סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור - דרכו של עבד (חלק 1 -א)

מל​(נשלט)
לפני 20 שנים • 13 ביוני 2003

סיפור - דרכו של עבד (חלק 1 -א)

מל​(נשלט) • 13 ביוני 2003
זהוא אחד הסיפורים המדהימים ביותר שקראתי בחיי .
זהו סיפור ארוך , שמתאר את השתלשות היחסים בין חבר לזוג חברים גבר ואישה
כאשר במהלך הסיפור היחסים החבריים הופכים ליחסי שליטה .
הסיפור נקרא דרכו של עבד ,החלטתי לתרגם להנאתכם חלק קטן ממנו .
מקווה שתאהבו.

דרכו של עבד – חלק 1 (א)
הרשו לי להציג את עצמי , אני בן 38 , נאה ,נורמלי , ממעמד בינוני בעל משיכה להיות נשלט מינית .
אני יכול לספר לכם הרבה סיפורי הבלים על כך שתמיד היו לי פנטזיות של להיות נשלט , עוד מאז שאני זוכר את עצמי , אבל אני לא אעייף אתכם בסיפורים מהסוג הזה .
השלמתי עם הנטיה המינית שלי האת כבר לפני זמן רב, הייתי בחיי עם מספר נשים ששיחקנו במשחקי שליטה , ומיעוטם אף נהנו באמת מהיותן שולטות , אבל תמיד היתה לי ההרגשה שמשהוא חסר .
אפילו אישתי הקודמת נהנתה מכך שהייתי תמיד על ארבע נכון כדי לשרת אותה , אבל היא לא רצתה בעבד קבוע.
הרעיון של להיות שייך לשולט אמיתי נזנח מראשי והפך להיות מושג לפנטזיה בלבד.אבל זה היה בסדר , הרי הכל אני הוא זה שיש לו נטיות מיניות חריגות.
ודוקא אז כשבר התחלתי להרגיש כי חיי הפכו להיות נוחים , רגועים , שיגרתיים בכל המובנים הכל השתנה.

הכל היתחיל לפני שנתיים בערך .
זה היה יום חמישי , קראתי ספרות של שליטה נשית , זה היה החומר הרגיל , ובעיקר מאמרים שנכתבו ע"י מלכות מקצועיות .
וכרגיל זה עבד והיה מחרמן נהדר ! להרגיש שאין לי גבולות לשליטה .
התחלתי לקרוא סיפור על אישה שאילפה את בעלה לציית לכל גחמה שלה .היא הביאה אותו למצב שהוא לא רק שירת אותה מינית אלא הביאה אותו למצב, שהוא החל לעשות את כל עבודות הבית , כמו כביסה , וכו'..היא אפילו השאילה אותו בימי שבת לחברות שלה כדי שינקה את דירותיהן.
זה היה תסריט שקראתי עליו פעמים רבות בעבר , אולם עדיין זה גרם לי להתרגשות רבה כל פעם מחדש.
ככל שהסיפור נמשך הבעל הפך להיות יותר ויותר כנוע לרצונותיה,ואז הגיע הנקודה ששתלה זרע של רעיון בתת המודע שלי .
היא אמרה לבעלה במוצאי שבת שהיא יוצאת לבלות עם חברה , והיא מצפה שהוא יהיה על ארבע ויחכה לה ליד הדלת כאשר היא חוזרת .ולא חשוב כמה מאוחר.
ועליו ללבוש תחתונית ורודה בלבד, כמה שעות מאוחר יותר היא חזרה הביתה.
הוא כמצופה ממנו חיכה על ארבע ליד הדלת , היא נכנסה עם המעיל בידה , בעלה מיהר לתלות עבורה את המעיל .
ואז היא אמרה " עדיף שתחכה קצת מותק , החברה שלי תגיע לכאן כל רגע ".
אני חשבתי שהיא הביאה איתה חזרה חברה שלה , דקות מעטות לאחר מכן נשמע צלצול בדלת , הבעל נצטווה
לענות , כשהוא פתח את הדלת הוא ראה גבר עומד על המרפסת הקידמית .
הבעל המופתע וההמום קפא על מקומו ,הוא חשב באופן ברור שאישתו הביאה איתה חברה אשה (גםאני לתומי חשבתי כך ) .
האשה התקרבה לדלת כשהיא צועקת על העבד שלה ," האם אתה מתכוון סתם לעמוד ככה ? , הכנס את ניק
פנימה."
ניק נכנס ישר פנימה כשהוא חולף על פני הבעל , השניים התחילו מתמזמזים ישר בחדר הכניסה .
היא הסתכלה על הבעל והורתה לו להגיש להם שתי כוסות של משקה , הבעל עדיין המום חזר עם בקבוק יין .
שני ציפורי האהבה היו כבר על הספה.
כאשר האשה אחזה בזין של ניק בידה כאשר היא מלטפת אותו באופן חושני , כשהבעל החל להשתחרר מההלם שאחז אותו הוא שאל אישתו מה קורה כאן , היא ענתה לו בפשטות שמעכשיו הוא לא יותר מסתם עבד.
היא אמרה שהיא עדיין צריכה להרגיש כאשה , משהוא שהוא כבר אינו יכול לעשות יותר.
היא הציבה בפניו אולטימטום חד משמעי לעזוב , או לצייית לה באופן מוחלט וטוטאלי.
בנקודה זו הבעל נשבר , פרץ בבכי והתחנן בפניה שלא לעזוב אותו .והוא יהיה מוכן לעשות כל מה שתרצה.
בנקודה זו איבר המין שלי היה מגורה לחלוטין וכבר החל לטפטף.
האשה חייכה חיוך מרושע לתגובה של בעלה ,היא הסתכלה אל ניק ואמרה " שמעת את זה ניק , העבד שלנו אומר שהוא יעשה הכל בשבילנו "
מאיזו שהיא סיבה כשהיא אמרה את המילה "שלנו " איבר המין שלי פלט , מעולם לא היתה לי הרגשה של
הומוסקסואל , היתי מבולבל ומפוחד כפי שלא הייתי מעולם .
היא אז אמרה לבעלה להפשיט את שניהם , ולהתחיל איתה , בשעה שהבעל הסיר את נעלי העקב שלה , היא
הניחה את אצבעות רגליה שהיו נתונות בגרב ניילון על פניו ואמרה : ניק הוא המאהב שלי זה כבר מספר חודשים , הוא עובר להתגורר כאן ממחר. אתה תהיה אחראי מעכשיו לכל צרייכינו , ואני מתכוונת לשנינו !
אני מצפה ממך לציות מוחלט ! , כשניק מצווה עליך לעשות משהוא , לא חשוב מה . האם אני ברורה מספיק ?
התגובה היחידה של הבעל היתה " כן גבירתי ! "
האשה קירבה את כף רגלה למפסעה של בעלב ואז באופן אכזרי סטרה על פניו ! , " כן גבירתי ומה עוד ?"
היא שאלה.
"כן גבירתי ואדוני " אמר הבעל כשהוא משפיל את ראשו .
אפילו בלי לגעת בעצמי התפוצצתי באורגזמה שלא תיאמן !

