ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תפירת שפתיים מסוכן או לא?

master x​(שולט)
לפני 19 שנים • 27 בספט׳ 2004

תפירת שפתיים מסוכן או לא?

master x​(שולט) • 27 בספט׳ 2004

לא יודע אם כאן זה ממש הפורום הכי מתאים לשאלה שלי אבל אני אשאל בכל זאת.

במסגרת יחסים אינטנסיביים שאני מנהל עם שפחה שהכרתי לפני כחודשיים הצעתי לה לאחרונה שננסה לבצע באחד הסשנים שלנו תפירה של השפתיים התחתונות. היא בהתחלה סירבה לכך אבל בסופו של דבר התרצתה כדי לא לאכזב אותי ואנחנו עומדים לבצע זאת בקרוב.
שאלתי היא האם יש דברים שעדיף לא לעשות או לעשות בצורה מסוימת או אחרת
או המלצות ספציפיות שידועות על סמך ניסיון של אחרים

תודה
Demi
Demi • 27 בספט׳ 2004
משאלתך ברור שאתה לא מבין את הסיכונים
אם היית יודע מה הסיכונים לא היית שואל
ובגלל שאינך יודע מה הסיכונים - עזוב את זה.

לשפחה - יש דברים שלא עושים גם בכדי לרצות את המאסטר שלך
ובמיוחד אם אין לו ידע בנושא.

ושוב אל המאסטר - טוב ששאלת, כדי שאגיד לך - אל תעשה.

מה הסיכונים? פגיעה בעצבים וזיהום, וזה מאוד בגדול.

לא לעשות לבד, לא בפעם הראשונה,
ולא לסמוך על אנשים שאומרים לך שהם יודעים כל זמן שאין להם קבלות.
G-O-L-D​(שולט)

תגיד אתה דפוק?

G-O-L-D​(שולט) • 27 בספט׳ 2004
לפעמים יוצא לי לקרוא כאן דברים שפרט לרצון לקמט את הבן אדם שהעלה אותם, ולשדך את הכושילראב ראבו באקדח סיכות לריצפה, אני לא חושב שיש מה להציע לו.
לתפור לשפחה שלך את הכוס?
את מינון הכדורים, סוגם והתסמינים שאתה בטח חווה אני יכול לתאר לעצמי, אבל ראבק, על מה היא מתאזנת?
לפעמים, אני חושב לעצמי, מה הייתי עושה לו היתה לי אחות, ולאחות הזו היה איזה "מאסטר" שהיה חושב לעשות בה דברים, כשם שאתה מציע.
Demi
Demi • 27 בספט׳ 2004
גולד, עושים דברים שכאלו,
וטוב שהוא שאל כי הוא לא יודע מה הסיכונים.
רק שעושים את זה אחרי שיודעים, לא עושים בזה נסיונות.
חתול בשק

Re: תפירת שפתיים מסוכן או לא?

חתול בשק • 27 בספט׳ 2004
master x כתב/ה:

היא בהתחלה סירבה לכך אבל בסופו של דבר התרצתה כדי לא לאכזב אותי

אני לא רוצה אפילו לגעת בנושא של התפירה... icon_confused.gif
כמה מילים אל השפחה- אל תעשי משהו רק בשביל לא לאכזב את הפרטנר שלך...
הקשר אמור להיות הדדי, שני הצדדים צריכים להנות ממנו. אם יש משהו שלא מרגיש לך טוב,
או פשוט לא מתאים לך, אז אל תעשי אותו! והמאסטר שלך, צריך להיות מספיק אכפתי כדי
לא ללחוץ עליך ולא לגרום לך לעשות דברים בניגוד לרצונך, רק למענו... הרי הוא אמור לגרום לך להרגיש הכי נוח והכי טוב שאפשר, לא ?
ואחזור אליך, החייט, זאת הפגנת השליטה שלך? בעצמך אמרת שהיא לא רוצה לעשות זאת... אז למה? icon_sad.gif
master x​(שולט)

Re: תגיד אתה דפוק?

master x​(שולט) • 27 בספט׳ 2004
G-O-L-D כתב/ה:
לפעמים יוצא לי לקרוא כאן דברים שפרט לרצון לקמט את הבן אדם שהעלה אותם, ולשדך את הכושילראב ראבו באקדח סיכות לריצפה, אני לא חושב שיש מה להציע לו.
לתפור לשפחה שלך את הכוס?
את מינון הכדורים, סוגם והתסמינים שאתה בטח חווה אני יכול לתאר לעצמי, אבל ראבק, על מה היא מתאזנת?
לפעמים, אני חושב לעצמי, מה הייתי עושה לו היתה לי אחות, ולאחות הזו היה איזה "מאסטר" שהיה חושב לעשות בה דברים, כשם שאתה מציע.
אני חושב שמן הסתם הייתי לועס לך את הכבד מתוגן לצד בצלצלים וכוס יין טוב.
מטומטם.

אין לי ספק שלכל מי שקורא את הנאמר כאן ברור מי משננו לוקח כדורים.
ואגב לגבי הצעתך ללעוס לי את הכבד מתוגן - צריך היית לכתוב מטוגן אם כבר אז כך שלפני שאתה מציע הצעות להעיף פוסט כזה אחר היית עושה לעצמך טובה אם היית מעיף את עצמך וחוסך לעצמך בושות. מקווה שלאחותך אגב אתה מתייחס יותר יפה.

