סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בקשת עזרה: מה אומר התמרור הזה, ומי שם אותו כאן?!

Liquefier​(אחר)
לפני 20 שנים • 18 ביוני 2003

בקשת עזרה: מה אומר התמרור הזה, ומי שם אותו כאן?!

Liquefier​(אחר) • 18 ביוני 2003
חברים, באתי לכאן ונדלקתי. מהרבה מאוד בחינות, חשתי (ועודני חש) שקהילת הבדס"מ היא הקהילה אליה אני שייך. השפה עוד קשה לי, והמינוחים מבלבלים, אבל בסה"כ – מתוך צמדי המילים המוכלות ב-"BDSM" – יש אי אילו שאני מאמץ בחיבוק עז.

אז מחד – מה שקראתי לו עד היום "הפטיש שלי לדיגדוגים" הוא לא רק "סתם" פטיש לדיגדוגים. הוא חלק מאיזשהו אלמנט כולל של שליטה ומשמעת (שליטה "נאורה" – המתבטאת בכבוד מוחלט לגבולות ולרצונות של הנשלט/ת – אבל שליטה...). הוא מגדיר חיפוש אחר התמסרות טוטאלית ומרצון לתחושות פיזיות ונפשיות בעלות עוצמה מצד בת הזוג. התמסרות טוטאלית - לי. אלה מוטיבים שאני מתרשם שהם מהותיים ומייחדים ביחסים הבדס"מים.
שלל תגובות לתהייתי הקודמת, לגבי מקומם של דיגדוגים ביחסיהם של חברים בפורום אישרו בעיני, במידה רבה, שיש בקהילה הזו עוד אנשים הרואים בהם את מה שאני רואה בהם.

ומאידך: כשבוחנים את שלל סוגי המגע המהווים את "אמצעי השליטה" הפיזיים שבאמתחתי – הרי שזה (כמעט) מתחיל ונגמר בדיגדוגים בלבד. כלומר: כל סוגי המגע המכילים כאב, כמו גם דינמיקה של יחסי השפלה בין דומ/ית לסאב/ית – לא מדברים אלי בכלל. זה לא משהו שאני מכניס ללכסיקון המיניות שלי – בו בזמן שאני מתרשם שגם זה – דבר שדי מגדיר יחסים בדס"מים.

אי שם יש נשים, שטעמן המיני מתאים לשלי. רק שכדי להגיע אליהן – כדאי למצוא את הדרך להבהיר במילים מה אני מחפש, וכדאי לחפש במקום הנכון.

חברים, בדס"מית קשה שפה! icon_rolleyes.gif
בין וניליות ודומיות, בין סוויט לאבינג לעבדות וחרות, מלכים ומלכות, פטישיסטים – וטחינה מסומסום מלא:
אני מחפש שאלות לתשובות שיש לי, ולהיפך, כדי שאוכל להבין, יותר טוב..

מי ייתן עצה?

תודה...
Liquefier
כלובי

כל אחד וה-BDSM שלו

כלובי • 18 ביוני 2003
ליקוויפייר יקר!

לדעתי אחד הדברים הכי נחמדים ב-BDSM הוא הגיוון האדיר, האפשרויות האינסופיות, המשחקים השונים, הדמיון, המגוון של האביזרים לכל עניין..

וכן זה קלישאתי קצת להגיד אבל באמת..

כל אחד יש לו את הקטע שלו, לכל אחד זה עושה את זה מכיוון קצת שונה.. אני לא הייתי מחפש את החוקיות ואת המשותף אלא את המיוחד והשונה בכל אחד כל אחד ומה שהוא מביא איתו לעולם הזה.. לכל אחד גיבוב האותיות BDSM מצייר עולם אחר..

אני אוהב את זה שהאותיות האלה BDSM לא מתחברות במיידי למה שהן מייצגות, שבסוף היום זוכרים ססמא ולא מילים, כי ההגדרה לזה היא דבר כל כך אישי שאי אפשר להביע בארבע או יותר מילים. כשמנסים בכל זאת להגדיר מה זה זה תמיד נשמע כוללני מידי ותמיד גורם לכמה אנשים להרגיש שהם "קצת בחוץ".. ואין כזה דבר "קצת בחוץ".. גם אם רוב החוויות שמתוארות פה לא מדברות בדיוק אליך זה ממש לא עושה אותך פחות בקטע מאחרים, כל אחד נדלק ממשהו אחר בצורה אחרת, לכל אחד אסוציאציות אחרות למילים כאב, צחוק, כניעה, שליטה, אהבה ואושר..

טוב אני מתחיל להשתפך..

אז לסיכום:
יש הרבה מה "ללמוד" מאחרים, הרבה רגשות שאפשר להתחבר אליהם, הרבה ביחד, הרבה תחושה של לא לבד.