טוב...להמשך הדברים .
זה יום אחד לפני סוף השבוע זה היה החלק המאוחר של חודש יוני באינדאנפוליס , מזג האויר היה פשוט נפלא, החלק הכי טוב של השנה באינדיאנה .
מעלות החום טיפסו ל 30 בשעות היום וירדו לעשרים בשעות הערב.., הסיפור שקראתי בלילה שעבר עדיין התרוצץ בתוך מוחי .
אחרי האורגזמה של אתמול בערב ישנתי כמו תינוק, הערב אני יוצא לסוף שבוע של דיג עם החבר שלי טום.
טום ואני הינו חברים הכי טובים עוד מהתיכון , עברנו הרבה יחד.
טום התחתן עם אהובתו מהתיכון ,שילה , שילה היתה תלמידת שנה ראשונה , טום ואניכבר היינו בוגרים.
אני בעצם הייתי זה שהיכרתי בינהם , הייתי צריך לשמור אותה לעצמי .
לא רק שהיא היתה יפה ואינטיליגנטית היא היתה גם אישיות בפני עצמה , היא וטום העניקו לי המון תמיכה במהלך הגירושין שלי אחרי שבע שנות נישואין .
יכולי לחלוק עם שני אלו את הכל , בעצם כמעט את הכל , חוץ מהדבר היחידי ששמרתי לעצמי וזה היותי
נישלט מינית .
לא שהם לא היו מגלים הבנה לכך , פשוט לא חשבתי שזהו עניין שיש לערב או את חברי .
וחוץ מזה שטום תמיד העיר הערות על כמה שאשתו אוהבת למצוץ את הזין שלו , או על כך שהם מקיימים יחסי מין בסירה שלו , או במקומות פומביים , הם היו זוג בריא ופעי מבחינה מינית , פשוט זה לא היה הטעם שלי.
אחרי יום ארוך בעבודה , באתי הביתה ,התקלחתי והתכוננתי לנסיעה.
טום אסף אותי בערך בשש , הופתעתי לראות את שילה איתו ביחד באוטו.
באופן עקרוני זו היתה אמורה להיו נסיעה של טום ושלי בלבד , התוכניות של שילה לסוף השבוע השתנו ברגע האחרון, היא היתה מתוכננת לצאת לסוף שבוע לקניות אצל חברים בשיקאגו .
לא סיפור גדול.
הם היו מצויידים בסירה באורך 7 מטר, טנדר גדול ואוהל שיכול היה להכיל ששה אנשים.בנוסף לכך שילה בעצמה אהבה דייג.
הנסיעה לאגם היתה נסיעה של ארבע שעות , בדרך כשיצאנו מהעיר עצרנו בדרך ,קנינו משקאות , לבירה הקרה היה טעם נהדר.....
אחרי שבוע של עבודה אינטנסיבית היה לי חשק לצאת ולבלות קצת.
טום נהג , שילה ישבה בשורה הראשונה של הכיסאות מאחורי טום , כל הכיסאות ברכב היו ניתנים לסיבוב
של 360 מעלות מעין כסאות פופולריים כרגע בוואנים .
טום ושילה היו זוג נפלא , שניהם שמרו על עצמם במצב מצויין ! , שילה היתה בגובה 174 ס"מ , שיער בלונדיני ועיניים ירוקות , וזוג הרגליים הנהדרות ביותר שיכולתם לתאר לעצמכם.
החזה שלה לא היה גדול מידי , הוא היה פרופורציונלי לגופה , אה כן..והפנים שלה היו מיוחדות וסקסיות .
מעט רחבות , עצמות לחיים גבוהות , עור ללא כל פגם , פה מעט רחב עם חיוך כובש.
נראה היה כי כל שנה היא הופכת להיות יותר ויותר יפהפיה.
טום היה גבוהה כ 190 ס"מ ,עיניים כחולות עורו היה שזוף וחלק, בלי הרבה שיער גוף.כתיפיים רחבות
וגוף חטוב , הוא היה גבר נאה.
הם גילו מוקדם במהלך נישואיהם כי שילה לא יכלה להביא ילדים לעולם .למרות שהיה נראה כי זה עלול לפוצץ את נישואיהם טום ושילה גילו די מהר כי חיי לחיי נישואין ללא ילדים יש את היתרונות שלהם.
הם היו תמיד עסוקים , בדייג, נסיעות , ולעיתים בחופשות נפרדות. היה נראה כי הם חיים חיים מושלמים.