לעצם העניין כל הסיפור הוא עדיין בשלב הרעיון בלבד.
אם שפחתי לא הייתה מסכימה לכך לא הייתי מוצא לנכון אפילו טעם לשאול.
ועכשיו כשיש לי את הסכמתה העקרונית אני בכוונה בחרתי לשאול את השאלה כאן ולשמוע הצעות והערות של אחרים דווקא דווקא מכיוון שאין לי עדיין כל ניסיון בנושא.

אני מקווה שהתגובות הבאות יהיה קצת יותר ענייניות משלך.
אין לי כל רצון להיגרר לסגנון הדיבור הזה. גם אם הנושא שאני מעלה נשמע קצת קיצוני לאנשים אני בהחלט אופתע לשמוע שאף דום כאן מעולם לא עשה ואפילו לא העלה רעיון שכזה אז מספיק עם הצביעות וההתחסדות.
moonstone​(נשלטת)
moonstone​(נשלטת) • 27 בספט׳ 2004
השאלה הזאת שייכת לפורום אלפוני.
אני מאוד מקוה שהשפחה שלך קוראת בפורום, והייתי יותר שמחה אם היא תתייעץ עם השפחות היותר מנוסות לפני שהיא אומרת כן.
לך אין לי מה להגיד. אתה לא מספיק בוגר ולא מספיק אחראי icon_exclaim.gif
אתה מסוכן לסביבה icon_exclaim.gif
לא הייתי רוצה איקסים כמוך ברשימת החברים שלי
(אתה יכול בהחלט להוריד את המילה מאסטר מהכינוי שלך)

גם אני התעצבנתי - ואני לא על כדורים
גולד - תגובה מצויינת!
בוקר טוב עולם
moonstone
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 27 בספט׳ 2004
אני לא מבין על מה כולכם מתרעמים. כן, מדובר םה במישהו שרוצה לעשות משהו די מוטרף... אבל הוא עוד לא עשה את זה, והוא בא להתייעץ. אז מה אתם מנבלים את הפה ונהיים גסים, כאילו אפשר לחשוב מה הוא כבר עשה (כלום!)?

להירגע.

ובאשר לשאלה שנשאלה - לא יודע איך הגעת, או הגעתם לכזה דבר... אבל רד מזה, מהר. לא עושים כאלה דברים. בשביל מה, בכלל?
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 27 בספט׳ 2004
אולי תרגעו כבר?
מה קורה לכם?
יש אנשים אקסטרימים בסאדו. זה מה שעושה להם את זה.
כששני הצדדים מסכימים ולא כשהצד הדומיננטי מפעיל מניפולציות רק כדי שהצד הכנוע יסכים-תחת-לחץ!!!!
לא הקטע עם תפירת הכוס זיעזע אותי אלא המשפט הכאילו-סתמי על הנידנוד שלך עד שהיא הסכימה, מאסטר אקס

לחוות משהו אקסטרימי שכזה רק כדי לרצות אותך??? אתה מקשיב לעצמך?
מה השלב הבא? נורא בא לך לשמוע איך שפחה צועקת כשגוזרים ומנתקים לה פטמה מהשד?

ועוד יותר הימם אותי שאתה בקושי מכיר אותה בכלל! חודשיים??? חודשיים זה מספיק לך כדי לגרור אותה לקיצוניות שכזו? להכיר את נפשה מספיק כדי לדעת שהיא תעמוד בחוויה כזו???

במקום לדאוג לממש את היצר הסדיסטי-קיצוני הזה שלך ולבקש טיפים איך לרוץ ולתפור לה את השפתיים - קודם תברר את ההשפעות עליה. האם היא בנויה לחוויה קשה שכזו?
(כן - זה קשה. לא חוויתי תפירה מלאה אבל חוויתי משהו דומה מתוך רצון אישי שלי לחוות זאת)
לא נשמע לי שהיא בנויה לזה ולו בגלל העובדה שהיא נכנעת לך ולא מסוגלת להגיד לא למשהו שהיא מאוד לא רוצה בו.. הקשר בינכם כל כך צעיר וטרי שאני חוששת שהיא תעשה בערך כל דבר כדי לרצות אותך. כדי להוכיח עצמה. ואתה מנצל זאת בצורה הנוראית ביותר!

הנה טיפ ראשון ממנוסים ממך:

שלא תעז לעשות זאת אם זה לא בא ממנה! אתה מתעסק עם אחד הדברים הכי רגישים בגוף האישה ואתה עלול לפגוע בה לכל החיים - הן פיזית והן נפשית. אל תעז לעשות לה את זה רק משום שהיא רוצה "לרצות אותך"!

והערה לדמי: ואיפה בדיוק הוא יבקש עזרה? איך ירכוש ניסיון אם לא יחפש אנשים מנוסים בפורום בדסמ? יחפש מתכון בפורום בישולים בתפוז? אין לו ניסיון. הוא בא לבקש עזרה וזה בסדר גמור.