לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם מרד העבדים הראשון מסוגו בהסטוריה בפתח? כנסו והביעו דעתכם

subsa30
לפני 19 שנים • 23 באוק׳ 2004

האם מרד העבדים הראשון מסוגו בהסטוריה בפתח? כנסו והביעו דעתכם

subsa30 • 23 באוק׳ 2004
לאחרונה , נתקלתי בלא מעט עבדים שחלקם עמיתים , חברים , וסתם ידידים וירטואלים שמתחילים להביע את הקושי הכלכלי שעומד מאחורי מימוש ה"עבד" שבתוכם . לא מעט מתלוננים אבל אין מי שיעמוד מאחוריהם וישנה את המצב .
חלקם נוהגים לבקר אצל מלכות בתשלום באופן קבוע , וחלקם בגלל הקושי הכלכלי שכרוך בכך , הנטל הכספי נמנעים מלממש את מה שהם ומסתפקים בפעם בחודשיים . פה ושם קראנו תלונות פה , בפורום , אבל לאף אחד לא היה את האומץ והרצון באמת לומר מה שהוא חושב בלב , לומר ד י !!! מספיק!!! יש לשים סוף למצב הזה , לאף אחד לא היה את האומץ לקום , להנהיג מעין "מרד וירטואלי" , מרד לגיטימי בשוק חופשי . מה אומר לכם חברי היקרים... בתור אחד שעזב את מוסד ה"מלכות בתשלום" גם מהסיבה הזאת זה מאד כאב לי והחלטתי להביע את רגשותיהם של אותם עמיתים כאן , לפניכם , ולשמוע את דעתכם .

מחיר המינימום כדי לקבל סשן אצל מלכה בתשלום מתחיל מ 300 ש"ח בלי כל "התוספות". רבותי , תתחילו לחשוב בהגיון , להפעיל את השכל , לפתוח את העניים , ולעשות את הדבר הנכון למען כולם .

רואה חשבון , רופא , ועוד בעלי מקצוע בכירים ביותר לא מקבלים סכום שכזה כשכר שעה , אפילו לא לפני מיסים!!
בואו נעשה חשבון פשוט בלי להגזים , ניקח א תהמינימום שבמינימום שמלכה עשוייה להשתכר בחודש ובשנה בכלל , לאט לאט תגיעו לאותה מסקנה שעשירים יהיו יותר עשירים ועניים יהיו יותר עניים .
נלך על מינימום שבמינימום , 3 לקוחות ביום , ושוב, זה רק ממוצע , 3 לקוחות אנו עומדים על 1000 ש"ח ליום . (מרבית מכם משתכרים ב 150 ש"ח ליום ממוצע)
ואם היא החליטה לא לעבוד בימי שישי אז שוב נלך על מינימום חמישה ימים , אנו עומדים על 5000 ש"ח לשבוע. מה שאתם מקבלים בחודש.
בחודש ימים , ממוצע , מינימלי ביותר , אותה מלכה משתכרת ב 20000 ש"ח בחודש - ובשנה זה 240,000 ש"ח שזה 53,000 דולר וכל זה ללא מיסים בכלל!!!
בארבע שנים , אחרי הוצעות שוטפות , שכירות , ארנונה ומותרות , זה מגיע לרכישת דירה נחמדה בר"ג אפילו...שאתה , העבד לא תגיע לזה גם בעוד 20 שנה, ושיהיה לבריאות , כל הכבוד. זה שוק קפיטליסטי , חופשי , בלי פיקוח ובלי חשבונות . את ימי מפא"י עברנו. אין מגבלות הכל טוב והכל יפה והכל לגיטימי , עד כאן אין תלונות .