דרך אגב ....אתם יודעים את כל הסודות האפלים שלי ...אבל אינכם יודעים אפילו את שמי , אז קוראים לי
ג'ון , אני 180 שוקל 90 ק"ג , אני לא מה שנקרא גבר שרירי , אבל אני שומר על מראה אסטטי .
אומרים לי שאני חמוד ...אבל זה סטיה מהנושא ובואו נחזור לסיפור עצמו.

היינו אחרי הבירה השנייה , מספרים אחד לשני שטויות כמו שחברים טובים עושים , כשהבחנתי ששילה
מנדנדת את נעלה על קצה אצבעותיה. הכסא שלה היה מסובב ביני ובין טום .
היא נעלה נעליים עם סוליה שטוחה מעור רך , רגליה היו משולבות.היא לבשה חולצה שחורה קצרה , כתפיה
השזופות היו חשופות , היא לבשה מכנסיים קצרות שהבליטו את רגליה הארוכות והנהדרות .
הנעל עמדה על קצה אצבעותיה ואיימה ליפול מהן , בין הסיפור של אתמול והנעל שלה מצאתי את עצמי מתקשה לרכז את הקשב שלי לדברים שנאמרו .
" גון " גון " האם אתה על כדור הארץ או על המאדים ?" היא שאלה .
לבסוף כשהבנתי שהיא מדברת אלי , הרמתי את עיניי מרגליה כדי לענות , היה נסוך על פניה חיוך של הבנה.
לבסוף אמרתי ," אני מצטער , כנראה שחלמתי על הדגים שאנחנו הולכים לתפוש ביחד מחר "
היא הביטה בי ישר בעניים " אוקיי גון " היא אמרה , ובאותו רגע שמעתי את הנעל נשמטת מרגלה.
היא לא הסירה את המבט מעיני .חמש השניות הבאות נראו לי כשעה.
יכולתי ממש להרגיש את חום גופי עולה , הבתי מטה אל רגלה היחפה ובו בזמן היא המשיכה להביט בי .
הבתי חזרה בפניה המחייכות , משהוא עבר בנינו באותו רגע.
"טום , האם את מוכן לעוד בירה ? " היא שאלה.
"לא תודה יקירתי" טום ענה "יש לי עוד לא מעט נהיגה "
ואז היא הביטה בי ואמרה " גון , תביא לי עוד אחת " איני יודע אם זה היה מוחי הקודח אבל באותו רגע קולה היה נשמע לי ידידותי ועם זאת תובעני משהוא , לא היתה כל שאלה או מילת בקשה.
החלטתי לנסות ולבחון את העיניין עוד הלאה." כל מה שהגברת מבקשת " אמרתי בקול מבודח.
הו הו טום צחק , אסור לך להגיד את המילים האלו לשילה .היא תנצל את המילים האלו בתוך דקה
הושטתי את ידי לבירה , פתחתי את הסגר והגשתי אותה לשילה.
"תודה גון " היא אמרה בקול מבודח מידי .ואז היא הסתובבה אל טום והניחה את כף רגלה על מפסעתו ואמרה " טום , הייתי על העקבים כל היום, מה לגבי מסאז' קטן ? "
טום ענה " יש לי משהוא בדיוק כאן בשבילך לעסות " טום צחק כשהוא אוחז בידו את איבר המין שלו .
"את בהחלט אשה מהסוג שאוהבת שמפנקים אותה" אמר טום וצחק.
" תראו את מי שמדבר " אמרה שילה " את תובעני בידיוק כמוני ! "
טום צחק אליה ומא " אנחנו זקוקים לחתיכה בת 20 שתפנק את שנינו ! "
" למה זאת חייבת להיות אישה ? " אמרה שילה " אני חושבת שגבר יהיה הרבה יותר מעניין ! "
"נכון ג'ון ?" היא אמרה ,והביטה בעיני בתשומת לב רבה.
הרגשתי כאילו " אשת חייל " כרכה את הלסו שלה סביבי .
לא יכולתי לשקר " אני מניח שכן " עניתי. "טוב " צחק טום , " אז את יכול לעסות את כפות רגליה ! "
שילה סובבה את הכיסא שלה מולי " איכפת לך ? " היא שאלה. " לא בכלל לא ! " עניתי .
" אז למה שלא תעבור למושב שלידי " שילה אמרה " כך יהיה לי יותר נוח " החלפתי כסאות .
טום ציחקק , "אז מה אם אני קצת אסרטיבית ? " לא איכפת לך ? , נכון ג'ון ? " היא אמרה .
"אמרתי לך שהיא תשתלט " טום צחק .
הייתי בנקודה בה לא ידעתי האם טום ושילה היו צוחקיםעלי או שהיו חצי רציניים.
ראיתי את טום צוחק במאה האחורית , אבל החיוך שלו היה יותר חיוך של " חתול שתפס עכבר "
החלתי לחפור מעט עמוק יותר.
" את יכול להיות איתי אסרטיבית כמה שתירצי " אמרתי .
"לכי על זה יקירתי ! " טום אמר " הוא מבקש את זה ! "
היא רק חייכה והניחה את רגליה על ירכי , אלוהים ! היו לה רגליים יפות ! , אני מניח שהיא נעלה נעליים במספר 37 . היה לה קימור נאה בכף הרגל , אצבעות רגליה היו ארוכות.
אצבעות רגליה היו מושלמות מהקטנה שבהן עד האחרונה , היא כנראה דאגה לטפח אותן היטב , או בעצמה או באופן מקצועי.
ציפורניה היו חתוכות בצורה מושלמת עד קצותיהן , הן היו חתוכות בצורה אירופאית , מרובעות בקצותיהן.
הן היו משוכות בלק שקוף.
עיסיתי הרבה רגליים בעבר , בואו נודה שזאת אחת המשימות העיקריות הנדרשות מעבד.
אפילו לקחתי מספר שעורים ברפלקסולוגיה ,בשבילי היתה זו התגלמות אומנות האהבה.
לחצתי את אגודלי מתחת לאצבעות רגליה והתחלתי בקסם ! , לאחר מספר דקות עיניה של שילה היו עצומות למחצה , מעופת למחצה , וחיוך היה נסוך על פניה .
נעתי לאורך אצבעות רגליה , עיסיתי כל אחת מהן , ובינהן ,לאחר מכן נעתי אל שוקיה , לאחר מספר דקות היא היתה נינוחה לחלוטין.
טום הביט אל פניה " לעזאזל שילה " האם זה עד כדי כך טוב ? " , שילה פשוט חייכה עוד ואמרה " אתה לא תאמין עד כמה ! "
המשכתי לעסו את רגליה במשך השעה הקרובה , זה היה כה מפתה להניח את שפתי אל אצבעות רגליה , אבל
באיזה שהוא מקום נרתעתי.
לפני שהגענו לעגם עצרנו באיזו שהיא מסעדה כפרית ואכלנו ארוחת ערב. האוכל היה מצויין ! , וכמו כן גם החברה.
לפתע פתאום הבטתי אל שני חברי הטובים ביותר כאילו הם היו כמעט זרים לחלוטין !
מעולם לא פינטזתי על שניהם מינית קודם , אל תטעו , תמיד החשבתי את שילה להיות אשה סקסית.
אבל תמיד ראיתי בה ובטום חברים טובים בלבד.

