בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דברים מביכים שקרו לכם תוך כדי סשן, לא לשמור בבטן...

בכוח המוח-אשה
לפני 19 שנים • 28 בספט׳ 2004

דברים מביכים שקרו לכם תוך כדי סשן, לא לשמור בבטן...

בכוח המוח-אשה • 28 בספט׳ 2004
הומור הוא אחד הפרמטרים הברורים לניבוי אינטיליגנציה, והומור עצמי הוא הכי שווה מכולם.
בטוח שהיו לכם מצבים מביכים, או מצחיקים עד דמעות.
שתפו אותנו, אנחנו כאן בשבילכם. וביננו, לא יזיק לאף אחד מאיתנו לצחוק קצת (כן כן, עליכם, אבל למה להיות קטנוניים..)
מנטרה​(שולט)

מדוע שלא תתחילי את עם סיפור על משהו מביך שקרא לך ?

מנטרה​(שולט) • 28 בספט׳ 2004
זו תהיה התחלה טובה לפי דעתי...ואולי יתן דרייב לאנשים לחשוף דברים אישיים שקרו להם במהלך סשן אינטימי זה או אחר...

ציטוט: שתפו אותנו, אנחנו כאן בשבילכם. וביננו, לא יזיק לאף אחד מאיתנו לצחוק קצת (כן כן, עליכם, אבל למה להיות קטנוניים..)

אשמח לדעת מי זה אותנו ואנחנו icon_question.gif האם את שותפה באתר icon_question.gif
max69​(שולט)

מוח ,בזמן האחרון את על תקן ציפורה המרכלת נכון???

max69​(שולט) • 28 בספט׳ 2004
תני לנו איזה מתאבן משלך ,ואולי יפתח לנו התיאבון לספר icon_wink.gif
שבירה​(נשלטת)

חצי מביך

שבירה​(נשלטת) • 28 בספט׳ 2004
אוקיי, מישהו צריך להיות ראשון...

חיכיתי במצוותו בעמידה בחדר השינה, ידיים נשענות על המיטה, רגליים ישרות בפישוק על הרצפה. היה מאוחר בלילה ולקח לו המון זמן להגיע, ואיכשהוא נרדמתי בלי לזוז מהתנוחה (מביך לכשעצמו), והתעוררתי איך שהוא נכנס לחדר, עדיין לא זזה. אני לא זוכרת מה היה בשלב הזה, כל מיני הצלפות וקשירות וחניקות, ואז כשהוא אמר לי לעלות על המיטה גיליתי שאני לא מסוגלת, כי שתי הרגליים שלי רדומות לחלוטין, מלמעלה עד למטה. הייתי צריכה להסביר לו שאני לא יכולה לזוז, והיינו צריכים לקחת הפסקה של שחרור-רגליים-רדומות.

עכשיו מישהו אחר.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 28 בספט׳ 2004
לי קרה משהו מאוד מביך עם בן הזוג האחרון שלי.
עשינו פיקי פיקי עם אזיקים, סטירות, נרות, קרח ועניינים והלכנו לישון.
בבוקר הלכנו לאכול ארוחת בוקר ואמא שלו נכנסה לחדר לקחת כביסה. כשחזרנו ראינו שהאזיקים על הטלביזיה...

פדיחה איומה אחר כך לראות את אמא שלו.
אם זה לא מספיק, כמה ימים אח"כ הוא שכח ללבוש חולצה ואבא שלו ראה שריטות וסימנים אדומים על הגב ושאל מה זה. בנזוגי גמגם ואמר שזה החתול ואז אבא שלו המשיך לדבר על דברים אחרים ולפני שהוא הלך, הוא אמר שיגיד לי שפעם הבאה אני אהיה זהירה יותר...

icon_redface.gif

לא רציתי לבוא לבית שלו אח"כ, שלא יחשבו שאני מתעללת בו או משהו (הם בטח לא ניחשו מה באמת היה שם..).

נראה מישהו מתעלה על זה!!!!
Tamashi Nawa​(שולט)

גם אני אתרום.....

Tamashi Nawa​(שולט) • 28 בספט׳ 2004
לפני מספר שנים, חברה טובה שלי הייתה אצלי, ומפה לשם הגענו לאזיקים שלי, ותוך זמן קצר הם היו על פרקי ידיה......
ומי שמכיר אותי יודע שאני לא משחק משחקים והאזיקים שלי הם אזיקים אמיתיים ולא הצעצועים שקונים בחנויות ומפתחים בקליק....

כאשר החלטתי שהגיע הזמן לשחרר אותה, נזכרתי פתאום שהמפתח של האזיקים אבד לי ביחד עם הצרור שלי לפני מספר חודשים בטיול באילת.....

למזלי הרב, לא רחוק מביתי יש תחנת משטרה, ולשמחתי הרבה הם לא ביקשו יותר מידי הסברים כשניגשתי אל אחד השוטרים וביקשתי שישאיל לי את המפתח של האזיקים שלו....
לא מומלץ לנסות זאת, כאשר אין לך קשרים הדוקים עם גורמי אכיפת החוק המקומיים....
בכוח המוח-אשה

טוב, אני הייתי בטוחה שאני לא צריכה לספר...

בכוח המוח-אשה • 28 בספט׳ 2004
אני הרי הייתי השפחה המעופפת של קליבר.
טבסקו ודרגש, מי יכול לשכוח.

ולכל השואלים, אני ועדת תרבות.
בחירות מתקיימות עוד שבועיים, שמישהו יחליף אותי כבר...
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 28 בספט׳ 2004
ציטוט: לא מומלץ לנסות זאת, כאשר אין לך קשרים הדוקים עם גורמי אכיפת החוק המקומיים...

בוז'ע בוז'ע, איך יש לך קשרים עם המשטרה? icon_lol.gif

אני מתמודד עם המצבים האלה בצורה מאוד בוגרת. או שאני אני פועל בשטית היענה - יענו, לא קרה כלום. פרצוף רגיל, משתדל שלא להתפוצץ מצחוק (ומי שמכיר אותי יודע שזה קשה לי), או שפשוט שם את פרצוף ה "זה היה אמור לקרות" שלי. רציני-רציני. icon_razz.gif
נבט{marlena}

Re: טוב, אני הייתי בטוחה שאני לא צריכה לספר...

נבט{marlena} • 28 בספט׳ 2004
בכוח המוח-אשה כתב/ה:

ולכל השואלים, אני ועדת תרבות.
בחירות מתקיימות עוד שבועיים, שמישהו יחליף אותי כבר...

אני תומך בבכוח המוח לכהונה נוספת.
Happiness is a Warm Gun

פשלה? לא בטוח...

Happiness is a Warm Gun • 28 בספט׳ 2004
אבל למראה האיבר הקטן עד בלתי נראה שניצב מולי (ניצב? נו שוין...) לא יכולתי שלא להבין כי מדובר בפשלה אדירה.
(למען הסר ספק: מדובר בפשלה שלי, הייתי צריכה לדעת מראש שזה ייתכן גם אצל "דומים").