מה איתך , העבד , לא כואב לך בכיס ? זה נראה לך צודק ? אתה בכל זאת מעוניין לשלם מחיר כזה לפחות משעה , שעה שבה אתה נותן את עצמך, את גופך , נפשך , מספק את המלכה שמעליך , גורם לה אף להנאה , מאונן ויוצא והכל תמורת מינימום 300 ש"ח , זה נראה לך הגיוני ? ? ? צודק ? לגיטימי ?
בלב , אתה בטוח שלא , אבל אין בידיך את הכוח לשנות את זה . ומדוע ? כי שירות כזה לא נגיש אליך כמו חלב מהמכולת , כמו חולצה בחנות , חולצה שבחנות שממול אולי זולה יותר כי יש תחרות , שירות כזה לא תוכל לקבל מבת זוגתך אולי או מכל אחת כי זה נראה לה חריג , או סוטה , זה משהו שהוא לא מושרש עדיין בתרבות שלנו כמו במדינות אחרות בארופה , ואתה תשלם כל מחיר כדי לספק את עצמך ולממש את אותה פנטזיה חריגה בראשך, אתה תלך בכל זאת.
וממול , עומד הצד "המנצל" שיודע את העובדות הללו, מהצד השני צמחה אליטה שהתאגדה מולך , וקבעה מחיר קבוע לשירות כזה , כך שאתה , לא תוכל ללכת למקום אחר ולא תוכל לשנות זאת .

חברי ואני החלטנו שצריך ונכון לשים לזה קץ!!! ואיך עושים זאת ?
זה נורא פשוט. אבל! צריך המון רצון והמון כוח נפשי כדי לממש את המטרה. תקראו את ההמשך ותשכילו .

רבותי ועמיתי היקרים , זה יהיה מ ר ד ה ע ב ד י ם הראשון מסוגו בהסטוריה כולה!!!
מרד וירטואלי שלא ישכח ויזכר לתמיד. מרד שיזעזע את המערכת ואת עולם ה BDSM כולו!

מלכות ועבדים יקרים! ז ה ט ו ב ל כ ו ל ם! גם לעבדים וגם למלכות, מלכות יהנו מתחרות הוגנת , מלכה פרטית תקבל יותר עבדים אם תוריד את המחיר , ומלכה אחרת תרצה להתחרות בה ותוריד גם כן . הלא הסשן הוא כמעט אצל כל מלכה אותו סשן , השוק הזה רק הולך וגודל , ומלכות מתרבות מיום ליום , מה שלא היה לפני כמה שנים היום זה יותר נגיש , יותר זמין אבל נשאר יקר.
העבד מהצד שלו יהנה , ירשה לעצמו לבקר מספר רב יותר של פעמים אצל מלכה בתשלום , ואף יגוון ויבקר אצל כמה וכמה שיותר מלכות , וכך שום מלכה לא תשאר מקופחת, אני חוזר , זה טוב לכולם!!! תחשבו על זה......

ובכל זאת איך עושים את זה ? ? ?
אתם זקוקים למנהיג! מנהיג חזק שיוביל מרד שכזה! אתם זקוקים לרצון אישי חזק , כוח נפשי , ושליטה מלאה זמנית ביצרים שלכם ובהורמונים שלכם ולמצוא תחליפים זמניים כדי לספק את הצורך הזה.
לא יקרה כלום אם אתה , העבד , לא תבקר לפחות חודש אצל מלכה בתשלום . לא יקרה כלום , תאמין לי . תראה סרט , תאונן ותמשיך הלאה.
יד ביד , כל העבדים , מבלי יוצא מן הכלל (לפחות מי שמבקר כאן לעיתים ויקרא מודעה זו, ואם לא אז תפיצו כמה שיותר) , נקבע תאריך , יחד כמובן , באופן חשאי , תאריך שבו נניח את הפלאפונים בצד , נרפה ונרגיע את היצרים ואת הדחפים שלנו ,
נדבוק במטרה בכל העוצמה האפשרית, ונצא לדרך ביחד , אל "מרד העבדים הראשון" .

אולי נכשל בהתחלה , אבל היו בטוחים עמיתים יקרים שלי , בסוף... ננצח! ושמישהו ינסה לעצור אותנו!
זוהי עוד אליטה שצמחה לה בשוק, כשם שיצאתם לרחובות ב"מרד הסטודנטים" יש לכם את הזכות המלאה לעשות זאת גם פה .

