בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אווווווו!

ורה
לפני 19 שנים • 25 בספט׳ 2004

אווווווו!

ורה • 25 בספט׳ 2004
איזו שמחה, איזה ששון, נפתח פורום חדש. ומעניין. תבינו: זו אולי הפעם הראשונה שאני פותחת נושא. icon_smile.gif
נראה לי שיש ועוד איך מקום לפורום הזה אצלנו.

נושא לדיון? ממ... קראתי לא מזמן את "סיפורה של 0" וגיליתי שם משהו שהיה קיים גם אצלי, בניסוח פחות מלוטש. ל-0 היתה משיכה כפולה לגברים ולנשים, אבל שונה מאד: עם גברים היא היתה הסאבית, האשה, ועם נשים - הדום. תמיד.
למה? אממממממממה....? מה זה אומר? מה אתם חושבים?

ובכלל, זה מזכיר לי תמונה שראיתי בפרופיל של סאב אחד, שאשה עם דילדו נותנת לו לרדת לה - נורא עיצבן אותי, כאילו שהשפלה היא רק במציצת זין, ואם אתה יורד לכוס זה לא משפיל או סאבי מספיק. וזה בעצם לטעון שרק כשהדומית הופכת לגבר ההשפלה היא מושלמת.

[ אה, מגובש זה לא אבל אנחנו הרי בפורום טרנס. icon_smile.gif ]
huan
huan • 25 בספט׳ 2004
אני חושב שזה נובע יותר ממוסכמות חברתיות מסויימות ופחות מטראנסגנדריות.
אחרי הכל גם בחברתינו המתקדמת משחר ילדות דואגים להנחיל לנו את האקסיומה של המין החזק והשולט(אם דגש על השולט) והמין היפה והנשלט (אם דגש על הנשלט) מה שגורם להווצרות אסוציאציות מסוימות (עמדת שליטה-איזה גבר!,כניעה-נקבה!!!)
כך שמציצת זין (או במקרה שלנו חתיכת פלסטיק) יכולה להחשב כאקט משפיל יותר מכיוון שהוא מקושר לאסוציאצית המין היפה והנשלט.

ובקשר ל"סיפורה של 0" ... אני אישית לא קראתי אותו (אתם יודעים....הצורך שלי להשאר שונה ומיוחד בכל מצב icon_smile.gif )
אבל אני אישית מכיר מישהי אם אותו קטע דומה ולדעתי זה נובע יותר מחסכים פרודאנים מאשר חוסר וודאות מגדרית.

כך שאני מציא להעביר את כל השירשור הזה ל"כללי" כי אני אישית לא מוצא בו כל קשר לנשים אם זין icon_smile.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 25 בספט׳ 2004
ציטוט: וזה בעצם לטעון שרק כשהדומית הופכת לגבר ההשפלה היא מושלמת.

העניין פה הוא לא עצם הפיכת האשה לגבר (ורק שתדעי - זין זה לא כל מה שהופך גבר לגבר), אלא אקט מציצת האיבר הגברי על-ידי סאב סטרייט. זו ההשפלה - תראה איך היא גורמת לך לעשות משהו שהוא לגמרי לא אתה, למצוץ זין.
חתול בשק
לפני 19 שנים • 26 בספט׳ 2004
חתול בשק • 26 בספט׳ 2004
הקטע ב'סיפורה של או' , שהיא נמשכת גם לנשים וגם לגברים אך לכל מין בתפקיד אחר (לנשים כשולטת ולגברים כנשלטת) לא נראה לי שמצביע בדיוק על שינוי בזהות המגדרית.
אולי יותר על זהות תפקידית icon_wink.gif ...
(אבל אולי אני צריכה לקרוא את זה שוב כדי לרדת לעומקו של עניין) icon_rolleyes.gif

ולגבי התפרופיל של הסאב, בזה אני עם מקבי! שאולי ההשפלה היא בלגרום לאדם סטרייט למצוץ זין... חוץ מזה שזה מצטלם יותר טוב, לא?