סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יצא לכם להכיר מלכה,או עבד,ככה סתם?

דוכיפת​(נשלט)
לפני 19 שנים • 11 באוק׳ 2004

האם יצא לכם להכיר מלכה,או עבד,ככה סתם?

דוכיפת​(נשלט) • 11 באוק׳ 2004
לי לא.
מענין לשמוע מהמלכות ומהעבדים,האם יצא לכם שככה סתם,בסביבה ואנילית לחלוטין,ראיתם זה את זו,וזו את זה,וידעתם,והתפתחו יחסי שליטה?
ואם כן,כיצד נוצר הקשר,איך פתחתם את הקלפים?איך נעשה הצעד הראשון,והשני,והשלישי...?
hogo​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 11 באוק׳ 2004

לי היתה חברה במשך מספר שנים

hogo​(מתחלף) • 11 באוק׳ 2004
וזה לקח זמן עד שזה היתבשל אבל תמיד משכה אותי הדומיננטיות שלה והמלכותיות שהיא הקרינה ובדיעבד אני חושב שזה מה שמשך אותי מלכתחילה
בכל אופן אני לא קורא לה מלכה אבל היו לנו הרבה "סשנים " אם אפשר לקרוא לזה ככה

העיניין הוא שאני עשיתי טעות ונתתי לזה יותר מידי להישתלט על יחסי המין עד שלה נמאס ...
ויחסי המין חזרו להיות שיגרתיים ...
וברגע שטעמת מהפרי האסור ....
דני בוי
לפני 19 שנים • 12 באוק׳ 2004

Re: לי היתה חברה במשך מספר שנים

דני בוי • 12 באוק׳ 2004
hogo כתב/ה:
וזה לקח זמן עד שזה היתבשל אבל תמיד משכה אותי הדומיננטיות שלה והמלכותיות שהיא הקרינה ובדיעבד אני חושב שזה מה שמשך אותי מלכתחילה
בכל אופן אני לא קורא לה מלכה אבל היו לנו הרבה "סשנים " אם אפשר לקרוא לזה ככה

העיניין הוא שאני עשיתי טעות ונתתי לזה יותר מידי להישתלט על יחסי המין עד שלה נמאס ...
ויחסי המין חזרו להיות שיגרתיים ...
וברגע שטעמת מהפרי האסור ....

איזה סוג סשנים אפשר לעשות עם מישהי שאתה לא קורא לה מלכה ? אשמח לדעת.

וברגע שטעמת מהפרי האסור ?

כלומר מדברים אלו אני יכול להבין שהשליטה והבדס"מ זה הפרי האסור וברגע שטעמת ממנו אין דרך חזרה, נכון ?
מאד מעניין כי יש בזה הרבה מן הנכון, אבל אני אגיד לך דבר נוסף בזוית הפוכה.
ברגע שלא טעמת מהפרי האסור אבל אתה יודע במודע או שבתת מודע שהוא קיים איפשהו והמחשבה עליו מציקה ומטרידה אותך כאילו הפרי האסור קורא לך לבוא ומושך אותך אליו וגם כאן תהיה בבעיה אולי אף יותר גדולה.

האם להמשיך ולחיות את חייך הרגילים במחשבות טורדניות ואינסופיות על הפרי האסור או שפשוט תחליט ללכת ולטעום אותו ואף לאכול אותו כולו מבלי להסתכל אחורה בנחישות ולשכוח ממה שהיה קודם, כי באמת אין דרך חזרה לאחר שכבר טעמת ממנו icon_smile.gif
absolute zero​(נשלט)
absolute zero​(נשלט) • 12 באוק׳ 2004
יצא לי לזהות מלכה.
מהשנייה הראשונה שראיתי אותה קמה מהכסא, באיזושהי חנות.

הייתה שיחה מדהימה, קלטתי אותה דיי מהר, ולמען האמת גם היא אותי.
מרוב שזה היה מדהים ואינטנסיבי, לא יצא מזה כלום, נכון לעכשיו.

היא דווקא הייתה ממש ממש מהממת, המלכה מהאקווריום.
מוש​(נשלט){k}
מוש​(נשלט){k} • 12 באוק׳ 2004
יש קטע כזה שלדעתי רוב הבדס"מים סובלים ממנו - יש לנו נטיה לחלק את העולם לשולטים ונשלטים. לי לפחות יש נטיה כזו.
ברגע שאני מכיר מישהו (מישהי יותר) מייד אני הופך אותם לשולטת או נשלטת/ דום או סאבית.
טוב, האמת היא שהתאוריה שלי היא בכלל שכמעט כל הנשים הן שולטות, פשוט חלק גדול מהן לא יודעות את זה. חלקן יגלו את זה וחלקן לא. בתוך תוכי אני גם מאמין שאם תקחו סאבית ותשימו אותה במקום הנכון, בזמן הנכון ועם השוט הנכון, היא כבר תמיר את דתה, אבל אין לי דרך להוכיח את זה ויש גדודי שפחות שיטענו אחרת אז בוא נעזוב את זה.

בכל מקרה, המציאות היא כזו שמלכות אמיתיות, שיודעות שהן מלכות וגאות בזה יש די מעט. ההסתברות הסטטיסטית שתתקל באחת כזו, תזהה אותה ותצליח לתקשר איתה היא בערך כמו ההסתברות שקאמור יגיע לאיזה קונצנזוס עם דילמת הקרמבו שלו.
ולכן... כל מה שנותר לך דוכיפת ידידי הוא לנסות ליהנות מהספק ולהשתשע בתחום האפור.
אני למשל הצהרתי לא אחת בפני נשים על החיבה שלי למגפיים. מבחינתם זה בסדר, אני מגדיר את זה כפטיש והן אפילו נהנות לדבר על זה ולהראות לך וכו'. פעם אפילו הלכתי עם מישהי מהעבודה לחפש לה מגפיים, סתם ככה לכיף.
אני משוכנע שכל הנשים שעובדות איתי כמעט הן מלכות. אבל הדבר האחרון שאני הולך לעשות זה לנסות ולבדוק את זה. אני מקווה לגלות פעם ככה בטעות.
בכל מקרה אני לא מחפש מלכה כך שגם אם אני אגלה אחת זה סתם יהיה ברמה של שעשוע ומישהו קרוב לנושא לדבר איתו, לא יותר מזה.