לבסוף הגענו למרגלות המחנה , מעט לפני תשע בערב. המחנה היה נראה די נטוש , כנראה שכולם חיכו לסוף השבוע של הארבעה ביולי .
מצאנו נקודה מושלמת , היתה זו נקוה נקיה מוקפת עצים , אני לא חושב שהיו עוד מחנאים לפחות במררחק של קילומטר וחצי מאיתנו.
עשינו זאת פעמים רבות בעבר , כך שבשעה עשר החנה היה כבר מוקם ומסודר ואפילו האש כבר בערה.
הלילה היה יפהיפה , השמיים היו בהירים ,הצרצרים נשמעו בחוזקה .טום ואני שתינו ביחד בירות בו בשעה ששילה עשתה משהוא באוהל.
תמיד ידעתי שלטום לא היתה אפילו עצם אחת של קנאה בגופו , לכן עניתי לו בכנות כשהוא שאל אותי האם נהנייתי להעניק מסא'ז לשילה.
" אהבתי להעניק לה מסאז', אבל לא בצורה שאתה חושב" " עניתי.
" למה אתה מתכוון בכך ?" טום שאל , " זה עלול להפתיע אותך , מכיוון שזה בא מגבר , אבל אני נהנה יותר להעניק תענוג מאשר לקבל אותו "
הוא הסתכל ישירות בעיני ואמר " שילה ואני אינם כה נאיבים כפי שאתה חושב , אנחנו יודעים שקיימות
צורות חיי סקס אלטרנטיביות , אתה הוא זה שעלול להיות מופתע !"

באותו זמן בדיוק שילה יצאה מאוהל , היא החליפה לגינס , חולצה שחורה אדומה וזוג נעלי טניס .
שערה הבלונדיני המלא היה פרוע משהוא , והיא נראתה מושלמת.
" על מה אתם מדברים ? " היא שאלה " על דיג ?" , טום מעולם לא היה אחד שהלך סחור סחור הוא דיבר תמיד ישירות " ג'ון ואני בדיוק דיברנו על צורות של חיי מין אלטרנטיביות " שילה חייכה " מממ...נשמע מעניין ! , אולי היגיע הזמן לאמת או חובה ? " היא אמרה " אז מי יהיה הראשון ?"
"אנחנו כולנו חברים כל כך טובים " אז בואו נדלג על הקטע של הבושה, וכל אחד מאיתנו בתורו יענה על שאלה אחת בכנות , גון אתה תהיה הראשון !"
"אני אזדקק לעוד בירה אחת " אמרתי , שילה צחקה " כנראה מדובר בכמה סודות אפלים שאנחנו לא יודעים עליהם " היתכן ? "
אני רוצה גם עוד בירה , טום ענה . " מרגיש עצבני ? " שאלתי את טום .
" לא פשוט יש לי הרגשה שמרגע שנתחיל את השיחה הזאת לא נרצה לעזוב אפילו לדקה " טום ענה.
לקחתי חבילת בירות וחילקתי אחת לטום , התיישבתי , פתחתי בירה , הסתכלתי על שילה ואמרתי " או קיי ! "
שאלתי הראשונה היא אלייך שילה " " האם היית פעם עם גבר אחר ? ואם כן מי אילו היו ? "
שילה ציחקקה " אתה לא מבזבז זמן , אבל דרך אגב ! אלו הן שלוש שאלות , אבל התשובה לשאלה הראשונה היא כן ! , יקירי אתה יכול להמשיך ! "
השאלה לא הביכה לא אותה ,ולא את טום .
תחושה חזקה מילאה את ביטני , גמעתי חצי בירה בלגימה אחת ,ידעתי שעד סוף המשחק הזה שני החברים הטובים שלי ידעו עליי הכל .לעזאזל , ממילא אחרי הנסיעה לפה הם בודאי חושדים במשהוא.