אבל מה זה BDSM בשבילך?... השאלה הזאת מזמינה למסע אישי להכיר את עצמך. אף אחד לא יגיד לך מה זה BDSM ואף אחד הוא לא יותר BDSM או פחות BDSM או לייט או הארד קור.. אין פה דרוג או ציונים או בכלל מדד להשוואה, כל אחד וה-BDSM שלו.

זו בכל אופן דעתי הצנועה icon_wink.gif
רויטל

אותו סירה

רויטל • 18 ביוני 2003
ליקוויפייר יקירי

כנראה שלא רק אני קצת "שונה" מכולם, מסתבר שאני ואתה אותו סירה.. אולי בגלל זה השיחות יותר סבבה איתך .

סוגי המגע המכילים כאב, כמו גם דינמיקה של יחסי השפלה בין דומ/ית לסאב/ית –ועוד מליון תיאורים אכן בליקסיקון של הBDSM וזה חלק נכבד וגדול מכאן, וגם אני לא מתחברת לסוג הפטיש הזה..לא מדבר אליי בכלל, ולא הכניס את זה לחדר המיטות שלי.
מה שכן לכל אחד יש את ה"פטיש" שלו ואת סוג השליטה שבה הוא בוחר
אני לא חושבת שיש חוקים שמגדרים מי רשאי להכלל בתוך הקהילה הזאת או לא
יש מגוון עצום של פנטזיות, של שליטות, של משחקים וכל אחד באמת בוחר בדרך שהכי נראת לו וכייף לו לממש אותה, לחיות איתה, לאהוב אותה.

אז לך יש את ה"פטיש" של הדיגדוגים.. שאגב אמרתי לך שזה השליטה הכי מדהימה שקראתי כאן..כי סבל עוד אפשר לסבול כמו הסאבספייט אבל צחוק קשה מאוד אבל מאוד לסבול את זה
חחח [ שוב צוחקת אתה רואה ? זה מה שאתה גורם לי חח ]

אז בקו כללי על כל העניין.. הכייף כאן הוא לא רק לבחון אם אתה שייך לכאן או לא..
בכמה ימים שאני כאן הצלחתי לגלות אנשים מאוד נחמדים שחלקם אפילו ממש כייף לי לדבר איתם ולהחבר אליהם בקלות...אז גם אם בסוף יתברר לי שאיני שייכת לכאן.. לא אכפת לי..יש כאן אנשים נחמדים לכן אני אשאר

עכשיו אפשר כפיים ?? icon_lol.gif
amy_​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 19 ביוני 2003
amy_​(נשלטת) • 19 ביוני 2003
icon_razz.gif מוחאת כפיים לפוחדת. אתם יודעים מה? כייף לי לדעת שלא רק אני מרגישה "לא לגמרי שייכת". שזה בסדר לא להתחבר להכל, שיש כאן לפחות עוד כמה אנשים שמרגישים כמוני icon_biggrin.gif
יש מקום בסירה גם בשבילי?... מקסימום נקנה ספינה.
ו Liquefier, טחינה מסומסום מלא היא בריאה מאוד. לך על זה icon_biggrin.gif
רויטל

יו...

רויטל • 19 ביוני 2003
את יודעת מה יקירתי ?
נקנה ספינה ענקית...ואת תראי אנחנו נגלה שיש עוד כמה שיצטרפו אלינו בשמחה מי יכול להתנגד לשתי מקסימות כאלה הא??
ותודה על הכפיים בשלב זה... פעם אחרת את יודעת זה יעלה לך בנשיקה 🙂
amy_​(נשלטת)
הבטחות, הבטחות... icon_redface.gif
רויטל

ואת...

רויטל • 19 ביוני 2003
יודעת שהבטחות צריך לקיים ..

יודעת מה?? יש מצב שאני מגיעה היום למועדון..אז לבטח אראה אותך.. מבטיחה לתת לך נשיקה
איך אני?? אגב לקבל ממני נשיקה זה אמממממ... icon_chickkiss.gif
פוצח בריקוד(נשלט)​(נשלט)

איזה יופי

לפני ההפלגה תקראו גם לי
למרות שיהיה קצת צפוף אבל למצי איכפת העיקר שיהיה כיף
amy_​(נשלטת)
icon_biggrin.gif מחכה כבר לנשיקה שלה...
Liquefier​(אחר)

לשתי המקסימות

Liquefier​(אחר) • 19 ביוני 2003
ומה איתי? מה, לא מגיע לי איזה מקום על הספינה?

ואפילו שם מתאים יש בשבילה, ברוח הפורום:

ספינת השוטים icon_wink.gif

הטחינה עלי. מי נוהג?
Liquefier