ואגב, גם המלכה הנפלאה שלי לא ידעה בכלל שהיא מלכה,
סביר להניח שאם לפני כמה שנים הייתי אומר לה שאני מת ללקק לה את המגפיים, נורא בא לי שהיא תשב לי על הפנים ותצליף בי על התחת, התגובה שלה היתה וודאי כמו התגובות שאתה תיארת כשניסית לפנות לסתם נשים בתור מלכות. הזמן עשה את שלו...

יבוא יום וכולם יבינו שהם בעצם בדס"מים, הם רק לא יודעים את זה...

cow.gif
ניקול בעקבגבוה​(שולטת)
זה היה יום שישי, חזרתי מביקור חולים ,מתל השומר הביתה.
התיישבתי במושב האחורי(מושב לפני הסוף), ישבו שם שני בחורים צעירים, נאי מראה, שמזווית עיניי יכולתי לראות בברור איך הם מביטים בכפות רגליי, ובעקביי...
הייתי משועשעת מן העניין, והתגרתי בהם.
לא עברו 30 שניות והם שינו מקום ופוזיציה בה יוכלו לראות ביתר בהירות...
נהנתי מכל רגע, ולא, לא התפתח כלום..
hogo​(מתחלף)

דניאל ...

hogo​(מתחלף) • 12 באוק׳ 2004
עזוב אותך מסמנטיקה - לא קראתי לה מלכה והעדפתי לקרוא לה בשמה -חלק מהסיבות לכך הן שלא הרגשתי נחות ממנה אלא שווה לה ובגלל הביטחון העצמי שלי בעצמי ובה נהנתי לתת לה את השליטה ולראות לאן היא לוקחת אותי .

לגביי החלק השני של מה שכתבת -אני מסכים עם כל מילה וחלק מהסיבות שנפרדנו היו שאכן היא מנעה ממני שילוב של בדסמ זאת לאחר שכבר ממש היתמכרתי ....

בדיעבד אני יודע שאכן עשיתי טעות ואולי הכנסתי אותה יותר מידי מהר לתחום ....
Mis Clair
לפני 19 שנים • 16 באוק׳ 2004
Mis Clair • 16 באוק׳ 2004
כאשר החלטתי להתקדם בתחום לימודיי, אהבתי השניה אחרי BDSM -הגרפיקה ואומנויות העיצוב שלחתי קורות חיים לבתי דפוס. יום אחד קבלתי שיחת טלפון מבעלים של סטודיו לגרפיקה שהזמין אותי לראיון עבודה. כבר בשיחה הזאת משהו נראה לי מוכר בדרך בה הוא דיבר איתי.
מרגע הגעתי למקום ראיתי שהוא בוחן אותי יותר מאשר את תיק העבודות שביידי.
כאשר עיניו נמשכו שוב ושוב לנעלי העקב האדומות שעל רגליי התחלתי להבין...
לאחר שיחה קצרה ביותר איתי הוא ביקש מהבחורה שישבה ליידו במשרד ללכת לקנות לו לאכול וברגע שהיא יצאה הוא שאל אותי אם יש סיבה מיוחדת לצורת הלבוש שלי (הייתי לבושה בחולצה ובזוג מכנסיים שחורים וכמובן נעלי עקב אדומות) משועשעת מאוד הבטתי בעיניו ואמרתי שאני מלכה. התגובה הייתה מדהימה, אני לא יודעת מה הפתיע אותי יותר, המצב בו הלסת שלו הייתה המרחק של כמה מילמטרים מהריצפה או עיניו שיצאו במפורש מהמקום בו הן מצויות בדרך כלל.
"יש לי פוטפטיש" הוא לחש...
מיותר לציין שהתקבלתי לעבודה. icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
hogo​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 16 באוק׳ 2004

אהבתי ....

hogo​(מתחלף) • 16 באוק׳ 2004
אפילו מאוד ....
המלכה סתיו​(שולטת)
לפני 19 שנים • 18 באוק׳ 2004
המלכה סתיו​(שולטת) • 18 באוק׳ 2004
לא אחת , יוצא לי לצאת לכל מיני פאבים מועדונים , אבל הכי מגניב זה מסיבות פרטיות , שם רוב

החבר'ה מוכרים , ויישנם גם חדשים , תמיד אני מקבלת הערות על המראה שלי ....

" את נראית מבינת עניין פרוורטית משהו .... "

" נראה לי שיש לך ראש קינקי .. "

ואני תמיד עונה , " צריך לנסות וכך לבדוק את אמיתות הדברים .... "

יצא לא פעם , שהיכרתי מישהו וונילי לחלוטין עם פנטזיות וזרם לכוונים שונים , גם

לסיישנונים ....

יצא שמישהו השתחווה כ-20 דקות והתחנן לנשק וללקק את כפות רגליי

מישהו שהואלץ להעמיד את איברו שישבנו על הבר בפאב מסויים .....

נישק את רגליי בקניון שישבנו לאכול ועוד ועוד ......

לתת לוונילים לטעום מהעולם השוקולדי שלנו זה אחד הדברים המגניבים שיש ....