"אוקי ג'ון ! באופן גלוי נהניית להעניק מס'אז לשילה , וגם הודית בכך שאתה נהנה יותר להעניק פינוק מאשר לקבל , שאלתי אליך האם היית מעסה גם גבר לו התבקשת לכך ? "
לפתע הרגשתי ביובש בפה , לקחתי עוד בירה , טום ושילה הביטו בעיני כדי להבחין במשהוא .
החלטתי להיות גלוי איתם , לא רק לגבי השאלה הספציפית הזאת אלא באופן כללי , הם היו חברים מספיק טובים כדי לקבל אותי כמו שאני , למרות שלא היה זה הקטע שלהם .
לאחר שהגעתי להחלטה זו , הרגשתי כאילו מסע כבד הורד מעל כתפי ,נתתי להם את תשובתי .
" כן עם הגבר הנכון , בסיטואציה הנכונה "
הם שניהם חייכו כאילו שתשובתי סיפקה אותם .

התור של שילה היה הבא , היא הביטה בי בערך דקה , בלי לומר דבר ,התחלתי להרגיש באי נוחות .
"גון , האם יש לך פטיש לכפות רגליים ? "
קפאתי למשך עשר שניות , הבטתי בעיניה , ואמרתי "כן "
היא לא נראתה מופתעת , היא כבר ידעה מראש את התשובה שלי.אבל היא נזקקה לאישור שלי בעל פה.
למה , לא ידעתי .
"מכיוון שאנחנו בנושא כפות רגליים , האם נהניית מהמסאז' לפחות חצי ממה שנראית ? , ותיהי כנה אל תפחדי לפגוע ברגשותי "
" שאלה כל כך פשוטה ג'ון , כן ! , נהנייתי לחלוטין ! , יש לך זוג ידיים כל כך מוכשרות ! , לכך חשדתי שיש לך משיכה לכפות רגליים , גבר ממוצע היה משקיע בכך חמש דקות , יש לי הרגשה שהיית עד עכשיו עדיין לרגליי אם היית מבקשת זאת ממך .
לעזאזל היא היתה בעלת אבחנה כל כך חדה ! , היה נראה כאילו היא תמיד בצעד אחד לפני .
וההיתי גם מגורה כפי שלא הייתי מעולם , היא היתה אומנית בללחוץ על הכפתורים המתאימים בזמן הנכון.
    התגובה האהובה בשרשור
מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 20 שנים • 14 ביוני 2003
מאסטר יקיר​(שולט) • 14 ביוני 2003
יווווווווווווו
מה אתה מפסיק ככה באמצע????
יאללה.. תגיע לקטע שהוא מעסה לטום את הרגליים icon_smile.gif
נו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מל​(נשלט)
מל​(נשלט) • 14 ביוני 2003
זה סיפור מאוד ארוך.....שני הקווים נפגשים יפגשו בנקודה הזאת בשלב הרבה יותר מאוחר.
כלובי
כלובי • 14 ביוני 2003
וואו גם אני קראתי את הסיפור הזה, ואפילו שאני אפילו לא נוטה לבי (בדקתי בדקתי..) הסיפור הזה חזק ומדהים..
מל​(נשלט)
המשך חלק 1 (ב)