אבל! אבל גדול! הכל , מבלי לפגוע בכבודן של המלכות! מלכה היא מלכה לכל דבר! עליכם להמשיך ולכבד את המוסד הזה ולשמור על יוקרתן של המלכות אותן נהגתם לבקר בעבר. בלי השמצות ובלי פגיעה מיותרת.

כעת, הביעו את דעתכם , מלכות ועבדים , נתחיל משבוע אחד , נראה מה יהיו התגובות ולאן יובילו הרוחות , ונחליט לאחר מכן.
עליכם לזכור טוב טוב. מי שבעד , עליו יהיה לדבוק חזק במשימה ולא לסטות לרגע.

בהצלחה בנתיים . תכתבו כמה שיותר.
נ.ב : לידיעה! מלכות פרטיות שלא גובות תשלום , יש לא מעט , כאלה שאפילו נמצאות במצב כלכלי לא משהו , כאלה שנהנות מעולם השליטה ולא גובות גרוש עבור מה שהן עושות , הן עושות זאת מאהבה לתחום בלבד. זה היה רק לידיעה , ויש לא מעט כאלה...
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 23 באוק׳ 2004
למה לשלם כל-כך הרבה כסף, על משהו שאפשר לקבל בחינם, והרבה יותר טוב?

לכו להכיר נשים, ותפסיקו ללכת לזונות... זו העצה שלי.
subsa30

מקבי

subsa30 • 23 באוק׳ 2004
מקבי יקירי , את צודק ואף יותר מזה. אין לי שום ספקות לגבי מה שאתה אומר ואני איתך .
אני לא צד בעניין כי אני לא מבקר אצל מלכות בתשלום . כבר 7 שנים .
מדובר באותם אלה שכן , באותם אנשים שמחפשים לממש משו , לממש פנטזיה כלשהי ובוחרים בכל זאת בקטע זמני שאורכו שעה ופחות .
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 23 באוק׳ 2004
עמיר פרץ של הע(ו)בדים icon_biggrin.gif

"שכחת" לציין שלמלכה בתשלום יש גם הוצאות.

מיקום,עיצוב המקום,ציוד ואביזרים,פירסום,אחזקת מזכירה(לא חובה,אבל יסנן את הלא רציניים).
כמו כן יש את העבודה עצמה שהיא די שוחקת , וללא מזכירה גם מבזבזים שעות על סתם שיחות טלפון שלא יוצא מהן שום דבר.
(המתקשר תמיד ירצה למשוך את השיחה כמה שיותר ולא בהכרח להגיע לסשן)

אני מניח שיש עוד דברים....אני רק ציינתי את הבסיס.

זה לא מקצוע "זוהר" כפי שאתה מנסה להראות בציון התשלום.
עוד לא שמעתי על מלכה שהפכה לעשירה בעקבות המקצוע הזה
icon_biggrin.gif

המחיר לסשן הוא יקר. על כך אין ויכוח.
אבל כשאתה רוצה משהו טוב אתה משלם במיטב כספך.
דברים טובים עולים בהתאם.

לא כל המלכות הן באמת מלכות , ויש גם מתחזות שמנצלות את התחום לעשיית כסף קל בלי לתת כלום.
אתה מדבר עם הבחורה ואתה מתרשם(או לא) מהבחורה ובהתאם לכך מחליט אם היא טובה בתחום ושכדאי לבוא אליה.
הבחירה היא שלך.
sheze​(נשלטת)
sheze​(נשלטת) • 23 באוק׳ 2004
זה באמת עצוב שלאנשים אין כסף ללכת לזונות
אני לא ממש לא מבינה איך עמיר פרץ לא הכניס את הנושא הזה לאחת השביתות שלו
crazy_toast​(שולט){אליס}
crazy_toast​(שולט){אליס} • 23 באוק׳ 2004
sheze כתב/ה:
זה באמת עצוב שלאנשים אין כסף ללכת לזונות
אני לא ממש לא מבינה איך עמיר פרץ לא הכניס את הנושא הזה לאחת השביתות שלו

rffl.gif
JUST DOM​(שולט)

