שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שימושון הדרס קוד והאקססוריז הגדול של הכלוב

המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 19 שנים • 11 בספט׳ 2004

שימושון הדרס קוד והאקססוריז הגדול של הכלוב

שלום לכולם,

רבות דובר על הצורך בלבוש הולם עימו מגיעים למועדון, למיפגשים או לסאשן משותף. יש כאלו שזה לא עושה להם את זה ויש כאלו שזה עושה להם את זה בענק. אני ממש בשוק כשמגיע למועדון מישהו בטי שרט לבנה ומשתדלת להעיר בעדינות שהיה הרבה יותר טוב אם היית לובש משהו שחור יותר. לרוב זה עוזר ואני רואה שאחרי שבוע יש שיפור. כיוון שלבוא סתם בבגדים שחורים זה נורא פשוט חשבתי אולי לקראת העלייית מדרגה לכיוון של משהו קצת יותר בדס"מי כמו מכנסי עור או חצאית ויניל נוכל לעשות כאן שירשור שימושי בנושא, אשר יעניק אפשרות קלה ורצוי זולה להצטייד בבגד הולם ובאביזרים מתאימים...

כל מי שמוסיף כאן הודעה שיציין את הפרטים הבאים לטובת הגולשים והיותו של השירשור הזה באמת שימושון בבחינת להדפיס ולשמור:

שם החנות:
כתובת:
בגדים או אביזרים כגון:
מחירים:
הערות (כאן מומלץ לכתוב האם יש גם מידות גדולות כי הרבה שואלים):

מתחילים?
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
שם החנות: golbary
כתובת: דרך יפו תל אביב (זה שם הרחוב) 24 תל אביב
בגדים או אביזרים כגון: מכנסי עור, סקאי וז'מס. גופיות מבריקות, חצאיות קטיפה וחגורות.
מחירים: 14.90 - 200 ש"ח.
הערות: בקומה השנייה יש מחלקת עודפים. יש מגוון מידות מקטנות ועד גדולות, הרוב לנשים אבל יש גזרות יוניסקס.
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
שם החנות: פרנקו נעליים
כתובת: דיזינגוף 81 תל אביב
בגדים או אביזרים כגון: נעליים, מגפיים סנדלים
מחירים: 60 - 200 ש"ח.
הערות: יש מוכרים נחמדים, שמעריכים נשים שקונות יותר מזוג אחד ומוכנים לרדת במחיר מאוד.
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 11 בספט׳ 2004
גולברי זה רשת, לא חייבים להגיע לתל אביב.

ברשת רנואר אפשר למצוא הרבה פעמים חצאיות ושמלות שהן לא פטישיסטיות אבל ראויות - עם תחרות, קטיפה, סאטן או דמוי-עור.
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
מכנסי ציפי (דמוי עור ובדים יפים גם במידות גדולות)

שד´ ירושלים 49 תל אביב
03-5184060
קרן היסוד 11 באר שבע
08-6234136
ארבל 1 כפר סבא
09-7661826
idoido
לפני 19 שנים • 12 בספט׳ 2004

חברים יקרים, מכשפה חביבה

idoido • 12 בספט׳ 2004
מעולם לא הצלחתי להפנים את הקטע הזה של השחור.

בביקורי החד פעמי, ואם יורשה לי, הלא ממש מהנה, במועדונכן, כמובן לבשתי שחור, גם ככה עד לפני שלוש שנים לא רצו למכור לי אלכוהול בשום מקום, אך אני בהחלט תמה על מנהג מוזר זה.

כל רעיון הדרס קוד מזכיר לי מדי צבא, או גרוע יותר, מדי צופים, או גרוע עוד יותר חולצות תכלת מכוערות של תיכון....

ואני שואל את עצמי בקול רם 'עידו' (כן כן כך אני פונה לעצמי בשעות מצוקה) 'איך ייתכן שקהילה שאמורה לעודד אינדיוידואליזם, וחופש ביטוי באה וקובעת לאנשים את איזה צבע להתלבש, במיוחד שברור לכל שבהגעה לכל מועדון הדרך שבה אנחנו מתלבשים, היא מרכיב חשוב מהאמירה האישית שלנו, עצוב אבל זה ככה.

אגב, על הטיעון שבטוח יעלה פה, לפיו גם בתוך שחור יש המון אמירה אישית, אני יכול רק לומר שבפעם היחידה שהייתי במועדנכן כולם פשוט נראו לבושים אותו הדבר...

לדעתי האישית שחור גם לא ממש יפה, אבל זה כמובן רק דעתי האישית.

אגב, זה גם לא ממש מרזה... תצאו מזה....
אלמנה_שחורה​(שולטת)
לפני 19 שנים • 13 בספט׳ 2004
אלמנה_שחורה​(שולטת) • 13 בספט׳ 2004
המלכה הכחולה כתב/ה:
יש חנות של ציפי שופ בחיפה, זה זה?

בחיפה לפי מה שזכור לי, יש חנות דומה, בשם ריקי, וזה נמצא בהדר.
אני חושבת שהייתה חנות של ציפי ונסגרה.
בכל מקרה ציפי וריקי נחשב אותו ז'אנר,
למען האמת הופתעתי לראות את השם ציפי ברשימה הזו כי ציפי זה יותר בגדים זרוקים ושנטיים מאשר גוטיים או פטיש אבל יש גם דברים מיוחדים.
מיתוסית​(שולטת)
לפני 19 שנים • 13 בספט׳ 2004
מיתוסית​(שולטת) • 13 בספט׳ 2004
היה להםסגנון דומה לפי מה שהבנתי, גם אני התפלאתי למרות שמעודי לא הייתי בחנות של ציפי.

ריקי שופ עברה לחנות אחרת באותו רחוב והיא כבר לא מוכרת את אותם בגדים שהיא עצבה שזה בעיקר מכנסיים שהם בעיקר פדלפונים, לצערי.

ריקי התקלקלה ומוכרת סתם ג'ינסים רגילים ושאר בגדים.

icon_sad.gif