"אוקיי , זה שוב התור שלי ! " אמר טום . " עכשיו שאנחנו כבר יודעים את משיכתך לכפות רגליים , האם היית רוצה לעשות עוד משהוא חוץ מלעסות את כפות רגליה של שילה ? "
השקט שהשתרר סביב היה ממש בלתי מציאותי , היה זה כאילו הצרצרים הפסיקו לצרצר , לשילה היה מבט משועשע בעניים וגם לטום היה חיוך על פרצופו , בקבות המבוכה שלי!
"קדימה ג'ון ! , אנחנו כולנו חברים " אמרה שילה " וחוץ מזה הייתי מאוד אוהבת שימצצו את אצבעות רגלי"
הפתיחות שלה גרמה לי להיפתח הלאה הרבה מעבר למה שציפיתי . במקום לענות ברוגע לשאלתו של טום
נשמעתי כמו פושע שמלמל במבוכה , "אוקיי ! , הייתי שמח למצוץ את אצבעות רגלייך , הייתי מוכן להעריץ אותם לנצח ! "
ציפיתי לשמוע רעמי צחוק , אולם במקום זאת , שילה התקרבה אלי וחיבקה אותי . " אל תהיה נבוך , אתה יכול להיות אתה כשאתה במחיצתנו , למעשה ככל שאנחנו יודעים עליך יותר כך אתה נעשה יותר ויותר מעניין עבורנו " אמרה שילה.
"לכל אחד יש את הסטיות שלו " אמר טום. " ומה עם שלך ? " שאלתי את טום.
"אני חושב שאנו נגלה את זה לפני שיסתיים הערב הזה " טום אמר.
"וחוץ מזה שזה התור שלי לשאול שאלה " אמרה שילה , כשהיא מסירה את החיבוק ממני .אבל היא עדיין ישבה קרוב אליי.
כשהיא התחילה לדבר הרגשתי כי מבוכתי רק החלה . " אוקיי ג'ון " "עכשיו שאנחנו יודעים כי אתה מעוניין להעריץ את כפות רגליי , אני הולכת לשאול אותך שאלה מאוד אישית ! , אני די בטוחה שאני יודעת את התשובה . אם תענה את התשובה שאנחנו חושבים שתענה , אז החלק הזה של המשחק ייגמר.
אבליתחיל רק הדיון בניינו ,
מכיוון שרוב הגברים בעלי משיכה לכפות רגליים הם גם נשלטים מבחינה מינית , הייתי רוצה לדעת האם גם אתה כזה ? "
הבטתי על טום ושילה , לא יכולתי לנחש מה הם חושבים . שניהם עטו ארשת של שחקני פוקר .
היתה רק תשובה אחת אפשרית , האמת.
"כן אני נשלט מינית , משרת , עבד , מה שתרצו לקרוא לי " איך שאמרתי את הדברים הללו הרגשתי את הדם זורםבחוזקה בפני , קיוויתי כי לא נישמעתי להם כמו סוטה .
שניהם הביטו אחד אל השני וחייכו , " קיווינו שתגיד את זה !" אמר טום ." כמו שאמרתי לך קודם , שילה ואני אננו כה נאיבים כפי שאנחנו נראים! "
מכיוון שאתה הוא זה שהיה במבוכה עד עכשיו , תן גם לנו להיות קצת במבוכה " אמר טום .
"שילה ואני שיחקנו משחקי החלפת זוגות עם שני זוגות במהלך עשר השנים האחרונות " היתי המום למשמע ההצהרה הזאת , אולם לא אמרתי דבר.
"אנחנו חברים מאוד טובים שלהם , ג'ון " אמרה שילה , והיה לנו הסכם שאף אחד מאיתנו לא יחרוג ממסגרת המעגל הזה , מבלי שכולנו נדע על כך "
"זה מעולם לא קרה עד לפני שנתיים .
עד שזוג אחד מהזוגות צרף לעצמו עבד , עד אז רק שוחחנו בלבד על האפשרות ליחסי אס אמ .וקראנו הרבה חומר בנושא.
אף אחד בקבוצה שלנו אינו נשלט , הזוגות האחרים הנם תובעניים כמו טום ואני , טוב אולי כמעט תובעניים כמונו , הזוג הנוסף המשיך לדבר על כמה שזה נפלא להחזיק בעבד.
אז שאלנו אותם האם איכפת להם להביא אותה למפגש הבא שלנו .
"נהננו ממנה כל כך !" אמר טום "לא רק שהם השאילו לנו אותה לאותו ערב אלא הם השאילו לנו אותה לכל סוף השבוע "
"אלוהים ! , זה היה נפלא כל כך לקום בבוקר שלמחרת ולא לדאוג לבלאגן מסביב " " היא אפילו הביאה לנו את העיתון והגישה לנו קפה !"
שילה חייכה , " והחלק הכי טוב היה הסקס , היא באמת נהנתה לשרת "
אחרי סוף השבוע הזה ידענו כי עלינו למצוא עבד/שפחה משלנו.
"פירסמנו מודעה בכמה עיתונים " אמר טום " ואיפלו ראיינו כמה מועמדות פוטנציאליות " במקומות ציבוריים כמובן , אולם אף אחת לא התאימה בדיוק.
"כפי שאתה יודע ג'ון " אמרה שילה " לשנינו יש קרירות מצליחות שעלינו לשמור עליהן , עלינו להיות זהירים מאוד עם מי שאנחנו משחקים איתו .במיוחד כשאנחנו נכנסים לתחום הזה של מערכות יחסים ."
" החלטנו לאחר מספר נסיונות שלשתף זר , פשוט לא ילך "
"כמעט התייאשנו " אמר טום , לא יולנו להסתכן בחשיפה על ידי אדם זר שיכול היה להרוס את חיינו . "
"בואו נודה בכך , רוב החברה שלנו עדיין חושבת שיחסי שליטה הן שוטים ושלשלאות "
הם לא מבינים עד כמה זה אירוטי בצורה מנטלית , הדבר האחרון שיכולתי לחשוב עליו הוא לכפות על מישהוא משהוא בניגוד לרצונו "
מל​(נשלט)
מי שדרש המשך יקבל ! icon_lol.gif

להלן חלק א (3)

"כמו שטום אמר , כמעט והתייאשנו ! ואז בחודש האחרון כשעשיתי קניות בעיר ,פגשתי את אישתך לשעבר .
כפי שאתה יודע אנחנו תמיד הסתדרנו מצויין עם סוזאן , חבל שזה לא הסתדר בין שניכם , שתינו כמה כוסות יין , כמה כוסות יותר מידי , והתחלנו לדבר על סקס. סוזאן אמרה שהיא שמחה על הבעל החדש שלה כמעט מכל המובנים , אבל עדיין היא התגעגעה לכישונות המיוחדים שלך. "
"שאלתי אותה , מהם הכישורונות המיוחדים שלך , אבל היא אמרה שעדיף לה לא לענות .
שתינו עוד קצת יין ואז היא שפכה את הכל , היא סיפרה שאתה אוהב להיות העבד שלה , ולכרוע על ארבע בפניה , היא גם סיפרה לי על המשיכה שלך לכפות רגליים , היא סיפרה לי שהמין בינכם הפך להיות יותר ויותר בגוונים של בי די אס אם , אחרי זמן זה היה יותר מידי עבורה , אתה רצית לשרת אותה כל הזמן , והיא היתה מעונינת יותר במאהב. "

עדיין היו לה זיכרונות נעימים ממך , היא אפילו ניסתה לגרום לבעלה החדש סקוט לשרת אותה , אבל הוא כנראה לא היה טיפוס של עבד. "
אפילו אמרה שהטוב ביותר בין העולמות היה שבעלה יהיה המאהב שלה ואתה תהיה העבד שלה.