יש צדק

JUST DOM​(שולט) • 23 באוק׳ 2004
מצדיק אותך subsa
למזלך פתחת את השרשור בכלוב ולא בpeep
לזנות אין מקום בבדס'מ
ו tom אומר: יש לה הוצאות
אני בטוח שהסאב יהיה מוכן להשכיר מקום או לארגן מקום למפגש
אבל הקטע שהוא צריך לשלם בשביל סשן
זה לא בדס'מ...זה זנות שמתחבאת אחרי המילה בדס'מ

דעתי האישית בלבד
subsa30

תגובות

subsa30 • 23 באוק׳ 2004
SHEZE תודה על הציניות , ולא מדובר פה בזונות , יש אנשים שפשוט יש להם את הצורך הזה , זה חלק מהם , סטיה או לא סטיה זה צורך ,וכשלך SHEZE יקירתי יהיה צורך מסויים גם אם הוא טכני או משהו אישי שלא קשור בקבלת שירות ממישהו , רק צורך והוא יעלה לך כל כך הרבה ,תדברי אחרת..., ומעבר לאבזור ולכל דבר אחר , אותה מלכה לא קרובה אפילו לרמת השחיקה הנפשית שמגיעה הזונה שסובלת לקוחות מגעילים כמעט בכל שעות היממה. (ראו מה כתבתי על תפקידים שוחקים נפשית וגורמים לנזקים נפשיים בלתי הפיכים - בפורום של פיפ - צרות של עבדים...)

TOM היקר , הוצאות של מלכה פרטית , בדירתה שלה , בלי מזכירה יכולות להיות הוצאה חד פעמים של ציוד בסך 5000 ש"ח , אולי טיפה יותר אבל זה עדיין כלום , דירה היא משכירה גם ככה ואולי טיפה יותר גדולה עם חדר נוסף , אתה צודק לגבי דבר אחד , והוא נכון מאד , קיימים מעין "סטודיו" או "מרתף" , ששם זה יותר מסחרי , שם יש מנהל , מזכירה הוצאות גדולות יותר ועוד וזה ברור לי , פה באמת לא ניתן להכנס לזה בכלל , אבל אלה רק 2 אולי , אני מדבר על אותן מלכות פרטיות , בביתן שלהן , עם ציוד שרכשו כבר לפני כמה שנים , הוציאו הוצאה חד פעמית , מקבלות מתי שבא להן , ומתי שנוח להן בלי מזכירה ובלי כלום ...

ו...TOM אם אתה רציני , אבל באמת רציני , קיים שרשור בפורום של פיפ , "צרות של עבדים..." שם הגבתי לגבי אותה "שחיקה" ברצינות רבה , לא אחזור פה על אותם דברים אבל אם אתה רציני תכנס לשם ותחפש את זה - זה אפילו לדעתי בתגובה השמינית או התשיעית , אבל הגבתי שם על מישהו שטען לשחיקה נפשית וכתבתי מהי שחיקה באמת , וכמה בעלי מקוע נשחקים באמת נפשית ומרוויחים מינימום שבמינימום.

יש מתחזות בתחום ואתה צודק ופה באמת לעבד יש תפקיד לא קל , לאבחן מי תתן לו את השירות הטוב ביותר , אבל טום , זה קשה , ולפעמים לא ריאלי , כי זה שירות שכל כך קשה להעביר את התוכן שלו דרך הטלפון , זה משהו שכרוך בהמון כימייה עם המלכה שמולך , ואכזבות יש , לא מעטות והכסף שולם , וזה כואב עוד יותר לפעמים , ואז אתה בכל זאת רוצה לספק את עצמך באותו רגע , אז אתה מתקשר לעוד מלכה , ומשלם שוב , אותו יום ממש , ואולי גם שם אכזבה.... ט ו ם , זה קשה , זה בלתי אפשרי , המחיר חייב לרדת!!!
אהבתי את התגובה שלך , היא בוגרת , רגועה , לא צינית ולא עוקצנית (SHEZE) , וממש ממש עניינית .
תודה טום - אבל אתה מוזמן לקרוא את תגובותי בפורום בפיפ וגם לנסות להבין מה כתבתי לך כאן .

