והוא בהפתעה הסיט ראשו לכיוון הצליל, העפתי לו סטירה על לחי ימין שגרמה לא להלם, גופו התנדנד לרגע וקפא.
אחרת בחמש דקות כלב ואני לא מחכה לכלבים, כלבים מחכים לי, זה ברור לך כלב, הוא ניסה לומר משהו וידי נחתה בסטירה על לחיו השניה "סתום את הפה כלב, תענה רק כאשר ישאלו אותך, זה ברור" ברור הוא ענה, שש סטירות חזקות נחתו בזו אחר השניה על פניו קול יבבה קל יצא ממנו בקול לועג אמרתי "מה ברור כלב, אני חבר שלך" ברור אדון הוא ענה, הדלקתי מנורה חזקה שהאירה אותו והותירה אותי בחושך ובמשיכה מהירה הסרתי את כיסוי העינים, הכיסוי היה רטוב מדמעות, פסעתי לאחור ופקדתי "תסתובב, אני רוצה לראות את הסחורה" הוא החל להסתובב וכאשר ישבנו היה מופנה לכיווני פקדתי "עצור, תתכופף ופסק את הישבנים שנראה מה הסחורה שווה" במצב הזה השארתי אותו דקות ארוכות התיישבתי על הספה בוחן את סבלנותו מרחוק, ככול שעבר הזמן החל המאמץ שבתנוחה לגרום לו לרעוד קלות, קרבתי אליו והחלתי סובב אותו במשך דקות חש אותו קשוב לצליל המגפיים על הרצפה הקרה.
אדון האור​(שולט)

פרק 2'

לקחתי בידי שוט רכיבה, נעמדתי מאחוריו והחלתי להעביר את השוט תחת אשכיו מושך את השוט נידי פעם כמו אומד את משקלם ואז הצלפתי בחוזקה על פי הטבעת, הוא התכווץ וילל.
"עמוד זקוף" פקדתי קצרות, אחזתי בסנטרו בחוזקה מפנה את ראשו מול פני "סמרטוט עלוב ומושתן" אמרתי, לא עומד בליטוף של האדון.
דחפתי אותו את הקרוס, מסובב אותו עם הפנים לקיר ואזקתי את ידיו ורגליו לשרשראות, ניגש לשולחן בררתי בין השוטים והחלטתי להתחיל בפלוגר, "רגליים פסוקות ולא רוצה לשמוע ממך ציוץ כלב" הפלוגר התרומם ונחת על ישבניו הלבנים שהחלו לקבל גוון אדמדם וקול השריקה של הפלוגר נמשך ונמשך עד שראיתי עווית עוברת בגופו, שלחתי יד מלטפת להרגיע את המקום, הישבנים כבר היו אדומים וחמים מאד למגע כמו שאני אוהב.
שחררתי את ידיו, סבבתי אותו ואזקתי שוב, קרבתי נר לפניו וראיתי בעיניו את תחילתו של הסאבספייס, מתקרב לאזנו שאלתי בשקט "אתה בסדר" כן הוא עונה לי, לקחתי פיסת אלכוהול דאגתי לחיטוי הפטמות היטב, נזכר בשיחתנו האחרונה על מילת ביטחון וגבולות קלים וקשים, בשיחה הוא אמר שמפחד ממחטים פחד מות אך מוכן לנסות הכל עם האדון הנכון, זו שעת המבחן בשבילו חשבתי לעצמי, החדרתי מחט לפטמה הימנית מביט בעיניו המתכווצות שוב שאלתי "הכל בסדר" כן הגיע התשובה, המשכתי להחדיר עוד 3' מחטים ועזבתי אותו לכמה דקות לספוג את התחושה, חזרתי וסובבתי קלות את המחטים רואה עווית של כאב מתפשטת על פניו התקרבתי לאזנו ובקול שקט אמרתי, אל תלחם בכאב, קח אותו פנימה, עוד מעט הוא יקח אותך לגובה ואכן לאחר מספר דקות התגלגלו עיניו לאחור וכאשר הישיר מבט קדימה ראיתי את המבט המצועף של סאבספייס בשיאו.
על אשכיו שמתי מצבטים עם משקולות ועם שוט הרכיבה התחלתי להצליף לו על הזין שעמד בטרוף.
רשות לגמור אדוני אני שומע אותו ממלמל ואני מתקרב אליו ואומר עדיין לא הרווחת את הזכות לגמור זבל.
הורדתי אותו מהקרוס ופקדתי "על ארבע כלב, ישבנים למעלה", קראתי לסאביות שלי להכנס לחדר
אחת מהן חגורה בסטרפון אימתני ונעמדתי מאחוריו, "יש בחדר 2' נשים שממש יהנו לראות איך האדון שלהם מזיין כלב עלוב ומושתן כמוך אז תכין את עצמך" שמעתי אותו מתנשם בכבדות מהתרגשות
ישבניו עלו עוד למעלה בציפיה כאשר הסאבית שלי נעמדה מאחוריו.
קסם
קסם • 1 ביוני 2003
שיוווווווווווו
אדון
תמשיך
תמשיך
תמשיך
תמשיך