" היית צריך לראות את שילה כשחזרה הביתה באותו ערב , היא היתה כולה נסערת " אמר טום "
אני הייתי בטוח שהיא נתקלה במכירת החיסול הטובה ביותר בעיר ! "
שאלתי אותה מה היא קנתה והיא ענתה שום דבר., עז על מה כל ההתרגשות ? שאלתי אותה .
היא ענתה לי שיש לה כנראה חדשות טובות . ושעלינו ללכת למסעדה האהובה עלינו ביותר כדי לדבר על כך.
ביקשתי ממנה לספר לי מייד , אבל היא ענתה שזה מאורע שיהיה כדאי לחגוג בשבילו .
"טום ואני מצאנו תא במסעדה שהיה פרטי לחלוטין "
דיברתי איתו ישר לנקודה " אתה עדיין מעוניין בעבד ? , שאלתי את טום .
טום כמעט ונחנק מהמשקה שלו , כמובן ענה טום .
אמרתי לו שאני חושבת שמצאנו את המועמד המתאים ! , אבל עלולה להיות בעיה
"איזו בעיה? " שאל טום . "הבעיה היא שהאדם הזה הוא גבר ! "

לפני שהיא תמשיך הלא ג'ון , תרשה לי לומר שאינני גיי , היתה לי התנסות חד מינית בחוג המכרים הקרוב שלנו , אני לא אשקר לך , אני באמת נהניתי כאשר גבר אחר מצץ לי , אולם זה לא בגלל המין , אני באמת נהנה מהעוצמה של לראות גבר אחר על הבירכיים מוצץ לי , ומה גם ששילה ממש מתחרמנת כאשר היא רואה את זה ."

לא יכולתי להאמין למה שאני שומע , הרגשתי שאני נמצא בטראנס.הם היו כל כך גלויים , כל כך מלאי ביטחון .
אפילו כשטום הודה על היותו ביסקסואל הוא לא היסס לשניה .היתי חסר יכולת לדבר אבל האזנתי בקשב רב לכל מילה.

"טום לא הזדעזע כסיפרתי לו שמדובר בגבר " אמרה שילה " כמובן שהוא שאל אותי במי מדובר "
"אמרתי לו שמדובר באדם שננינו מכירים וסומכים , עכשיו הוא היה באמת סקרן , אמרתי לו שמדובר באחד מחברנו הטובים ביותר "
"את מדברת על ג'ון ? " שאל טום " האחד והיחיד " עניתי !
"המשכתי להסביר לו על ארוחת הצהריים עם סוזאן וכיצד היא הסגירה אותך "
טום ואני דיברנו עליך במשך שעות , כשהגענו הביתה עוד המשכנו לגבר עליך עד אמצע הלילה !.
אז המשכנו בסקס , אחד הטובים שהיו לנו אי פעם , ואגב באתו לילההגינו את הרעיון להזמין אותך לסוף שבוע איתנו.
לא היתה לי שום כוונה ללכת לקניות , כל התוכנית הזאת היתה מתוכננת היטב מראש ! , אנחנו לא מתכוונים לסדר אותך ג'ון . זאת הדרך היחידה בה יכולנו להיות בטוחים בכך .

אתה תמשיך להיות תמיד אחד מחברינו הטובים ביותר , גם אם תחליט שאניך רוצה את מערכת היחסים הזאת.
איתנו , שום דבר לא ישתנה .
אנחנו נבין לחלוטין ונקבל כל החלטה שתבחר בה.
אם תחליט שאתה מעוניין לשרת אותנו , עדיין תשאר חבר שלנו , ולעומת זאת תהיה גם העבד שלנו .
" אנחנו מאוד תובעניים ג'ון " אמרה שילה " אתה לא תעשה שום דבר בניגוד לרצוננו , ובכל זאת אנחנו תמיד ננסה להרחיב את הגבולות ."

אנחנו מספיק מנוסים בתחום הזה כדי לגעת שעבד אמיתי הוא אחד כזה שמעכל את העובדה של היותו שייך למישהוא .
ותאמין לי ג'ון כאשר אני אומרת לך את זה , כאשר תחליט להיכנע לנו אתה תהיה שייך לנו .
" יש לנו הרבה על מה לדבר הערב ג'ון " אמר טום " יש לנו שאלה עבורך , אני בטוח שיש לך הרבה שאלות
עבורנו .
אם תחליט לשרת אותנו , תתדע ששילה תהיה זו שתעשה את מרבית האימונים , זה היה הרעיון המקורי שלה למצוא עבד , ובכל זאת אתה תשרת את שנינו .
הרעיון שאתה ולא אדם זר ישרת אותנו יסגוד לכל רצונותינו בהחלט מדליק אותי !.