תודה גם לך "קן שמחפש את ברבי" - תודה על התמיכה , אך את התמיכה הזאת אתם צריכים לעצמכם , לא לי , אתם צריכים להעתיק את כל המחשבה הזאת למציאות , בפועל - לשלוט על היצרים שלכם לזמן מה ולא מוגבל ולראות מה הלאה. אני פה כל יום... לא עוזב אתכם....
[/B][/size]
מאסטר יקיר​(שולט)
מאסטר יקיר​(שולט) • 23 באוק׳ 2004
הקדימו את הבחירות???
קם מנהיג חדש???

subsa30
אם אתה לא צד בעניין ולא הולך כבר 7 שנים (7 שנים טובות או רעות?) למלכות בתשלום,
מה בדיוק הקפיץ אותך???

כאב לך לשלם, מצאת פתרון ולא הלכת 7 שנים,
אני מאמין שכל מי שקשה לו לשלם, לא הולך!

וכמן שקראת להצעה שלך,
"מרד וירטואלי..."
זה אכן יהיה רק וירטואלי, כי במציאות אנשים ימשיכו לבקר אצל מלכות בתשלום,
כי אתה שוכח דבר אחד, חשוב:
ישנם הרבה יותר עבדים, נשואים או רווקים, שלא מבלים בפורומים
ואשר מגיעים למלכות בתשלום כי הדיסקרטיות חשובה להם.
ואלה שגולשים באתרים השונים ומבקרים אצל המלכות הנ"ל,
בוחרים להם את המלכה האחת, המקצועית, הטובה באמת,
ולא רצים לכל אחת חדשה בתשלום, שאין לה מושג מה היא עושה,
כך ש"תחרות" מחירים לא רלוונטית כלל לעניין.

מלכה מקצועית אמיתית, שמעניקה מזמנה, מיידעה, מנסיונה ומיומנותה,
ואשר עושה זאת על הצד הטוב ביותר,
כשהיא נותנת את כולה, למרות התשלום,
ומספקת לך את הצרכים הנפשיים והפיזיים שלך,
ראוייה לגבות מחיר כזה ולו בגלל שהיא טובה במקצוע שלה!

הבאת רשימה של בעלי מקצוע, שלא מרוויחים כמוה...
ביקרת פעם באופן פרטי אצל רופא מקצועי לבדיקה של 10 דקות?
הזמנת פעם טכנאי מחשבים הביתה שיתקין לך מערכת הפעלה מחדש בפחות משעה??
ועוד כהנה וכהנה דוגמאות...

לסיכום,
אתה בא לקבל שירות מקצועי, תשלם בעבורו,
רק תבחר את המלכה המתאימה!

מרד וירטואלי = גיחוך!
subsa30

דום

subsa30 • 23 באוק׳ 2004
דום היקר , את המטרה שלי לכל העניין לא אפרסם ואתה לא תבין לעולם , רק בסוף...
ו... לא . לא נזכרתי פתאום ברעיון אחרי 7 שנים שלא ביקרתי , לא לקח לי 7 שנים לחשוב על זה. אני חוזר , מאחורי כל זה עומדת מטרה שלא אתה ולא אף אחד לא יבין . רק בסוף .... תהיה הפתעה. אני מבטיח.

לגבי ה- עדיין ימשיכו ללכת ועדיין ממשיכים ללכת יש לי חדשות חמות בשבילך , כבר בשבועות האחרונים חלה ירידה לא מבוטלת של עבדים שמבקרים אצל מלכות בתשלום , זה בדוק . ואני עושה זאת גם למען המלכות, תאמין לי .

מדוע לא קיים מוסד כזה שנקרא "דום בתשלום" או "אדון בתשלום" , מדוע שפחות מוכנות להיות שפחות עם תמיכה בדרך כלל , והאדון משלם .... מחזיר אותנו לאותה נקודה מהותית ולאותה שאלה עקרונית - כי היא אישה ? כי היא קשה יותר להשגה ? כי זה פחות זמין לגבר ? לכן הוא צריך לשלם ?
תחשוב על זה יותר לעומק... ותנסה להיות גם אובייקטיבי .