בבקשה...
infinite​(נשלטת)

ייוווו

infinite​(נשלטת) • 1 ביוני 2003
ייווו יקירי ....עשית לי את זה...אתה לא מתאר לעצמך מה הולך לי פה עכשיו , תיבת נח לא היתה מצילה אף אחד במקרה כזה ...
פשוט שיחקת אותה ! מדהיםםםםםםםםםם
{ash{MasterOr​(נשלטת)
{ash{MasterOr​(נשלטת) • 1 ביוני 2003
אדוני!
אני לא יכולה יותר, פשוט לא יכולה יותר!!!!
עוד!!! עוד עוד!!!!!!
בבקשה אדוני אפשר עוד?
אדון האור​(שולט)

פרק 3'

משכתי אותה הצידה אוחז בשערה ביד אחת בעוד ידי השניה על סנטרה מכוון אותה לזיון גרון עמוק שנגמר בנשיכה, עוזב את סנטרה משכתי את הסאבית השניה אלי לנשיקה ואז אוחז בשניהן בשער
הצמדתי אותן אחת לשניה לנשיקה של טרוף חושים, משכתי אותן לריצפה והן התחילו לדחוף אחת לשניה אצבעות שהלכו ונרטבו מרגע לרגע תפסתי את ידיהן והגשתי לאפו של העבד שהביט בכל המחזה בהלם מוחלט רואה את נחיריו מתרחבים בתשוקה מהריחות של שני הסביות שלי, ידעתי בדיוק מה הוא מריח ברגע זה, ידעתי שהוא משתכר הזיין שלו נמתח והתנדנד, לקחתי חבל וקשרתי את הזיין והאשכים
הורדתי את ראשו לעבר החזה וקשרתי את החבל מתוח אל טבעת הקולר.
חזרתי אל הסאביות שלי שהתגלגלו על הרצפה כשראשם קבור אחת בעמקי ירכיה של השניה
מוצצות ונושכות דוחפות ומושכות.

העבד ניסה להרים את ראשו לראות את הבנות אך כאב חד מהחבל באשכיו הפסיק אותו מיד,התקרבתי אליו ודחפתי 2' אצבעות עמוק לפיו הוא השתעל ועמד להקיא שלפתי את האצבעות נותן לו להרגע ושוב דחפתי אותן הוא ניסה לסגת לאחור אך החבל המתוח שחובר לאשכיו עצר אותו
דברתי אליו " תרגע, שחרר את הגרון ואז לא תחוש שאתה רוצה להקיא" הוא הניע את ראשו לצדדים
כאומר לא וסטירה אדירה שנחתה על פניו הרגיע אותו מהר מאד, אחרי מספר דקות חשתי שהוא התרגל לנוכחות האצבעות בגרון שלפתי את הזין שלי ודחפתי לפיו בכוח, הוא נחנק, השתעל אבל לא ניסה לסגת
זיינתי את הפה שלו רואה מזוית העין את הבנות מביטות ומחייכות אחת לשניה, נסוג לאחור שמעתי את הזיין נשלף בקול מציצה מפה העבד נגשתי אל הבנות שניסו לשלוח ידים לעברו, שתי סטירות החזירו אותן לקשב מלא לדברי " אחת מכן הולכת לזיין את הצעצוע החדש שלי בתחת היום והשאלה היא מי זו תהיה אז הגעתי להחלטה שאתן הולכות לזיין אחת את השניה עם סטרפון וזו שתזיין טוב יותר תזכה לתחת של העבד, השניה תמצוץ לו באותו הזמן"
קסם
קסם • 1 ביוני 2003
פשששששש
עכשיו אני מבינה למה לא הצלחתי להרדם....
אדון ,
את זה לא צפיתי icon_smile.gif
עיניים...
מה את אומרת?
אדון האור​(שולט)
קסם כתב/ה:
פשששששש
עכשיו אני מבינה למה לא הצלחתי להרדם....
אדון ,
את זה לא צפיתי icon_smile.gif
עיניים...
מה את אומרת?

לכי לישון ילדה שלי
אש כבר מזמן חולמת
{ash{MasterOr​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 2 ביוני 2003
{ash{MasterOr​(נשלטת) • 2 ביוני 2003
ישנתי טוב
התעוררתי בים של רטיבות....
עכשיו אני ממשיכה למלא את הים הזה.
קסם יקירתי,
תכיני את התחת שלך
קסם
לפני 20 שנים • 2 ביוני 2003
קסם • 2 ביוני 2003
אל יתהלל חוגר (הסרטפאון) כמפתח (התחת שלי) !