" לפני שאנו ממשיכים קדימה " שילה אמרה " טום ואני צריכים לדעת האם אנחנו מבזבזים את זמננו בדיבורים על האפשרות הזאת , אני יודעת שדיברנו על הרבה פרטים , אבל האם הרעיון של להיות העבד שלנו , מושך אותך ?
מל​(נשלט)
להלן החלק האחרון של הפרק הראשון של הסיפור.

התחושה שהייתה לי באותו רגע הייתה בלתי רגילה ! , הייתי מגורה מעל לכל שיעור , ובנוסף גם פחדתי מאוד , הייתי שרוי בתוך חלום אירוטי .
לא היה בי כל ספק שאני מעוניין לשרת אותם .
" הרעיון של להיות העבד שלכם יהיה חלום שהתגשם ! , הייתי עם מספר נשים בחיי ששחקו את תפקיד השולטות , זה היה משחק קצר מועד עבורם , עוד דרך לגוון את הסקס ,שלא תתטעו אני אסיר תודה אליהן שניסו את הפנטזיה שלי אולם מעולם לא היתה זו גם הפנטזיה שלהן.
אתם יכולים לדמיין כמה פעמים פינטזתי על היותי באמת נשלט.
גם טום וגם שילה חייכו באופן גלוי , יכולתי לראות כי התשובה שלי מאוד מצאה חן בעינהם וסיפקה אותם.
" עכשיו כאשר אנחנו יודעים שאתה מוצא את הרעיון הזה מושך , בוא נסקור את כל המכשולים האפשריים " שילה אמרה .
"ג'ון, הדרך היחידה שנוכל לעבור את השלב הבא היא להיות מאוד ישיר ומאוד כנה. אתה תהיה מצופה לשרת את טום מינית וגם אותי , האם יש לך איזו בעיה עם כך ? "

" אינני גיי , ומעולם לא הייתי עם גבר , אולם אני נשלט מבחינה מינית , אתמול בלילה קראתי סיפור על בעל שנאלץ לשרת את אישתו ואת המאהב שלה , לפני שהספקתי לגמור את הסיפור , התפוצצתי מאורגזמה .
אז התשובה לשאלתכם היא שלא תהיה לי כל בעיה עם כך .
" ובכן המכשול הגדול ביותר הוסר מדרכינו " שילה חייכה , הרגשתי שלשניהם הוקל לאחר תשובתי זו.
" עכשיו אני הולכת להגיד לך באופן כללי מההולך להיות מצופה ממך ג'ון " אם יהיו לך שאלות כל שהן או הערות תרגיש חופשי להתפרץ ולשאול.
לא תורשה לשום פורקן מיני בלא הסכמתנו , אתה לא רק תשרת אותנו מינית אלא גם בהרבה דרכים אחרות.
" אילו עוד דרכים נוספות ? " שאלתי .
עוזרת , נהג , טבח ואפילו רהיט . שילה צחקה ! " האם אינך חושב טום שג'ון ישמש שרפרף רגליים נהדר?
הוא יראה נהדר בחזית הספה המשפחתית שלנו טום צחק .
איננו סדיסטיים ג'ון ! אולם אתה יכול לצפות למנה גדושה של ציות במיוחד בשלבי ההתחלה.
שאמרה שילה אתה גם תצןפה לבצע מטלות מאוד משפילות.
" אילו מטלות ? " שאלתי
אנו זקוקים לכמה הפתעות , ג'ון , חייכה שילה .
בדקה הבאה שילה וטום הביטו בי מקרוב , הלילה נשמע כה מפתה ! , הצרצרים , רחש העלים
חיכיתי לצעד הבא.
"גון " אמרה שילה , " הדגשתי בפניך מה יידרש ממך , אם תחליט להיכנע לנו , השרות שלך יתחיל באופן מיידי .
מילת הקוד שלך תהיה "אדום " , במידה ותחוש כי אינך יכול לסבול יותר , לא חשוב מה זה יהיה.
אנחנו נעצור מייד.
אני יודעת שיהיו רגעים בהם תתחנן לרחמים , אולם אם לא תשתמש במילת הקוד לא יהיו כל רחמים.
האם אתה מבין את כל מה שדיברנו עליו?
"כן ! "
ובכן..מה היא החלטתך?
"זה יהיה כבוד עבורי לשרת את שניכם " עניתי.
טום ושילה התחבקו זה עם זו , כמעט הרגשתי כמו זר מוחלט.
ואז שילה הסתכלה בי , עינייה היו מלאות תשוקה , היא דיברה בקול רך , ברוגע ,ובביטחון מוחלט .
זה היה ערב ארוך...טום ואני הולכים לפרוש להלילה, אתה תכבה את האש ותסדר את הבלאגן .
"כרצונך שילה " עניתי.
" כדאי שנסדיר זאת כבר עכשיו ג'ון ! , כשאנחנו בסביבה פרטית אתה תפנה אלי כמלכה , כגבירה או גב'
אתה תפנה לטום כאדון או אדוני ! האם זה מובן ?
כן גבירתי ! עניתי.
שילה פנתה אל טום " נראה לי שהוא היה שווה את הטירחה " אינני יכול שלא להסכים יותר אמר טום .
"ובכן..נראה אותך בתוך האוהל , בלא יותר מ 15 דקות עבד !" אמרה שילה.
ותוודא שהאש לגמרי כבתה אמר טום .
כן אדוני ! עניתי.......

סוף חלק -1
kamor​(נשלט)
לפני 20 שנים • 15 ביוני 2003
kamor​(נשלט) • 15 ביוני 2003
מה , כבר נגמר ????